De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2020

Tour 2020

FrankrijkFrankrijk - 29 Augustus 2020 - 20 September 2020


Algemeen klassement - 20 September 2020


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates87:20:05
2SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma0:59
3AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo3:30
4ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain - Mclaren5:58
5ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar6:07
6COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana6:47
7NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma7:48
8COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First8:02
9GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott9:25
10ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Mclaren14:03
11FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis16:58
12ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar17:41
13ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineos25:53
14FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic31:04
15USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma42:20
16ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren55:56
17COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic1:03:07
18FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM1:08:26
19ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar1:19:54
20BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma1:20:31
21ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar1:31:53
22ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana1:36:12
23COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott1:38:45
24SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj1:39:27
25FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo1:40:06
26FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale1:40:51
27FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj1:42:43
28COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First1:55:12
29FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj1:59:54
30POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos2:06:32
31FRARomain Sicard (FRA)Total - Direct Energie2:13:02
32ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana2:13:47
33GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe2:15:39
34NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma2:15:49
35FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale2:16:19
36FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step2:19:11
37GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First2:20:31
38GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe2:21:57
39FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj2:26:53
40SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates2:29:54
41IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation2:30:25
42NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma2:30:35
43LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step2:33:30
44ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis2:34:50
45COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana2:37:02
46KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana2:39:37
47CANHugo Houle (CAN)Astana2:39:54
48GERSimon Geschke (GER)CCC2:44:27
49FRANicolas Edet (FRA)Cofidis2:48:44
50BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC2:49:50
51DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo2:50:04
52BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal2:51:56
53FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM2:54:17
54SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb2:54:34
55PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar3:01:41
56USANeilson Powless (USA)EF Education First3:03:09
57GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe3:03:28
58DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb3:06:26
59NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos3:07:42
60ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana3:13:41
61BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale3:22:04
62ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First3:24:55
63AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe3:25:17
64IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb3:27:13
65FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale3:27:46
66COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsic3:32:40
67CZEJan Hirt (CZE)CCC3:34:58
68BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation3:37:12
69SUIMichael Schär (SUI)CCC3:38:55
70ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar3:40:49
71BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo3:40:52
72ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates3:41:20
73DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Ntt Pro Cycling3:41:45
74ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar3:48:00
75BELTiesj Benoot (BEL)Sunweb3:48:50
76SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Mclaren3:49:02
77CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Team Ineos3:49:04
78FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM3:51:57
79ITAMatteo Trentin (ITA)CCC3:52:10
80ITADario Cataldo (ITA)Movistar3:52:51
81LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo3:53:09
82NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates3:53:17
83NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott4:00:34
84SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe4:04:15
85LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation4:11:03
86FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis4:14:28
87RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos4:15:38
88SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott4:17:07
89BELJens Keukeleire (BEL)EF Education First4:18:47
90BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step4:20:41
91USATejay Van Garderen (USA)EF Education First4:22:20
92DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb4:24:13
93ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Mclaren4:24:42
94FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj4:24:52
95COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic4:25:50
96FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM4:27:07
97RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott4:28:39
98BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nation4:33:17
99DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott4:34:03
100ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC4:34:06
101NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Ntt Pro Cycling4:34:19
102FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic4:35:48
103NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb4:38:50
104FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale4:39:08
105ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe4:40:46
106GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic4:41:59
107FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis4:44:30
108FRAAnthony Turgis (FRA)Total - Direct Energie4:44:57
109CZERoman Kreuziger (CZE)Ntt Pro Cycling4:45:26
110NEDWout Poels (NED)Bahrain - Mclaren4:47:23
111ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates4:48:47
112ITASimone Consonni (ITA)Cofidis4:53:50
113FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step4:58:46
114DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step5:00:04
115FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nation5:00:14
116FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale5:00:43
117FRAFabien Grellier (FRA)Total - Direct Energie5:01:32
118GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma5:05:28
119BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo5:08:10
120GERNils Politt (GER)Israel Start-Up Nation5:09:02
121RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cycling5:09:32
122FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM5:10:32
123FRAGeoffrey Soupe (FRA)Total - Direct Energie5:10:40
124DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo5:11:03
125GERJonas Koch (GER)CCC5:12:04
126GERNiklas Arndt (GER)Sunweb5:13:11
127BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step5:14:52
128NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma5:17:28
129GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos5:17:50
130DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step5:26:21
131FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total - Direct Energie5:27:38
132NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates5:28:28
133FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic5:28:45
134GERMax Walscheid (GER)Ntt Pro Cycling5:29:38
135ITAElia Viviani (ITA)Cofidis5:30:01
136FRAMaxime Chevalier (FRA)VC Pays de Loudéac5:31:30
137FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM5:31:37
138IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step5:32:33
139ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation5:34:43
140NEDCees Bol (NED)Sunweb5:38:16
141ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total - Direct Energie5:42:13
142BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal5:43:07
143AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclaren5:46:27
144AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal5:50:25
145BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal6:01:48
146GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal6:07:02

Puntenklassement - 20 September 2020


1IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step380
2SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe284
3ITAMatteo Trentin (ITA)CCC260
4FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM181
5BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma174
6AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal170
7FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step150
8SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates143
9DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb138
11DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step138
12NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates118
13SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma115
14SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott113
15SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb106
16BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC106
17GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe95
18DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo91
19BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo85
20ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe84
21GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe83
22ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineos76
23NEDCees Bol (NED)Sunweb72
24NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Ntt Pro Cycling66
26GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott65
27FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nation64
28AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo63
29ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis63
30FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM61
31USANeilson Powless (USA)EF Education First60
32ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total - Direct Energie58
33COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana57
34FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM57
35ITAElia Viviani (ITA)Cofidis57
36KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana56
37GERSimon Geschke (GER)CCC55
38FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step51
39ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain - Mclaren51
40COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First48
41LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo47
42FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale45
43NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma44
44SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj44
45POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos43
46FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis42
47FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic41
48DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step41
49GERNils Politt (GER)Israel Start-Up Nation40
50BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale40
51BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo37
52ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar37
53FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale37
54BELTiesj Benoot (BEL)Sunweb36
55ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Mclaren34
56USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma34
57IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb32
58FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale29
59ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar29
60FRANicolas Edet (FRA)Cofidis29
61COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First28
62COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic28
63FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis28
64ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar27
65IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation27
66ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First27
67GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos27
68FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total - Direct Energie27
69GERMax Walscheid (GER)Ntt Pro Cycling27
70CANHugo Houle (CAN)Astana26
71ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar24
72AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe24
73DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb24
74ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Mclaren23
75ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar23
76BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step23
77ITASimone Consonni (ITA)Cofidis21
78SUIMichael Schär (SUI)CCC21
79ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates21
80RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos21
81FRAAnthony Turgis (FRA)Total - Direct Energie21
82FRAFabien Grellier (FRA)Total - Direct Energie20
83FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj20
84ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren18
85FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj17
86BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal17
87ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana17
88BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation17
89FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM16
90LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation15
91ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana15
92COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott15
93ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana15
94FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis15
95RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott14
96FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj14
97GERNiklas Arndt (GER)Sunweb13
98NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos13
99GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic13
101RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cycling13
102FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM12
103PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar12
104CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Team Ineos12
105FRAGeoffrey Soupe (FRA)Total - Direct Energie11
106FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale11
107LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step11
108FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic9
109AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclaren9
110FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo9
111FRARomain Sicard (FRA)Total - Direct Energie9
112NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott9
113ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates8
114GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma8
115COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsic8
116BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal7
117GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal5
118DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott5
119ITADario Cataldo (ITA)Movistar4
120BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nation4
121NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma4
122DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Ntt Pro Cycling3
123GERJonas Koch (GER)CCC3
124USATejay Van Garderen (USA)EF Education First2
125CZERoman Kreuziger (CZE)Ntt Pro Cycling2
126FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale2
127FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM1
128FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic1
129NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma1
130COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana1

Bergklassement - 20 September 2020


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates82
2ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineos74
3SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma67
4SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb62
5COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana51
6FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale36
7FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM36
8AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo36
9FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale32
11GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe27
12ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar26
13USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma26
14POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos26
15ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis24
16FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step24
17FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM24
18ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren23
19LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo22
20GERSimon Geschke (GER)CCC21
21ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar16
22IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation16
23FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj16
24USANeilson Powless (USA)EF Education First15
26ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain - Mclaren14
27COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First14
28IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb12
29GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe8
30ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar7
31KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana7
32BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal6
33ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana6
34ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana6
35BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC6
36DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb6
37FRAFabien Grellier (FRA)Total - Direct Energie5
38GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott5
39FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis5
40SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj4
41DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step4
42FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic4
43NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma3
44FRANicolas Edet (FRA)Cofidis3
45ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Mclaren3
46COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic2
47BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma2
48FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step2
49ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates2
50BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo2
51SUIMichael Schär (SUI)CCC2
52LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation2
53FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total - Direct Energie2
54AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe2
55BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation1
56FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM1
57FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic1
58NEDWout Poels (NED)Bahrain - Mclaren1
59GERNils Politt (GER)Israel Start-Up Nationzt
60BELTiesj Benoot (BEL)Sunwebzt
61FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt

Jongerenklassement - 20 September 2020


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates87:20:05
2ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar6:07
3FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj1:42:43
4COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First1:55:12
5GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe2:15:39
6COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana2:37:02
7DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo2:50:04
8SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb2:54:34
9USANeilson Powless (USA)EF Education First3:03:09
10RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos4:15:38
11DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb4:24:13
12FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM4:27:07
13NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb4:38:50
14GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic4:41:59
15FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step4:58:46
16DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step5:00:04
17FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale5:00:43
18DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo5:11:03
19FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total - Direct Energie5:27:38
20FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic5:28:45
21FRAMaxime Chevalier (FRA)VC Pays de Loudéac5:31:30
22NEDCees Bol (NED)Sunweb5:38:16

Ploegenklassement - 20 September 2020


1ESP Movistar262:14:58
2NED Team Jumbo-Visma18:31
3BRN Bahrain - McLaren57:10
4USA Ef Pro Cycling1:16:43
5GBR Ineos Grenadiers1:32:01
6USA Trek - Segafredo1:39:39
7KAZ Astana1:47:15
8FRA AG2R - La Mondiale2:58:47
9UAE UAE Team Emirates3:06:46
10AUS Mitchelton-Scott3:25:10
11FRA Groupama - FDJ3:28:36
12FRA Team Arkéa Samsic3:42:03
13FRA Cofidis, Solutions Crédits4:24:08
14POL CCC Team4:58:19
15GER Bora - Hansgrohe5:05:37
16FRA B&B Hotels - Vital Concept p/b KTM6:49:27
17GER Sunweb7:12:53
18BEL Deceuninck - Quick Step7:26:54
19ISR Israel Start-Up Nation8:32:30
20RSA NTT Pro Cycling9:55:41
21FRA Total Direct Energie10:24:44
22BEL Lotto - Soudal13:35:41

Etappe 1 - Nice - Nice - 156 km - 29 Augustus 2020Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates3:46:23
2DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
3NEDCees Bol (NED)Sunwebzt
4IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Stepzt
5SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
6ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
7ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Ntt Pro Cyclingzt
8FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
9FRAAnthony Turgis (FRA)Total - Direct Energiezt
10BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
11BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondialezt
12ITAMatteo Trentin (ITA)CCCzt
13FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondialezt
14SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scottzt
15CANHugo Houle (CAN)Astanazt
16COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education Firstzt
17SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
18GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
19AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
20FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
21GERJonas Koch (GER)CCCzt
22DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
23AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclarenzt
24FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
25ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
26CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Team Ineoszt
27NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
28ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
29SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
30BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
31NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scottzt
32DENCasper Pedersen (DEN)Sunwebzt
33NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunwebzt
34DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
35BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
36COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education Firstzt
37FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsiczt
38NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Vismazt
39SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
40RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cyclingzt
41USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
42ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
43NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
44ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineoszt
45COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineoszt
46COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scottzt
47BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
48ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
49BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
50GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
51DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scottzt
52GERTony Martin (GER)Jumbo - Vismazt
53DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
54FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
55FRAFabien Grellier (FRA)Total - Direct Energiezt
56FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
57FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
58BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nationzt
59COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
60COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
61ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirateszt
62FRAMaxime Chevalier (FRA)VC Pays de Loudéaczt
63AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
64BELTiesj Benoot (BEL)Sunwebzt
65AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
66GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
67GERSimon Geschke (GER)CCCzt
68BELGreg Van Avermaet (BEL)CCCzt
69NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
70FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
71USATejay Van Garderen (USA)EF Education Firstzt
72BELJens Keukeleire (BEL)EF Education Firstzt
73FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
74FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
75FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
76POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineoszt
77FRAGeoffrey Soupe (FRA)Total - Direct Energiezt
78PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
79ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirateszt
80ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
81FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
82FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
83FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondialezt
84FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
85USANeilson Powless (USA)EF Education Firstzt
86GBRHugh Carthy (GBR)EF Education Firstzt
87ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education Firstzt
88LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nationzt
89GERMax Walscheid (GER)Ntt Pro Cyclingzt
90DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Ntt Pro Cyclingzt
91NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Ntt Pro Cyclingzt
92ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
93COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education Firstzt
94FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
95FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
96NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
97AUTMichael Gogl (AUT)Ntt Pro Cyclingzt
98ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scottzt
99GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
100NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineoszt
101FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
102IRLNicolas Roche (IRL)Sunwebzt
103CZEJan Hirt (CZE)CCCzt
104ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCCzt
105BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
106BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
107FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
108LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Stepzt
109KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astanazt
110RUSIlnur Zakarin (RUS)CCCzt
111ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
112ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineoszt
113ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
114FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondialezt
115AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredozt
116GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
117RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
118IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
119GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
120ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
121LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
122ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
123ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
124BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
125ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
126FRARomain Sicard (FRA)Total - Direct Energiezt
127CZERoman Kreuziger (CZE)Ntt Pro Cyclingzt
128ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain - Mclarenzt
129ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astanazt
130COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
131ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
132COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astanazt
133GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos3:53
134AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
135FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
136ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsiczt
137FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
138COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsiczt
139BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation4:04
140NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scottzt
141SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
142FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
143FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
144FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
145SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj4:15
146FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
147SUIMarc Hirschi (SUI)Sunwebzt
148SUIMichael Schär (SUI)CCCzt
149DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
150FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total - Direct Energie4:51
151FRALilian Calmejane (FRA)Total - Direct Energie4:51
152NEDWout Poels (NED)Bahrain - Mclarenzt
153ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
154ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation5:14
155ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
156GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
157GERNils Politt (GER)Israel Start-Up Nationzt
158ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
159FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdjzt
160FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
161ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclarenzt
162ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Mclarenzt
163ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Mclarenzt
164SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Mclarenzt
165FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
166NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
167BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal11:04
168ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total - Direct Energie11:04
169BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal11:04
170FRAJérôme Cousin (FRA)Total - Direct Energie11:04
171GERNiklas Arndt (GER)Sunweb11:04
172RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos13:04
173BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal13:04
174FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic13:04
175ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain - Mclarenzt
OTLGERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudal-

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Nice - Nice - 187 km - 30 Augustus 2020Berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step4:55:27
2SUIMarc Hirschi (SUI)Sunwebzt
3GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:01
4BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC0:02
5COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education First0:02
6NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:02
7KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana0:02
8SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates0:02
9GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe0:02
10ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First0:02
11FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis0:02
12COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott0:02
13ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Mclaren0:02
14ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:02
15FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:02
16COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana0:02
17COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineos0:02
18COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic0:02
19ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis0:02
20ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineos0:02
21FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM0:02
22NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma0:02
23FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo0:02
24IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb0:02
25ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar0:02
26GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:02
27ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain - Mclaren0:02
28ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren0:02
29FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj0:02
30FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:02
31SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma0:02
32COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First0:02
33ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates0:02
34AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo0:02
35SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj0:02
36ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana0:02
37ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana0:19
38POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos1:04
39ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar1:12
40ITADomenico Pozzovivo (ITA)1:16
41NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma1:16
42ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates2:09
43FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj2:09
44FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj2:09
45USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma2:09
46BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma2:09
47GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First3:38
48COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First3:38
49FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale3:38
50FRANicolas Edet (FRA)Cofidis4:25
51COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana4:25
52RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC4:25
53FRARomain Sicard (FRA)Total - Direct Energie4:25
54ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott4:25
55ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana4:25
56FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic4:25
57BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo5:35
58LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation7:02
59ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos7:02
60LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step7:02
61FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale7:02
62COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsic7:02
63PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar8:41
64NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma8:41
65DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo8:41
66ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsic9:55
67SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates9:57
68FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM10:19
69LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo10:19
70BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation10:19
71GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe10:19
72AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe10:19
73AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe10:19
74ITADario Cataldo (ITA)Movistar10:19
75FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale12:43
76ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar13:52
77USANeilson Powless (USA)EF Education First13:52
78DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb13:52
79BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step14:33
80DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step17:45
81BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale17:45
82GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic17:45
83GERNils Politt (GER)Israel Start-Up Nation17:45
84COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic17:45
85SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj17:45
86FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale17:45
87SUIMichael Schär (SUI)CCC17:45
88CZERoman Kreuziger (CZE)Ntt Pro Cycling17:45
89ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar17:45
90GERSimon Geschke (GER)CCC17:45
91FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM17:45
92FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale17:45
93GERJonas Koch (GER)CCC17:45
94FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis17:45
95BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo17:45
96FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj17:45
97BELTiesj Benoot (BEL)Sunweb17:45
98ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana17:45
99USATejay Van Garderen (USA)EF Education First17:45
100IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation17:45
101NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma17:45
102NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Ntt Pro Cycling17:45
103AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe17:45
104BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step17:45
105NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos17:45
106ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe17:45
107AUTMichael Gogl (AUT)Ntt Pro Cycling17:45
108SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe17:45
109GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma17:45
110ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Mclaren17:45
111ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC17:45
112CZEJan Hirt (CZE)CCC17:51
113DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Ntt Pro Cycling20:42
114ITAMatteo Trentin (ITA)CCC20:42
115SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Mclaren20:42
116RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott20:42
117ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation20:42
118BELJens Keukeleire (BEL)EF Education First20:42
119FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic20:42
120NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott20:42
121FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis20:42
122DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott20:42
123BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nation21:38
124FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj21:38
125FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM21:38
126NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb21:38
127ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar21:38
128CANHugo Houle (CAN)Astana21:38
129NEDWout Poels (NED)Bahrain - Mclaren25:47
130RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos28:15
131ITAElia Viviani (ITA)Cofidis28:15
132BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM28:15
133FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step28:15
134FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nation28:15
135FRAGeoffrey Soupe (FRA)Total - Direct Energie28:15
136NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates28:15
137NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates28:15
138ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates28:15
139SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott28:15
140AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclaren28:15
141FRAMaxime Chevalier (FRA)VC Pays de Loudéac28:15
142FRAAnthony Turgis (FRA)Total - Direct Energie28:15
143FRALilian Calmejane (FRA)Total - Direct Energie28:15
144CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Team Ineos28:15
145DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb28:15
146DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo28:15
147FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis28:15
148GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos28:15
149DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step28:15
150RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cycling28:55
151ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Ntt Pro Cycling28:55
152GERMax Walscheid (GER)Ntt Pro Cycling28:55
153FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj28:55
154NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott28:55
155GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation28:55
156FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic28:55
157BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal28:55
158BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal28:55
159GERNiklas Arndt (GER)Sunweb28:55
160GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal28:55
161FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM28:55
162FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total - Direct Energie28:55
163ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates28:55
164FRAFabien Grellier (FRA)Total - Direct Energie28:55
165ITASimone Consonni (ITA)Cofidis28:55
166FRAJérôme Cousin (FRA)Total - Direct Energie28:55
167NEDCees Bol (NED)Sunweb28:55
168IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step28:55
169ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total - Direct Energie28:55
170FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM28:55
171BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal28:55
172BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal29:08
173AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal29:08
174ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain - Mclaren
175BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Nice - Sisteron - 198 km - 31 Augustus 2020Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal5:17:42
2IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Stepzt
3ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Ntt Pro Cyclingzt
4FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
5SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
6BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
7NEDCees Bol (NED)Sunwebzt
8ITAMatteo Trentin (ITA)CCCzt
9FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
10ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total - Direct Energiezt
11SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scottzt
12BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nationzt
13GERJonas Koch (GER)CCCzt
14NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scottzt
15NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
16CANHugo Houle (CAN)Astanazt
17ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
18KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astanazt
19BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
20ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
21ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Mclarenzt
22SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
23SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
24FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondialezt
25BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondialezt
26FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsiczt
27ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
28ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astanazt
29FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
30ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
31AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
32DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
33ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
34NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
35DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
36COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineoszt
37GERNiklas Arndt (GER)Sunwebzt
38ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
39FRAAnthony Turgis (FRA)Total - Direct Energiezt
40FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsiczt
41GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
42COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
43FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
44ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
45BELTiesj Benoot (BEL)Sunwebzt
46FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
47PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
48FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
49NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
50COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
51FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondialezt
52FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
53GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
54NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunwebzt
55AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
56DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
57ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain - Mclarenzt
58FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
59COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scottzt
60BELGreg Van Avermaet (BEL)CCCzt
61ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
62FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
63SUIMarc Hirschi (SUI)Sunwebzt
64BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
65GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
66FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
67FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
68RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
69NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scottzt
70RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cyclingzt
71ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineoszt
72SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
73ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
74NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
75FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
76NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Vismazt
77ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsiczt
78ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
79SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
80DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
81NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
82NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineoszt
83USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
84ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
85AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclarenzt
86FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
87COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education Firstzt
88SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Mclarenzt
89ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirateszt
90FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
91FRARomain Sicard (FRA)Total - Direct Energiezt
92ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education Firstzt
93COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education Firstzt
94USANeilson Powless (USA)EF Education Firstzt
95IRLNicolas Roche (IRL)Sunwebzt
96ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
97COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education Firstzt
98LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
99GBRHugh Carthy (GBR)EF Education Firstzt
100AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredozt
101FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
102ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
103GERMax Walscheid (GER)Ntt Pro Cyclingzt
104FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
105ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
106NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
107RUSIlnur Zakarin (RUS)CCCzt
108FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
109GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
110ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scottzt
111FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
112USATejay Van Garderen (USA)EF Education Firstzt
113GERNils Politt (GER)Israel Start-Up Nationzt
114ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclarenzt
115LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Stepzt
116BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
117ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Mclarenzt
118DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
119ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
120FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
121FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
122FRAMaxime Chevalier (FRA)VC Pays de Loudéaczt
123GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
124FRALilian Calmejane (FRA)Total - Direct Energiezt
125FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
126BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
127DENCasper Pedersen (DEN)Sunwebzt
128BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
129GERSimon Geschke (GER)CCCzt
130ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
131DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Ntt Pro Cyclingzt
132FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total - Direct Energiezt
133ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
134GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
135IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
136LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nationzt
137CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Team Ineoszt
138FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
139SUIMichael Schär (SUI)CCCzt
140COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astanazt
141BELJens Keukeleire (BEL)EF Education Firstzt
142ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineoszt
143NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Ntt Pro Cyclingzt
144BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step0:26
145BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal0:31
146SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj0:40
147GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal1:11
148DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott1:23
149GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos1:37
150ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar2:25
151CZERoman Kreuziger (CZE)Ntt Pro Cycling2:50
152BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal2:50
153AUTMichael Gogl (AUT)Ntt Pro Cycling2:50
154FRAFabien Grellier (FRA)Total - Direct Energie2:50
155FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj2:50
156BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step2:50
157FRAGeoffrey Soupe (FRA)Total - Direct Energie2:50
158ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates2:50
159CZEJan Hirt (CZE)CCC2:50
160ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC3:42
161RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos5:11
162POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos5:11
163COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsic5:11
164NEDWout Poels (NED)Bahrain - Mclaren5:11
165FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale5:11
166FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step5:11
167FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale5:11
168BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma5:11
169GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma5:11
170FRAJérôme Cousin (FRA)Total - Direct Energie5:11
171COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic5:11
172AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe7:32
173FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Sisteron - Orcières-Merlette - 157 km - 1 September 2020Medium berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma4:07:47
2SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
3FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
4COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
5FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
6COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
7COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineoszt
8FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
9ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain - Mclarenzt
10GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
11NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
12COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scottzt
13NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
14AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredozt
15COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education Firstzt
16FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
17GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:09
18ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar0:09
19USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma0:09
20GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First0:15
21ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:21
22IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb0:28
23ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Mclaren0:28
24ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineos0:28
25SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj0:28
26COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First0:28
27COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education First0:28
28SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb0:38
29FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM0:57
30ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates0:57
31FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic0:59
32FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale1:05
33ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis1:10
34FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo1:15
35ITADomenico Pozzovivo (ITA)1:15
36ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates1:17
37ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar1:17
38ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos1:26
39ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana1:26
40FRARomain Sicard (FRA)Total - Direct Energie1:38
41BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:53
42COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsic1:53
43ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren2:06
44BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma2:12
45FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale2:17
46POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos2:54
47FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj3:00
48ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott3:04
49KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana3:04
50FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj3:04
51NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma3:04
52BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC3:04
53IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation3:09
54RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC3:22
55COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana3:22
56GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe3:22
57ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana3:22
58DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo3:22
59GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe3:59
60AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe3:59
61SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates3:59
62USANeilson Powless (USA)EF Education First3:59
63DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb4:08
64NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma4:21
65FRANicolas Edet (FRA)Cofidis4:53
66LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step5:12
67NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos5:55
68AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe5:55
69CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Team Ineos5:55
70SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj6:06
71SUIMichael Schär (SUI)CCC6:06
72GERSimon Geschke (GER)CCC6:06
73FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM6:15
74BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation6:47
75ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsic7:06
76ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC7:06
77USATejay Van Garderen (USA)EF Education First7:06
78ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana7:06
79COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic8:48
80PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar8:48
81ITADario Cataldo (ITA)Movistar9:13
82CANHugo Houle (CAN)Astana9:13
83BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step9:23
84ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana9:50
85LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo11:39
86LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation11:39
87GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma11:39
88ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar11:39
89ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar11:39
90FRALilian Calmejane (FRA)Total - Direct Energie12:01
91FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale12:27
92FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM12:27
93FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale12:28
94SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Mclaren12:31
95NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott12:31
96DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott12:31
97NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates12:31
98FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj12:31
99ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First12:54
100BELJens Keukeleire (BEL)EF Education First12:54
101NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma13:08
102AUTMichael Gogl (AUT)Ntt Pro Cycling13:08
103DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb13:08
104GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos13:08
105DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Ntt Pro Cycling13:08
106BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale14:00
107BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nation14:00
108ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar14:00
109FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale14:06
110ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates14:37
111BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo16:09
112RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cycling16:09
113FRAAnthony Turgis (FRA)Total - Direct Energie16:09
114FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM16:09
115FRAMaxime Chevalier (FRA)VC Pays de Loudéac16:09
116NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb16:09
117BELTiesj Benoot (BEL)Sunweb16:09
118RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott16:09
119GERNiklas Arndt (GER)Sunweb16:09
120BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step16:09
121GERJonas Koch (GER)CCC16:09
122NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Ntt Pro Cycling16:09
123ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation16:09
124ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Mclaren16:09
125SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe16:09
126ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe16:09
127CZEJan Hirt (CZE)CCC16:09
128GERNils Politt (GER)Israel Start-Up Nation18:43
129DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step18:48
130AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe18:48
131SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott18:48
132FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis18:48
133FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total - Direct Energie19:24
134BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM20:13
135BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal20:13
136FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic20:13
137FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM20:13
138FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj20:13
139RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos20:13
140BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal20:13
141FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM20:13
142NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott20:13
143ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates20:13
144FRAGeoffrey Soupe (FRA)Total - Direct Energie20:13
145DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step20:13
146DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo20:13
147GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic20:13
148BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal20:13
149FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale20:13
150FRAJérôme Cousin (FRA)Total - Direct Energie20:13
151AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclaren20:13
152NEDWout Poels (NED)Bahrain - Mclaren20:13
153FRAFabien Grellier (FRA)Total - Direct Energie20:13
154ITAMatteo Trentin (ITA)CCC20:13
155GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation20:13
156FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic20:13
157FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nation20:13
158NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates20:13
159FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step20:13
160FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj20:13
161CZERoman Kreuziger (CZE)Ntt Pro Cycling20:30
162ITAElia Viviani (ITA)Cofidis20:30
163ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Ntt Pro Cycling20:30
164GERMax Walscheid (GER)Ntt Pro Cycling20:30
165NEDCees Bol (NED)Sunweb20:41
166AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal20:44
167ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total - Direct Energie21:22
168FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis21:30
169IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step21:56
170BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo21:56
171ITASimone Consonni (ITA)Cofidis21:58
172GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal22:20

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Gap - Privas - 183 km - 2 September 2020Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma4:21:22
2NEDCees Bol (NED)Sunwebzt
3IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Stepzt
4SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
5BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
6SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scottzt
7FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
8AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
9FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondialezt
10FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
11ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Ntt Pro Cyclingzt
12FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
13DENCasper Pedersen (DEN)Sunwebzt
14NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
15CANHugo Houle (CAN)Astanazt
16FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
17GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
18COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineoszt
19COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
20BELGreg Van Avermaet (BEL)CCCzt
21FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
22FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
23COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
24ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineoszt
25SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
26NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
27COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scottzt
28ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
29FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
30SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
31FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
32GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
33COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education Firstzt
34FRAAnthony Turgis (FRA)Total - Direct Energiezt
35FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
36ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
37ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
38ITAMatteo Trentin (ITA)CCCzt
39ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
40ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
41ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain - Mclarenzt
42ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Mclarenzt
43NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
44ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
45ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirateszt
46AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredozt
47ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
48ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total - Direct Energiezt
49ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
50GERJonas Koch (GER)CCCzt
51COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education Firstzt
52GBRHugh Carthy (GBR)EF Education Firstzt
53SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
54AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
55GERNiklas Arndt (GER)Sunwebzt
56FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
57FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
58ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
59FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
60BELJens Keukeleire (BEL)EF Education Firstzt
61SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
62COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education Firstzt
63SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Mclarenzt
64FRARomain Sicard (FRA)Total - Direct Energiezt
65DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
66PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
67RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
68ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclarenzt
69NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunwebzt
70ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
71BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
72BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nation0:17
73FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM0:30
74FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM0:30
75NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Ntt Pro Cycling0:35
76NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott0:35
77DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:46
78FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj1:05
79FRAGeoffrey Soupe (FRA)Total - Direct Energie1:07
80ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar1:09
81ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar1:09
82BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo1:09
83ITADario Cataldo (ITA)Movistar1:09
84SUIMichael Schär (SUI)CCC1:13
85GERSimon Geschke (GER)CCC1:13
86GERMax Walscheid (GER)Ntt Pro Cycling1:13
87BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM1:16
88DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step1:25
89BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step1:25
90ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First1:25
91NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates1:30
92DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Ntt Pro Cycling1:43
93FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM1:49
94ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana1:58
95DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo2:01
96AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe2:01
97ITAElia Viviani (ITA)Cofidis2:01
98AUTMichael Gogl (AUT)Ntt Pro Cycling2:08
99FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic2:33
100FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale2:33
101KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana2:33
102LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo2:45
103GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation3:06
104BELTiesj Benoot (BEL)Sunweb3:06
105CZERoman Kreuziger (CZE)Ntt Pro Cycling3:11
106ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC3:11
107BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale3:29
108BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal3:29
109LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step3:29
110FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step3:29
111SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb3:29
112RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cycling3:29
113FRAMaxime Chevalier (FRA)VC Pays de Loudéac3:29
114POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos3:34
115NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos3:34
116BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal3:49
117GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal3:49
118GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe4:07
119ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Mclaren4:07
120AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclaren4:07
121FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj4:50
122FRANicolas Edet (FRA)Cofidis4:50
123COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsic4:50
124ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsic4:50
125FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj4:50
126GERNils Politt (GER)Israel Start-Up Nation4:50
127FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj4:50
128FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM4:50
129SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj4:50
130BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal4:50
131BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation4:50
132FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total - Direct Energie4:50
133FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic4:50
134COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic4:50
135GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic4:50
136GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos4:50
137IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation4:50
138USATejay Van Garderen (USA)EF Education First4:50
139NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma4:50
140BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step4:50
141ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis4:50
142CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Team Ineos4:50
143NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma4:50
144NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott4:50
145ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation4:50
146NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma4:50
147GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma4:50
148RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC4:50
149DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo4:50
150USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma4:50
151FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo4:50
152ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott4:50
153GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe4:50
154AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe4:50
155FRALilian Calmejane (FRA)Total - Direct Energie4:50
156RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos4:50
157FRAJérôme Cousin (FRA)Total - Direct Energie4:50
158LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation4:50
159FRAFabien Grellier (FRA)Total - Direct Energie4:50
160USANeilson Powless (USA)EF Education First4:50
161FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale4:50
162CZEJan Hirt (CZE)CCC4:50
163ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates4:50
164FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale4:50
165ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar4:50
166FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis4:50
167DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott4:50
168NEDWout Poels (NED)Bahrain - Mclaren7:04
169IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb7:04
170COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana7:04
171ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana9:05
172ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos9:05

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Le Teil - Mont Aigoual - 191 km - 3 September 2020Medium berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana4:32:34
2ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis0:55
3BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC2:15
4USANeilson Powless (USA)EF Education First2:17
5FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step2:52
6NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo2:53
7POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos2:53
8COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineos2:53
9ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineos2:53
10GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott2:53
11SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates2:53
12COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott2:53
13COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic2:53
14FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj2:53
15NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma2:53
16ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar2:53
17GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe2:53
18FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale2:53
19GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe2:53
20COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education First2:53
21SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma2:53
22COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First2:53
23FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM2:53
24ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar2:53
25COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana2:53
26ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain - Mclaren2:53
27FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis2:53
28ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Mclaren2:53
29ITADomenico Pozzovivo (ITA)2:53
30AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo2:53
31GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First2:53
32ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar2:53
33SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj2:53
34FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale3:01
35COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First3:01
36RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC3:01
37ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates3:01
38FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj3:01
39FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo3:01
40ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren3:06
41FRARomain Sicard (FRA)Total - Direct Energie3:06
42FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic3:06
43USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma3:06
44FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale3:08
45BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation3:12
46FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj3:12
47SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates3:12
48LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step3:12
49NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma3:21
50NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma3:39
51ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana3:39
52COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsic3:43
53COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana3:46
54ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos4:07
55ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott4:24
56IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb7:07
57ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana8:41
58BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal9:09
59CANHugo Houle (CAN)Astana9:09
60ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana9:09
61FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step9:13
62FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj10:38
63PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar10:38
64ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates10:48
65CZEJan Hirt (CZE)CCC10:48
66GERSimon Geschke (GER)CCC10:53
67BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma15:42
68FRANicolas Edet (FRA)Cofidis15:42
69ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsic15:42
70DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo16:34
71IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation16:47
72AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe16:59
73NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos16:59
74FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total - Direct Energie18:16
75BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nation18:16
76BELJens Keukeleire (BEL)EF Education First18:16
77NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Ntt Pro Cycling18:16
78AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe18:16
79FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM18:45
80SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj18:45
81DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Ntt Pro Cycling18:45
82GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe18:45
83ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar18:45
84ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana18:45
85ITADario Cataldo (ITA)Movistar18:45
86ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar18:45
87FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale18:45
88FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM18:45
89LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo18:45
90BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step18:45
91ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC18:50
92ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe21:27
93FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale22:58
94FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM22:58
95SUIMichael Schär (SUI)CCC22:58
96USATejay Van Garderen (USA)EF Education First22:58
97BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step25:01
98BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale25:01
99BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo25:01
100FRAFabien Grellier (FRA)Total - Direct Energie25:01
101FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic25:01
102SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Mclaren25:01
103FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj25:01
104ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar25:01
105NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates25:01
106CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Team Ineos25:01
107DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step25:01
108ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Mclaren26:47
109ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First26:47
110ITAElia Viviani (ITA)Cofidis26:47
111SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe26:47
112BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo26:47
113BELTiesj Benoot (BEL)Sunweb26:47
114AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe26:47
115AUTMichael Gogl (AUT)Ntt Pro Cycling26:47
116DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb26:47
117FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis26:47
118SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb26:47
119FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic26:47
120CZERoman Kreuziger (CZE)Ntt Pro Cycling26:47
121LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation26:47
122ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates26:47
123FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nation26:47
124DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb26:52
125NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott31:09
126NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma31:09
127GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic31:09
128BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal31:09
129RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott31:09
130RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cycling31:09
131COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic31:09
132FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM31:09
133ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates31:09
134FRAMaxime Chevalier (FRA)VC Pays de Loudéac31:09
135FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM31:09
136GERNils Politt (GER)Israel Start-Up Nation31:09
137AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclaren31:09
138RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos31:09
139GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma31:09
140FRAAnthony Turgis (FRA)Total - Direct Energie31:09
141FRALilian Calmejane (FRA)Total - Direct Energie31:09
142FRAGeoffrey Soupe (FRA)Total - Direct Energie31:09
143ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Ntt Pro Cycling31:09
144ITAMatteo Trentin (ITA)CCC31:09
145SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott31:09
146NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott31:09
147NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates31:09
148GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation31:09
149GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos31:09
150BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM31:09
151BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal31:09
152GERJonas Koch (GER)CCC31:09
153AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal31:09
154DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott31:09
155NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb31:09
156NEDWout Poels (NED)Bahrain - Mclaren31:09
157BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal31:09
158DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo31:09
159DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step31:09
160GERNiklas Arndt (GER)Sunweb31:09
161GERMax Walscheid (GER)Ntt Pro Cycling31:09
162FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis31:09
163FRAJérôme Cousin (FRA)Total - Direct Energie31:09
164FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj31:09
165FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale31:09
166FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale31:09
167ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation31:09
168ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total - Direct Energie31:09
169IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step31:09
170ITASimone Consonni (ITA)Cofidis31:09
171GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal31:09
172NEDCees Bol (NED)Sunweb31:09

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Millau - Lavaur - 168 km - 4 September 2020Medium berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma3:32:03
2NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Ntt Pro Cyclingzt
3FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
4FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
5BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
6FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondialezt
7FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
8COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineoszt
9GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
10ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
11CANHugo Houle (CAN)Astanazt
12FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
13SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
14FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
15FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
16FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
17COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education Firstzt
18FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
19GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
20FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
21ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education Firstzt
22COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
23KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astanazt
24ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
25NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
26AUTMichael Gogl (AUT)Ntt Pro Cyclingzt
27SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
28COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
29ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
30ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
31COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education Firstzt
32FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
33FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
34FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
35ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
36NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
37ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
38ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astanazt
39FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
40USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
41SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
42POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos0:15
43SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates1:21
44ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Mclaren1:21
45ITAMatteo Trentin (ITA)CCC1:21
46ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain - Mclaren1:21
47ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar1:21
48ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar1:21
49PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar1:21
50ITADario Cataldo (ITA)Movistar1:21
51ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineos1:21
52BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC1:21
53ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates1:21
54ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Mclaren1:21
55AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe1:21
56CZERoman Kreuziger (CZE)Ntt Pro Cycling1:21
57SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott1:21
58COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott1:21
59NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo1:21
60FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM1:21
61ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe1:21
62AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo1:21
63AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe1:21
64GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First1:21
65LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation1:21
66GERNils Politt (GER)Israel Start-Up Nation1:21
67LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo1:21
68BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:21
69SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates1:21
70GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe1:21
71NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma1:21
72IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation1:21
73FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj1:21
74SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj1:21
75DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Ntt Pro Cycling1:21
76GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic1:21
77NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos1:21
78ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates1:31
79ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates1:37
80FRARomain Sicard (FRA)Total - Direct Energie1:21
81ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren1:58
82NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates2:00
83FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis2:12
84BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step2:21
85SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Mclaren2:26
86DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott2:44
87GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe3:04
88ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos3:04
89RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC3:43
90FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic4:16
91CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Team Ineos10:19
92FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM12:36
93BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nation14:32
94BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo14:32
95BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale14:32
96ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar14:32
97LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step14:32
98BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step14:32
99ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation14:32
100BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation14:32
101GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma14:32
102USANeilson Powless (USA)EF Education First14:32
103ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis14:32
104FRANicolas Edet (FRA)Cofidis14:32
105COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsic14:32
106ITADomenico Pozzovivo (ITA)14:32
107FRAFabien Grellier (FRA)Total - Direct Energie14:32
108FRAAnthony Turgis (FRA)Total - Direct Energie14:32
109RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott14:32
110GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos14:32
111DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step14:32
112GERSimon Geschke (GER)CCC14:32
113FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale14:32
114IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step14:32
115AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe14:32
116FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale14:32
117FRAMaxime Chevalier (FRA)VC Pays de Loudéac14:32
118FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM14:32
119NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott14:32
120FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale14:32
121DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo14:32
122USATejay Van Garderen (USA)EF Education First14:32
123COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First14:32
124COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana14:32
125ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC14:32
126FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale14:32
127ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott14:32
128ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total - Direct Energie14:32
129ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates14:32
130COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic14:32
131SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb15:54
132BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal15:54
133GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation15:54
134NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb15:54
135DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb15:54
136NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma15:54
137BELTiesj Benoot (BEL)Sunweb15:54
138RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cycling15:54
139NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott15:54
140ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsic15:54
141RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos15:54
142AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclaren15:54
143GERJonas Koch (GER)CCC15:54
144GERNiklas Arndt (GER)Sunweb15:54
145BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM15:54
146FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM15:54
147GERMax Walscheid (GER)Ntt Pro Cycling15:54
148FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj15:54
149SUIMichael Schär (SUI)CCC15:54
150BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal15:54
151BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal15:54
152NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates15:54
153FRAGeoffrey Soupe (FRA)Total - Direct Energie15:54
154IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb15:54
155FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo15:54
156FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total - Direct Energie15:54
157NEDWout Poels (NED)Bahrain - Mclaren15:54
158GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal15:54
159NEDCees Bol (NED)Sunweb15:54
160FRAJérôme Cousin (FRA)Total - Direct Energie15:54
161FRALilian Calmejane (FRA)Total - Direct Energie15:54
162FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic15:54
163AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal15:54
164ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Ntt Pro Cycling15:54
165ITAElia Viviani (ITA)Cofidis15:54
166FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step15:54
167BELJens Keukeleire (BEL)EF Education First15:54
168ITASimone Consonni (ITA)Cofidis15:54
169DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step15:54
170DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo15:54
171CZEJan Hirt (CZE)CCC15:54
172DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb15:54

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Cazères - Loudenvielle - 14 km - 5 September 2020Berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale4:02:12
2LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo0:47
3ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar0:47
4RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC1:09
5USANeilson Powless (USA)EF Education First1:41
6BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation3:42
7FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM3:42
8DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb4:04
9SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates6:00
10FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale6:38
11COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana6:40
12GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott6:40
13COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineos6:40
14ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain - Mclaren6:40
15FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis6:40
16SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma6:40
17COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic6:40
18COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First6:40
19AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo6:40
20ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar7:18
21ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Mclaren7:18
22NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo7:18
23ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineos7:18
24FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM7:18
25GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe7:43
26COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott7:43
27FRAFabien Grellier (FRA)Total - Direct Energie8:47
28COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education First8:47
29ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar8:47
30NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma8:47
31GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First8:47
32FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic8:47
33FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo8:47
34COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana11:51
35ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar15:03
36FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale16:37
37FRARomain Sicard (FRA)Total - Direct Energie16:50
38FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step18:07
39ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos18:07
40ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren18:07
41FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale18:49
42FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale18:49
43ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana18:49
44DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step18:49
45ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates19:44
46NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos19:44
47GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe20:10
48COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First21:16
49NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma21:47
50BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma21:47
51AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe21:47
52DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo21:47
53FRAJérôme Cousin (FRA)Total - Direct Energie21:47
54SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates22:56
55NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma22:56
56FRANicolas Edet (FRA)Cofidis22:56
57BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal23:26
58PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar24:39
59ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis24:39
60COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsic24:39
61ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates24:50
62FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj25:23
63FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj25:23
64FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj25:23
65FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj25:23
66SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj25:23
67SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj25:23
68POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos25:23
69ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar25:23
70RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos25:23
71AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe25:23
72GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe25:23
73BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step25:23
74BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale25:23
75ITADario Cataldo (ITA)Movistar25:23
76LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step25:23
77BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC25:23
78NEDWout Poels (NED)Bahrain - Mclaren25:23
79BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal25:23
80DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo25:23
81DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb25:23
82DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Ntt Pro Cycling25:23
83LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation25:23
84FRAGeoffrey Soupe (FRA)Total - Direct Energie25:23
85ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott25:23
86SUIMichael Schär (SUI)CCC25:23
87ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar25:23
88IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb25:23
89IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation25:23
90USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma25:23
91USATejay Van Garderen (USA)EF Education First25:23
92ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana25:23
93ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana25:23
94BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo25:23
95GERSimon Geschke (GER)CCC25:23
96SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb25:23
97GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma25:23
98CZEJan Hirt (CZE)CCC25:23
99ITADomenico Pozzovivo (ITA)25:36
100FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM31:10
101BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nation32:39
102GERNils Politt (GER)Israel Start-Up Nation32:39
103GERNiklas Arndt (GER)Sunweb32:39
104ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Mclaren32:39
105ITAMatteo Trentin (ITA)CCC32:39
106ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates32:39
107FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj32:39
108FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM32:39
109NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates32:39
110NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates32:39
111NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb32:39
112FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic32:39
113FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic32:39
114BELTiesj Benoot (BEL)Sunweb32:39
115BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal32:39
116RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cycling32:39
117FRAAnthony Turgis (FRA)Total - Direct Energie32:39
118ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First32:39
119ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe32:39
120GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos32:39
121CZERoman Kreuziger (CZE)Ntt Pro Cycling32:39
122COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic32:39
123RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott32:39
124GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation32:39
125ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana32:39
126CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Team Ineos32:39
127CANHugo Houle (CAN)Astana32:39
128BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step32:39
129BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM32:39
130GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic32:39
131NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Ntt Pro Cycling32:39
132NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma32:39
133FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis32:39
134FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis32:39
135NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott32:39
136BELJens Keukeleire (BEL)EF Education First32:39
137GERMax Walscheid (GER)Ntt Pro Cycling32:39
138AUTMichael Gogl (AUT)Ntt Pro Cycling32:39
139AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe32:39
140SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe32:39
141KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana32:39
142ITAElia Viviani (ITA)Cofidis32:39
143ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC32:39
144SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott32:39
145NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott32:39
146FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale32:39
147FRAMaxime Chevalier (FRA)VC Pays de Loudéac32:39
148FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM32:39
149FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM32:39
150FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale32:39
151FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step32:39
152ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates32:39
153ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total - Direct Energie32:39
154FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nation32:39
155BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal32:39
156DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step32:39
157DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott32:39
158ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation32:39
159SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Mclaren32:39
160AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclaren32:39
161GERJonas Koch (GER)CCC32:39
162FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total - Direct Energie32:39
163BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo32:39
164IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step32:39
165AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal32:39
166NEDCees Bol (NED)Sunweb32:39
167ITASimone Consonni (ITA)Cofidis32:39
168GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal32:39
169FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj
170ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsic
171FRALilian Calmejane (FRA)Total - Direct Energie
172ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Ntt Pro Cycling

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 9 - Pau - Laruns - 154 km - 6 September 2020Berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates3:55:17
2SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
3SUIMarc Hirschi (SUI)Sunwebzt
4COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineoszt
5ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain - Mclarenzt
6NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:11
7FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis0:11
8FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:11
9AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo0:11
10COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First0:11
11COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic0:11
12ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Mclaren0:54
13ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:54
14ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineos0:54
15GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:54
16COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana0:54
17NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma0:54
18ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar0:54
19ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana1:14
20COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education First3:12
21USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma3:12
22AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe4:12
23GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe4:12
24FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale4:12
25COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana4:12
26LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step4:44
27ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar4:49
28FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale5:02
29ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott5:41
30IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation5:47
31ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos9:28
32COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott9:28
33FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj9:28
34NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma9:53
35ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First10:23
36ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana10:23
37AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe10:23
38SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj10:23
39BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale10:23
40ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar10:23
41ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana10:23
42ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana10:23
43NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos10:23
44FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic10:23
45BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma10:23
46SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj10:23
47DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb11:01
48DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Ntt Pro Cycling12:04
49LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo12:04
50FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj12:04
51FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj12:04
52CANHugo Houle (CAN)Astana12:04
53NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott12:04
54ITADomenico Pozzovivo (ITA)12:04
55COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First12:04
56FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM12:04
57GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First12:04
58KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana12:04
59SUIMichael Schär (SUI)CCC14:44
60NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma16:22
61CZEJan Hirt (CZE)CCC16:22
62FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM19:13
63ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Mclaren19:13
64POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos19:13
65ITAMatteo Trentin (ITA)CCC19:13
66FRARomain Sicard (FRA)Total - Direct Energie19:13
67COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic19:13
68GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic19:49
69GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe19:49
70ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates21:34
71NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates21:34
72ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren22:42
73RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC22:42
74GERSimon Geschke (GER)CCC22:42
75COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsic22:42
76FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj22:42
77BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal22:42
78DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo22:42
79ITADario Cataldo (ITA)Movistar22:42
80ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates22:42
81PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar22:42
82AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe22:42
83SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott22:42
84FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM22:42
85USATejay Van Garderen (USA)EF Education First22:42
86FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj22:42
87ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis22:42
88DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott22:42
89FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic24:37
90LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation26:03
91FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM26:52
92CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Team Ineos26:52
93RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos26:52
94BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal29:27
95BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo29:27
96FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM29:27
97GERNils Politt (GER)Israel Start-Up Nation29:27
98BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo29:27
99FRAMaxime Chevalier (FRA)VC Pays de Loudéac29:27
100BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nation29:27
101FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic29:27
102BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal29:27
103BELTiesj Benoot (BEL)Sunweb29:27
104GERNiklas Arndt (GER)Sunweb29:27
105ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar29:27
106ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar29:27
107NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb29:27
108GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma29:27
109FRAGeoffrey Soupe (FRA)Total - Direct Energie29:27
110AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclaren29:27
111BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC29:27
112BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation29:27
113SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Mclaren29:27
114GERJonas Koch (GER)CCC29:27
115RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott29:27
116FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo29:27
117RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cycling29:27
118SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates29:27
119ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe29:27
120USANeilson Powless (USA)EF Education First29:27
121NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Ntt Pro Cycling29:27
122BELJens Keukeleire (BEL)EF Education First29:27
123NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates29:27
124NEDWout Poels (NED)Bahrain - Mclaren29:27
125GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos29:27
126AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal29:27
127FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM29:27
128NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott29:27
129DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb29:27
130BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM29:27
131BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step29:27
132FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale29:27
133FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale29:27
134FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis29:27
135NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma29:27
136CZERoman Kreuziger (CZE)Ntt Pro Cycling29:27
137GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe29:27
138FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step29:27
139FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale29:27
140FRAAnthony Turgis (FRA)Total - Direct Energie29:27
141ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation29:27
142ITAElia Viviani (ITA)Cofidis29:27
143ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates29:27
144ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC29:27
145DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step29:27
146DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step29:27
147IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb29:27
148DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo29:27
149NEDCees Bol (NED)Sunweb29:27
150ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total - Direct Energie29:27
151FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nation29:27
152FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis29:27
153IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step29:27
154FRAFabien Grellier (FRA)Total - Direct Energie29:27
155FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale29:27
156AUTMichael Gogl (AUT)Ntt Pro Cycling29:27
157FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total - Direct Energie29:27
158GERMax Walscheid (GER)Ntt Pro Cycling29:27
159BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step29:27
160FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step29:27
161FRANicolas Edet (FRA)Cofidis29:27
162FRAJérôme Cousin (FRA)Total - Direct Energie29:27
163GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation29:27
164SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe29:27
165ITASimone Consonni (ITA)Cofidis29:27
166GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal32:13
167ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates
168BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 10 - Île d'Oléron (Le Château-d'Oléron) - Île de Ré (Saint-Martin-de-Ré) - 17 km - 8 September 2020Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step3:35:22
2AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
3SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
4ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
5DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
6GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
7FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
8NEDCees Bol (NED)Sunwebzt
9BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
10SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scottzt
11DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
12ITAMatteo Trentin (ITA)CCCzt
13FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
14FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondialezt
15NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
16ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
17CANHugo Houle (CAN)Astanazt
18BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
19GERMax Walscheid (GER)Ntt Pro Cyclingzt
20BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondialezt
21ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total - Direct Energiezt
22RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
23RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cyclingzt
24FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
25SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
26BELGreg Van Avermaet (BEL)CCCzt
27FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
28NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
29FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
30BELJens Keukeleire (BEL)EF Education Firstzt
31COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
32SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
33COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education Firstzt
34FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
35BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
36ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain - Mclarenzt
37BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
38POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineoszt
39COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineoszt
40NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunwebzt
41ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclarenzt
42COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
43BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
44GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
45ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
46COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education Firstzt
47FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
48ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Mclarenzt
49ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
50ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
51ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
52BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nationzt
53AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredozt
54COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scottzt
55ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
56NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
57NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
58ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
59SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
60ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineoszt
61PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
62GERNiklas Arndt (GER)Sunwebzt
63ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
64BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
65ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
66DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
67FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis0:24
68GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos0:26
69AUTMichael Gogl (AUT)Ntt Pro Cycling0:26
70GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal0:32
71NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma0:46
72AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:46
73AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:46
74USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma0:46
75NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott0:46
76NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma0:46
77DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step0:46
78SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Mclaren0:49
79BELTiesj Benoot (BEL)Sunweb1:08
80DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb1:08
81SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb1:13
82DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Ntt Pro Cycling1:13
83FRAAnthony Turgis (FRA)Total - Direct Energie1:20
84FRANicolas Edet (FRA)Cofidis5:25
85FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM5:25
86FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step5:25
87FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo5:25
88FRAGeoffrey Soupe (FRA)Total - Direct Energie5:25
89BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal5:25
90FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj5:25
91DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo5:25
92LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step5:25
93NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma5:25
94GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma5:25
95ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Mclaren5:25
96SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates5:25
97FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale5:25
98RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos5:25
99NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Ntt Pro Cycling5:25
100LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation5:25
101LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo5:25
102COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic5:25
103COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsic5:25
104GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic5:25
105ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis5:25
106FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj5:25
107SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj5:25
108FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis5:25
109FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj5:25
110FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic5:25
111FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj5:25
112FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic5:25
113FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj5:25
114BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation5:25
115SUIMichael Schär (SUI)CCC5:25
116CZERoman Kreuziger (CZE)Ntt Pro Cycling5:25
117FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total - Direct Energie5:25
118RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC5:25
119ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana5:25
120ITADario Cataldo (ITA)Movistar5:25
121AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclaren5:25
122KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana5:25
123AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe5:25
124GERSimon Geschke (GER)CCC5:25
125GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe5:25
126FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale5:25
127GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe5:25
128BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal5:25
129FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale5:25
130IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation5:25
131GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe5:25
132COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First5:25
133USANeilson Powless (USA)EF Education First5:25
134FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale5:25
135FRAFabien Grellier (FRA)Total - Direct Energie5:25
136FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM5:25
137FRARomain Sicard (FRA)Total - Direct Energie5:25
138ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First5:25
139FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM5:25
140USATejay Van Garderen (USA)EF Education First5:25
141BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step5:25
142ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC5:25
143CZEJan Hirt (CZE)CCC5:25
144NEDWout Poels (NED)Bahrain - Mclaren5:25
145NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos5:25
146ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar5:25
147COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana5:25
148ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana5:25
149CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Team Ineos5:25
150DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott5:25
151ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott5:25
152ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates5:38
153GERNils Politt (GER)Israel Start-Up Nation7:52
154ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation7:52
155ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates10:08
156IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb10:52
157FRAMaxime Chevalier (FRA)VC Pays de Loudéac10:52
158FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic10:52
159ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos10:52
160FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step10:52
161GERJonas Koch (GER)CCC10:52
162GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First12:15
163FRAJérôme Cousin (FRA)Total - Direct Energie14:34
164ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates14:34
165NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott
166ITADomenico Pozzovivo (ITA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 11 - Châtelaillon-Plage - Poitiers - 167 km - 9 September 2020Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal4:00:01
2IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Stepzt
3BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
4FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
5FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondialezt
6DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
7SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scottzt
8FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
9BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondialezt
10RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cyclingzt
11ITAMatteo Trentin (ITA)CCCzt
12NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
13FRAAnthony Turgis (FRA)Total - Direct Energiezt
14NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Ntt Pro Cyclingzt
15ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total - Direct Energiezt
16FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsiczt
17ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
18NEDCees Bol (NED)Sunwebzt
19RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
20FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsiczt
21SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
22ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
23ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineoszt
24GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
25BELJens Keukeleire (BEL)EF Education Firstzt
26BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nationzt
27DENCasper Pedersen (DEN)Sunwebzt
28GERJonas Koch (GER)CCCzt
29COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
30NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scottzt
31COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
32SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
33COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineoszt
34SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
35ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
36NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunwebzt
37FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
38BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
39ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain - Mclarenzt
40DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
41ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Mclarenzt
42COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education Firstzt
43NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
44ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
45FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
46FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
47FRAGeoffrey Soupe (FRA)Total - Direct Energiezt
48FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
49CANHugo Houle (CAN)Astanazt
50DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
51COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scottzt
52DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Ntt Pro Cyclingzt
53BELGreg Van Avermaet (BEL)CCCzt
54ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
55ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
56NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
57GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
58ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
59ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
60FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
61GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
62DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
63AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredozt
64ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclarenzt
65FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
66NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
67FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
68COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
69FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
70GERNils Politt (GER)Israel Start-Up Nationzt
71FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTMzt
72FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
73BELTiesj Benoot (BEL)Sunwebzt
74GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
75FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
76GERNiklas Arndt (GER)Sunwebzt
77FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
78ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
79BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
80PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
81FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
82AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
83COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education Firstzt
84ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
85SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
86BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM0:16
87FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM0:32
88DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott0:32
89BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo0:51
90GERMax Walscheid (GER)Ntt Pro Cycling0:51
91BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal0:58
92LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step1:15
93FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM1:20
94SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj1:20
95ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation1:20
96USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma1:20
97SUIMichael Schär (SUI)CCC1:20
98USANeilson Powless (USA)EF Education First1:20
99SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj1:20
100AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe1:20
101COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsic1:20
102NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos1:23
103GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe1:23
104FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step1:23
105COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First1:23
106CZERoman Kreuziger (CZE)Ntt Pro Cycling1:23
107ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott1:23
108LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation1:26
109LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo1:26
110ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First1:26
111ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar1:26
112GERSimon Geschke (GER)CCC2:09
113ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana2:15
114ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Mclaren2:26
115SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Mclaren2:26
116SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb2:53
117GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos2:58
118ITASimone Consonni (ITA)Cofidis3:04
119DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step3:15
120BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal4:23
121BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation4:23
122FRANicolas Edet (FRA)Cofidis4:25
123FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj4:25
124ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos4:25
125CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Team Ineos4:25
126RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos4:25
127FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale4:25
128POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos4:25
129FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo4:25
130FRAFabien Grellier (FRA)Total - Direct Energie4:25
131FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale4:25
132FRAMaxime Chevalier (FRA)VC Pays de Loudéac4:25
133IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation4:25
134BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal4:25
135CZEJan Hirt (CZE)CCC4:25
136GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe4:25
137RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC4:25
138IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb4:25
139USATejay Van Garderen (USA)EF Education First4:25
140BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step4:25
141NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma4:25
142NEDWout Poels (NED)Bahrain - Mclaren4:25
143NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma4:25
144ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis4:25
145ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar4:25
146FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj4:25
147FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step4:25
148GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal4:25
149NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma4:25
150GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First4:25
151AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclaren4:25
152ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates4:25
153FRARomain Sicard (FRA)Total - Direct Energie4:25
154FRAJérôme Cousin (FRA)Total - Direct Energie4:25
155ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC4:25
156AUTMichael Gogl (AUT)Ntt Pro Cycling6:16
157FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total - Direct Energie6:46
158GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma7:46
159COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana7:46
160FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale7:46
161KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana8:02
162ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana
163AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe
164ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 12 - Chauvigny - Sarran - 218 km - 10 September 2020Medium berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb5:08:49
2FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM0:47
3DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:52
4FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM0:52
5ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis0:52
6GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe0:52
7CANHugo Houle (CAN)Astana0:52
8SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj0:52
9FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo0:56
10IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb0:56
11FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step1:48
12ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar2:05
13SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe2:30
14BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC2:30
15BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo2:30
16AUTMichael Gogl (AUT)Ntt Pro Cycling2:30
17FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM2:30
18BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale2:30
19BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma2:30
20NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo2:30
21GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott2:30
22NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma2:30
23POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos2:30
24SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma2:30
25COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineos2:30
26SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates2:30
27USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma2:30
28FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj2:30
29ITASimone Consonni (ITA)Cofidis2:30
30COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First2:30
31FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM2:30
32ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Mclaren2:30
33ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar2:30
34BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nation2:30
35SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott2:30
36SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj2:30
37RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott2:30
38ITAMatteo Trentin (ITA)CCC2:30
39COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana2:30
40ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar2:30
41AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo2:30
42ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren2:30
43ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineos2:30
44FRANicolas Edet (FRA)Cofidis2:30
45SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates2:30
46FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis2:30
47COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic2:30
48FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale2:30
49DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo2:30
50CZERoman Kreuziger (CZE)Ntt Pro Cycling2:30
51COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott2:30
52FRARomain Sicard (FRA)Total - Direct Energie2:30
53USANeilson Powless (USA)EF Education First2:30
54ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain - Mclaren2:30
55BELTiesj Benoot (BEL)Sunweb2:30
56CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Team Ineos2:30
57ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana2:30
58FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj2:30
59BELJens Keukeleire (BEL)EF Education First2:30
60FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj2:30
61ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott2:30
62ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana2:30
63ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar2:30
64FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale2:30
65FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj2:30
66BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal2:30
67FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic2:30
68NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma2:30
69KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana2:30
70COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsic2:30
71IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation2:49
72NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma2:53
73ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates3:20
74GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe3:22
75ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos3:43
76FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis3:50
77RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos6:05
78NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott8:50
79BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step8:50
80ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC8:50
81DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott8:50
82COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education First9:37
83GERNiklas Arndt (GER)Sunweb9:37
84DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Ntt Pro Cycling11:09
85BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation12:58
86LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step12:58
87NEDWout Poels (NED)Bahrain - Mclaren13:38
88SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Mclaren13:38
89FRAFabien Grellier (FRA)Total - Direct Energie13:38
90NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates13:38
91BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step13:38
92SUIMichael Schär (SUI)CCC13:38
93COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic13:38
94NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Ntt Pro Cycling13:38
95ITADario Cataldo (ITA)Movistar13:38
96ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar13:38
97RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cycling13:38
98NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb13:38
99FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale13:38
100GERJonas Koch (GER)CCC13:38
101GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe13:38
102ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar13:38
103USATejay Van Garderen (USA)EF Education First13:38
104PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar13:38
105COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First13:38
106CZEJan Hirt (CZE)CCC13:38
107FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis13:43
108ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Mclaren16:14
109ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates16:14
110FRAAnthony Turgis (FRA)Total - Direct Energie16:14
111FRAGeoffrey Soupe (FRA)Total - Direct Energie16:14
112DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step16:14
113FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale16:14
114NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos16:14
115FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj16:14
116BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal16:14
117LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation16:49
118FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic19:57
119FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic19:57
120GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic19:57
121GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma19:57
122AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclaren19:57
123NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates19:57
124FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM19:57
125BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM19:57
126FRAMaxime Chevalier (FRA)VC Pays de Loudéac19:57
127FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM19:57
128ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total - Direct Energie19:57
129GERMax Walscheid (GER)Ntt Pro Cycling19:57
130DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb19:57
131FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total - Direct Energie19:57
132FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nation19:57
133FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale19:57
134AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe19:57
135ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First19:57
136COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana19:57
137NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma19:57
138BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo19:57
139RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 13 - Châtel-Guyon - Puy Mary - 191 km - 11 September 2020Berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First5:01:47
2GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe0:04
3GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe0:51
4FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj1:33
5FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM1:42
6FRANicolas Edet (FRA)Cofidis1:53
7GERSimon Geschke (GER)CCC2:35
8ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar2:43
9GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First3:18
10ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates3:52
11IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation4:31
12SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma6:05
13SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates6:05
14AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo6:18
15ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain - Mclaren6:18
16COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana6:21
17USANeilson Powless (USA)EF Education First6:29
18COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineos6:43
19COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First6:43
20GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott6:45
21COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic6:45
22ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar6:57
23NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma7:15
24ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineos7:34
25USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma7:34
26FRARomain Sicard (FRA)Total - Direct Energie7:49
27FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale8:35
28ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar8:44
29FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis8:51
30FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic9:25
31ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Mclaren9:25
32ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren10:14
33ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana10:14
34FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step10:26
35RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos10:26
36FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step10:59
37FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale12:41
38FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj14:24
39FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo14:24
40DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo14:24
41SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates16:13
42BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale16:51
43FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj18:24
44CZERoman Kreuziger (CZE)Ntt Pro Cycling18:24
45SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj18:24
46FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale18:24
47LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step18:24
48ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana18:24
49ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar18:24
50ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos18:58
51COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education First19:02
52NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos20:05
53POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos20:05
54BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal20:05
55COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsic21:40
56ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis21:40
57PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar21:40
58NEDWout Poels (NED)Bahrain - Mclaren23:11
59BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma23:11
60BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo23:11
61NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma23:11
62SUIMichael Schär (SUI)CCC23:11
63BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation23:11
64FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale23:11
65KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana23:11
66COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic23:11
67CANHugo Houle (CAN)Astana23:11
68ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott23:11
69SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Mclaren23:11
70ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First23:11
71BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC23:11
72COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana23:11
73NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma23:59
74NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott23:59
75NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates24:20
76GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe24:34
77SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj24:34
78GERNils Politt (GER)Israel Start-Up Nation24:53
79FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM26:33
80FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM26:33
81FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM26:33
82BELJens Keukeleire (BEL)EF Education First27:05
83USATejay Van Garderen (USA)EF Education First27:05
84ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation27:05
85BELTiesj Benoot (BEL)Sunweb27:23
86FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale27:28
87GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos28:10
88DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott28:10
89ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar28:10
90RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott28:10
91GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic28:10
92ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar28:10
93CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Team Ineos28:10
94FRAFabien Grellier (FRA)Total - Direct Energie28:10
95IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb28:10
96FRAGeoffrey Soupe (FRA)Total - Direct Energie28:10
97GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma28:10
98FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic28:10
99FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis28:31
100LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo28:31
101DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step29:12
102DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb29:12
103ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates29:53
104ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC29:53
105GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation30:01
106FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj30:01
107AUTMichael Gogl (AUT)Ntt Pro Cycling30:01
108RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cycling30:01
109GERJonas Koch (GER)CCC30:01
110ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Mclaren30:01
111ITAElia Viviani (ITA)Cofidis30:01
112FRAJérôme Cousin (FRA)Total - Direct Energie30:01
113ITADario Cataldo (ITA)Movistar30:01
114BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nation30:01
115ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana30:01
116BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM30:01
117FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic30:01
118FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale30:01
119FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale30:01
120FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj30:01
121LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation30:01
122NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb30:01
123DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Ntt Pro Cycling30:01
124NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Ntt Pro Cycling30:01
125COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott30:01
126GERNiklas Arndt (GER)Sunweb30:01
127CZEJan Hirt (CZE)CCC30:01
128NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma30:01
129SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott30:01
130FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total - Direct Energie30:17
131FRAMaxime Chevalier (FRA)VC Pays de Loudéac30:17
132DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo30:17
133BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo30:17
134DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb30:23
135GERMax Walscheid (GER)Ntt Pro Cycling30:23
136FRAAnthony Turgis (FRA)Total - Direct Energie30:28
137AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe30:34
138FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nation31:00
139FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM31:03
140SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb31:03
141ITAMatteo Trentin (ITA)CCC31:06
142SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe31:12
143ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe31:12
144AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe31:12
145FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM31:12
146GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal31:16
147FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis31:18
148ITASimone Consonni (ITA)Cofidis31:18
149BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal31:18
150BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal31:18
151AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal31:18
152NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates31:24
153AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclaren31:40
154NEDCees Bol (NED)Sunweb31:45
155ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total - Direct Energie32:52
156BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step34:12
157DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step34:21
158BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step34:21
159IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step34:21
160NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 14 - Clermont-Ferrand - Lyon - 197 km - 12 September 2020Ontsnapping

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb4:28:10
2SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott0:15
3ITASimone Consonni (ITA)Cofidis0:15
4SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe0:15
5DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb0:15
6BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:15
7ITAMatteo Trentin (ITA)CCC0:15
8BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale0:15
9ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Mclaren0:15
10SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb0:15
11FRAAnthony Turgis (FRA)Total - Direct Energie0:15
12SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates0:15
13DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Ntt Pro Cycling0:15
14CANHugo Houle (CAN)Astana0:15
15FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic0:15
16FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj0:15
17FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM0:15
18ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Mclaren0:15
19ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana0:15
20POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos0:15
21BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC0:15
22FRANicolas Edet (FRA)Cofidis0:15
23COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education First0:15
24COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineos0:15
25ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineos0:15
26NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma0:15
27RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott0:15
28ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:15
29SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma0:15
30COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana0:15
31FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis0:15
32ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain - Mclaren0:15
33ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren0:15
34COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic0:15
35COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott0:15
36COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First0:15
37ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First0:15
38BELTiesj Benoot (BEL)Sunweb0:15
39AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo0:15
40GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:15
41ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar0:15
42FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj0:15
43ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar0:15
44ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana0:15
45BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal0:15
46NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb0:15
47ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana0:15
48LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step0:15
49BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma0:15
50ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis0:15
51ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos0:15
52FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step0:25
53NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott0:25
54GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe0:25
55USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma1:01
56FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale1:08
57FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale1:16
58FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis1:20
59ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar1:22
60USATejay Van Garderen (USA)EF Education First2:16
61COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana2:40
62SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj3:34
63ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar5:11
64SUIMichael Schär (SUI)CCC5:42
65NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma5:42
66FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale5:42
67IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation5:42
68FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj5:42
69FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo5:42
70FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis5:42
71ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar5:42
72ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott5:42
73NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates5:42
74NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos6:42
75GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos6:42
76RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos6:42
77AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe6:42
78CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Team Ineos6:42
79SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Mclaren6:42
80ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates6:42
81FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic6:42
82PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar6:42
83GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe7:51
84KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana8:01
85ITADario Cataldo (ITA)Movistar8:09
86ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC8:09
87GERSimon Geschke (GER)CCC8:09
88NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma8:53
89IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb8:53
90DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo9:41
91DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo9:41
92GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma9:58
93CZEJan Hirt (CZE)CCC12:48
94FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic19:48
95GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation19:48
96GERNils Politt (GER)Israel Start-Up Nation19:48
97BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nation19:48
98GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe19:48
99FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj19:48
100GERNiklas Arndt (GER)Sunweb19:48
101AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe19:48
102GERMax Walscheid (GER)Ntt Pro Cycling19:48
103NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates19:48
104FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM19:48
105DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step19:48
106IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step19:48
107USANeilson Powless (USA)EF Education First19:48
108BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation19:48
109ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe19:48
110ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total - Direct Energie19:48
111FRAGeoffrey Soupe (FRA)Total - Direct Energie19:48
112NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Ntt Pro Cycling19:48
113FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step19:48
114ITAElia Viviani (ITA)Cofidis19:48
115FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj19:48
116RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cycling19:48
117FRARomain Sicard (FRA)Total - Direct Energie19:48
118GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic19:48
119COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic19:48
120BELJens Keukeleire (BEL)EF Education First19:48
121GERJonas Koch (GER)CCC19:48
122COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsic19:48
123SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates19:48
124SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj19:48
125AUTMichael Gogl (AUT)Ntt Pro Cycling19:48
126AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclaren19:48
127FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM19:48
128FRAMaxime Chevalier (FRA)VC Pays de Loudéac19:48
129DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott19:48
130BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo19:48
131BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step19:48
132ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation19:48
133FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total - Direct Energie19:48
134NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma19:48
135NEDWout Poels (NED)Bahrain - Mclaren19:48
136DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step19:48
137LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo19:48
138LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation19:48
139ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates19:48
140FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM19:48
141FRAFabien Grellier (FRA)Total - Direct Energie19:48
142COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First19:48
143FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM19:48
144GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First19:48
145BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step19:48
146CZERoman Kreuziger (CZE)Ntt Pro Cycling19:48
147FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale19:48
148FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nation19:48
149FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale19:48
150BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM19:48
151FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM19:56
152NEDCees Bol (NED)Sunweb19:56
153FRAJérôme Cousin (FRA)Total - Direct Energie19:56
154BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal28:55
155GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal28:55
156BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal28:55
157AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal28:55
158FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale
159FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 15 - Lyon - Grand Colombier - 175 km - 13 September 2020Berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates4:34:13
2SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
3AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo0:05
4COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana0:08
5ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar0:15
6USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma0:15
7ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain - Mclaren0:15
8GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:15
9COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First0:18
10ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:24
11ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren0:24
12NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma0:34
13ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Mclaren1:54
14FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis3:25
15COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana3:36
16SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj3:43
17FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo3:46
18COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic3:50
19CZEJan Hirt (CZE)CCC4:05
20FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic5:10
21IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation5:14
22ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar5:22
23FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale6:33
24POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos7:20
25COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineos7:20
26FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj7:20
27COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First7:20
28FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM7:20
29BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma7:20
30NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma8:20
31ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos12:09
32FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale18:07
33AUTMichael Gogl (AUT)Ntt Pro Cycling18:27
34SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates18:45
35GERSimon Geschke (GER)CCC19:12
36BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal19:36
37FRARomain Sicard (FRA)Total - Direct Energie19:45
38LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation20:03
39ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana20:24
40ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar20:24
41ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis20:24
42ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates20:24
43LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step20:46
44CANHugo Houle (CAN)Astana20:46
45NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos20:52
46NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma20:52
47FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj20:52
48RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos20:52
49FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj20:52
50ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana20:52
51DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo20:52
52ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana20:52
53CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Team Ineos20:52
54COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott20:52
55FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic22:17
56COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic23:37
57SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Mclaren27:38
58BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale27:38
59ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott27:38
60FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM27:38
61ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineos27:38
62FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM27:38
63SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj27:38
64SUIMichael Schär (SUI)CCC27:38
65ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar27:38
66ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar27:38
67FRANicolas Edet (FRA)Cofidis27:38
68PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar27:38
69FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj27:38
70BELJens Keukeleire (BEL)EF Education First27:38
71DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Ntt Pro Cycling27:38
72BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation30:38
73BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nation30:38
74KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana30:38
75FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total - Direct Energie30:38
76BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC30:38
77FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale30:38
78FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis30:46
79FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM31:38
80FRAGeoffrey Soupe (FRA)Total - Direct Energie31:38
81FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj31:38
82USANeilson Powless (USA)EF Education First31:38
83NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates31:38
84GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First31:38
85GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe31:38
86IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb33:51
87NEDWout Poels (NED)Bahrain - Mclaren33:51
88ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation34:58
89ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First35:18
90ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates35:18
91NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb36:22
92DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb36:22
93GERNiklas Arndt (GER)Sunweb36:22
94GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe37:26
95GERNils Politt (GER)Israel Start-Up Nation37:26
96GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma37:26
97COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsic37:26
98ITADario Cataldo (ITA)Movistar37:26
99SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe37:26
100FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale37:26
101FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic37:26
102RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott37:26
103RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cycling37:26
104DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott37:26
105DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo37:26
106ITAElia Viviani (ITA)Cofidis37:26
107ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC37:26
108USATejay Van Garderen (USA)EF Education First37:26
109ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Mclaren37:26
110AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe37:26
111GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe37:26
112BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal37:26
113BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo37:26
114BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step37:26
115FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step37:26
116ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe37:26
117BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo37:26
118FRAFabien Grellier (FRA)Total - Direct Energie37:26
119FRAAnthony Turgis (FRA)Total - Direct Energie37:26
120GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic37:26
121BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step37:26
122BELTiesj Benoot (BEL)Sunweb37:26
123GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation37:26
124FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nation37:26
125DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step37:26
126FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis37:26
127FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step37:26
128FRAMaxime Chevalier (FRA)VC Pays de Loudéac37:26
129FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM37:26
130NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Ntt Pro Cycling37:26
131NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma37:26
132GERJonas Koch (GER)CCC37:26
133BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal37:26
134BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM37:26
135SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb37:26
136FRAJérôme Cousin (FRA)Total - Direct Energie37:26
137SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott37:26
138DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb37:26
139FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM37:26
140FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale37:26
141AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe37:26
142CZERoman Kreuziger (CZE)Ntt Pro Cycling37:26
143NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott37:26
144LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo37:26
145ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total - Direct Energie37:26
146ITASimone Consonni (ITA)Cofidis37:59
147NEDCees Bol (NED)Sunweb38:08
148ITAMatteo Trentin (ITA)CCC38:25
149NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates38:25
150GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos38:57
151AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal38:57
152DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step38:57
153IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step38:57
154GERMax Walscheid (GER)Ntt Pro Cycling38:57
155AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclaren38:57
156GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal39:16
157COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education First

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 16 - La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans - 164 km - 15 September 2020Berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe4:12:52
2ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineos1:27
3SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj1:56
4RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos2:34
5GERSimon Geschke (GER)CCC2:35
6FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic2:37
7BELTiesj Benoot (BEL)Sunweb2:41
8IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb2:47
9FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM2:51
10FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step2:54
11ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First5:12
12ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar5:15
13FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM5:18
14ITAMatteo Trentin (ITA)CCC6:11
15ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar6:11
16CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Team Ineos6:11
17FRARomain Sicard (FRA)Total - Direct Energie10:46
18COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsic10:46
19DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb16:09
20COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana16:48
21SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates16:48
22SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma16:48
23AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo16:48
24ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain - Mclaren16:48
25ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar16:48
26GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott16:48
27COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First16:48
28ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar16:48
29FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis16:48
30NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma16:55
31ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Mclaren16:55
32COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First16:59
33BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma17:17
34USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma17:17
35FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo17:19
36COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic17:23
37ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana17:23
38ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar17:23
39BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal17:36
40BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation17:36
41FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj17:45
42SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj17:45
43FRANicolas Edet (FRA)Cofidis17:45
44FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale17:45
45FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj17:45
46SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates17:45
47ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana17:45
48FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale17:45
49FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj17:45
50AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe17:45
51ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren17:45
52DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo18:05
53COL