De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Euroleague Dames - 2022/2023 - Home

Basketbal - Euroleague Dames - 2022/2023 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe
  • Aluinvent DVTK Miskolc
  • Avenida Salamanca
  • Basket Landes
  • Beretta Famila Schio
  • Besiktas Istanbul
  • Botas SK Adana
  • Bourges Tango
  • CBK Mersin Yenisehir Bld
  • CCC Polkowice
  • Elitzur Ramla
  • Fenerbahçe SK Istanbul
  • Kangoeroes Mechelen
  • KK Crvena Zvezda
  • KSC Szekszard
  • Olympiacos SFP Piraeus
  • Sopron Basket
  • Spar Girona Gijon
  • Valencia BC SAD
  • Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole
  • Virtus Bologna
  • ZVVZ USK Praag

Home

Euroleague Dames 2022/2023 - Home

WinnaarFenerbah├že SK Istanbul : Fenerbahçe SK Istanbul

Kwalificatietornooi 1 (Roemenië - Sfântu Gheorghe - 11/10/2022 - 13/10/2022)

Klassering

Laatste wedstrijden

11 Oktober 2022
18h30Elitzur Ramla (ISR)Elitzur Ramla54 - 80
(15-24, 10-13, 23-16, 6-27)
Aluinvent DVTK MiskolcAluinvent DVTK Miskolc (HUN)
21h00Olympiacos SFP Piraeus (GRE)Olympiacos SFP Piraeus73 - 54
(20-15, 19-16, 19-8, 15-15)
ACS Sepsi SIC Sfântu GheorgheACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU)
12 Oktober 2022
18h30Aluinvent DVTK Miskolc (HUN)Aluinvent DVTK Miskolc75 - 54
(18-14, 25-9, 13-15, 19-16)
Botas SK AdanaBotas SK Adana (TUR)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole69 - 57
(9-15, 25-12, 20-12, 15-18)
Spar Girona GijonSpar Girona Gijon (ESP)
21h00ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU)ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe83 - 63
(26-12, 29-16, 10-11, 18-24)
KK Crvena ZvezdaKK Crvena Zvezda (SRB)
13 Oktober 2022
18h30Botas SK Adana (TUR)Botas SK Adana64 - 72
(22-17, 10-20, 22-24, 10-11)
Elitzur RamlaElitzur Ramla (ISR)
21h00KK Crvena Zvezda (SRB)KK Crvena Zvezda60 - 84
(21-21, 11-18, 18-21, 10-24)
Olympiacos SFP PiraeusOlympiacos SFP Piraeus (GRE)
19 Oktober 2022
20h15Spar Girona Gijon (ESP)Spar Girona Gijon66 - 43
(13-8, 16-17, 17-12, 20-6)
Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)

Detail van de uitslagen


Kwalificatietornooi 2 (Italië - Schio - 21/09/2022 - 23/09/2022)



Groep A (26/10/2022 - 01/03/2023)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)261412212091003+206
2ZVVZ USK Praag (CZE)24141041119935+184
3Valencia BC SAD (ESP)231495998972+26
4Bourges Tango (FRA)221486996969+27
5CCC Polkowice (POL)22148610301039-9
6Virtus Bologna (ITA)19145910311036-5
7KSC Szekszard (HUN)17143119471170-223
8Olympiacos SFP Piraeus (GRE)15141139151121-206

Laatste wedstrijden

1 Maart 2023
17h00KSC Szekszard (HUN)KSC Szekszard76 - 94
(20-25, 22-23, 14-20, 20-26)
CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
19h00ZVVZ USK Praag (CZE)ZVVZ USK Praag71 - 50
(15-12, 23-16, 16-11, 17-11)
Virtus BolognaVirtus Bologna (ITA)
19h30Bourges Tango (FRA)Bourges Tango79 - 90
(29-21, 14-25, 12-21, 24-23)
Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
20h00Valencia BC SAD (ESP)Valencia BC SAD65 - 55
(18-13, 21-15, 8-14, 18-13)
Olympiacos SFP PiraeusOlympiacos SFP Piraeus (GRE)

Detail van de uitslagen


Groep B (26/10/2022 - 01/03/2023)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1Beretta Famila Schio (ITA)24141041025963+62
2CBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)2414104986941+45
3Avenida Salamanca (ESP)2314951012919+93
4Sopron Basket (HUN)221486924888+36
5Spar Girona Gijon (ESP)211477924879+45
6Aluinvent DVTK Miskolc (HUN)1914599601022-62
7Basket Landes (FRA)1814410870973-103
8Kangoeroes Mechelen (BEL)17143119561072-116

Laatste wedstrijden

1 Maart 2023
17h00CBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)CBK Mersin Yenisehir Bld69 - 62
(18-18, 21-13, 17-14, 13-17)
Kangoeroes MechelenKangoeroes Mechelen (BEL)
19h30Basket Landes (FRA)Basket Landes72 - 63
(14-17, 12-11, 22-19, 24-16)
Aluinvent DVTK MiskolcAluinvent DVTK Miskolc (HUN)
20h00Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca74 - 63
(19-16, 14-8, 20-22, 21-17)
Spar Girona GijonSpar Girona Gijon (ESP)
20h00Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio81 - 50
(21-16, 15-13, 27-15, 18-6)
Sopron BasketSopron Basket (HUN)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Rusland - Ekaterinburg - 14/03/2023 - 16/04/2023)


Kwartfinales
14 Maart 2023
17h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul82 - 62
(22-19, 18-16, 22-23, 20-4)
Sopron BasketSopron Basket (HUN)
17h30CBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)CBK Mersin Yenisehir Bld84 - 56
(15-15, 27-19, 16-12, 26-10)
Bourges TangoBourges Tango (FRA)
19h00ZVVZ USK Praag (CZE)ZVVZ USK Praag77 - 56
(25-19, 20-9, 20-17, 12-11)
Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
20h00Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio75 - 63
(20-13, 20-20, 15-23, 20-7)
Valencia BC SADValencia BC SAD (ESP)
17 Maart 2023
18h00Sopron Basket (HUN)Sopron Basket62 - 82
(19-32, 19-17, 10-16, 14-17)
Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
19h00Valencia BC SAD (ESP)Valencia BC SAD80 - 75
(18-19, 28-23, 20-17, 14-16)
Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
20h00Bourges Tango (FRA)Bourges Tango76 - 75
(25-17, 14-12, 22-19, 15-27)
CBK Mersin Yenisehir BldCBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca59 - 60
(14-15, 17-10, 9-18, 22-19)
ZVVZ USK PraagZVVZ USK Praag (CZE)
22 Maart 2023
17h00CBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)CBK Mersin Yenisehir Bld91 - 63
(19-18, 27-15, 23-13, 22-17)
Bourges TangoBourges Tango (FRA)
19h00ZVVZ USK Praag (CZE)ZVVZ USK Praag74 - 66
(23-19, 19-16, 12-14, 20-17)
Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
20h00Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio62 - 53
(21-20, 18-11, 9-14, 14-8)
Valencia BC SADValencia BC SAD (ESP)

Halve Finale
14 April 2023
15h00 in PraagFenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul77 - 70
(16-21, 20-19, 25-14, 16-16)
Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
18h00 in PraagCBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)CBK Mersin Yenisehir Bld78 - 58
(24-18, 20-22, 18-9, 16-9)
ZVVZ USK PraagZVVZ USK Praag (CZE)

Om 3e/4e plaats
16 April 2023
17h00 in PraagBeretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio59 - 56
(23-14, 16-14, 9-14, 11-14)
ZVVZ USK PraagZVVZ USK Praag (CZE)

Finale
16 April 2023
20h00 in PraagFenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul99 - 60
(29-17, 28-7, 20-20, 22-16)
CBK Mersin Yenisehir BldCBK Mersin Yenisehir Bld (TUR)

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 5
    • Aantal speeldagen : 34
    • Wedstrijden : 135
    • Thuiszeges : 85 (63 %)
    • Overwinningen uit : 50 (37 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 1ste (3713 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 141.06
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 72.61
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 68.45
    • Totaal aantal punten : 19043
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 560.09
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Fenerbahçe SK Istan.14
    2ZVVZ USK Praag (CZE)13
    3Beretta Famila Schio (ITA)12
    4CBK Mersin Yenisehir Bld (.12
    5Valencia BC SAD (ESP)10
    6Avenida Salamanca (ESP)9
    Nederlagen
    1Olympiacos SFP Piraeus (GR.13
    2KSC Szekszard (HUN)11
    3Kangoeroes Mechelen (BEL)11
    4Basket Landes (FRA)10
    5Aluinvent DVTK Miskolc (HU.9
    6Virtus Bologna (ITA)9

Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2024 - Alle rechten voorbehouden