De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Santos Tour Down Under - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Santos Tour Down Under - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Australië

Uitslagen 2019

Santos Tour Down Under 2019

AustraliëAustralië - 15 Januari 2019 - 20 Januari 2019


Algemeen klassement - 20 Januari 2019


1RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott20:30:42
2AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo0:13
3NEDWout Poels (NED)Team Ineos0:17
4ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana0:19
5AUSRohan Dennis (AUS)Bahrain - Merida0:26
6AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb0:26
7CANMichael Woods (CAN)EF Education First0:38
8PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecin0:40
9ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates0:40
10BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step0:40
11RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data0:43
12NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma0:43
13SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates0:43
14ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida0:43
15SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates0:53
16NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos0:53
17NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data1:01
18AUSJai Hindley (AUS)Sunweb1:06
19AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott1:18
20AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Data1:27
21AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe1:35
22ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistar1:36
23SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj1:37
24ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar1:44
25SUISteve Morabito (SUI)Groupama - Fdj1:48
26AUSChris Harper (AUS)Bridgelane1:48
27AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida1:48
28AUSMichael Storer (AUS)Sunweb2:00
29FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step2:01
30AUSDylan Sunderland (AUS)Bridgelane2:11
31NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma2:12
32FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale2:21
33AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe2:31
34AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott2:45
35NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma3:01
36NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal3:16
37DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data4:00
38RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin4:33
39JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida5:19
40DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Data5:23
41NZLPatrick Bevin (NZL)CCC5:38
42ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar5:47
43AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj6:07
44FRAKenny Elissonde (FRA)Team Ineos7:07
45ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar7:24
46AUSJames Whelan (AUS)EF Education First7:47
47FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale8:06
48GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step8:24
49AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Merida8:49
50USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredo9:05
51COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Trek - Segafredo9:07
52ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe9:40
53NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates9:55
54POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal9:55
55SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe10:16
56GERJasha Sütterlin (GER)Movistar10:48
57RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin11:19
58AUSNicholas White (AUS)Bridgelane11:38
59GBRScott Davies (GBR)Dimension Data12:04
60ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar12:09
61AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin12:11
62USAJoey Rosskopf (USA)CCC13:47
63KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana13:48
64AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott14:46
65AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott14:58
66IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo15:55
67ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC15:57
68NEDDanny Van Poppel (NED)Jumbo - Visma16:25
69SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj16:27
70FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj16:27
71NEDTom Leezer (NED)Jumbo - Visma16:52
72FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale16:57
73AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelane16:59
74BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal17:20
75AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal18:10
76ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First18:33
77BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates18:41
78AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott19:08
79GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb19:22
80FRALéo Vincent (FRA)Groupama - Fdj19:50
81FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale20:14
82AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First20:23
83ITADavide Ballerini (ITA)Astana21:22
84AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scott21:51
85KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana22:06
86NZLThomas Scully (NZL)EF Education First22:10
87GERChristian Knees (GER)Team Ineos22:23
88PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates22:37
89GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos23:00
90NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdj23:05
91BELMaarten Wynants (BEL)Jumbo - Visma23:17
92ITAManuele Boaro (ITA)Astana23:56
93AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First23:57
94GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain - Merida24:14
95AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal24:21
96AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo24:29
97POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe24:33
98POLLukasz Owsian (POL)CCC24:52
99GBROwain Doull (GBR)Team Ineos25:46
100RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data25:57
101DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step26:11
102BELLaurens De Vreese (BEL)Astana26:51
103KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana27:02
104ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Step27:05
105AUSMichael Potter (AUS)Sunshine Coast27:06
106NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo27:08
107AUSJason Lea (AUS)Bridgelane27:23
108NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Visma27:37
109NEDCees Bol (NED)Sunweb27:54
110GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal28:44
111AUSRory Sutherland (AUS)Uae Team Emirates30:24
112ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC30:39
113GBRAdam Blythe (GBR)Lotto - Soudal30:39
114ITAJakub Mareczko (ITA)CCC31:06
115GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale31:14
116LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale32:00
117NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineos33:27
118BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin33:29
119ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step33:56
120GERMax Walscheid (GER)Sunweb34:07
121AUSNeil Van Der Ploeg (AUS)Bridgelane34:13
122GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Merida34:22
123ITAOscar Gatto (ITA)Bora - Hansgrohe36:35
124FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale36:48
125AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecin37:21
126USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo40:32
127AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe41:13
128ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin42:54
129POLSzymon Sajnok (POL)CCC47:58

Etappe 1 - North Adelaide - Port Adelaide - 132,4 km - 15 Januari 2019Sprint


1ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step3:19:47
2GERMax Walscheid (GER)Sunwebzt
3ITAJakub Mareczko (ITA)CCCzt
4GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain - Meridazt
5RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Datazt
6BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirateszt
7NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineoszt
8SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
9NEDDanny Van Poppel (NED)Jumbo - Vismazt
10NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdjzt
11RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
12ITADavide Ballerini (ITA)Astanazt
13GBRDaniel McLay (GBR)EF Education Firstzt
14USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
15RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecinzt
16FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondialezt
17AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecinzt
18ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
19SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
20GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
21SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
22AUSChris Hamilton (AUS)Sunwebzt
23AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
24NZLPatrick Bevin (NZL)CCCzt
25ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
26NEDWout Poels (NED)Team Ineoszt
27PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecinzt
28NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
29ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
30AUSNeil Van Der Ploeg (AUS)Bridgelanezt
31AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecinzt
32FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
33POLSzymon Sajnok (POL)CCCzt
34AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scottzt
35AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
36AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scottzt
37CANMichael Woods (CAN)EF Education Firstzt
38NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
39RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Datazt
40BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecinzt
41SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
42GBROwain Doull (GBR)Team Ineoszt
43ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCCzt
44AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scottzt
45FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondialezt
46BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
47AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scottzt
48NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineoszt
49AUSChris Harper (AUS)Bridgelanezt
50NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Datazt
51NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
52BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
53AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
54RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecinzt
55AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Datazt
56AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Meridazt
57ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistarzt
58NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Vismazt
59AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredozt
60ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
61AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
62POLLukasz Owsian (POL)CCCzt
63DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
64LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
65ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistarzt
66GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
67GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineoszt
68ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
69PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
70DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
71ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
72ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecinzt
73AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
74JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Meridazt
75USAJoey Rosskopf (USA)CCCzt
76ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistarzt
77DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Datazt
78AUSDylan Sunderland (AUS)Bridgelanezt
79FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondialezt
80COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Trek - Segafredozt
81AUSJason Lea (AUS)Bridgelanezt
82SUISteve Morabito (SUI)Groupama - Fdjzt
83ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCCzt
84ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Meridazt
85USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredozt
86FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
87AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredozt
88KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astanazt
89DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Datazt
90NEDTom Leezer (NED)Jumbo - Vismazt
91GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
92SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdjzt
93AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelanezt
94AUSRohan Dennis (AUS)Bahrain - Meridazt
95AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scottzt
96FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
97AUSJames Whelan (AUS)EF Education Firstzt
98FRAKenny Elissonde (FRA)Team Ineoszt
99AUSMichael Storer (AUS)Sunwebzt
100FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
101NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudalzt
102GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondialezt
103KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astanazt
104FRALéo Vincent (FRA)Groupama - Fdjzt
105NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
106KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astanazt
107GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
108AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Meridazt
109GBRScott Davies (GBR)Dimension Datazt
110AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scottzt
111AUSRory Sutherland (AUS)Uae Team Emirateszt
112GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunwebzt
113AUSMichael Potter (AUS)Sunshine Coastzt
114BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
115AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
116ITAManuele Boaro (ITA)Astana0:15
117GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Merida0:24
118NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma0:30
119GBRAdam Blythe (GBR)Lotto - Soudal0:30
120IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo0:32
121NEDCees Bol (NED)Sunweb0:32
122POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal0:40
123ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First0:40
124ITAOscar Gatto (ITA)Bora - Hansgrohe0:43
125ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe0:43
126POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:43
127AUSNicholas White (AUS)Bridgelane0:53
128BELMaarten Wynants (BEL)Jumbo - Visma0:56
129GERMax Kanter (GER)Sunweb0:56
130AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:56
131NZLThomas Scully (NZL)EF Education First1:29
132AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First1:54
133AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First3:17

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Norwood - Angaston - 149 km - 16 Januari 2019Sprint


1NZLPatrick Bevin (NZL)CCC3:14:31
2AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
3SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
4NEDDanny Van Poppel (NED)Jumbo - Vismazt
5BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirateszt
6GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain - Meridazt
7ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
8ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
9USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
10NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineoszt
11RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
12CANMichael Woods (CAN)EF Education Firstzt
13BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecinzt
14NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdjzt
15GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
16SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
17NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
18BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
19AUSChris Hamilton (AUS)Sunwebzt
20SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
21NEDCees Bol (NED)Sunwebzt
22FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
23GERMax Walscheid (GER)Sunwebzt
24AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
25GBROwain Doull (GBR)Team Ineoszt
26BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
27POLLukasz Owsian (POL)CCCzt
28AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scottzt
29AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecinzt
30AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scottzt
31RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Datazt
32ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCCzt
33AUSMitchell Docker (AUS)EF Education Firstzt
34NEDWout Poels (NED)Team Ineoszt
35PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecinzt
36NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineoszt
37NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
38NEDTom Leezer (NED)Jumbo - Vismazt
39ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
40PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
41ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistarzt
42DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Datazt
43ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCCzt
44AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Datazt
45GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunwebzt
46AUSRohan Dennis (AUS)Bahrain - Meridazt
47ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
48AUSNicholas White (AUS)Bridgelanezt
49AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Meridazt
50ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Meridazt
51AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
52ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
53AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
54SUISteve Morabito (SUI)Groupama - Fdjzt
55GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondialezt
56AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelanezt
57ITAJakub Mareczko (ITA)CCCzt
58GERMax Kanter (GER)Sunwebzt
59ITAManuele Boaro (ITA)Astanazt
60IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredozt
61SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdjzt
62FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondialezt
63FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
64KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astanazt
65NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
66POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
67FRAKenny Elissonde (FRA)Team Ineoszt
68AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredozt
69USAJoey Rosskopf (USA)CCCzt
70GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
71AUSDylan Sunderland (AUS)Bridgelanezt
72ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistarzt
73RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecinzt
74KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astanazt
75ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistarzt
76KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astanazt
77AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredozt
78USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredozt
79AUSMichael Storer (AUS)Sunwebzt
80AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scottzt
81ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education Firstzt
82RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Datazt
83COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Trek - Segafredozt
84AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
85AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scottzt
86NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudalzt
87POLSzymon Sajnok (POL)CCCzt
88AUSJason Lea (AUS)Bridgelanezt
89FRALéo Vincent (FRA)Groupama - Fdjzt
90FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
91FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
92AUSChris Harper (AUS)Bridgelanezt
93AUSMichael Potter (AUS)Sunshine Coastzt
94AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Meridazt
95JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Meridazt
96GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Meridazt
97ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
98ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
99ITAOscar Gatto (ITA)Bora - Hansgrohezt
100DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
101NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Vismazt
102GBRScott Davies (GBR)Dimension Datazt
103AUSNeil Van Der Ploeg (AUS)Bridgelanezt
104BELMaarten Wynants (BEL)Jumbo - Vismazt
105ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
106BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
107AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scottzt
108NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Datazt
109AUSRory Sutherland (AUS)Uae Team Emirateszt
110DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Datazt
111NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
112SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
113AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education Firstzt
114AUSJames Whelan (AUS)EF Education Firstzt
115DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
116NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
117GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
118LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
119RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecinzt
120AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
121AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scottzt
122GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
123GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineoszt
124GBRAdam Blythe (GBR)Lotto - Soudalzt
125POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
126AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
127ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecinzt
128FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondialezt
129GBRDaniel McLay (GBR)EF Education Firstzt
130NZLThomas Scully (NZL)EF Education Firstzt
131ITADavide Ballerini (ITA)Astanazt
132AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecinzt
133FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondialezt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Lobethal - Uraidla - 146,2 km - 17 Januari 2019Sprint


1SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe3:46:06
2ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
3RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
4NEDDanny Van Poppel (NED)Jumbo - Vismazt
5NZLPatrick Bevin (NZL)CCCzt
6SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
7PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecinzt
8SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
9AUSChris Hamilton (AUS)Sunwebzt
10ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Meridazt
11ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
12RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Datazt
13AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scottzt
14NEDWout Poels (NED)Team Ineoszt
15BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
16NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
17ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistarzt
18CANMichael Woods (CAN)EF Education Firstzt
19SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
20AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecinzt
21AUSChris Harper (AUS)Bridgelanezt
22DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Datazt
23AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
24FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
25SUISteve Morabito (SUI)Groupama - Fdjzt
26NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudalzt
27AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
28NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineoszt
29RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecinzt
30AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
31AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredozt
32AUSRohan Dennis (AUS)Bahrain - Meridazt
33GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
34NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Datazt
35AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Datazt
36RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecinzt
37AUSMichael Storer (AUS)Sunwebzt
38AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott0:07
39AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecin0:07
40FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step0:07
41AUSDylan Sunderland (AUS)Bridgelane0:07
42ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar0:07
43ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar0:07
44AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida0:07
45NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma0:07
46DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Data0:07
47JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida0:07
48NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma0:20
49AUSJames Whelan (AUS)EF Education First0:26
50AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Merida0:41
51AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelane0:41
52AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj0:55
53FRAKenny Elissonde (FRA)Team Ineos0:56
54GBRScott Davies (GBR)Dimension Data0:56
55USAJoey Rosskopf (USA)CCC1:25
56ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar1:27
57ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe1:59
58AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First2:20
59GERJasha Sütterlin (GER)Movistar3:15
60GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain - Merida3:15
61KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana3:15
62BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal3:15
63NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates3:15
64FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale3:15
65KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana3:15
66USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredo3:36
67IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo4:07
68AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott4:07
69AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott4:07
70COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Trek - Segafredo4:07
71POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal4:07
72AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First4:30
73NZLThomas Scully (NZL)EF Education First4:30
74AUSNicholas White (AUS)Bridgelane4:30
75AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scott5:23
76ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Step5:23
77AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott5:23
78NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Visma5:23
79NEDTom Leezer (NED)Jumbo - Visma5:36
80BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates7:07
81POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe7:16
82GERChristian Knees (GER)Team Ineos8:15
83AUSJason Lea (AUS)Bridgelane8:15
84ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First10:06
85GBROwain Doull (GBR)Team Ineos10:06
86SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj10:06
87FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale10:06
88GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb10:06
89FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj10:06
90FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale10:06
91AUSRory Sutherland (AUS)Uae Team Emirates10:06
92GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos10:06
93ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar11:26
94ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar11:26
95ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC11:26
96AUSMichael Potter (AUS)Sunshine Coast11:39
97GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Merida12:30
98GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale12:30
99NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo12:30
100AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe12:30
101GBRAdam Blythe (GBR)Lotto - Soudal12:30
102KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana12:30
103FRALéo Vincent (FRA)Groupama - Fdj12:30
104ITADavide Ballerini (ITA)Astana12:30
105NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdj12:30
106NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineos12:30
107ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin12:30
108AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal12:30
109BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin12:30
110POLLukasz Owsian (POL)CCC12:30
111RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data12:30
112USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo12:30
113AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo12:30
114BELLaurens De Vreese (BEL)Astana12:30
115ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step12:30
116ITAOscar Gatto (ITA)Bora - Hansgrohe12:30
117ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC12:30
118PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates12:30
119AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal12:30
120DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step12:30
121GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal12:30
122NEDCees Bol (NED)Sunweb12:30
123FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale12:30
124BELMaarten Wynants (BEL)Jumbo - Visma12:50
125ITAJakub Mareczko (ITA)CCC13:28
126DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step13:28
127AUSNeil Van Der Ploeg (AUS)Bridgelane13:28
128GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First13:28
129GERMax Walscheid (GER)Sunweb13:28
130ITAManuele Boaro (ITA)Astana15:03
131LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale16:23
132POLSzymon Sajnok (POL)CCC20:34
133GERMax Kanter (GER)Sunweb

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Unley - Campbelltown - 129,2 km - 18 Januari 2019Ontsnapping


1RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott3:03:27
2NZLPatrick Bevin (NZL)CCCzt
3ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
4PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecinzt
5ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
6NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
7ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
8CANMichael Woods (CAN)EF Education Firstzt
9AUSChris Hamilton (AUS)Sunwebzt
10NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineoszt
11BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
12RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Datazt
13AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
14NEDWout Poels (NED)Team Ineoszt
15ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Meridazt
16SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
17AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scottzt
18AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredozt
19SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
20AUSRohan Dennis (AUS)Bahrain - Meridazt
21ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar0:21
22AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott0:21
23SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj0:21
24NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data0:21
25AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:21
26AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida0:21
27AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Data0:21
28RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin0:32
29SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe0:32
30AUSDylan Sunderland (AUS)Bridgelane0:32
31ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistar0:32
32FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step0:32
33AUSChris Harper (AUS)Bridgelane0:32
34DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data0:32
35SUISteve Morabito (SUI)Groupama - Fdj0:32
36NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal0:32
37AUSMichael Storer (AUS)Sunweb0:32
38ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar0:34
39FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:49
40NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma0:49
41NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma0:49
42ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe1:02
43ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First1:02
44RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin1:05
45AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj1:15
46AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe1:15
47FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale1:25
48GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step1:25
49AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal1:25
50NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates1:25
51COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Trek - Segafredo1:25
52POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal1:25
53DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Data1:48
54ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC2:05
55GERJasha Sütterlin (GER)Movistar2:21
56ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar2:21
57ITADavide Ballerini (ITA)Astana2:53
58FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj2:53
59SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj2:53
60GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb2:53
61FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale2:53
62JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida2:53
63AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Merida2:53
64AUSNicholas White (AUS)Bridgelane2:53
65AUSJames Whelan (AUS)EF Education First2:53
66NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdj3:10
67BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal3:10
68USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredo3:10
69FRALéo Vincent (FRA)Groupama - Fdj3:10
70FRAKenny Elissonde (FRA)Team Ineos3:10
71NEDTom Leezer (NED)Jumbo - Visma3:23
72IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo3:23
73ITAManuele Boaro (ITA)Astana3:23
74RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data3:23
75AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scott3:23
76POLLukasz Owsian (POL)CCC4:04
77BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates4:04
78AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First4:04
79USAJoey Rosskopf (USA)CCC4:04
80BELMaarten Wynants (BEL)Jumbo - Visma4:04
81AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott4:04
82AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott4:04
83PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates4:04
84AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal4:04
85GERChristian Knees (GER)Team Ineos4:04
86BELLaurens De Vreese (BEL)Astana4:04
87KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana4:34
88KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana4:34
89ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin4:34
90NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo4:34
91AUSMichael Potter (AUS)Sunshine Coast4:34
92AUSRory Sutherland (AUS)Uae Team Emirates4:34
93AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelane4:34
94ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar4:34
95GBRScott Davies (GBR)Dimension Data4:34
96GBRAdam Blythe (GBR)Lotto - Soudal5:36
97GBROwain Doull (GBR)Team Ineos5:36
98POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe5:36
99AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo5:36
100LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale5:40
101AUSJason Lea (AUS)Bridgelane5:40
102AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott6:07
103AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First6:07
104NZLThomas Scully (NZL)EF Education First6:07
105AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin6:07
106ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC6:07
107AUSNeil Van Der Ploeg (AUS)Bridgelane6:41
108GERMax Walscheid (GER)Sunweb6:41
109GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos6:55
110GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Merida6:55
111NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineos6:55
112BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin6:55
113AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecin6:55
114GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain - Merida6:55
115NEDCees Bol (NED)Sunweb6:59
116NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Visma6:59
117NEDDanny Van Poppel (NED)Jumbo - Visma6:59
118FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale6:59
119DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step7:38
120ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Step7:38
121DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step7:38
122ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step7:39
123ITAOscar Gatto (ITA)Bora - Hansgrohe7:39
124ITAJakub Mareczko (ITA)CCC7:39
125GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale8:18
126USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo8:18
127FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale8:18
128GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First8:18
129AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe8:18
130KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana8:47
131POLSzymon Sajnok (POL)CCC8:47
132GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal8:49

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Glenelg - Strathalbyn - 149,5 km - 19 Januari 2019Sprint


1BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates3:37:00
2SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
3NEDDanny Van Poppel (NED)Jumbo - Vismazt
4BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecinzt
5ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
6GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain - Meridazt
7NEDCees Bol (NED)Sunwebzt
8RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Datazt
9NEDWout Poels (NED)Team Ineoszt
10ITADavide Ballerini (ITA)Astanazt
11ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
12PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecinzt
13ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistarzt
14SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
15ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
16SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
17GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
18NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
19RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
20ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Meridazt
21ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
22GERMax Walscheid (GER)Sunwebzt
23CANMichael Woods (CAN)EF Education Firstzt
24GBRDaniel McLay (GBR)EF Education Firstzt
25IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredozt
26AUSChris Hamilton (AUS)Sunwebzt
27ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
28DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Datazt
29NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
30AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredozt
31SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
32RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecinzt
33AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Meridazt
34AUSNeil Van Der Ploeg (AUS)Bridgelanezt
35DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Datazt
36NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
37AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
38BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
39AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
40GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
41AUSNicholas White (AUS)Bridgelanezt
42AUSRohan Dennis (AUS)Bahrain - Meridazt
43NZLPatrick Bevin (NZL)CCCzt
44AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecinzt
45NEDTom Leezer (NED)Jumbo - Vismazt
46NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineoszt
47COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Trek - Segafredozt
48ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
49AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Datazt
50FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
51FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
52NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdjzt
53AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Meridazt
54FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondialezt
55AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
56NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Datazt
57AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scottzt
58SUISteve Morabito (SUI)Groupama - Fdjzt
59NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
60GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineoszt
61AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scottzt
62AUSDylan Sunderland (AUS)Bridgelanezt
63AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredozt
64RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Datazt
65PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
66SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdjzt
67ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistarzt
68NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
69FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
70USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredozt
71GBROwain Doull (GBR)Team Ineoszt
72JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Meridazt
73DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
74AUSChris Harper (AUS)Bridgelanezt
75ITAManuele Boaro (ITA)Astanazt
76ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
77KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astanazt
78KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astanazt
79KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astanazt
80FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
81ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistarzt
82ITAJakub Mareczko (ITA)CCCzt
83AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
84AUSMichael Storer (AUS)Sunweb0:17
85AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott0:20
86BELMaarten Wynants (BEL)Jumbo - Visma0:20
87GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb0:24
88POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal0:24
89GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale0:24
90GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Merida0:29
91AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott0:31
92GBRScott Davies (GBR)Dimension Data0:31
93FRAKenny Elissonde (FRA)Team Ineos0:34
94AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj0:41
95ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe0:41
96FRALéo Vincent (FRA)Groupama - Fdj0:43
97RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin0:43
98ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First0:46
99AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal0:47
100POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:54
101GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step0:56
102AUSJames Whelan (AUS)EF Education First1:00
103NZLThomas Scully (NZL)EF Education First1:00
104FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale1:04
105ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC1:04
106LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale1:04
107NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Visma1:11
108ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin1:11
109AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott1:22
110AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First1:22
111BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:22
112NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal1:22
113GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal1:22
114ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC1:59
115GBRAdam Blythe (GBR)Lotto - Soudal1:59
116POLLukasz Owsian (POL)CCC2:14
117USAJoey Rosskopf (USA)CCC2:14
118NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineos2:14
119AUSMichael Potter (AUS)Sunshine Coast3:30
120BELLaurens De Vreese (BEL)Astana4:18
121AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First4:33
122POLSzymon Sajnok (POL)CCC4:33
123AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scott5:40
124AUSRory Sutherland (AUS)Uae Team Emirates5:40
125USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo5:40
126AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecin5:40
127AUSJason Lea (AUS)Bridgelane5:40
128AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelane5:40
129ITAOscar Gatto (ITA)Bora - Hansgrohe5:40
130AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe5:40
131FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale5:40
132DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - McLaren Vale - Willunga Hill - 151,5 km - 20 Januari 2019Berg


1AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo3:30:14
2NEDWout Poels (NED)Team Ineoszt
3RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
4AUSRohan Dennis (AUS)Bahrain - Merida0:03
5ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana0:06
6AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb0:06
7CANMichael Woods (CAN)EF Education First0:15
8ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates0:17
9NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data0:17
10BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step0:17
11PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecin0:17
12RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data0:20
13ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar0:20
14ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida0:20
15SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates0:20
16NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma0:20
17SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates0:30
18NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos0:30
19ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistar0:41
20AUSJai Hindley (AUS)Sunweb0:43
21AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Data0:43
22AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott0:48
23AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:51
24SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj0:53
25AUSMichael Storer (AUS)Sunweb0:53
26SUISteve Morabito (SUI)Groupama - Fdj0:53
27AUSChris Harper (AUS)Bridgelane0:53
28ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar0:53
29AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe0:53
30NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma0:53
31AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida0:59
32NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal0:59
33ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC0:59
34NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma0:59
35FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step0:59
36AUSDylan Sunderland (AUS)Bridgelane1:09
37FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale1:09
38FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale1:27
39FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale1:35
40FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale1:35
41USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredo1:56
42JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida1:56
43AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott2:01
44FRAKenny Elissonde (FRA)Team Ineos2:04
45AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj2:54
46ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar2:56
47POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal2:56
48AUSJames Whelan (AUS)EF Education First3:05
49AUSNicholas White (AUS)Bridgelane3:05
50SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj3:05
51DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Data3:05
52DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data3:05
53AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal3:05
54FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj3:05
55RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin3:05
56FRALéo Vincent (FRA)Groupama - Fdj3:05
57COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Trek - Segafredo3:12
58BELMaarten Wynants (BEL)Jumbo - Visma4:44
59ITAManuele Boaro (ITA)Astana4:52
60NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates4:52
61ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe4:52
62GERJasha Sütterlin (GER)Movistar4:52
63AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Merida4:52
64ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar5:00
65ITADavide Ballerini (ITA)Astana5:36
66KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana5:36
67BELLaurens De Vreese (BEL)Astana5:36
68ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First5:36
69GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb5:36
70GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos5:36
71GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal5:40
72DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step5:40
73GBRScott Davies (GBR)Dimension Data5:40
74PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates5:40
75GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step5:40
76POLLukasz Owsian (POL)CCC5:41
77USAJoey Rosskopf (USA)CCC5:41
78AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin5:41
79AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelane5:41
80NZLPatrick Bevin (NZL)CCC5:41
81AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First5:46
82AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott5:53
83AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott5:53
84AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott5:53
85AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo6:00
86AUSMichael Potter (AUS)Sunshine Coast7:00
87AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal7:00
88AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scott7:02
89NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdj7:02
90BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates7:18
91NEDTom Leezer (NED)Jumbo - Visma7:30
92NEDCees Bol (NED)Sunweb7:30
93IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo7:30
94AUSJason Lea (AUS)Bridgelane7:30
95LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale8:30
96BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal9:13
97NEDDanny Van Poppel (NED)Jumbo - Visma9:13
98GBRAdam Blythe (GBR)Lotto - Soudal9:41
99SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe9:41
100NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo9:41
101AUSRory Sutherland (AUS)Uae Team Emirates9:41
102GERChristian Knees (GER)Team Ineos9:41
103GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale9:41
104RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data9:41
105GBROwain Doull (GBR)Team Ineos9:41
106KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana9:41
107ITAOscar Gatto (ITA)Bora - Hansgrohe9:41
108POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe9:41
109KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana9:41
110AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First9:41
111ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC9:41
112ITAJakub Mareczko (ITA)CCC9:41
113NZLThomas Scully (NZL)EF Education First9:41
114RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin9:41
115AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe13:28
116GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Merida13:41
117GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain - Merida13:41
118NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Visma13:41
119USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo13:41
120NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineos13:41
121GERMax Walscheid (GER)Sunweb13:41
122AUSNeil Van Der Ploeg (AUS)Bridgelane13:41
123ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step13:41
124ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Step13:41
125POLSzymon Sajnok (POL)CCC13:41
126BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin13:41
127FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale13:41
128AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecin24:16
129ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin24:16
130ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar
131GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden