De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Euroleague Dames - 2022/2023 - Home

Basketbal - Euroleague Dames - 2022/2023 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe
  • Aluinvent DVTK Miskolc
  • Atomeromu KSC Szekszárd
  • Avenida Salamanca
  • Basket Landes
  • Beretta Famila Schio
  • Botas SK Adana
  • Bourges Tango
  • CCC Polkowice
  • Elitzur Ramla
  • Fenerbahçe SK Istanbul
  • Kangoeroes Mechelen
  • KK Crvena Zvezda
  • Mersin BB
  • Olympiacos Pireus
  • Sopron Basket
  • Uni Girona Gijon
  • USK Praha
  • Valencia BC SAD
  • Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole
  • Virtus Bologna

Home

Euroleague Dames 2022/2023 - Home

Kwalificatietornooi 1 (Roemenië - Sfântu Gheorghe - 11/10/2022 - 13/10/2022)

Klassering

Laatste wedstrijden

11 Oktober 2022
18h30Elitzur Ramla (ISR)Elitzur Ramla54 - 80
(15-24, 10-13, 23-16, 6-27)
Aluinvent DVTK MiskolcAluinvent DVTK Miskolc (HUN)
21h00Olympiacos Pireus (GRE)Olympiacos Pireus73 - 54
(20-15, 19-16, 19-8, 15-15)
ACS Sepsi SIC Sfântu GheorgheACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU)
12 Oktober 2022
18h30Aluinvent DVTK Miskolc (HUN)Aluinvent DVTK Miskolc75 - 54
(18-14, 25-9, 13-15, 19-16)
Botas SK AdanaBotas SK Adana (TUR)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole69 - 57
(9-15, 25-12, 20-12, 15-18)
Uni Girona GijonUni Girona Gijon (ESP)
21h00ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU)ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe83 - 63
(26-12, 29-16, 10-11, 18-24)
KK Crvena ZvezdaKK Crvena Zvezda (SRB)
13 Oktober 2022
18h30Botas SK Adana (TUR)Botas SK Adana64 - 72
(22-17, 10-20, 22-24, 10-11)
Elitzur RamlaElitzur Ramla (ISR)
21h00KK Crvena Zvezda (SRB)KK Crvena Zvezda60 - 84
(21-21, 11-18, 18-21, 10-24)
Olympiacos PireusOlympiacos Pireus (GRE)
19 Oktober 2022
20h15Uni Girona Gijon (ESP)Uni Girona Gijon66 - 43
(13-8, 16-17, 17-12, 20-6)
Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)

Detail van de uitslagen


Kwalificatietornooi 2 (Italië - Schio - 21/09/2022 - 23/09/2022)



Groep A (26/10/2022 - 01/03/2023)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1CCC Polkowice (POL)7431308284+24
2USK Praha (CZE)7431318300+18
3Valencia BC SAD (ESP)7431299281+18
4Bourges Tango (FRA)6422269271-2
5Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)6422327332-5
6Atomeromu KSC Szekszárd (HUN)6422311326-15
7Virtus Bologna (ITA)5413287291-4
8Olympiacos Pireus (GRE)4404289323-34

Laatste wedstrijden

15 November 2022
18h00Atomeromu KSC Szekszárd (HUN)Atomeromu KSC Szekszárd78 - 69
(18-12, 11-21, 19-16, 30-20)
Olympiacos PireusOlympiacos Pireus (GRE)
19h00USK Praha (CZE)USK Praha80 - 83
(21-19, 18-23, 30-23, 11-18)
CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
20h00Valencia BC SAD (ESP)Valencia BC SAD76 - 68
(16-19, 21-20, 26-16, 13-13)
Bourges TangoBourges Tango (FRA)
20h30Virtus Bologna (ITA)Virtus Bologna67 - 85
(15-20, 17-17, 17-24, 18-24)
Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)

Volgende wedstrijden

1 Maart 2023
17h00Atomeromu KSC Szekszárd (HUN)Atomeromu KSC Szekszárd - CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
19h00USK Praha (CZE)USK Praha - Virtus BolognaVirtus Bologna (ITA)
19h30Bourges Tango (FRA)Bourges Tango - Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
20h00Valencia BC SAD (ESP)Valencia BC SAD - Olympiacos PireusOlympiacos Pireus (GRE)

Detail van de uitslagen


Groep B (26/10/2022 - 01/03/2023)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1Sopron Basket (HUN)7431301240+61
2Avenida Salamanca (ESP)7431297266+31
3Beretta Famila Schio (ITA)7431302277+25
4Uni Girona Gijon (ESP)7431271253+18
5Mersin BB (TUR)6422261277-16
6Kangoeroes Mechelen (BEL)6422289314-25
7Aluinvent DVTK Miskolc (HUN)4404282320-38
8Basket Landes (FRA)4404229285-56

Laatste wedstrijden

15 November 2022
19h30Basket Landes (FRA)Basket Landes58 - 78
(20-25, 20-18, 10-25, 8-10)
Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca79 - 72
(17-17, 22-21, 24-13, 16-21)
Kangoeroes MechelenKangoeroes Mechelen (BEL)
21h00Uni Girona Gijon (ESP)Uni Girona Gijon63 - 60
(11-21, 21-14, 12-10, 19-15)
Sopron BasketSopron Basket (HUN)
16 November 2022
17h00Mersin BB (TUR)Mersin BB77 - 58
(22-10, 21-19, 23-9, 11-20)
Aluinvent DVTK MiskolcAluinvent DVTK Miskolc (HUN)

Volgende wedstrijden

1 Maart 2023
17h00Mersin BB (TUR)Mersin BB - Kangoeroes MechelenKangoeroes Mechelen (BEL)
18h00Basket Landes (FRA)Basket Landes - Aluinvent DVTK MiskolcAluinvent DVTK Miskolc (HUN)
19h30Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio - Sopron BasketSopron Basket (HUN)
20h00Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca - Uni Girona GijonUni Girona Gijon (ESP)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Rusland - Ekaterinburg - 08/03/2023 - 10/04/2023)



Kwartfinales

Halve Finale

Om 3e/4e plaats

Finale

Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 5
    • Aantal speeldagen : 34
    • Wedstrijden : 40
    • Thuiszeges : 24 (60 %)
    • Overwinningen uit : 16 (40 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 1ste (2180 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 142.28
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 72.45
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 69.83
    • Totaal aantal punten : 5691
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 167.38
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Avenida Salamanca (ESP)3
    2Beretta Famila Schio (ITA)3
    3CCC Polkowice (POL)3
    4Sopron Basket (HUN)3
    5USK Praha (CZE)3
    6Uni Girona Gijon (ESP)3
    Nederlagen
    1Aluinvent DVTK Miskolc (HU.4
    2Basket Landes (FRA)4
    3Olympiacos Pireus (GRE)4
    4Virtus Bologna (ITA)3
    5Atomeromu KSC Szeksz&aacut.2
    6Botas SK Adana2

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden