De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Euroleague Dames - 2023/2024 - Home

Basketbal - Euroleague Dames - 2023/2024 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe
  • Aluinvent DVTK Miskolc
  • Avenida Salamanca
  • AZS UMCS Lublin
  • Basket Landes
  • Beretta Famila Schio
  • CBK Mersin Yenisehir Bld
  • CCC Polkowice
  • CDB Zaragoza
  • Fenerbahçe SK Istanbul
  • Lyon ASVEL féminin
  • Uni Györ
  • Valencia BC SAD
  • Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole
  • Virtus Bologna
  • ZVVZ USK Praag

Home

Euroleague Dames 2023/2024 - Home

WinnaarFenerbah├že SK Istanbul : Fenerbahçe SK Istanbul

Groep A (04/10/2023 - 30/01/2024)

Klassering

PloegPunGWWVDVDTDS
1Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)26141221198910+288
2CDB Zaragoza (ESP)231495943875+68
3Beretta Famila Schio (ITA)231495996951+45
4Aluinvent DVTK Miskolc (HUN)231495927916+11
5Valencia BC SAD (ESP)221486991937+54
6Lyon ASVEL féminin (FRA)20146810211077-56
7AZS UMCS Lublin (POL)16142128071030-223
8ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU)15141139211108-187

Laatste wedstrijden

4 Oktober 2023
18h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul96 - 66Valencia BC SADValencia BC SAD (ESP)
20h00Lyon ASVEL féminin (FRA)Lyon ASVEL féminin57 - 67
(15-12, 17-23, 16-19, 9-13)
Aluinvent DVTK MiskolcAluinvent DVTK Miskolc (HUN)
20h00Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio70 - 50
(19-12, 18-17, 18-14, 15-7)
AZS UMCS LublinAZS UMCS Lublin (POL)
20h00CDB Zaragoza (ESP)CDB Zaragoza85 - 57
(29-17, 17-11, 17-17, 22-12)
ACS Sepsi SIC Sfântu GheorgheACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU)
11 Oktober 2023
18h00Aluinvent DVTK Miskolc (HUN)Aluinvent DVTK Miskolc66 - 63
(21-11, 17-16, 21-20, 7-16)
CDB ZaragozaCDB Zaragoza (ESP)
18h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul106 - 57
(31-9, 18-27, 27-14, 30-7)
Lyon ASVEL fémininLyon ASVEL féminin (FRA)
18h15ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU)ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe58 - 70
(14-25, 9-12, 14-16, 21-17)
Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
19h00Valencia BC SAD (ESP)Valencia BC SAD64 - 45
(19-8, 17-12, 14-15, 14-10)
AZS UMCS LublinAZS UMCS Lublin (POL)
18 Oktober 2023
20h00Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio55 - 59
(15-18, 11-9, 11-11, 18-21)
Aluinvent DVTK MiskolcAluinvent DVTK Miskolc (HUN)
20h00Lyon ASVEL féminin (FRA)Lyon ASVEL féminin61 - 70
(16-15, 6-20, 24-20, 15-15)
Valencia BC SADValencia BC SAD (ESP)
20h00CDB Zaragoza (ESP)CDB Zaragoza71 - 74
(19-30, 16-12, 27-15, 9-17)
Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
19 Oktober 2023
19h00AZS UMCS Lublin (POL)AZS UMCS Lublin76 - 65
(24-13, 18-15, 16-17, 18-20)
ACS Sepsi SIC Sfântu GheorgheACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU)
25 Oktober 2023
18h00Aluinvent DVTK Miskolc (HUN)Aluinvent DVTK Miskolc74 - 44
(19-19, 20-10, 12-8, 23-7)
AZS UMCS LublinAZS UMCS Lublin (POL)
18h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul90 - 64
(29-13, 21-21, 19-18, 21-12)
Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
19h15Valencia BC SAD (ESP)Valencia BC SAD68 - 57
(10-20, 20-12, 20-7, 18-18)
ACS Sepsi SIC Sfântu GheorgheACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU)
20h00Lyon ASVEL féminin (FRA)Lyon ASVEL féminin64 - 67
(17-16, 10-14, 15-18, 22-19)
CDB ZaragozaCDB Zaragoza (ESP)
31 Oktober 2023
17h15ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU)ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe68 - 80
(20-20, 12-24, 20-20, 16-16)
Aluinvent DVTK MiskolcAluinvent DVTK Miskolc (HUN)
20h00AZS UMCS Lublin (POL)AZS UMCS Lublin51 - 85
(15-15, 11-27, 13-23, 11-20)
Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
20h00Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio84 - 58
(24-13, 22-19, 21-16, 17-10)
Lyon ASVEL fémininLyon ASVEL féminin (FRA)
20h15CDB Zaragoza (ESP)CDB Zaragoza59 - 47
(8-14, 18-6, 22-18, 11-9)
Valencia BC SADValencia BC SAD (ESP)
22 November 2023
17h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul110 - 63
(34-13, 25-11, 31-22, 20-17)
ACS Sepsi SIC Sfântu GheorgheACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU)
18h00Valencia BC SAD (ESP)Valencia BC SAD56 - 67
(12-20, 20-18, 9-14, 15-15)
Aluinvent DVTK MiskolcAluinvent DVTK Miskolc (HUN)
20h00CDB Zaragoza (ESP)CDB Zaragoza56 - 51
(6-21, 18-9, 21-10, 11-11)
Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
20h00Lyon ASVEL féminin (FRA)Lyon ASVEL féminin73 - 72
(27-17, 10-21, 16-18, 20-16)
AZS UMCS LublinAZS UMCS Lublin (POL)
29 November 2023
18h00Aluinvent DVTK Miskolc (HUN)Aluinvent DVTK Miskolc64 - 81
(20-18, 17-29, 16-19, 11-15)
Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
18h00ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU)ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe84 - 85
(20-23, 15-20, 25-16, 26-26)
Lyon ASVEL fémininLyon ASVEL féminin (FRA)
20h00AZS UMCS Lublin (POL)AZS UMCS Lublin42 - 64
(6-14, 14-12, 11-16, 11-22)
CDB ZaragozaCDB Zaragoza (ESP)
20h00Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio77 - 72
(23-16, 16-21, 14-22, 24-13)
Valencia BC SADValencia BC SAD (ESP)
5 December 2023
19h15Valencia BC SAD (ESP)Valencia BC SAD64 - 88
(10-25, 16-22, 23-22, 15-19)
Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
6 December 2023
18h00ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU)ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe68 - 69 verlengingen
(19-11, 15-16, 17-16, 9-17)
CDB ZaragozaCDB Zaragoza (ESP)
18h00Aluinvent DVTK Miskolc (HUN)Aluinvent DVTK Miskolc70 - 64
(18-11, 16-18, 15-19, 21-16)
Lyon ASVEL fémininLyon ASVEL féminin (FRA)
20h00AZS UMCS Lublin (POL)AZS UMCS Lublin67 - 70
(22-15, 17-25, 14-21, 14-9)
Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
12 December 2023
20h00Lyon ASVEL féminin (FRA)Lyon ASVEL féminin89 - 81
(21-25, 24-20, 22-21, 22-15)
Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
13 December 2023
20h00AZS UMCS Lublin (POL)AZS UMCS Lublin60 - 87
(19-24, 11-30, 12-20, 18-13)
Valencia BC SADValencia BC SAD (ESP)
20h00CDB Zaragoza (ESP)CDB Zaragoza70 - 68 verlengingen
(17-12, 16-18, 12-11, 13-17)
Aluinvent DVTK MiskolcAluinvent DVTK Miskolc (HUN)
20h00Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio88 - 72
(28-16, 21-22, 21-19, 18-15)
ACS Sepsi SIC Sfântu GheorgheACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU)
20 December 2023
16h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul71 - 65
(28-14, 16-16, 14-17, 13-18)
CDB ZaragozaCDB Zaragoza (ESP)
18h00Aluinvent DVTK Miskolc (HUN)Aluinvent DVTK Miskolc73 - 69
(20-16, 25-16, 17-21, 11-16)
Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
18h00ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU)ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe88 - 58
(22-9, 28-19, 19-19, 19-11)
AZS UMCS LublinAZS UMCS Lublin (POL)
19h15Valencia BC SAD (ESP)Valencia BC SAD70 - 91
(17-24, 13-30, 19-22, 21-15)
Lyon ASVEL fémininLyon ASVEL féminin (FRA)
10 Januari 2024
18h00AZS UMCS Lublin (POL)AZS UMCS Lublin56 - 37
(17-10, 7-10, 18-9, 14-8)
Aluinvent DVTK MiskolcAluinvent DVTK Miskolc (HUN)
18h00ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU)ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe61 - 71
(10-21, 12-20, 15-18, 24-12)
Valencia BC SADValencia BC SAD (ESP)
20h00CDB Zaragoza (ESP)CDB Zaragoza63 - 60
(19-14, 28-19, 6-15, 10-12)
Lyon ASVEL fémininLyon ASVEL féminin (FRA)
11 Januari 2024
20h00Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio75 - 67
(15-17, 11-15, 29-17, 20-18)
Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
17 Januari 2024
17h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul72 - 61
(15-18, 26-14, 16-14, 15-15)
AZS UMCS LublinAZS UMCS Lublin (POL)
19h15Valencia BC SAD (ESP)Valencia BC SAD85 - 56
(25-21, 27-11, 24-11, 9-13)
CDB ZaragozaCDB Zaragoza (ESP)
20h00Lyon ASVEL féminin (FRA)Lyon ASVEL féminin83 - 90
(21-20, 23-29, 23-25, 16-16)
Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
18 Januari 2024
18h00Aluinvent DVTK Miskolc (HUN)Aluinvent DVTK Miskolc72 - 54
(22-11, 12-23, 21-10, 17-10)
ACS Sepsi SIC Sfântu GheorgheACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU)
24 Januari 2024
18h00ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU)ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe49 - 82
(12-20, 15-18, 13-25, 9-19)
Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
18h00AZS UMCS Lublin (POL)AZS UMCS Lublin76 - 85
(24-18, 14-28, 20-21, 18-18)
Lyon ASVEL fémininLyon ASVEL féminin (FRA)
19h15Aluinvent DVTK Miskolc (HUN)Aluinvent DVTK Miskolc59 - 84
(11-24, 22-15, 12-24, 14-21)
Valencia BC SADValencia BC SAD (ESP)
20h00Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio73 - 59
(28-16, 17-16, 10-10, 18-17)
CDB ZaragozaCDB Zaragoza (ESP)
30 Januari 2024
17h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul95 - 71
(35-16, 20-11, 15-14, 25-30)
Aluinvent DVTK MiskolcAluinvent DVTK Miskolc (HUN)
19h45Valencia BC SAD (ESP)Valencia BC SAD87 - 60
(26-13, 25-14, 20-14, 16-19)
Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
19h45CDB Zaragoza (ESP)CDB Zaragoza96 - 49
(25-6, 20-20, 25-13, 26-10)
AZS UMCS LublinAZS UMCS Lublin (POL)
20h00Lyon ASVEL féminin (FRA)Lyon ASVEL féminin94 - 77
(32-14, 17-20, 22-21, 23-22)
ACS Sepsi SIC Sfântu GheorgheACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU)

Detail van de uitslagen


Groep B (04/10/2023 - 30/01/2024)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1ZVVZ USK Praag (CZE)26141221056914+142
2CBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)231495961948+13
3Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)2214861043985+58
4Avenida Salamanca (ESP)221486943922+21
5Virtus Bologna (ITA)211477995999-4
6CCC Polkowice (POL)20146810261070-44
7Basket Landes (FRA)18144109561032-76
8Uni Györ (HUN)161421210001110-110

Laatste wedstrijden

4 Oktober 2023
18h00CBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)CBK Mersin Yenisehir Bld77 - 82
(16-26, 23-20, 14-19, 24-17)
Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
19h00ZVVZ USK Praag (CZE)ZVVZ USK Praag85 - 63
(15-12, 16-18, 27-24, 27-9)
Basket LandesBasket Landes (FRA)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole93 - 92 verlengingen
(22-32, 23-17, 20-20, 19-15)
Uni GyörUni Györ (HUN)
20h30Virtus Bologna (ITA)Virtus Bologna90 - 69
(23-20, 22-19, 31-19, 14-11)
CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
10 Oktober 2023
18h00Uni Györ (HUN)Uni Györ74 - 85
(16-20, 19-21, 21-19, 18-25)
Virtus BolognaVirtus Bologna (ITA)
11 Oktober 2023
18h00CBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)CBK Mersin Yenisehir Bld79 - 75
(18-21, 18-18, 19-14, 24-22)
Basket LandesBasket Landes (FRA)
19h00CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice75 - 68
(18-17, 22-16, 21-20, 14-15)
ZVVZ USK PraagZVVZ USK Praag (CZE)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca79 - 65
(13-10, 25-20, 18-18, 23-17)
Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
18 Oktober 2023
18h00Uni Györ (HUN)Uni Györ64 - 83
(13-21, 22-21, 17-20, 12-21)
ZVVZ USK PraagZVVZ USK Praag (CZE)
19h30Basket Landes (FRA)Basket Landes75 - 81
(18-20, 25-17, 11-19, 21-25)
CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole60 - 69
(13-27, 15-10, 14-13, 18-19)
CBK Mersin Yenisehir BldCBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)
19 Oktober 2023
20h30Virtus Bologna (ITA)Virtus Bologna79 - 75
(26-14, 15-17, 23-16, 15-28)
Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
25 Oktober 2023
18h00CBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)CBK Mersin Yenisehir Bld77 - 57
(27-9, 19-17, 19-23, 12-8)
CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
18h00Uni Györ (HUN)Uni Györ79 - 66
(14-17, 30-14, 17-11, 18-24)
Basket LandesBasket Landes (FRA)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole78 - 62
(29-16, 10-14, 22-18, 17-14)
Virtus BolognaVirtus Bologna (ITA)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca53 - 64
(16-15, 21-22, 12-18, 4-9)
ZVVZ USK PraagZVVZ USK Praag (CZE)
31 Oktober 2023
19h00ZVVZ USK Praag (CZE)ZVVZ USK Praag74 - 63
(22-22, 20-18, 12-13, 20-10)
Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
19h00CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice92 - 82 verlengingen
(23-23, 22-18, 12-13, 18-21)
Uni GyörUni Györ (HUN)
19h30Basket Landes (FRA)Basket Landes69 - 48
(28-13, 17-17, 13-11, 11-7)
Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
1 November 2023
20h30Virtus Bologna (ITA)Virtus Bologna65 - 73
(16-20, 14-19, 20-20, 15-14)
CBK Mersin Yenisehir BldCBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)
22 November 2023
17h30CBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)CBK Mersin Yenisehir Bld75 - 63
(15-26, 24-9, 17-13, 19-15)
Uni GyörUni Györ (HUN)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole74 - 61
(14-14, 13-15, 28-14, 19-18)
Basket LandesBasket Landes (FRA)
20h30Virtus Bologna (ITA)Virtus Bologna69 - 90
(15-28, 10-22, 19-23, 25-17)
ZVVZ USK PraagZVVZ USK Praag (CZE)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca75 - 66
(23-14, 18-24, 19-19, 15-9)
CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
29 November 2023
18h00Uni Györ (HUN)Uni Györ65 - 81
(13-30, 24-14, 12-22, 16-15)
Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
19h00ZVVZ USK Praag (CZE)ZVVZ USK Praag71 - 67
(14-21, 14-16, 27-16, 16-14)
CBK Mersin Yenisehir BldCBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)
19h00CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice77 - 61
(18-19, 22-10, 22-15, 15-17)
Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
19h30Basket Landes (FRA)Basket Landes70 - 68
(22-20, 22-22, 7-9, 19-17)
Virtus BolognaVirtus Bologna (ITA)
6 December 2023
18h00Uni Györ (HUN)Uni Györ61 - 89
(17-14, 19-22, 13-26, 12-27)
Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
19h00CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice81 - 78 verlengingen
(24-22, 15-13, 14-14, 16-20)
Virtus BolognaVirtus Bologna (ITA)
19h30Basket Landes (FRA)Basket Landes62 - 69
(16-16, 18-21, 18-14, 10-18)
ZVVZ USK PraagZVVZ USK Praag (CZE)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca67 - 56
(14-8, 16-16, 16-10, 21-22)
CBK Mersin Yenisehir BldCBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)
13 December 2023
19h00ZVVZ USK Praag (CZE)ZVVZ USK Praag72 - 56
(16-21, 19-16, 22-7, 15-12)
CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
19h30Basket Landes (FRA)Basket Landes70 - 72
(14-16, 15-13, 20-26, 21-17)
CBK Mersin Yenisehir BldCBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole82 - 58
(16-21, 20-10, 20-19, 26-8)
Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
20h30Virtus Bologna (ITA)Virtus Bologna76 - 70
(28-17, 18-23, 18-13, 12-17)
Uni GyörUni Györ (HUN)
20 December 2023
17h30CBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)CBK Mersin Yenisehir Bld54 - 70
(19-18, 15-20, 10-14, 10-18)
Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
19h00ZVVZ USK Praag (CZE)ZVVZ USK Praag75 - 71
(14-19, 25-12, 20-24, 16-16)
Uni GyörUni Györ (HUN)
19h00CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice88 - 72
(19-16, 22-15, 25-14, 22-27)
Basket LandesBasket Landes (FRA)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca58 - 62
(17-13, 9-15, 17-9, 15-25)
Virtus BolognaVirtus Bologna (ITA)
10 Januari 2024
19h00CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice59 - 66
(20-24, 18-18, 11-6, 10-18)
CBK Mersin Yenisehir BldCBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)
19h00ZVVZ USK Praag (CZE)ZVVZ USK Praag78 - 64
(22-11, 24-17, 17-18, 15-18)
Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
19h30Basket Landes (FRA)Basket Landes83 - 75
(25-26, 17-18, 23-11, 18-20)
Uni GyörUni Györ (HUN)
20h30Virtus Bologna (ITA)Virtus Bologna65 - 62
(22-16, 16-20, 15-14, 12-12)
Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
17 Januari 2024
17h30CBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)CBK Mersin Yenisehir Bld64 - 61
(23-19, 13-13, 15-15, 13-14)
Virtus BolognaVirtus Bologna (ITA)
18h00Uni Györ (HUN)Uni Györ91 - 80
(26-15, 25-26, 21-18, 19-21)
CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole90 - 81
(26-19, 17-14, 21-20, 26-28)
ZVVZ USK PraagZVVZ USK Praag (CZE)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca69 - 44
(9-13, 14-13, 24-7, 22-11)
Basket LandesBasket Landes (FRA)
24 Januari 2024
18h00Uni Györ (HUN)Uni Györ71 - 76
(18-19, 27-21, 5-17, 21-19)
CBK Mersin Yenisehir BldCBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)
19h00ZVVZ USK Praag (CZE)ZVVZ USK Praag69 - 61
(26-26, 17-6, 18-9, 8-20)
Virtus BolognaVirtus Bologna (ITA)
19h00CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice73 - 78
(18-20, 21-18, 17-24, 17-16)
Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
19h30Basket Landes (FRA)Basket Landes80 - 71
(17-15, 28-15, 17-23, 18-18)
Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
30 Januari 2024
17h30CBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)CBK Mersin Yenisehir Bld56 - 77
(20-25, 17-17, 10-22, 9-13)
ZVVZ USK PraagZVVZ USK Praag (CZE)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca56 - 42
(15-12, 21-8, 14-10, 6-12)
Uni GyörUni Györ (HUN)
20h30Virtus Bologna (ITA)Virtus Bologna74 - 66
(19-18, 15-18, 24-12, 16-18)
Basket LandesBasket Landes (FRA)
20h30Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole85 - 72
(18-16, 23-19, 24-14, 20-23)
CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (21/02/2024 - 14/04/2024)


Kwartfinales
21 Februari 2024
17h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul98 - 91
(30-24, 23-20, 24-20, 21-27)
Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
17h30CBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)CBK Mersin Yenisehir Bld79 - 62
(26-22, 25-20, 15-12, 13-8)
CDB ZaragozaCDB Zaragoza (ESP)
18h00Aluinvent DVTK Miskolc (HUN)Aluinvent DVTK Miskolc78 - 66
(14-26, 21-10, 25-15, 18-15)
Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
19h00ZVVZ USK Praag (CZE)ZVVZ USK Praag78 - 60
(25-8, 15-21, 23-14, 15-17)
Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
28 Februari 2024
20h00CDB Zaragoza (ESP)CDB Zaragoza57 - 56
(9-15, 18-15, 18-9, 12-17)
CBK Mersin Yenisehir BldCBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole63 - 59
(8-21, 25-13, 17-12, 13-13)
Aluinvent DVTK MiskolcAluinvent DVTK Miskolc (HUN)
20h00Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio73 - 61
(16-20, 23-12, 25-19, 9-10)
ZVVZ USK PraagZVVZ USK Praag (CZE)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca67 - 73
(19-15, 17-15, 6-22, 25-21)
Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
6 Maart 2024
17h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK IstanbulGeannuleerdAvenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
17h30CBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)CBK Mersin Yenisehir Bld86 - 63
(23-11, 21-22, 21-8, 21-22)
CDB ZaragozaCDB Zaragoza (ESP)
18h00Aluinvent DVTK Miskolc (HUN)Aluinvent DVTK Miskolc58 - 73
(15-23, 11-15, 18-18, 14-17)
Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
19h00ZVVZ USK Praag (CZE)ZVVZ USK Praag74 - 54
(16-16, 18-9, 20-17, 20-12)
Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)

Halve Finale
12 April 2024
15h00 in MersinVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole84 - 78
(26-27, 11-16, 26-19, 21-16)
ZVVZ USK PraagZVVZ USK Praag (CZE)
18h00 in MersinFenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul89 - 80
(27-20, 21-22, 18-20, 23-18)
CBK Mersin Yenisehir BldCBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)

Om 3e/4e plaats
14 April 2024
15h00 in MersinZVVZ USK Praag (CZE)ZVVZ USK Praag95 - 67
(27-18, 25-18, 14-20, 29-11)
CBK Mersin Yenisehir BldCBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)

Finale
14 April 2024
18h00 in MersinFenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul106 - 73
(28-27, 30-18, 19-16, 29-12)
Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 3
    • Aantal speeldagen : 6
    • Wedstrijden : 127
    • Thuiszeges : 85 (67 %)
    • Overwinningen uit : 42 (33 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 1ste (17313 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 141.61
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 73.59
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 68.02
    • Totaal aantal punten : 17985
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 2997.5
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Fenerbahçe SK Istan.16
    2ZVVZ USK Praag (CZE)15
    3CBK Mersin Yenisehir Bld (.11
    4Villeneuve d'Ascq - Lille .11
    5Aluinvent DVTK Miskolc (HU.10
    6Beretta Famila Schio (ITA)10
    Nederlagen
    1ACS Sepsi SIC Sfântu.13
    2AZS UMCS Lublin (POL)12
    3Uni Györ (HUN)12
    4Basket Landes (FRA)10
    5Avenida Salamanca (ESP)8
    6CBK Mersin Yenisehir Bld (.8

Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2024 - Alle rechten voorbehouden