De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Eschborn-Frankfurt - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Eschborn-Frankfurt - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2019

Eschborn-Frankfurt 2019

DuitslandDuitsland - 1 Mei 2019


Eschborn-Frankfurt - 1 Mei 2019


1GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe4:23:36
2GERJohn Degenkolb (GER)Trek - Segafredozt
3NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
4ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academyzt
5FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidiszt
6BELBaptiste Planckaert (BEL)WB Aqua Protectzt
7ITADavide Gabburo (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
8BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudalzt
9AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecinzt
10SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Meridazt
11SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Meridazt
12ITASimone Velasco (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
13CZEJosef Cerný (CZE)CCCzt
14NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Datazt
15FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsiczt
16BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondialezt
17FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondialezt
18DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astanazt
19RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
20NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunwebzt
21BELKevin Deltombe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
22USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondialezt
23BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
24NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
25USASean Bennett (USA)EF Education Firstzt
26NEDEtienne Van Empel (NED)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
27BELJan Bakelants (BEL)Sunwebzt
28FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
29BELArjen Livyns (BEL)Roompot - Charleszt
30GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecinzt
31ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academyzt
32AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Meridazt
33NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charleszt
34FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
35PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecinzt
36BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
37FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total Direct Energiezt
38GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohezt
39KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astanazt
40GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
41FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidiszt
42ITALorenzo Fortunato (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
43ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Datazt
44CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academyzt
45BELEliot Lietaer (BEL)WB Aqua Protectzt
46NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
47BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Cycling Academyzt
48ITAEdoardo Zardini (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
49RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Datazt
50FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondialezt
51RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
52LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
53POLKamil Gradek (POL)CCCzt
54ITAEnrico Battaglin (ITA)Katusha - Alpecinzt
55FRABrice Feillu (FRA)Arkéa - Samsiczt
56NEDLaurens Ten Dam (NED)CCCzt
57POLLukasz Wisniowski (POL)CCCzt
58LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academyzt
59FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondialezt
60AUSChris Hamilton (AUS)Sunwebzt
61ITAManuele Boaro (ITA)Astanazt
62NEDPieter Weening (NED)Roompot - Charleszt
63BELMathias De Witte (BEL)Roompot - Charleszt
64SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecinzt
65ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
66RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelozt
67BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
68KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astanazt
69GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Meridazt
70BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Meridazt
71ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energiezt
72FRAPerrig Quemeneur (FRA)Total Direct Energiezt
73POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
74ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida0:14
75AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe0:16
76AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo0:26
77ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe0:26
78AUSJames Whelan (AUS)EF Education First0:29
79AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First0:29
80BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:29
81AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal0:44
82AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe1:04
83BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect1:22
84PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin1:29
85PORRui Oliveira (POR)1:29
86NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates1:52
87FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale1:53
88FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsic2:17
89BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis2:17
90ITADavide Ballerini (ITA)Astana2:58
91RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo2:58
92DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data3:41
93AUSRory Sutherland (AUS)Uae Team Emirates3:41

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden