De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour - 1998 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour - 1998 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 1998

Tour 1998

FrankrijkFrankrijk - 11 Juli 1998 - 3 Augustus 1998


Algemeen klassement - 3 Augustus 1998


1ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno - Bianchi92h49'46''
2GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom - ARD3'21''
3USABobby Julich (USA)Cofidis4'08''
4FRAChristophe Rinero (FRA)Cofidis9'16''
5NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank11'26''
6FRAJean-Cyril Robin (FRA)US Postal Service14'57''
7SUIRoland Meier (SUI)Cofidis15'13''
8ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Bricobi16'07''
9ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Mapei - Bricobi17'35''
10BELAxel Merckx (BEL)Polti17'39''
11DENBjarne Riis (DEN)Deutsche Telekom - ARD19'10''
12POLDariusz Baranowski (POL)US Postal Service19'58''
13FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeux20'57''
14ITALeonardo Piepoli (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino22'45''
15DENBo Hamburger (DEN)Casino26'39''
16BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass27'20''
17USAKevin Livingston (USA)Cofidis34'03''
18GERJörg Jaksche (GER)Polti35'41''
19BELPeter Farazijn (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass36'10''
20KAZAndrei Teteriouk (KAZ)Lotto - Mobistar - Isoglass37'03''
21GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom - ARD37'25''
22FRALaurent Madouas (FRA)Lotto - Mobistar - Isoglass39'54''
23BELGeert Verheyen (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass41'23''
24FRACédric Vasseur (FRA)Crédit Agricole42'14''
25RUSEugeni Berzin (RUS)La Française des Jeux42'51''
26FRAThierry Bourguignon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9343'53''
27AUTGeorg Totschnig (AUT)Deutsche Telekom - ARD50'13''
28FRABenoît Salmon (FRA)Casino51'18''
29ITAAlberto Elli (ITA)Casino1h00'13''
30FRAPhilippe Bordenave (FRA)Big Mat - Aubervilliers 931h05'55''
31FRAChristophe Agnolutto (FRA)Casino1h11'03''
32ITAOscar Pozzi (ITA)Asics - C.G.A.1h14'54''
33NEDMaarten Den Bakker (NED)Rabobank1h16'21''
34AUSPatrick Jonker (AUS)Rabobank1h16'49''
35FRAPascal Chanteur (FRA)Casino1h19'32''
36ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis1h20'15''
37ITAMassimo Podenzana (ITA)Mercatone Uno - Bianchi1h20'47''
38RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service1h22'40''
39FRADenis Leproux (FRA)Big Mat - Aubervilliers 931h25'05''
40SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank1h26'08''
41FRALylian Lebreton (FRA)Big Mat - Aubervilliers 931h28'19''
42ITAAndrea Tafi (ITA)Mapei - Bricobi1h29'22''
43GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom - ARD1h29'27''
44NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank1h29'37''
45DENPeter Meinert Nielsen (DEN)US Postal Service1h29'52''
46ITARiccardo Forconi (ITA)Mercatone Uno - Bianchi1h30'33''
47ITAFabio Sacchi (ITA)Polti1h31'53''
48USAMarty Jemison (USA)US Postal Service1h34'27''
49FRANicolas Jalabert (FRA)Cofidis1h38'45''
50ITAMassimo Donati (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino1h38'59''
51USATyler Hamilton (USA)US Postal Service1h39'53''
52ITASimone Borgheresi (ITA)Mercatone Uno - Bianchi1h40'04''
53USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service1h40'39''
54AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole1h46'04''
55ITAFilippo Simeoni (ITA)Asics - C.G.A.1h47'19''
56GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekom - ARD1h50'43''
57FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricole1h52'41''
58USAFrankie Andreu (USA)US Postal Service1h53'44''
59FRAThierry Gouvenou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 931h55'20''
60ITARoberto Conti (ITA)Mercatone Uno - Bianchi1h55'33''
61FRALaurent Desbiens (FRA)Cofidis1h56'28''
62GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom - ARD1h56'57''
63NEDLeon Van Bon (NED)Rabobank1h57'30''
64BELPaul Van Hyfte (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass1h58'02''
65FRAJacky Durand (FRA)Casino1h59'42''
66FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeux2h00'35''
67FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux2h05'08''
68BELWilfried Peeters (BEL)Mapei - Bricobi2h06'16''
69BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass2h06'17''
70SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricole2h08'30''
71ITAEddy Mazzoleni (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino2h10'19''
72ITAFabiano Fontanelli (ITA)Mercatone Uno - Bianchi2h11'37''
73ITAStefano Zanini (ITA)Mapei - Bricobi2h12'11''
74ITAAlain Turicchia (ITA)Asics - C.G.A.2h14'12''
75ITAMirko Crepaldi (ITA)Polti2h15'05''
76ITADiego Ferrari (ITA)Asics - C.G.A.2h15'46''
77FRAXavier Jan (FRA)La Française des Jeux2h15'51''
78FRAPascal Lino (FRA)Big Mat - Aubervilliers 932h16'13''
79ITAFabio Roscioli (ITA)Asics - C.G.A.2h17'53''
80GERChristian Henn (GER)Deutsche Telekom - ARD2h19'52''
81RUSViatcheslav Djavanian (RUS)Big Mat - Aubervilliers 932h21'31''
82ITARossano Brasi (ITA)Polti2h22'10''
83GERJens Voigt (GER)Crédit Agricole2h25'14''
84FRAPascal Derame (FRA)US Postal Service2h26'25''
85BELTom Steels (BEL)Mapei - Bricobi2h26'30''
86ITAEros Poli (ITA)Crédit Agricole2h31'56''
87RUSAlexei Sivakov (RUS)Big Mat - Aubervilliers 932h33'19''
88NEDAart Vierhouten (NED)Rabobank2h35'06''
89AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobank2h36'32''
90ITAPaolo Fornaciari (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino2h37'50''
91ITAMassimiliano Mori (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino2h38'12''
92BELBart Leysen (BEL)Mapei - Bricobi2h39'43''
93ITAFrancesco Frattini (ITA)Deutsche Telekom - ARD2h43'16''
94FRAFranck Bouyer (FRA)La Française des Jeux2h43'45''
95ITAMario Traversoni (ITA)Mercatone Uno - Bianchi2h44'42''
96FRADamien Nazon (FRA)La Française des Jeux3h12'15''

Puntenklassement - 3 Augustus 1998


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom - ARD327
2AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole230
3BELTom Steels (BEL)Mapei - Bricobi221
4AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobank196
5USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service151
6FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricole149
7USABobby Julich (USA)Cofidis114
8FRAJacky Durand (FRA)Casino111
9ITAAlain Turicchia (ITA)Asics - C.G.A.99
10ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno - Bianchi90

Bergklassement - 3 Augustus 1998


1FRAChristophe Rinero (FRA)Cofidis200
2ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno - Bianchi175
3ITAAlberto Elli (ITA)Casino165
4FRACédric Vasseur (FRA)Crédit Agricole156
5FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeux144
6GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom - ARD126
7USABobby Julich (USA)Cofidis106
8NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank92
9ITALeonardo Piepoli (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino90
10SUIRoland Meier (SUI)Cofidis90
11DENBjarne Riis (DEN)Deutsche Telekom - ARD87
12BELPeter Farazijn (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass73
13KAZAndrei Teteriouk (KAZ)Lotto - Mobistar - Isoglass68
14GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom - ARD63
15ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Mapei - Bricobi49
16FRAPhilippe Bordenave (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9344
17FRALaurent Desbiens (FRA)Cofidis41
18FRAChristophe Agnolutto (FRA)Casino36
19GERJens Voigt (GER)Crédit Agricole36
20GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom - ARD35
21BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass34
22ITAAndrea Tafi (ITA)Mapei - Bricobi31
23FRAJean-Cyril Robin (FRA)US Postal Service29
24ITAStefano Zanini (ITA)Mapei - Bricobi26
25ITAMassimo Donati (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino23
26FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeux21
27ITAFabiano Fontanelli (ITA)Mercatone Uno - Bianchi21
28BELAxel Merckx (BEL)Polti20
29AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole20
30FRAPascal Chanteur (FRA)Casino18
31USAKevin Livingston (USA)Cofidis17
32ITARiccardo Forconi (ITA)Mercatone Uno - Bianchi17
33NEDLeon Van Bon (NED)Rabobank16
34DENBo Hamburger (DEN)Casino15
35ITAMassimo Podenzana (ITA)Mercatone Uno - Bianchi15
36FRANicolas Jalabert (FRA)Cofidis15
37ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Bricobi14
38NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank14
39ITASimone Borgheresi (ITA)Mercatone Uno - Bianchi13
40ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis12
41POLDariusz Baranowski (POL)US Postal Service11
42AUTGeorg Totschnig (AUT)Deutsche Telekom - ARD11
43GERJörg Jaksche (GER)Polti10
44FRALylian Lebreton (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9310
45USAMarty Jemison (USA)US Postal Service10
46DENPeter Meinert Nielsen (DEN)US Postal Service10
47USATyler Hamilton (USA)US Postal Service10
48FRAThierry Bourguignon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 939
49GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom - ARD8
50ITAFrancesco Frattini (ITA)Deutsche Telekom - ARD8
51ITAFabio Sacchi (ITA)Polti7
52ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Kelme - Costa Blanca7
53FRAJacky Durand (FRA)Casino6
54FRADamien Nazon (FRA)La Française des Jeux5
55FRAPascal Derame (FRA)US Postal Service5
56FRAXavier Jan (FRA)La Française des Jeux5
57GERChristian Henn (GER)Deutsche Telekom - ARD4
58ITAEddy Mazzoleni (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino4
59FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux4
60ITAMario Traversoni (ITA)Mercatone Uno - Bianchi4
61ITARoberto Conti (ITA)Mercatone Uno - Bianchi4
62ITAAlain Turicchia (ITA)Asics - C.G.A.3
63FRABenoît Salmon (FRA)Casino3
64USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service3
65GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekom - ARD3
66NEDMaarten Den Bakker (NED)Rabobank3
67RUSEugeni Berzin (RUS)La Française des Jeux2
68FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricole2
69ITAFabio Roscioli (ITA)Asics - C.G.A.1
70SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricole1

Proloog - Dublin (Irl), 5.6 kM - 11 Juli 1998Individuele Tijdrit


1GBRChris Boardman (GBR)Crédit Agricole0:06:12
2ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Banesto0:06:16
3FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.0:06:17
4USABobby Julich (USA)Cofidis0:06:17
5FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotus0:06:17
6GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom - ARD0:06:17
7SUIAlex Zülle (SUI)Festina - Lotus0:06:19
8SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotus0:06:21
9UKRAndrei Tchmil (UKR)Lotto - Mobistar - Isoglass0:06:22
10RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service0:06:23
11USAFrankie Andreu (USA)US Postal Service0:06:23
12ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Vitalicio Seguros0:06:23
13FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeux0:06:23
14FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotus0:06:24
15FRANicolas Jalabert (FRA)Cofidis0:06:24
16FRALaurent Brochard (FRA)Festina - Lotus0:06:24
17NEDServais Knaven (NED)TVM - Farm Frites0:06:24
18ITAMario Cipollini (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino0:06:25
19NEDErik Dekker (NED)Rabobank0:06:25
20ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Mapei - Bricobi0:06:25
21BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass0:06:25
22FRAFrédéric Moncassin (FRA)Crédit Agricole0:06:25
23DENBjarne Riis (DEN)Deutsche Telekom - ARD0:06:26
24AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole0:06:27
25DENBo Hamburger (DEN)Casino0:06:28
26USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service0:06:28
27POLDariusz Baranowski (POL)US Postal Service0:06:29
28FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeux0:06:29
29AUSPatrick Jonker (AUS)Rabobank0:06:29
30FRAChristophe Agnolutto (FRA)Casino0:06:30
31ITAMassimo Podenzana (ITA)Mercatone Uno - Bianchi0:06:31
32GERJens Voigt (GER)Crédit Agricole0:06:31
33DENPeter Meinert Nielsen (DEN)US Postal Service0:06:32
34KAZAlexandr Shefer (KAZ)Asics - C.G.A.0:06:31
35RUSSergey Ivanov (RUS)TVM - Farm Frites0:06:31
36ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino0:06:31
37ESPMelchior Mauri Prat (ESP)O.N.C.E.0:06:31
38ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Bricobi0:06:31
39BELJohan Bruyneel (BEL)O.N.C.E.0:06:32
40GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom - ARD0:06:32
41ITAAndrea Tafi (ITA)Mapei - Bricobi0:06:32
42FRAJacky Durand (FRA)Casino0:06:32
43FRAPhilippe Gaumont (FRA)Cofidis0:06:32
44ITAAlberto Elli (ITA)Casino0:06:33
45ITAFabrizio Guidi (ITA)Polti0:06:33
46BELAxel Merckx (BEL)Polti0:06:33
47RUSAlexei Sivakov (RUS)Big Mat - Aubervilliers 930:06:34
48ESTJaan Kirsipuu (EST)Casino0:06:34
49FRADidier Rous (FRA)Festina - Lotus0:06:34
50KAZAndrei Teteriouk (KAZ)Lotto - Mobistar - Isoglass0:06:34

Etappe 1 - Dublin - Dublin, 180.5 km - 12 Juli 1998Sprint


1BELTom Steels (BEL)Mapei - Bricobi4h29'58'' (40.116 km/h)
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom - ARDzt
3AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
4ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marinozt
5ITANicola Minali (ITA)Riso Scottizt
6FRAFrédéric Moncassin (FRA)Crédit Agricolezt
7FRAPhilippe Gaumont (FRA)Cofidiszt
8ITAMario Traversoni (ITA)Mercatone Uno - Bianchizt
9FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricolezt
10CZEJan Svorada (CZE)Mapei - Bricobizt
11FRANicolas Jalabert (FRA)Cofidiszt
12FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.zt
13ITASilvio Martinello (ITA)Poltizt
14USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
15ESTJaan Kirsipuu (EST)Casinozt
16AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
17ITAAlessio Bongioni (ITA)Asics - C.G.A.zt
18FRALaurent Brochard (FRA)Festina - Lotuszt
19RUSViatcheslav Djavanian (RUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt
20FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt

Etappe 2 - Enniscorthy (Irl) - Cork (Irl), 205.5 km - 13 Juli 1998Sprint


1CZEJan Svorada (CZE)Mapei - Bricobi5h45'10'' (35.721 km/h)
2AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
3ITAMario Cipollini (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marinozt
4ITAAlain Turicchia (ITA)Asics - C.G.A.zt
5BELTom Steels (BEL)Mapei - Bricobizt
6FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
7ESTJaan Kirsipuu (EST)Casinozt
8ITANicola Minali (ITA)Riso Scottizt
9NEDJeroen Blijlevens (NED)TVM - Farm Friteszt
10ITASilvio Martinello (ITA)Poltizt
11FRAPhilippe Gaumont (FRA)Cofidiszt
12ITAFabrizio Guidi (ITA)Poltizt
13FRAFrédéric Moncassin (FRA)Crédit Agricolezt
14ITAMario Traversoni (ITA)Mercatone Uno - Bianchizt
15ITAAndrea Ferrigato (ITA)Vitalicio Seguroszt
16UKRAndrei Tchmil (UKR)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
17GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom - ARDzt
18FRADamien Nazon (FRA)La Française des Jeuxzt
19RUSViatcheslav Djavanian (RUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt
20FRANicolas Jalabert (FRA)Cofidiszt

Etappe 3 - Roscoff - Lorient, 169 km - 14 Juli 1998Ontsnapping


1GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekom - ARD3h33'36'' (47.471 km/h)
2FRAXavier Jan (FRA)La Française des Jeuxzt
3USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service2''
4DENBo Hamburger (DEN)Casinozt
5AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
6ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Banestozt
7FRAPascal Hervé (FRA)Festina - Lotuszt
8ESPFrancisco Cabello Luque (ESP)Kelme - Costa Blancazt
9FRAPascal Chanteur (FRA)Casino5''
10ITAFabrizio Guidi (ITA)Polti1'10''
11ESTJaan Kirsipuu (EST)Casinozt
12CZEJan Svorada (CZE)Mapei - Bricobizt
13ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marinozt
14GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom - ARDzt
15FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
16FRAFrédéric Moncassin (FRA)Crédit Agricolezt
17ITASilvio Martinello (ITA)Poltizt
18FRAStéphane Barthe (FRA)Casinozt
19DENLars Michaelsen (DEN)TVM - Farm Friteszt
20ITAAndrea Tafi (ITA)Mapei - Bricobizt

Etappe 4 - Plouay - Cholet, 252 km - 15 Juli 1998Sprint


1NEDJeroen Blijlevens (NED)TVM - Farm Frites5h48'32'' (47.471 km/h)
2ITANicola Minali (ITA)Riso Scottizt
3CZEJan Svorada (CZE)Mapei - Bricobizt
4FRAFrédéric Moncassin (FRA)Crédit Agricolezt
5UKRAndrei Tchmil (UKR)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
6GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom - ARDzt
7BELTom Steels (BEL)Mapei - Bricobizt
8DENLars Michaelsen (DEN)TVM - Farm Friteszt
9GBRMaximilian Sciandri (GBR)La Française des Jeuxzt
10ITAFabio Baldato (ITA)Riso Scottizt
11NEDAart Vierhouten (NED)Rabobankzt
12ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino4''
13ITASilvio Martinello (ITA)Polti6''
14DENBjarne Riis (DEN)Deutsche Telekom - ARDzt
15FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeuxzt
16AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
17NEDBart Voskamp (NED)TVM - Farm Friteszt
18FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux8''
19ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Vitalicio Seguroszt
20ESPMelchior Mauri Prat (ESP)O.N.C.E.zt

Etappe 5 - Cholet - Chateauroux, 228.5 km - 16 Juli 1998Sprint


1ITAMario Cipollini (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino5h18'49'' (43.002 km/h)
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom - ARDzt
3FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
4ITAAndrea Ferrigato (ITA)Vitalicio Seguroszt
5FRAPhilippe Gaumont (FRA)Cofidiszt
6AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
7USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
8ITAFabrizio Guidi (ITA)Poltizt
9FRAFrédéric Moncassin (FRA)Crédit Agricolezt
10ITAAlessio Bongioni (ITA)Asics - C.G.A.zt
11FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
12DENLars Michaelsen (DEN)TVM - Farm Friteszt
13RUSViatcheslav Djavanian (RUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt
14ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Mapei - Bricobizt
15AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
16RUSAlexei Sivakov (RUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt
17GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom - ARDzt
18KAZAndrei Teteriouk (KAZ)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
19ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Vitalicio Seguroszt
20ITANicola Minali (ITA)Riso Scottizt

Etappe 6 - La Châtre - Brive la Gaillarde, 204.5 km - 17 Juli 1998Sprint


1ITAMario Cipollini (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino5h05'32'' (40.159 km/h)
2ITANicola Minali (ITA)Riso Scottizt
3CZEJan Svorada (CZE)Mapei - Bricobizt
4FRAFrédéric Moncassin (FRA)Crédit Agricolezt
5GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom - ARDzt
6BELTom Steels (BEL)Mapei - Bricobizt
7ITAMario Traversoni (ITA)Mercatone Uno - Bianchizt
8NEDJeroen Blijlevens (NED)TVM - Farm Friteszt
9FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
10USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
11ITAAlessio Bongioni (ITA)Asics - C.G.A.zt
12AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
13FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricolezt
14ITALeonardo Guidi (ITA)Poltizt
15ITAStefano Zanini (ITA)Mapei - Bricobizt
16ITAAlain Turicchia (ITA)Asics - C.G.A.zt
17UKRAndrei Tchmil (UKR)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
18AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
19ITAAndrea Ferrigato (ITA)Vitalicio Seguroszt
20FRAPhilippe Gaumont (FRA)Cofidiszt

Etappe 7 - Meyrignac - Corrèze, 58 km - 18 Juli 1998Individuele Tijdrit


1GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom - ARD1h15'25'' (46.143 km/h)
2USATyler Hamilton (USA)US Postal Service1'10''
3USABobby Julich (USA)Cofidis1'18''
4FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.1'24''
5RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service1'40''
6ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Banesto2'13''
7RUSEugeni Berzin (RUS)La Française des Jeux2'21''
8ITAFrancesco Casagrande (ITA)Cofidis2'22''
9FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeuxzt
10DENBo Hamburger (DEN)Casino2'29''
11ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Banesto2'38''
12FRALuc Leblanc (FRA)Polti2'45''
13ESPMelchior Mauri Prat (ESP)O.N.C.E.2'57''
14NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank3'16''
15AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole3'17''
16RUSSergey Ivanov (RUS)TVM - Farm Frites3'23''
17AUTGeorg Totschnig (AUT)Deutsche Telekom - ARD3'24''
18GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekom - ARD3'25''
19FRANicolas Jalabert (FRA)Cofidis3'29''
20AUSPatrick Jonker (AUS)Rabobank3'35''

Etappe 8 - Brive la Gaillarde - Montauban, 190.5 km - 20 Juli 1998Ontsnapping


1FRAJacky Durand (FRA)Casino4h40'55'' (40.688 km/h)
2ITAAndrea Tafi (ITA)Mapei - Bricobizt
3ITAFabio Sacchi (ITA)Poltizt
4ITAEddy Mazzoleni (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marinozt
5FRALaurent Desbiens (FRA)Cofidiszt
6FINJoona Laukka (FIN)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
7FRAPhilippe Gaumont (FRA)Cofidis1'34''
8GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom - ARD7'45''
9RUSSergey Ivanov (RUS)TVM - Farm Friteszt
10CZEJan Svorada (CZE)Mapei - Bricobizt
11FRADamien Nazon (FRA)La Française des Jeuxzt
12AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
13BELGeert Verheyen (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
14BELPaul Van Hyfte (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
15FRAStéphane Barthe (FRA)Casinozt
16FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricolezt
17ITALeonardo Guidi (ITA)Poltizt
18DENBo Hamburger (DEN)Casinozt
19GERJens Voigt (GER)Crédit Agricolezt
20ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Riso Scottizt

Etappe 9 - Montauban - Pau, 210 km - 21 Juli 1998Ontsnapping


1NEDLeon Van Bon (NED)Rabobank5h21'10'' (39.231 km/h)
2GERJens Voigt (GER)Crédit Agricolezt
3ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidiszt
4FRAChristophe Agnolutto (FRA)Casinozt
5GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom - ARD12''
6AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
7BELTom Steels (BEL)Mapei - Bricobizt
8ITAMario Traversoni (ITA)Mercatone Uno - Bianchizt
9FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricolezt
10DENLars Michaelsen (DEN)TVM - Farm Friteszt
11FRADamien Nazon (FRA)La Française des Jeuxzt
12RUSSergey Ivanov (RUS)TVM - Farm Friteszt
13DENBjarne Riis (DEN)Deutsche Telekom - ARDzt
14GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom - ARDzt
15UKRAndrei Tchmil (UKR)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
16FRAPascal Chanteur (FRA)Casinozt
17ITAAndrea Ferrigato (ITA)Vitalicio Seguroszt
18ITAAlain Turicchia (ITA)Asics - C.G.A.zt
19FRAStéphane Barthe (FRA)Casinozt
20AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt

Etappe 10 - Pau - Luchon, 196.5 km - 22 Juli 1998Berg


1ITARodolfo Massi (ITA)Casino5h49'40'' (33.717 km/h)
2ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno - Bianchi36''
3NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank59''
4USABobby Julich (USA)Cofidiszt
5ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Mapei - Bricobizt
6ESPJosé Maria Jimenez Sastre (ESP)Banestozt
7ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blancazt
8GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom - ARDzt
9FRAJean-Cyril Robin (FRA)US Postal Servicezt
10ITALeonardo Piepoli (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marinozt
11FRALuc Leblanc (FRA)Poltizt
12DENBjarne Riis (DEN)Deutsche Telekom - ARD59''
13ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Bricobi1'58''
14USAKevin Livingston (USA)Cofidiszt
15ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
16POLDariusz Baranowski (POL)US Postal Servicezt
17SUIRoland Meier (SUI)Cofidiszt
18DENBo Hamburger (DEN)Casinozt
19ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Vitalicio Seguroszt
20ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Banestozt

Etappe 11 - Luchon - Plateau de Beille, 170 km - 23 Juli 1998Berg


1ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno - Bianchi5h15'27'' (32.334 km/h)
2SUIRoland Meier (SUI)Cofidis1'26''
3USABobby Julich (USA)Cofidis1'33''
4NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
5ITALeonardo Piepoli (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marinozt
6ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blancazt
7FRAChristophe Rinero (FRA)Cofidiszt
8GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom - ARD1'40''
9USAKevin Livingston (USA)Cofidis2'01''
10ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Vitalicio Seguros2'03''
11FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.zt
12ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Banestozt
13POLDariusz Baranowski (POL)US Postal Service2'53''
14ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
15FRALuc Leblanc (FRA)Poltizt
16ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Mapei - Bricobi2'58''
17FRALaurent Madouas (FRA)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
18BELAxel Merckx (BEL)Polti3'16''
19ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Vitalicio Seguros3'35''
20FRABenoît Salmon (FRA)Casino4'07''

Etappe 12 - Tarascon sur Ariège - Le Cap d'Agde, 222 km - 24 Juli 1998Sprint


1BELTom Steels (BEL)Mapei - Bricobi4h12'51' (48.764 km/h)
2FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricolezt
3FRAStéphane Barthe (FRA)Casinozt
4ITANicola Minali (ITA)Riso Scottizt
5GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom - ARDzt
6AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
7ITAAndrea Ferrigato (ITA)Vitalicio Seguroszt
8NEDAart Vierhouten (NED)Rabobankzt
9ITALeonardo Guidi (ITA)Poltizt
10USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
11ITAMassimiliano Mori (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marinozt
12UKRAndrei Tchmil (UKR)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
13ITAOscar Pozzi (ITA)Asics - C.G.A.zt
14FRACédric Vasseur (FRA)Crédit Agricolezt
15ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Vitalicio Seguroszt
16USABobby Julich (USA)Cofidiszt
17GBRMaximilian Sciandri (GBR)La Française des Jeuxzt
18GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom - ARDzt
19ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Kelme - Costa Blancazt
20BELPeter Farazijn (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt

Etappe 13 - Frontignan la Peyrade - Carpentras, 196 km - 25 Juli 1998Ontsnapping


1ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Bricobi4h32'46'' (43.113 km/h)
2ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Banestozt
3ITAAndrea Tafi (ITA)Mapei - Bricobizt
4FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeuxzt
5USAMarty Jemison (USA)US Postal Servicezt
6NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobankzt
7RUSSergey Ivanov (RUS)TVM - Farm Frites2'27''
8ITAFabio Roscioli (ITA)Asics - C.G.A.2'43''
9FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricolezt
10NEDMaarten Den Bakker (NED)Rabobankzt
11GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom - ARD2'51''
12FRAStéphane Barthe (FRA)Casinozt
13AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
14ITAAlain Turicchia (ITA)Asics - C.G.A.zt
15SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricolezt
16ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Riso Scottizt
17USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
18BELPeter Farazijn (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
19BELGeert Verheyen (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
20DENBo Hamburger (DEN)Casinozt

Etappe 14 - Valréas - Grenoble, 186.5 km - 27 Juli 1998Ontsnapping


1AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole4h30'53'' (41.309 km/h)
2POROrlando Sergio Gomes Rodrigues (POR)Banestozt
3NEDLeon Van Bon (NED)Rabobankzt
4DENPeter Meinert Nielsen (DEN)US Postal Servicezt
5FRALaurent Desbiens (FRA)Cofidiszt
6ITAGiuseppe Calcaterra (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marinozt
7FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux8'27''
8ESPRafael Diaz Justo (ESP)O.N.C.E.zt
9GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom - ARD10'05''
10CZEJan Svorada (CZE)Mapei - Bricobizt
11AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
12SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricolezt
13USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
14ITAAlain Turicchia (ITA)Asics - C.G.A.zt
15ITALeonardo Guidi (ITA)Poltizt
16RUSSergey Ivanov (RUS)TVM - Farm Friteszt
17NEDAart Vierhouten (NED)Rabobankzt
18GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom - ARDzt
19FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricolezt
20FRADamien Nazon (FRA)La Française des Jeuxzt

Etappe 15 - Grenoble - Les Deux Alpes, 189 km - 28 Juli 1998Berg


1ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno - Bianchi5h43'45'' (32.989 km/h)
2ITARodolfo Massi (ITA)Casino1'54''
3ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blanca1'59''
4FRAChristophe Rinero (FRA)Cofidis2'57''
5USABobby Julich (USA)Cofidis5'43''
6NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank5'48''
7ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)Kelme - Costa Blanca6'04''
8FRAJean-Cyril Robin (FRA)US Postal Service6'34''
9ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Banesto6'40''
10POLDariusz Baranowski (POL)US Postal Servicezt
11BELAxel Merckx (BEL)Poltizt
12ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Mapei - Bricobizt
13ITALeonardo Piepoli (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino6'40''
14ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Bricobizt
15ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Vitalicio Seguros6'46''
16SUIRoland Meier (SUI)Cofidis7'36''
17FRALuc Leblanc (FRA)Poltizt
18BELGeert Verheyen (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
19BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass7'57''
20ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Vitalicio Seguros8'33''

Etappe 16 - Vizille - Albertville, 204 km - 29 Juli 1998Berg


1GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom - ARD5h39'47'' (36.022 km/h)
2ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno - Bianchizt
3USABobby Julich (USA)Cofidis1'49''
4ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blancazt
5BELAxel Merckx (BEL)Poltizt
6NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
7DENBjarne Riis (DEN)Deutsche Telekom - ARDzt
8ITALeonardo Piepoli (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marinozt
9FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeuxzt
10FRAJean-Cyril Robin (FRA)US Postal Servicezt
11FRAChristophe Rinero (FRA)Cofidis1'49''
12GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom - ARD4'22''
13KAZAndrei Teteriouk (KAZ)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
14ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Mapei - Bricobizt
15ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Bricobizt
16AUTGeorg Totschnig (AUT)Deutsche Telekom - ARDzt
17ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Banestozt
18ITARodolfo Massi (ITA)Casinozt
19ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Vitalicio Seguroszt
20SUIRoland Meier (SUI)Cofidis4'22''

Etappe 17 - Albertville - Aix les Bains, 149 km - 30 Juli 1998Sprint

Deze etappe werd geannuleerd.


Etappe 18 - Aix les Bains - Neufchatel (Sui), 218.5 km - 31 Juli 1998Sprint


1BELTom Steels (BEL)Mapei - Bricobi4h53'27'' (44.675 km/h)
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom - ARDzt
3AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
4AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
5FRAJacky Durand (FRA)Casinozt
6NEDLeon Van Bon (NED)Rabobankzt
7FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricolezt
8FRANicolas Jalabert (FRA)Cofidiszt
9NEDAart Vierhouten (NED)Rabobankzt
10RUSViatcheslav Djavanian (RUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt
11FRAPascal Chanteur (FRA)Casinozt
12ITAOscar Pozzi (ITA)Asics - C.G.A.zt
13ITAFabio Sacchi (ITA)Poltizt
14USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
15BELPeter Farazijn (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
16USABobby Julich (USA)Cofidiszt
17GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom - ARDzt
18BELPaul Van Hyfte (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
19ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno - Bianchizt
20DENBo Hamburger (DEN)Casinozt

Etappe 19 - La Chaux de Fonds (Sui) - Autun, 242 km - 1 Augustus 1998Ontsnapping


1SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricole5h10'14'' (46.803 km/h)
2NEDMaarten Den Bakker (NED)Rabobankzt
3ITAEddy Mazzoleni (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marinozt
4FRAPascal Derame (FRA)US Postal Servicezt
5FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux25''
6ITAFabio Sacchi (ITA)Poltizt
7FRAJacky Durand (FRA)Casinozt
8ITAAlain Turicchia (ITA)Asics - C.G.A.zt
9AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
10FRAThierry Gouvenou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
11USAFrankie Andreu (USA)US Postal Servicezt
12FRAChristophe Agnolutto (FRA)Casino25''
13FRAThierry Bourguignon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9328''
14AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobank16'38''
15GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom - ARDzt
16ITAStefano Zanini (ITA)Mapei - Bricobizt
17FRAPascal Chanteur (FRA)Casinozt
18FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricolezt
19FRANicolas Jalabert (FRA)Cofidiszt
20ITAAndrea Tafi (ITA)Mapei - Bricobizt

Etappe 20 - Montceau les Mines - Le Creusot, 52 km - 2 Augustus 1998Individuele Tijdrit


1GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom - ARD1h03'52'' (48.851 km/h)
2USABobby Julich (USA)Cofidis1'01''
3ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno - Bianchi2'35''
4POLDariusz Baranowski (POL)US Postal Service3'11''
5KAZAndrei Teteriouk (KAZ)Lotto - Mobistar - Isoglass3'46''
6RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service3'48''
7FRAChristophe Rinero (FRA)Cofidis3'50''
8ITARiccardo Forconi (ITA)Mercatone Uno - Bianchi3'55''
9BELAxel Merckx (BEL)Polti3'59''
10SUIRoland Meier (SUI)Cofidis4'29''
11GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom - ARD4'40''
12RUSEugeni Berzin (RUS)La Française des Jeux4'47''
13FRAThierry Bourguignon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 934'48''
14ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Mapei - Bricobi4'57''
15USATyler Hamilton (USA)US Postal Service4'58''
16FRAJean-Cyril Robin (FRA)US Postal Servicezt
17ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Bricobi5'06''
18BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass5'14''
19ITAMassimo Podenzana (ITA)Mercatone Uno - Bianchi5'29''
20GERJörg Jaksche (GER)Polti5'33''

Etappe 21 - Melun - Paris/Champs Elysées, 147.5 km - 3 Augustus 1998Sprint


1BELTom Steels (BEL)Mapei - Bricobi3h44'36'' (39.403 km/h)
2ITAStefano Zanini (ITA)Mapei - Bricobizt
3AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
4USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
5GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom - ARDzt
6AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
7ITAMario Traversoni (ITA)Mercatone Uno - Bianchizt
8FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricolezt
9FRADamien Nazon (FRA)La Française des Jeuxzt
10ITAAlain Turicchia (ITA)Asics - C.G.A.zt
11NEDAart Vierhouten (NED)Rabobankzt
12ITAMassimiliano Mori (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marinozt
13FRACédric Vasseur (FRA)Crédit Agricolezt
14DENBo Hamburger (DEN)Casinozt
15ITARossano Brasi (ITA)Poltizt
16FRAPascal Chanteur (FRA)Casinozt
17FRAJacky Durand (FRA)Casinozt
18SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricolezt
19USAFrankie Andreu (USA)US Postal Servicezt
20RUSViatcheslav Djavanian (RUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden