De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Santos Tour Down Under - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Santos Tour Down Under - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Australië

Uitslagen 2020

Santos Tour Down Under 2020

AustraliëAustralië - 21 Januari 2020 - 26 Januari 2020


Algemeen klassement - 26 Januari 2020


1AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo20:37:08
2ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates0:25
3GERSimon Geschke (GER)CCC0:25
4AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineos0:25
5NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos0:25
6RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott0:30
7GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:37
8NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma0:46
9AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott0:52
10AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclaren0:54
11NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates0:57
12BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step0:57
13ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step0:57
14AUSNathan Haas (AUS)Cofidis1:00
15USANeilson Powless (USA)EF Education First1:05
16RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos1:05
17ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana1:06
18AUSJai Hindley (AUS)Sunweb1:12
19COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain - Mclaren1:20
20SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj1:28
21ITAFabio Felline (ITA)Astana1:35
22AUSJarrod Drisners (AUS)1:36
23USAJoey Rosskopf (USA)CCC1:37
24GERFlorian Stork (GER)Sunweb1:39
25CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation1:43
26RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cycling1:47
27AUSRobert Power (AUS)Sunweb1:48
28ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar1:57
29JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclaren1:57
30FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale1:57
31ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates2:07
32AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma2:22
33GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal2:39
34SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cycling2:40
35NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates3:00
36ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondiale3:02
37GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation3:35
38FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale3:39
39AUSMichael Storer (AUS)Sunweb4:07
40FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo4:11
41SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Mclaren4:18
42ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana4:26
43ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistar4:26
44AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott4:27
45ITAManuele Boaro (ITA)Astana4:42
46FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj4:58
47GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation5:19
48POLLukasz Wisniowski (POL)CCC5:20
49ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar5:24
50BELJürgen Roelandts (BEL)Movistar5:51
51AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal5:58
52RSAStefan De Bod (RSA)Ntt Pro Cycling6:09
53NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma6:54
54ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo6:56
55BELJens Keukeleire (BEL)EF Education First7:16
56ITASamuele Battistella (ITA)Ntt Pro Cycling7:26
57AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj8:29
58GERJuri Hollmann (GER)Movistar9:23
59ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar9:56
60ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe10:26
61CZEJosef Cerný (CZE)CCC10:39
62PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step10:46
63AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling10:53
64DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step11:05
65NORKristoffer Halvorsen (NOR)EF Education First11:11
66SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdj11:30
67FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale11:49
68GERJonas Rutsch (GER)EF Education First12:35
69NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma12:37
70ITASimone Consonni (ITA)Cofidis13:21
71BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates13:39
72ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nation13:40
73IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step14:12
74GBRGabriel Cullaigh (GBR)Movistar14:36
75GERMax Kanter (GER)Sunweb15:01
76AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal15:49
77AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe16:06
78NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma16:06
79AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclaren16:32
80GBROwain Doull (GBR)Team Ineos16:48
81DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates16:53
82BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal16:53
83AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott17:03
84SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe17:08
85KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana18:03
86FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis18:48
87GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal18:52
88ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC19:00
89BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis19:00
90NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Ntt Pro Cycling19:04
91NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Step19:14
92LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale19:25
93GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation19:43
94AUSSamuel Jenner (AUS)Bridgelane20:04
95CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nation20:33
96KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana21:17
97FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - Fdj21:23
98BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCC21:31
99NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe22:39
100ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Ntt Pro Cycling22:57
101ITAElia Viviani (ITA)Cofidis23:02
102FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale23:06
103AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First23:19
104SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclaren23:20
105GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal23:34
106GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos23:48
107AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott24:15
108NZLThomas Scully (NZL)EF Education First26:11
109LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredo26:40
110ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohe26:44
111NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Visma27:44
112GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe28:19
113BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal28:40
114ITAAlberto Dainese (ITA)Sunweb29:36
115AUSCameron Scott (AUS)29:39
116AUSSam Welsford (AUS)30:00
117GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos30:00
118NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott30:46
119NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma31:17
120GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineos31:59
121ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj32:48
122AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First32:50
123BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step34:05
124SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe34:39
125AUSNicholas White (AUS)34:55
126DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunweb35:49
127USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo36:54
128ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis37:04
129NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo39:07
130GERMarco Mathis (GER)Cofidis39:09
131FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj46:11
132DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo49:21

Etappe 1 - Tanunda - Tanunda - 15 km - 21 Januari 2020Sprint

Image © Santos Tour Down Under. Source : Site officiel du Santos Tour Down Under


1IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step3:28:54
2BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirateszt
3SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohezt
4ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
5GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
6NORKristoffer Halvorsen (NOR)EF Education Firstzt
7AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
8FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - Fdjzt
9AUSSam Welsford (AUS)zt
10ITAAlberto Dainese (ITA)Sunwebzt
11GBRGabriel Cullaigh (GBR)Movistarzt
12GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineoszt
13RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
14DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
15AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
16ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondialezt
17ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
18RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cyclingzt
19NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
20ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain - Mclarenzt
21NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
22POLSzymon Sajnok (POL)CCCzt
23ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
24ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
25AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
26ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
27AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
28NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Vismazt
29AUSJarrod Drisners (AUS)zt
30AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scottzt
31ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistarzt
32SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Mclarenzt
33ITAFabio Felline (ITA)Astanazt
34ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
35FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
36GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
37FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondialezt
38AUSNathan Haas (AUS)Cofidiszt
39USAJoey Rosskopf (USA)CCCzt
40CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
41ITAManuele Boaro (ITA)Astanazt
42RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineoszt
43BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
44ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
45USANeilson Powless (USA)EF Education Firstzt
46GERSimon Geschke (GER)CCCzt
47AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredozt
48GERJuri Hollmann (GER)Movistarzt
49LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
50SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
51USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondialezt
52BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCCzt
53NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scottzt
54BELJürgen Roelandts (BEL)Movistarzt
55NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
56AUSRobert Power (AUS)Sunwebzt
57AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scottzt
58FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
59BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
60JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclarenzt
61AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cyclingzt
62RSAStefan De Bod (RSA)Ntt Pro Cyclingzt
63BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
64ITASamuele Battistella (ITA)Ntt Pro Cyclingzt
65NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineoszt
66AUSNicholas White (AUS)zt
67AUSTyler Lindorff (AUS)zt
68AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclarenzt
69POLLukasz Wisniowski (POL)CCCzt
70FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
71ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astanazt
72SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdjzt
73AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
74SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cyclingzt
75AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scottzt
76AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineoszt
77NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
78SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
79GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
80ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
81BELJens Keukeleire (BEL)EF Education Firstzt
82ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
83NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
84AUSSamuel Jenner (AUS)Bridgelanezt
85LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredozt
86AUSMichael Storer (AUS)Sunwebzt
87ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
88FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondialezt
89COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain - Mclarenzt
90NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Vismazt
91DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
92SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclarenzt
93KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astanazt
94CZEJosef Cerný (CZE)CCCzt
95GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
96NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
97KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astanazt
98ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
99AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclarenzt
100PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
101AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
102GBROwain Doull (GBR)Team Ineoszt
103GERMarco Mathis (GER)Cofidiszt
104AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education Firstzt
105GERMax Kanter (GER)Sunwebzt
106GERFlorian Stork (GER)Sunwebzt
107AUSCameron Scott (AUS)zt
108NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
109AUSKelland O'Brien (AUS)zt
110GERJonas Rutsch (GER)EF Education Firstzt
111ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
112ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohezt
113USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo0:20
114ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar0:22
115ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj0:22
116GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal0:26
117BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal0:33
118ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Ntt Pro Cycling0:33
119NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Ntt Pro Cycling0:33
120GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation0:36
121NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo0:45
122BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step0:57
123FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale0:59
124ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC1:10
125BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:12
126NZLThomas Scully (NZL)EF Education First1:14
127AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First1:18
128DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo1:20
129GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal1:22
130GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos1:22
131BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis1:30
132FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis1:30
133NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe1:33
134GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe1:33
135DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunweb2:11
136FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj2:15
137GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos2:23
138AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott3:25
139CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nation3:25
140BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Woodside - Stirling - 135,8 km - 22 Januari 2020Sprint

Image © Santos Tour Down Under. Source : Site officiel du Santos Tour Down Under


1AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal3:27:31
2RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
3AUSNathan Haas (AUS)Cofidiszt
4BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirateszt
5ITAFabio Felline (ITA)Astanazt
6ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondialezt
7NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
8ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
9ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
10NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
11GERSimon Geschke (GER)CCCzt
12AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scottzt
13IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Stepzt
14AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclarenzt
15AUSRobert Power (AUS)Sunwebzt
16BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
17BELJens Keukeleire (BEL)EF Education Firstzt
18SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cyclingzt
19USANeilson Powless (USA)EF Education Firstzt
20JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclarenzt
21COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain - Mclarenzt
22ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astanazt
23ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
24ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
25FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
26NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
27POLLukasz Wisniowski (POL)CCCzt
28AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scottzt
29GERFlorian Stork (GER)Sunwebzt
30FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - Fdjzt
31DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
32ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
33FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
34SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdjzt
35CZEJosef Cerný (CZE)CCCzt
36POLSzymon Sajnok (POL)CCCzt
37NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
38LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
39USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondialezt
40AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
41AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cyclingzt
42RSAStefan De Bod (RSA)Ntt Pro Cyclingzt
43GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
44AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
45ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
46GBRGabriel Cullaigh (GBR)Movistarzt
47CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
48ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
49AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredozt
50AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineoszt
51BELJürgen Roelandts (BEL)Movistarzt
52AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scottzt
53CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
54NORKristoffer Halvorsen (NOR)EF Education Firstzt
55SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
56GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
57BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
58NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
59AUSJarrod Drisners (AUS)zt
60AUSTyler Lindorff (AUS)zt
61GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
62GERJuri Hollmann (GER)Movistarzt
63FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondialezt
64FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale2:23
65RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineoszt
66FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale2:23
67FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale2:23
68USAJoey Rosskopf (USA)CCCzt
69ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCCzt
70NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
71FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidiszt
72KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana3:12
73ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
74GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
75ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistarzt
76ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
77NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Ntt Pro Cyclingzt
78ITAManuele Boaro (ITA)Astanazt
79NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineoszt
80AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
81ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
82AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
83AUSMichael Storer (AUS)Sunwebzt
84KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana4:16
85SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Mclarenzt
86NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo4:29
87BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCC4:29
88LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredo4:29
89DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunweb4:29
90GERJonas Rutsch (GER)EF Education First4:32
91GERMax Kanter (GER)Sunwebzt
92GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineoszt
93GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal4:42
94GBROwain Doull (GBR)Team Ineos4:42
95AUSSamuel Jenner (AUS)Bridgelane4:42
96AUSSam Welsford (AUS)4:42
97AUSKelland O'Brien (AUS)4:42
98AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First4:50
99NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Step4:50
100GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe5:01
101ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj5:06
102ITAAlberto Dainese (ITA)Sunweb5:06
103AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
104GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos5:06
105PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step5:21
106ITASamuele Battistella (ITA)Ntt Pro Cyclingzt
107RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cyclingzt
108ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Ntt Pro Cycling5:25
109BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis5:29
110ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
111DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates5:35
112AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scottzt
113GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
114NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott6:08
115GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos6:17
116BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal6:17
117SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe6:17
118SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe6:17
119NZLThomas Scully (NZL)EF Education First6:17
120NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma6:17
121AUSCameron Scott (AUS)6:17
122AUSNicholas White (AUS)6:17
123ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohe6:46
124NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe6:46
125GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation7:29
126NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Vismazt
127GERMarco Mathis (GER)Cofidis7:29
128USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo7:29
129AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First7:29
130ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain - Mclarenzt
131AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclarenzt
132SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclaren7:34
133BELLaurens De Vreese (BEL)Astana10:55
134ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nation10:55
135BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step10:55
136DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo10:55
137ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis13:47
138FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj13:47
139BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Unley - Paracombe - 131 km - 23 Januari 2020Medium berg

Image © Santos Tour Down Under. Source : Site officiel du Santos Tour Down Under


1AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo3:14:09
2AUSRobert Power (AUS)Sunweb0:05
3GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:05
4AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineos0:05
5ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates0:05
6RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott0:05
7NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos0:05
8GERSimon Geschke (GER)CCC0:05
9NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma0:05
10AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott0:13
11FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:15
12NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates0:15
13BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step0:15
14AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclaren0:15
15ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step0:15
16ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistar0:15
17AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma0:23
18USANeilson Powless (USA)EF Education First0:23
19AUSJai Hindley (AUS)Sunweb0:23
20SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj0:23
21RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos0:23
22COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain - Mclaren0:23
23AUSNathan Haas (AUS)Cofidis0:23
24ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana0:27
25ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana0:27
26ITASamuele Battistella (ITA)Ntt Pro Cycling0:27
27AUSMichael Storer (AUS)Sunweb0:32
28FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale0:34
29ITAManuele Boaro (ITA)Astana0:34
30NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe0:34
31GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal0:34
32GERFlorian Stork (GER)Sunweb0:34
33ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar0:34
34NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma0:34
35AUSJarrod Drisners (AUS)0:34
36ITAFabio Felline (ITA)Astana0:34
37ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondiale0:34
38ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nation0:34
39PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step0:34
40JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclaren0:34
41RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cycling0:34
42ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar0:34
43CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation0:46
44USAJoey Rosskopf (USA)CCC0:46
45POLLukasz Wisniowski (POL)CCC0:50
46GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation0:50
47BELJens Keukeleire (BEL)EF Education First0:52
48FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj0:54
49ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar0:54
50SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cycling0:58
51GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation1:10
52AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott1:17
53BELJürgen Roelandts (BEL)Movistar1:21
54ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates1:27
55ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe1:32
56USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale1:49
57CZEJosef Cerný (CZE)CCC1:49
58ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo1:51
59FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo1:51
60BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal2:19
61AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal2:19
62AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj2:19
63GERJuri Hollmann (GER)Movistar2:19
64GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation2:19
65AUSSamuel Jenner (AUS)Bridgelane2:19
66NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates2:19
67KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana2:19
68SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Mclaren2:19
69NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma2:19
70NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo2:36
71BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates2:40
72BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal3:00
73ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC3:00
74SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe3:00
75GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos3:00
76DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates3:10
77AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott3:26
78AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott3:26
79AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal3:26
80DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunweb3:26
81NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma3:26
82BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis3:38
83NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Step3:38
84NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott3:51
85AUSKelland O'Brien (AUS)3:51
86AUSCameron Scott (AUS)3:51
87GBRGabriel Cullaigh (GBR)Movistar3:59
88GBROwain Doull (GBR)Team Ineos3:59
89AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First4:07
90AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclaren4:07
91AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling4:14
92ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Ntt Pro Cycling4:14
93SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclaren4:14
94SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdj4:14
95GERJonas Rutsch (GER)EF Education First4:14
96GERMax Kanter (GER)Sunweb4:14
97ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj4:14
98BELLaurens De Vreese (BEL)Astana4:18
99BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCC4:18
100KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana4:18
101USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo4:33
102GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos4:33
103FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis4:33
104NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma4:33
105NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Visma4:33
106NORKristoffer Halvorsen (NOR)EF Education First4:33
107NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Ntt Pro Cycling4:48
108ITAAlberto Dainese (ITA)Sunweb4:57
109GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal4:59
110DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step4:59
111DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo4:59
112GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal5:13
113RSAStefan De Bod (RSA)Ntt Pro Cycling5:13
114GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe5:13
115ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohe5:13
116POLSzymon Sajnok (POL)CCC5:13
117IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step5:26
118LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredo6:26
119FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale6:26
120LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale6:26
121AUSSam Welsford (AUS)6:26
122AUSNicholas White (AUS)6:26
123BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step6:26
124FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj6:26
125FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - Fdj6:26
126NZLThomas Scully (NZL)EF Education First6:26
127AUSTyler Lindorff (AUS)6:32
128ITAElia Viviani (ITA)Cofidis6:34
129GERMarco Mathis (GER)Cofidis6:34
130ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis6:34
131ITASimone Consonni (ITA)Cofidis6:34
132FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale7:40
133AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First8:46
134CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nation10:01
135GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineos12:36
136SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe12:36
137AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe12:36
138BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation
139ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain - Mclaren

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Norwood - Murray Bridge - 152,8 km - 24 Januari 2020Sprint

Image © Santos Tour Down Under. Source : Site officiel du Santos Tour Down Under


1AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal3:29:08
2IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Stepzt
3BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirateszt
4GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
5ITAAlberto Dainese (ITA)Sunwebzt
6ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohezt
7ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Ntt Pro Cyclingzt
8SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohezt
9FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - Fdjzt
10DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
11BELJürgen Roelandts (BEL)Movistarzt
12ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
13ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondialezt
14AUSJarrod Drisners (AUS)zt
15NORKristoffer Halvorsen (NOR)EF Education Firstzt
16NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
17RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
18AUSSam Welsford (AUS)zt
19NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineoszt
20GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
21NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
22ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
23AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineoszt
24ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
25ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
26ITAFabio Felline (ITA)Astanazt
27NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
28USANeilson Powless (USA)EF Education Firstzt
29AUSNathan Haas (AUS)Cofidiszt
30COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain - Mclarenzt
31ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
32SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cyclingzt
33RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineoszt
34ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCCzt
35GERSimon Geschke (GER)CCCzt
36USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondialezt
37AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredozt
38BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCCzt
39AUSRobert Power (AUS)Sunwebzt
40GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
41GERFlorian Stork (GER)Sunwebzt
42AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
43AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scottzt
44AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclarenzt
45AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scottzt
46BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
47RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cyclingzt
48ITASamuele Battistella (ITA)Ntt Pro Cyclingzt
49POLLukasz Wisniowski (POL)CCCzt
50AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
51RSAStefan De Bod (RSA)Ntt Pro Cyclingzt
52DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
53USAJoey Rosskopf (USA)CCCzt
54GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineoszt
55FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondialezt
56JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclarenzt
57CZEJosef Cerný (CZE)CCCzt
58CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
59SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Mclarenzt
60ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
61GBRGabriel Cullaigh (GBR)Movistarzt
62LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
63SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdjzt
64NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
65ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astanazt
66FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondialezt
67GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
68FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
69AUSMichael Storer (AUS)Sunwebzt
70ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
71ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistarzt
72FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj0:13
73AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj0:13
74FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo0:15
75ITASimone Consonni (ITA)Cofidis0:15
76KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana0:15
77ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nation0:15
78NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott0:15
79ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis0:15
80NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma0:22
81FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale0:22
82ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj0:22
83ITAManuele Boaro (ITA)Astana0:22
84GERJuri Hollmann (GER)Movistar0:22
85AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclaren0:30
86NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Ntt Pro Cycling0:30
87ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo0:30
88AUSCameron Scott (AUS)0:36
89GERMax Kanter (GER)Sunweb0:36
90GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe0:42
91NZLThomas Scully (NZL)EF Education First0:42
92BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal0:42
93AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott0:42
94NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Visma0:48
95GBROwain Doull (GBR)Team Ineos0:52
96NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma0:52
97GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal0:56
98GERMarco Mathis (GER)Cofidis0:59
99BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis0:59
100AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott0:59
101FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj0:59
102GERJonas Rutsch (GER)EF Education First0:59
103GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos0:59
104NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Step0:59
105AUSNicholas White (AUS)1:04
106SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclaren1:04
107SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdj1:04
108NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo1:04
109BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step1:04
110AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe1:04
111AUSSamuel Jenner (AUS)Bridgelane1:04
112GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation1:11
113CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nation1:11
114FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis1:13
115GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos1:29
116BELJens Keukeleire (BEL)EF Education First1:38
117AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal1:46
118NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe1:48
119SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe1:50
120ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe1:50
121USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo1:57
122DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo2:00
123NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma2:03
124GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal2:03
125KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana2:06
126DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunweb2:28
127PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step2:29
128AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling2:29
129AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First3:58
130LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredo3:58
131BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal5:53
132ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar5:53
133BELLaurens De Vreese (BEL)Astana5:53
134POLSzymon Sajnok (POL)CCC7:03
135AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First8:28
136AUSTyler Lindorff (AUS)
137AUSKelland O'Brien (AUS)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Glenelg - Victor Harbor - 149,1 km - 25 Januari 2020Sprint

Image © Santos Tour Down Under. Source : Site officiel du Santos Tour Down Under


1ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Ntt Pro Cycling3:32:45
2ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
3IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Stepzt
4DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
5BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirateszt
6GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
7NORKristoffer Halvorsen (NOR)EF Education Firstzt
8AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
9ITAFabio Felline (ITA)Astanazt
10RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
11RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cyclingzt
12BELJens Keukeleire (BEL)EF Education Firstzt
13NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineoszt
14ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondialezt
15GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
16JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclarenzt
17ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
18AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredozt
19AUSJarrod Drisners (AUS)zt
20ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
21ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
22AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineoszt
23USAJoey Rosskopf (USA)CCCzt
24AUSRobert Power (AUS)Sunwebzt
25ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astanazt
26USANeilson Powless (USA)EF Education Firstzt
27NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
28SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Mclarenzt
29GERSimon Geschke (GER)CCCzt
30SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cyclingzt
31RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineoszt
32ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
33AUSNathan Haas (AUS)Cofidiszt
34BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
35ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
36FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
37NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
38COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain - Mclarenzt
39AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scottzt
40GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
41RSAStefan De Bod (RSA)Ntt Pro Cyclingzt
42AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclarenzt
43AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
44ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
45USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondialezt
46FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondialezt
47AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scottzt
48GERFlorian Stork (GER)Sunwebzt
49FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
50CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
51AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
52AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
53FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondialezt
54SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdjzt
55NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
56NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Ntt Pro Cycling0:18
57ITASamuele Battistella (ITA)Ntt Pro Cycling0:21
58PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step1:05
59AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott1:14
60GERJuri Hollmann (GER)Movistar2:02
61ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar2:02
62LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredo2:02
63LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale2:02
64GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation2:02
65GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation2:02
66POLLukasz Wisniowski (POL)CCC2:02
67BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal2:02
68BELJürgen Roelandts (BEL)Movistar2:02
69ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistar2:02
70AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj2:02
71SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdj2:02
72DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates2:02
73BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal2:02
74GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal2:02
75FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - Fdj2:02
76NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma2:02
77GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineos2:02
78FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale2:02
79GERJonas Rutsch (GER)EF Education First2:02
80ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo2:02
81ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar2:02
82GBROwain Doull (GBR)Team Ineos3:16
83AUSMichael Storer (AUS)Sunweb3:16
84BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis3:33
85ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis3:33
86ITAElia Viviani (ITA)Cofidis3:33
87ITAManuele Boaro (ITA)Astana3:33
88GERMax Kanter (GER)Sunweb3:33
89GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal3:33
90ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe3:33
91AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclaren3:33
92FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis3:33
93ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC3:33
94AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First3:33
95SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe3:33
96SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe3:33
97GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe3:33
98AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling3:33
99NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma3:33
100CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nation3:33
101NZLThomas Scully (NZL)EF Education First3:33
102NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Step3:33
103FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj3:33
104BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCC6:38
105GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos6:38
106GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos6:38
107GBRGabriel Cullaigh (GBR)Movistar6:38
108AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal6:38
109BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step6:38
110KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana6:38
111ITAAlberto Dainese (ITA)Sunweb6:38
112ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohe6:38
113NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Visma6:38
114NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma6:38
115CZEJosef Cerný (CZE)CCC6:38
116NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma9:49
117AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First9:49
118FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj9:49
119SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclaren9:49
120ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj9:49
121AUSNicholas White (AUS)9:49
122AUSSam Welsford (AUS)9:49
123NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe9:49
124KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana9:49
125AUSCameron Scott (AUS)9:49
126AUSSamuel Jenner (AUS)Bridgelane9:49
127NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo12:50
128NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott12:50
129USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo12:50
130DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunweb12:50
131GERMarco Mathis (GER)Cofidis12:50
132AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott12:50
133DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo12:50
134BELLaurens De Vreese (BEL)Astana
135POLSzymon Sajnok (POL)CCC

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - McLaren Vale - Willunga Hill - 151,5 km - 26 Januari 2020Medium berg

Image © Santos Tour Down Under. Source : Site officiel du Santos Tour Down Under


1GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal3:24:54
2AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo0:03
3ITAManuele Boaro (ITA)Astana0:04
4FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj0:07
5AUSMichael Storer (AUS)Sunweb0:07
6ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates0:07
7GERSimon Geschke (GER)CCC0:07
8AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineos0:07
9NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos0:07
10GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:23
11AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott0:26
12AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling0:26
13SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclaren0:26
14ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana0:26
15AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclaren0:26
16ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates0:29
17AUSNathan Haas (AUS)Cofidis0:29
18NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates0:29
19BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step0:29
20RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott0:29
21NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates0:29
22USANeilson Powless (USA)EF Education First0:29
23RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos0:29
24NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma0:29
25ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step0:29
26GERJonas Rutsch (GER)EF Education First0:35
27AUSJai Hindley (AUS)Sunweb0:36
28USAJoey Rosskopf (USA)CCC0:38
29RSAStefan De Bod (RSA)Ntt Pro Cycling0:43
30COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain - Mclaren0:44
31CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation0:44
32FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:48
33ITAFabio Felline (ITA)Astana0:48
34ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar0:52
35AUSJarrod Drisners (AUS)0:52
36GERFlorian Stork (GER)Sunweb0:52
37SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj0:52
38RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cycling1:00
39ITASamuele Battistella (ITA)Ntt Pro Cycling1:04
40PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step1:04
41JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclaren1:10
42FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale1:10
43ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar1:10
44AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First1:26
45SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cycling1:29
46FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale1:33
47AUSRobert Power (AUS)Sunweb1:38
48NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma1:42
49AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma1:46
50ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nation1:46
51SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Mclaren1:46
52FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo1:52
53NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe1:56
54ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistar1:56
55AUSSamuel Jenner (AUS)Bridgelane1:59
56AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First1:59
57CZEJosef Cerný (CZE)CCC1:59
58AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott2:15
59POLLukasz Wisniowski (POL)CCC2:15
60CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nation2:15
61GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation2:15
62BELJürgen Roelandts (BEL)Movistar2:15
63SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe2:15
64GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation2:15
65AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe2:15
66ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar2:15
67ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondiale2:15
68GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos2:15
69KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana2:15
70ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo2:20
71ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe3:18
72BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis3:38
73GBROwain Doull (GBR)Team Ineos3:46
74AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal3:46
75AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal3:46
76GBRGabriel Cullaigh (GBR)Movistar3:46
77KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana3:46
78ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana3:46
79NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma3:46
80AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj3:46
81SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdj3:57
82GERJuri Hollmann (GER)Movistar4:27
83BELJens Keukeleire (BEL)EF Education First4:33
84BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCC5:53
85GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation5:53
86DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step5:53
87DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates5:53
88NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Step6:01
89NORKristoffer Halvorsen (NOR)EF Education First6:25
90GERMax Kanter (GER)Sunweb6:25
91ITASimone Consonni (ITA)Cofidis6:25
92GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal6:42
93NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott7:29
94AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott7:46
95FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis7:46
96NZLThomas Scully (NZL)EF Education First7:46
97AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott7:46
98BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step7:52
99ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohe7:54
100NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Visma8:03
101NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma8:03
102AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclaren8:09
103IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step8:53
104AUSCameron Scott (AUS)8:53
105AUSSam Welsford (AUS)8:53
106LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredo9:32
107USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo9:32
108BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal10:03
109NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma10:03
110DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunweb10:12
111LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale10:44
112FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale10:44
113BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates11:04
114BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal11:04
115ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC11:04
116GERMarco Mathis (GER)Cofidis11:04
117AUSNicholas White (AUS)11:06
118GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe12:04
119SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe12:04
120GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal12:04
121FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj12:42
122FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - Fdj12:42
123NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Ntt Pro Cycling12:42
124ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Ntt Pro Cycling12:42
125ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj12:42
126GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos12:42
127ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis12:42
128ITAAlberto Dainese (ITA)Sunweb12:42
129ITAElia Viviani (ITA)Cofidis12:42
130DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo17:10
131NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo17:10
132GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineos17:10
133USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden