De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Romandië - 1998 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Romandië - 1998 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 1998

Ronde van Romandië 1998

ZwitserlandZwitserland - 5 Mei 1998 - 10 Mei 1998


Algemeen klassement - 10 Mei 1998


1SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotus20h09'33''
2SUIAlex Zülle (SUI)Festina - Lotus1'17''
3ITAFrancesco Casagrande (ITA)Cofidis1'23''
4COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca1'27''
5SUIRoland Meier (SUI)Cofidis1'39''
6ITADavide Rebellin (ITA)Polti1'44''
7FRALuc Leblanc (FRA)Polti2'11''
8ITAIvan Gotti (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino2'12''
9RUSPavel Tonkov (RUS)Mapei - Bricobi2'28''
10ITAPaolo Savoldelli (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino2'53''
11KAZAndrei Teteriouk (KAZ)Lotto - Mobistar - Isoglass4'50''
12SUIMarkus Zberg (SUI)Post Swiss - Loup Sport5'05''
13BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass6'33''
14SUIOscar Camenzind (SUI)Mapei - Bricobi6'42''
15KAZAlexandr Shefer (KAZ)Asics - C.G.A.7'21''
16ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Polti7'50''
17ITAGianni Faresin (ITA)Mapei - Bricobi7'59''
18FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis8'04''
19BELPaul Van Hyfte (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass8'41''
20ITAMassimo Podenzana (ITA)Mercatone Uno - Bianchi
21COLJose-Jaime Gonzalez Pico (COL)Kelme - Costa Blanca
22SUIFelice Puttini (SUI)Ros Mary - Amica Chips
23RUSVladislav Bobrik (RUS)Riso Scotti
24FRAChristophe Rinero (FRA)Cofidis
25ITAGiuseppe Guerini (ITA)Polti
26ITARoberto Conti (ITA)Mercatone Uno - Bianchi
27ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festina - Lotus
28ITAAndrea Noe (ITA)Asics - C.G.A.
29SUIFranz Hotz (SUI)Post Swiss - Loup Sport
30ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Mapei - Bricobi
31SUIRolf Järmann (SUI)Casino
32ITAGabriele Missaglia (ITA)Mapei - Bricobi
33FRAFabrice Gougot (FRA)Casino
34ITAGianluca Valoti (ITA)Polti
35SUIArmin Meier (SUI)Festina - Lotus
36ITASimone Borgheresi (ITA)Mercatone Uno - Bianchi
37ITAMassimo Codol (ITA)Mapei - Bricobi
38AUTPeter Luttenberger (AUT)Rabobank
39SUIPatrick Vetsch (SUI)Post Swiss - Loup Sport
40SUIAlexandre Moos (SUI)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino
41ITAStefano Garzelli (ITA)Mercatone Uno - Bianchi
42ITAMarcello Siboni (ITA)Mercatone Uno - Bianchi
43USAChris Horner (USA)La Française des Jeux
44SUIRolf Huser (SUI)Post Swiss - Loup Sport
45ITAPaolo Bettini (ITA)Asics - C.G.A.
46SUIDaniel Schnider (SUI)Post Swiss - Loup Sport
47ITAMario Scirea (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino
48SUIDaniel Paradis (SUI)Post Swiss - Loup Sport
49FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricole
50ITAMichele Coppolillo (ITA)Asics - C.G.A.

Proloog - Rheinfelden, 4.8 km - 5 Mei 1998Individuele Tijdrit


1SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotus5'44''
2SUIAlex Zülle (SUI)Festina - Lotus0'01''
3ITAPaolo Savoldelli (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino0'01''
4SUIRoland Meier (SUI)Cofidis0'02''
5ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Lokosphinx0'02''
6SUIBruno Boscardin (SUI)Festina - Lotus0'03''


Etappe 1 - Rheinfelden-Saignelégier, 169.9 km - 6 Mei 1998Ontsnapping


1SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotus4h38'14''
2SUIMarkus Zberg (SUI)Post Swiss - Loup Sport4''
3ITAMichele Bartoli (ITA)Asics - C.G.A.
4ITADavide Rebellin (ITA)Polti
5ITAFrancesco Casagrande (ITA)Cofidis
6SUIRolf Järmann (SUI)Casino


Etappe 2 - Saignelégier-Montreux, 183.3 km - 7 Mei 1998Sprint


1ITAFabio Baldato (ITA)Riso Scotti4h12'24''
2ITADavide Rebellin (ITA)Polti
3SUIMarkus Zberg (SUI)Post Swiss - Loup Sport
4ITAGabriele Missaglia (ITA)Mapei - Bricobi
5ITAPaolo Bettini (ITA)Asics - C.G.A.
6SUIPatrick Vetsch (SUI)Post Swiss - Loup Sport


Etappe 3 - Montreux-Veysonnaz, 151.1 km - 8 Mei 1998Medium berg


1SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotus4h27'12''
2ITAFrancesco Casagrande (ITA)Cofidis10''
3ITADavide Rebellin (ITA)Polti22''
4ITAIvan Gotti (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino
5COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca23''
6FRALuc Leblanc (FRA)Polti


Etappe 4a - Sion-Lausanne, 100.4 km - 9 Mei 1998Sprint


1ITAPaolo Bettini (ITA)Asics - C.G.A.2h09'17''
2ITAFabio Baldato (ITA)Riso Scotti
3FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricole
4SUIFelice Puttini (SUI)Ros Mary - Amica Chips
5ITAMario Scirea (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino
6ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Mapei - Bricobi


Etappe 4b - Lausanne-Romanel, 17.6 km - 9 Mei 1998Individuele Tijdrit


1SUIAlex Zülle (SUI)Festina - Lotus23'34''
2SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotus12''
3SUIRoland Meier (SUI)Cofidis15''
4SUIOscar Camenzind (SUI)Mapei - Bricobi32''
5ITAPaolo Savoldelli (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino36''
6ITAGiuseppe Guerini (ITA)Polti42''


Etappe 6 - Lausanne-Genève, 167.4 km - 10 Mei 1998Ontsnapping


1FRAChristophe Agnolutto (FRA)Casino4h03'33''
2SUIDaniel Schnider (SUI)Post Swiss - Loup Sport
3SUIPatrick Vetsch (SUI)Post Swiss - Loup Sport5''
4ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino
5ITAStefano Garzelli (ITA)Mercatone Uno - Bianchi
6ITAGianni Bugno (ITA)Mapei - Bricobi

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden