De site voor alle sporten

Menu
 

Ijshockey - Regulier Seizoen - 2023/2024 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Verenigde Staten
  • Anaheim Ducks
  • Arizona Coyotes
  • Boston Bruins
  • Buffalo Sabres
  • Calgary Flames
  • Carolina Hurricanes
  • Chicago Blackhawks
  • Colorado Avalanche
  • Columbus Blue Jackets
  • Dallas Stars
  • Detroit Red Wings
  • Edmonton Oilers
  • Florida Panthers
  • Los Angeles Kings
  • Minnesota Wild
  • Montreal Canadiens
  • Nashville Predators
  • New Jersey Devils
  • New York Islanders
  • New York Rangers
  • Ottawa Senators
  • Philadelphia Flyers
  • Pittsburgh Penguins
  • San Jose Sharks
  • Seattle Kraken
  • St Louis Blues
  • Tampa Bay Lightning
  • Toronto Maple Leafs
  • Vancouver Canucks
  • Vegas Golden Knights
  • Washington Capitals
  • Winnipeg Jets

Home

Gedetailleerde uitslagen

Regulier Seizoen 2023/2024

Verenigde StatenVerenigde Staten - 10 Oktober 2023 - 19 April 2024

Speeldag :

Uitslagen - Regulier Seizoen 2023/2024

2 April 2024
01h00Toronto Maple Leafs (CAN)Toronto Maple Leafs6 - 4
(2-0, 3-1, 1-3)
Florida PanthersFlorida Panthers (USA)
01h00Columbus Blue Jackets (USA)Columbus Blue Jackets4 - 1
(0-0, 3-0, 1-1)
Colorado AvalancheColorado Avalanche (USA)
01h00Philadelphia Flyers (USA)Philadelphia Flyers3 - 4 verlengingen
(1-2, 1-1, 1-0, 0-1)
New York IslandersNew York Islanders (USA)
01h00Tampa Bay Lightning (USA)Tampa Bay Lightning2 - 4
(0-0, 1-1, 1-3)
Detroit Red WingsDetroit Red Wings (USA)
01h00New York Rangers (USA)New York Rangers2 - 5
(0-2, 0-0, 2-3)
Pittsburgh PenguinsPittsburgh Penguins (USA)
03h00Winnipeg Jets (CAN)Winnipeg Jets4 - 3
(1-1, 2-2, 1-0)
Los Angeles KingsLos Angeles Kings (USA)
03h00St Louis Blues (USA)St Louis Blues3 - 2 verlengingen
(0-1, 1-0, 1-1, 1-0)
Edmonton OilersEdmonton Oilers (CAN)
04h30San Jose Sharks (USA)San Jose Sharks2 - 4
(1-3, 1-0, 0-1)
Seattle KrakenSeattle Kraken (USA)
3 April 2024
01h00Buffalo Sabres (USA)Buffalo Sabres6 - 2
(2-1, 1-1, 3-0)
Washington CapitalsWashington Capitals (USA)
01h00Montreal Canadiens (CAN)Montreal Canadiens5 - 3
(1-2, 2-0, 2-1)
Florida PanthersFlorida Panthers (USA)
01h00New Jersey Devils (USA)New Jersey Devils3 - 6
(1-1, 2-0, 0-5)
Pittsburgh PenguinsPittsburgh Penguins (USA)
01h30New York Islanders (USA)New York Islanders2 - 1
(0-1, 0-0, 2-0)
Chicago BlackhawksChicago Blackhawks (USA)
02h00Minnesota Wild (USA)Minnesota Wild3 - 2
(1-0, 1-1, 1-1)
Ottawa SenatorsOttawa Senators (CAN)
02h00Nashville Predators (USA)Nashville Predators0 - 3
(0-0, 0-0, 0-3)
Boston BruinsBoston Bruins (USA)
03h00Calgary Flames (CAN)Calgary Flames3 - 5
(0-1, 2-1, 1-3)
Anaheim DucksAnaheim Ducks (USA)
04h00Vegas Golden Knights (USA)Vegas Golden Knights6 - 3
(4-1, 1-1, 1-1)
Vancouver CanucksVancouver Canucks (CAN)
4 April 2024
01h00New York Rangers (USA)New York Rangers4 - 3
(2-0, 0-3, 2-0)
New Jersey DevilsNew Jersey Devils (USA)
01h00Toronto Maple Leafs (CAN)Toronto Maple Leafs1 - 4
(1-1, 0-2, 0-1)
Tampa Bay LightningTampa Bay Lightning (USA)
03h30Dallas Stars (USA)Dallas Stars5 - 0
(1-0, 4-0, 0-0)
Edmonton OilersEdmonton Oilers (CAN)
03h30Los Angeles Kings (USA)Los Angeles Kings5 - 2
(1-0, 2-0, 2-2)
Seattle KrakenSeattle Kraken (USA)
04h00Arizona Coyotes (USA)Arizona Coyotes1 - 2
(0-0, 0-1, 1-1)
Vancouver CanucksVancouver Canucks (CAN)
5 April 2024
01h00Montreal Canadiens (CAN)Montreal Canadiens4 - 7
(1-2, 1-4, 2-1)
Tampa Bay LightningTampa Bay Lightning (USA)
01h00Columbus Blue Jackets (USA)Columbus Blue Jackets2 - 4
(2-2, 0-0, 0-2)
New York IslandersNew York Islanders (USA)
01h00Carolina Hurricanes (USA)Carolina Hurricanes1 - 4
(0-3, 1-0, 0-1)
Boston BruinsBoston Bruins (USA)
01h00Washington Capitals (USA)Washington Capitals1 - 4
(0-2, 0-1, 1-1)
Pittsburgh PenguinsPittsburgh Penguins (USA)
01h00Ottawa Senators (CAN)Ottawa Senators0 - 6
(0-2, 0-3, 0-1)
Florida PanthersFlorida Panthers (USA)
02h00Nashville Predators (USA)Nashville Predators6 - 3
(1-1, 2-0, 3-2)
St Louis BluesSt Louis Blues (USA)
02h00Winnipeg Jets (CAN)Winnipeg Jets5 - 2
(2-1, 1-1, 2-0)
Calgary FlamesCalgary Flames (CAN)
02h00Minnesota Wild (USA)Minnesota Wild2 - 5
(1-2, 1-1, 0-2)
Colorado AvalancheColorado Avalanche (USA)
04h30San Jose Sharks (USA)San Jose Sharks1 - 2
(0-2, 0-0, 1-0)
Los Angeles KingsLos Angeles Kings (USA)
6 April 2024
01h00Carolina Hurricanes (USA)Carolina Hurricanes4 - 2
(0-2, 1-0, 3-0)
Washington CapitalsWashington Capitals (USA)
01h00Buffalo Sabres (USA)Buffalo Sabres4 - 2
(1-0, 2-1, 1-1)
Philadelphia FlyersPhiladelphia Flyers (USA)
01h00Detroit Red Wings (USA)Detroit Red Wings3 - 4
(1-2, 2-1, 0-1)
New York RangersNew York Rangers (USA)
03h00Edmonton Oilers (CAN)Edmonton Oilers6 - 2
(2-2, 2-0, 2-0)
Colorado AvalancheColorado Avalanche (USA)
04h00Arizona Coyotes (USA)Arizona Coyotes7 - 4
(0-0, 1-4, 6-0)
Vegas Golden KnightsVegas Golden Knights (USA)
04h00Anaheim Ducks (USA)Anaheim Ducks1 - 3
(0-1, 1-2, 0-0)
Seattle KrakenSeattle Kraken (USA)
19h00Pittsburgh Penguins (USA)Pittsburgh Penguins5 - 4
(1-0, 3-1, 1-3)
Tampa Bay LightningTampa Bay Lightning (USA)
21h30Boston Bruins (USA)Boston Bruins3 - 2 verlengingen
(1-1, 1-0, 0-1, 1-0)
Florida PanthersFlorida Panthers (USA)
21h30Chicago Blackhawks (USA)Chicago Blackhawks3 - 2
(0-0, 3-1, 0-1)
Dallas StarsDallas Stars (USA)
22h00Minnesota Wild (USA)Minnesota Wild2 - 4
(2-2, 0-1, 0-1)
Winnipeg JetsWinnipeg Jets (CAN)
23h00San Jose Sharks (USA)San Jose Sharks3 - 2 verlengingen
(0-0, 2-0, 0-2, 1-0)
St Louis BluesSt Louis Blues (USA)
7 April 2024
00h00Columbus Blue Jackets (USA)Columbus Blue Jackets6 - 2
(2-0, 2-1, 2-1)
Philadelphia FlyersPhiladelphia Flyers (USA)
00h00Ottawa Senators (CAN)Ottawa Senators3 - 4
(0-3, 1-1, 2-0)
New Jersey DevilsNew Jersey Devils (USA)
00h00Montreal Canadiens (CAN)Montreal Canadiens2 - 4
(0-0, 2-4, 0-0)
Toronto Maple LeafsToronto Maple Leafs (CAN)
00h30New York Islanders (USA)New York Islanders2 - 0
(0-0, 1-0, 1-0)
Nashville PredatorsNashville Predators (USA)
04h00Los Angeles Kings (USA)Los Angeles Kings6 - 3
(2-1, 2-0, 2-2)
Vancouver CanucksVancouver Canucks (CAN)
04h00Calgary Flames (CAN)Calgary Flames2 - 4
(0-1, 1-1, 1-2)
Edmonton OilersEdmonton Oilers (CAN)
19h00Detroit Red Wings (USA)Detroit Red Wings3 - 1
(3-1, 0-0, 0-0)
Buffalo SabresBuffalo Sabres (USA)
21h30Chicago Blackhawks (USA)Chicago Blackhawks0 - 4
(0-0, 0-3, 0-1)
Minnesota WildMinnesota Wild (USA)
22h00Carolina Hurricanes (USA)Carolina Hurricanes3 - 0Columbus Blue JacketsColumbus Blue Jackets (USA)
23h00Washington Capitals (USA)Washington Capitals2 - 3
(1-0, 1-1, 0-1, 0-1)
Ottawa SenatorsOttawa Senators (CAN)
23h00San Jose Sharks (USA)San Jose Sharks2 - 5
(1-2, 1-0, 0-3)
Arizona CoyotesArizona Coyotes (USA)
8 April 2024
01h00New York Rangers (USA)New York Rangers5 - 2
(0-1, 1-0, 4-1)
Montreal CanadiensMontreal Canadiens (CAN)
01h00New Jersey Devils (USA)New Jersey Devils2 - 3 verlengingen
(1-1, 0-0, 1-1, 0-0)
Nashville PredatorsNashville Predators (USA)
02h00Anaheim Ducks (USA)Anaheim Ducks5 - 6 verlengingen
(1-2, 1-2, 3-1, 0-0)
St Louis BluesSt Louis Blues (USA)
05h00Colorado Avalanche (USA)Colorado Avalanche4 - 7
(1-2, 2-3, 1-2)
Dallas StarsDallas Stars (USA)
9 April 2024
01h00Toronto Maple Leafs (CAN)Toronto Maple Leafs3 - 2 verlengingen
(0-1, 1-0, 1-1, 1-0)
Pittsburgh PenguinsPittsburgh Penguins (USA)
04h00Vancouver Canucks (CAN)Vancouver Canucks4 - 3
(2-2, 2-1, 0-0)
Vegas Golden KnightsVegas Golden Knights (USA)
10 April 2024
01h00Montreal Canadiens (CAN)Montreal Canadiens9 - 3
(1-0, 5-0, 3-3)
Philadelphia FlyersPhiladelphia Flyers (USA)
01h00Tampa Bay Lightning (USA)Tampa Bay Lightning5 - 2
(1-1, 1-1, 3-0)
Columbus Blue JacketsColumbus Blue Jackets (USA)
01h00New York Islanders (USA)New York Islanders4 - 2
(3-0, 0-2, 1-0)
New York RangersNew York Rangers (USA)
01h00New Jersey Devils (USA)New Jersey Devils2 - 5
(1-1, 1-2, 0-2)
Toronto Maple LeafsToronto Maple Leafs (CAN)
01h00Florida Panthers (USA)Florida Panthers2 - 0
(2-0, 0-0, 0-0)
Ottawa SenatorsOttawa Senators (CAN)
01h00Detroit Red Wings (USA)Detroit Red Wings1 - 2
(0-0, 0-2, 1-0)
Washington CapitalsWashington Capitals (USA)
01h00Boston Bruins (USA)Boston Bruins1 - 4
(0-0, 1-2, 0-2)
Carolina HurricanesCarolina Hurricanes (USA)
02h00Nashville Predators (USA)Nashville Predators3 - 4 verlengingen
(1-3, 0-0, 2-0, 0-1)
Winnipeg JetsWinnipeg Jets (CAN)
02h00Dallas Stars (USA)Dallas Stars3 - 2
(1-2, 2-0, 0-0)
Buffalo SabresBuffalo Sabres (USA)
03h30Colorado Avalanche (USA)Colorado Avalanche5 - 2
(2-2, 3-0, 0-0)
Minnesota WildMinnesota Wild (USA)
04h00Seattle Kraken (USA)Seattle Kraken5 - 0
(2-0, 1-0, 2-0)
Arizona CoyotesArizona Coyotes (USA)
04h00Anaheim Ducks (USA)Anaheim Ducks3 - 1
(1-1, 0-0, 2-0)
Los Angeles KingsLos Angeles Kings (USA)
04h30San Jose Sharks (USA)San Jose Sharks2 - 3 verlengingen
(1-0, 1-2, 0-0, 0-1)
Calgary FlamesCalgary Flames (CAN)
11 April 2024
02h00St Louis Blues (USA)St Louis Blues5 - 2
(4-0, 0-1, 1-1)
Chicago BlackhawksChicago Blackhawks (USA)
02h30Edmonton Oilers (CAN)Edmonton Oilers5 - 1
(1-0, 2-0, 2-1)
Vegas Golden KnightsVegas Golden Knights (USA)
04h30Vancouver Canucks (CAN)Vancouver Canucks3 - 4 verlengingen
(0-0, 1-2, 2-1, 0-1)
Arizona CoyotesArizona Coyotes (USA)
12 April 2024
01h00Pittsburgh Penguins (USA)Pittsburgh Penguins6 - 5 verlengingen
(2-2, 2-1, 1-2, 1-0)
Detroit Red WingsDetroit Red Wings (USA)
01h00Toronto Maple Leafs (CAN)Toronto Maple Leafs5 - 6
(2-3, 2-1, 1-2)
New Jersey DevilsNew Jersey Devils (USA)
01h00Florida Panthers (USA)Florida Panthers4 - 0
(1-0, 2-0, 1-0)
Columbus Blue JacketsColumbus Blue Jackets (USA)
01h00Buffalo Sabres (USA)Buffalo Sabres4 - 2
(1-0, 1-1, 2-1)
Washington CapitalsWashington Capitals (USA)
01h00Tampa Bay Lightning (USA)Tampa Bay Lightning2 - 3 verlengingen
(2-1, 0-0, 0-1, 0-0)
Ottawa SenatorsOttawa Senators (CAN)
01h00New York Rangers (USA)New York Rangers1 - 4
(1-1, 0-2, 0-1)
Philadelphia FlyersPhiladelphia Flyers (USA)
01h30New York Islanders (USA)New York Islanders3 - 2 verlengingen
(0-1, 1-0, 1-1, 1-0)
Montreal CanadiensMontreal Canadiens (CAN)
02h00Dallas Stars (USA)Dallas Stars0 - 3
(0-1, 0-1, 0-1)
Winnipeg JetsWinnipeg Jets (CAN)
04h00Seattle Kraken (USA)Seattle Kraken1 - 3
(1-1, 0-2, 0-0)
San Jose SharksSan Jose Sharks (USA)
04h30Los Angeles Kings (USA)Los Angeles Kings4 - 1
(1-0, 2-0, 1-1)
Calgary FlamesCalgary Flames (CAN)
13 April 2024
02h00St Louis Blues (USA)St Louis Blues2 - 5
(1-1, 1-1, 0-3)
Carolina HurricanesCarolina Hurricanes (USA)
02h30Chicago Blackhawks (USA)Chicago Blackhawks1 - 5
(0-2, 1-2, 0-1)
Nashville PredatorsNashville Predators (USA)
03h00Edmonton Oilers (CAN)Edmonton Oilers2 - 3 verlengingen
(0-1, 1-1, 1-0, 0-1)
Arizona CoyotesArizona Coyotes (USA)
04h00Vegas Golden Knights (USA)Vegas Golden Knights7 - 2
(3-0, 1-1, 3-1)
Minnesota WildMinnesota Wild (USA)
04h00Anaheim Ducks (USA)Anaheim Ducks3 - 6
(0-2, 0-2, 3-2)
Calgary FlamesCalgary Flames (CAN)
18h30New York Rangers (USA)New York Rangers3 - 2 verlengingen
(0-0, 1-2, 1-0, 0-0)
New York IslandersNew York Islanders (USA)
21h00Dallas Stars (USA)Dallas Stars3 - 1
(1-0, 1-0, 1-1)
Seattle KrakenSeattle Kraken (USA)
22h00Colorado Avalanche (USA)Colorado Avalanche0 - 7
(0-4, 0-3, 0-0)
Winnipeg JetsWinnipeg Jets (CAN)
23h00Florida Panthers (USA)Florida Panthers3 - 2 verlengingen
(2-2, 0-0, 0-0, 1-0)
Buffalo SabresBuffalo Sabres (USA)
23h00Philadelphia Flyers (USA)Philadelphia Flyers1 - 0
(0-0, 1-0, 0-0)
New Jersey DevilsNew Jersey Devils (USA)
23h30Washington Capitals (USA)Washington Capitals4 - 2
(2-2, 0-0, 2-0)
Tampa Bay LightningTampa Bay Lightning (USA)
14 April 2024
00h00Ottawa Senators (CAN)Ottawa Senators5 - 4 verlengingen
(1-1, 1-2, 2-1, 0-0)
Montreal CanadiensMontreal Canadiens (CAN)
00h00Toronto Maple Leafs (CAN)Toronto Maple Leafs4 - 5 verlengingen
(1-4, 3-0, 0-0, 0-1)
Detroit Red WingsDetroit Red Wings (USA)
01h00Nashville Predators (USA)Nashville Predators6 - 4
(3-1, 3-1, 0-2)
Columbus Blue JacketsColumbus Blue Jackets (USA)
01h00Pittsburgh Penguins (USA)Pittsburgh Penguins4 - 6
(0-0, 2-4, 2-2)
Boston BruinsBoston Bruins (USA)
03h00Edmonton Oilers (CAN)Edmonton Oilers1 - 3
(0-1, 1-1, 0-1)
Vancouver CanucksVancouver Canucks (CAN)
03h30Los Angeles Kings (USA)Los Angeles Kings3 - 1
(0-0, 2-0, 1-1)
Anaheim DucksAnaheim Ducks (USA)
03h30San Jose Sharks (USA)San Jose Sharks2 - 6
(1-2, 1-3, 0-1)
Minnesota WildMinnesota Wild (USA)
19h00St Louis Blues (USA)St Louis Blues4 - 1
(1-1, 0-0, 3-0)
Seattle KrakenSeattle Kraken (USA)
21h30Vegas Golden Knights (USA)Vegas Golden Knights4 - 3 verlengingen
(0-2, 0-1, 3-0, 1-0)
Colorado AvalancheColorado Avalanche (USA)
23h00Chicago Blackhawks (USA)Chicago Blackhawks2 - 4
(1-0, 0-1, 1-3)
Carolina HurricanesCarolina Hurricanes (USA)
15 April 2024
01h00Calgary Flames (CAN)Calgary Flames6 - 5
(2-3, 2-2, 2-0)
Arizona CoyotesArizona Coyotes (USA)
16 April 2024
01h00Detroit Red Wings (USA)Detroit Red Wings5 - 4 verlengingen
(1-2, 1-2, 2-0, 1-0)
Montreal CanadiensMontreal Canadiens (CAN)
01h00Pittsburgh Penguins (USA)Pittsburgh Penguins4 - 2
(2-0, 1-2, 1-0)
Nashville PredatorsNashville Predators (USA)
01h00Tampa Bay Lightning (USA)Tampa Bay Lightning2 - 4
(0-1, 1-2, 1-1)
Buffalo SabresBuffalo Sabres (USA)
01h00Washington Capitals (USA)Washington Capitals2 - 0
(1-0, 0-0, 1-0)
Boston BruinsBoston Bruins (USA)
01h00New Jersey Devils (USA)New Jersey Devils1 - 4
(0-2, 1-1, 0-1)
New York IslandersNew York Islanders (USA)
01h30New York Rangers (USA)New York Rangers4 - 0
(1-0, 1-0, 2-0)
Ottawa SenatorsOttawa Senators (CAN)
03h30Edmonton Oilers (CAN)Edmonton Oilers9 - 2
(4-0, 5-1, 0-1)
San Jose SharksSan Jose Sharks (USA)
03h30Los Angeles Kings (USA)Los Angeles Kings1 - 3
(0-1, 0-1, 1-1)
Minnesota WildMinnesota Wild (USA)
17 April 2024
01h00Columbus Blue Jackets (USA)Columbus Blue Jackets6 - 3
(3-2, 1-1, 2-0)
Carolina HurricanesCarolina Hurricanes (USA)
01h00Montreal Canadiens (CAN)Montreal Canadiens4 - 5 verlengingen
(1-1, 2-1, 1-2, 0-0)
Detroit Red WingsDetroit Red Wings (USA)
01h00Philadelphia Flyers (USA)Philadelphia Flyers1 - 2
(0-1, 1-0, 0-1)
Washington CapitalsWashington Capitals (USA)
01h00Boston Bruins (USA)Boston Bruins1 - 3
(0-0, 0-2, 1-1)
Ottawa SenatorsOttawa Senators (CAN)
01h30Florida Panthers (USA)Florida Panthers5 - 2
(0-2, 4-0, 1-0)
Toronto Maple LeafsToronto Maple Leafs (CAN)
02h00Winnipeg Jets (CAN)Winnipeg Jets4 - 3
(2-1, 1-2, 1-0)
Seattle KrakenSeattle Kraken (USA)
04h00Vancouver Canucks (CAN)Vancouver Canucks4 - 1
(2-0, 1-0, 1-1)
Calgary FlamesCalgary Flames (CAN)
04h00Vegas Golden Knights (USA)Vegas Golden Knights3 - 1
(0-0, 1-0, 2-1)
Chicago BlackhawksChicago Blackhawks (USA)
18 April 2024
01h00Tampa Bay Lightning (USA)Tampa Bay Lightning6 - 4
(2-1, 3-0, 1-3)
Toronto Maple LeafsToronto Maple Leafs (CAN)
01h00New York Islanders (USA)New York Islanders5 - 4
(1-1, 2-2, 2-1)
Pittsburgh PenguinsPittsburgh Penguins (USA)
03h30Dallas Stars (USA)Dallas Stars2 - 1 verlengingen
(0-0, 0-1, 1-0, 0-0)
St Louis BluesSt Louis Blues (USA)
04h00Arizona Coyotes (USA)Arizona Coyotes5 - 2
(1-1, 1-0, 3-1)
Edmonton OilersEdmonton Oilers (CAN)
19 April 2024
01h00Minnesota Wild (USA)Minnesota Wild - Seattle KrakenSeattle Kraken (USA)
02h00Winnipeg Jets (CAN)Winnipeg Jets - Vancouver CanucksVancouver Canucks (CAN)
03h00Calgary Flames (CAN)Calgary Flames - San Jose SharksSan Jose Sharks (USA)
03h30Colorado Avalanche (USA)Colorado Avalanche - Edmonton OilersEdmonton Oilers (CAN)
04h00Vegas Golden Knights (USA)Vegas Golden Knights - Anaheim DucksAnaheim Ducks (USA)
04h30Los Angeles Kings (USA)Los Angeles Kings - Chicago BlackhawksChicago Blackhawks (USA)

Stand - Regulier Seizoen 2023/2024

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWGVDVDTDS
1New York Rangers (USA)1108255027282229+53
2Florida Panthers (USA)1068253029269199+70
3Dallas Stars (USA)1048252030298234+64
4Carolina Hurricanes (USA)1048252030279216+63
5Winnipeg Jets (CAN)1028151030255197+58
6Vancouver Canucks (CAN)1008150031277219+58
7Edmonton Oilers (CAN)988149032293232+61
8Colorado Avalanche (USA)988149032299253+46
9Boston Bruins (USA)948247035267224+43
10Nashville Predators (USA)948247035269248+21
11Toronto Maple Leafs (CAN)908245037302264+38
12Vegas Golden Knights (USA)908145036266241+25
13Tampa Bay Lightning (USA)908345038292270+22
14Los Angeles Kings (USA)868143038251211+40
15St Louis Blues (USA)868243039239250-11
16Detroit Red Wings (USA)848342041280275+5
17Washington Capitals (USA)808240042220257-37
18Buffalo Sabres (USA)788239043246245+1
19Minnesota Wild (USA)788139042248259-11
20New York Islanders (USA)788239043246263-17
21Pittsburgh Penguins (USA)768238044255251+4
22New Jersey Devils (USA)768238044264283-19
23Philadelphia Flyers (USA)768238044234261-27
24Calgary Flames (CAN)748137044248270-22
25Ottawa Senators (CAN)748237045256281-25
26Arizona Coyotes (USA)728236046256274-18
27Seattle Kraken (USA)668133048213233-20
28Montreal Canadiens (CAN)608230052236289-53
29Columbus Blue Jackets (USA)548227055237299-62
30Anaheim Ducks (USA)528126055200294-94
31Chicago Blackhawks (USA)468123058175285-110
32San Jose Sharks (USA)388119062180326-146

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2024 - Alle rechten voorbehouden