De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Euroleague Dames - 2004/2005 - Home

Basketbal - Euroleague Dames - 2004/2005 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • AO Sporting Athènes
  • Arka Gdynia
  • Baltiskaya Saint Petersburg
  • Belfius Namur
  • BK Handicap Brno
  • Bourges Tango
  • CSKA Moscow
  • Good Angels Kosice
  • Kara Trutnov
  • KK Crvena Zvezda
  • Kozachka Zaporodije
  • Lietuvos Vilnius
  • Parma
  • PEAC Pécs
  • Ros Casares Valencia
  • Sopron Basket
  • Szolnok
  • Tarbes Gespe Bigorre
  • TS Wisla Krakow
  • Valenciennes
  • VBM Samara

Home

Euroleague Dames - Home

WinnaarVBM Samara : VBM Samara

 
 

Groep A (03/11/2004 - 09/02/2005)

PloegPunGWWVDVDTDS
1BK Handicap Brno (CZE)2212102918688+230
2Lietuvos Vilnius (LTU)2212102882738+144
3Valenciennes (FRA)201284867759+108
4Sopron Basket (HUN)171257912904+8
5TS Wisla Krakow (POL)171257806832-26
6Kozachka Zaporodije (UKR)161248836907-71
7Baltiskaya Saint Petersburg (RUS)12120126561049-393
3 November 2004
Lietuvos Vilnius (LTU)Lietuvos Vilnius59 - 50ValenciennesValenciennes (FRA)
TS Wisla Krakow (POL)TS Wisla Krakow77 - 54Kozachka ZaporodijeKozachka Zaporodije (UKR)
Sopron Basket (HUN)Sopron Basket114 - 57Baltiskaya Saint PetersburgBaltiskaya Saint Petersburg (RUS)
10 November 2004
Kozachka Zaporodije (UKR)Kozachka Zaporodije53 - 67ValenciennesValenciennes (FRA)
Lietuvos Vilnius (LTU)Lietuvos Vilnius69 - 50Sopron BasketSopron Basket (HUN)
BK Handicap Brno (CZE)BK Handicap Brno80 - 59TS Wisla KrakowTS Wisla Krakow (POL)
17 November 2004
Baltiskaya Saint Petersburg (RUS)Baltiskaya Saint Petersburg45 - 70Lietuvos VilniusLietuvos Vilnius (LTU)
Valenciennes (FRA)Valenciennes58 - 65BK Handicap BrnoBK Handicap Brno (CZE)
Sopron Basket (HUN)Sopron Basket89 - 77Kozachka ZaporodijeKozachka Zaporodije (UKR)
24 November 2004
TS Wisla Krakow (POL)TS Wisla Krakow58 - 74ValenciennesValenciennes (FRA)
BK Handicap Brno (CZE)BK Handicap Brno69 - 74Sopron BasketSopron Basket (HUN)
Kozachka Zaporodije (UKR)Kozachka Zaporodije97 - 44Baltiskaya Saint PetersburgBaltiskaya Saint Petersburg (RUS)
1 December 2004
Baltiskaya Saint Petersburg (RUS)Baltiskaya Saint Petersburg43 - 88BK Handicap BrnoBK Handicap Brno (CZE)
Sopron Basket (HUN)Sopron Basket67 - 68TS Wisla KrakowTS Wisla Krakow (POL)
Lietuvos Vilnius (LTU)Lietuvos Vilnius79 - 52Kozachka ZaporodijeKozachka Zaporodije (UKR)
8 December 2004
BK Handicap Brno (CZE)BK Handicap Brno80 - 56Lietuvos VilniusLietuvos Vilnius (LTU)
Valenciennes (FRA)Valenciennes86 - 80Sopron BasketSopron Basket (HUN)
TS Wisla Krakow (POL)TS Wisla Krakow103 - 68Baltiskaya Saint PetersburgBaltiskaya Saint Petersburg (RUS)
15 December 2004
Baltiskaya Saint Petersburg (RUS)Baltiskaya Saint Petersburg48 - 81ValenciennesValenciennes (FRA)
Kozachka Zaporodije (UKR)Kozachka Zaporodije61 - 88BK Handicap BrnoBK Handicap Brno (CZE)
Lietuvos Vilnius (LTU)Lietuvos Vilnius79 - 53TS Wisla KrakowTS Wisla Krakow (POL)
22 December 2004
Baltiskaya Saint Petersburg (RUS)Baltiskaya Saint Petersburg74 - 84Sopron BasketSopron Basket (HUN)
Kozachka Zaporodije (UKR)Kozachka Zaporodije81 - 65TS Wisla KrakowTS Wisla Krakow (POL)
Valenciennes (FRA)Valenciennes83 - 87 verlengingenLietuvos VilniusLietuvos Vilnius (LTU)
5 Januari 2005
Valenciennes (FRA)Valenciennes72 - 54Kozachka ZaporodijeKozachka Zaporodije (UKR)
Sopron Basket (HUN)Sopron Basket84 - 81Lietuvos VilniusLietuvos Vilnius (LTU)
6 Januari 2005
TS Wisla Krakow (POL)TS Wisla Krakow56 - 63BK Handicap BrnoBK Handicap Brno (CZE)
12 Januari 2005
BK Handicap Brno (CZE)BK Handicap Brno75 - 56ValenciennesValenciennes (FRA)
Lietuvos Vilnius (LTU)Lietuvos Vilnius88 - 55Baltiskaya Saint PetersburgBaltiskaya Saint Petersburg (RUS)
Kozachka Zaporodije (UKR)Kozachka Zaporodije95 - 80Sopron BasketSopron Basket (HUN)
19 Januari 2005
Baltiskaya Saint Petersburg (RUS)Baltiskaya Saint Petersburg64 - 65Kozachka ZaporodijeKozachka Zaporodije (UKR)
Sopron Basket (HUN)Sopron Basket65 - 81BK Handicap BrnoBK Handicap Brno (CZE)
Valenciennes (FRA)Valenciennes82 - 65TS Wisla KrakowTS Wisla Krakow (POL)
26 Januari 2005
TS Wisla Krakow (POL)TS Wisla Krakow71 - 60Sopron BasketSopron Basket (HUN)
Kozachka Zaporodije (UKR)Kozachka Zaporodije89 - 96 verlengingenLietuvos VilniusLietuvos Vilnius (LTU)
BK Handicap Brno (CZE)BK Handicap Brno93 - 48Baltiskaya Saint PetersburgBaltiskaya Saint Petersburg (RUS)
2 Februari 2005
Lietuvos Vilnius (LTU)Lietuvos Vilnius54 - 50BK Handicap BrnoBK Handicap Brno (CZE)
Baltiskaya Saint Petersburg (RUS)Baltiskaya Saint Petersburg60 - 84TS Wisla KrakowTS Wisla Krakow (POL)
3 Februari 2005
Sopron Basket (HUN)Sopron Basket65 - 76ValenciennesValenciennes (FRA)
9 Februari 2005
TS Wisla Krakow (POL)TS Wisla Krakow47 - 64Lietuvos VilniusLietuvos Vilnius (LTU)
Valenciennes (FRA)Valenciennes82 - 50Baltiskaya Saint PetersburgBaltiskaya Saint Petersburg (RUS)
BK Handicap Brno (CZE)BK Handicap Brno86 - 58Kozachka ZaporodijeKozachka Zaporodije (UKR)

Detail van de uitslagen


Groep B (03/11/2004 - 10/02/2005)

PloegPunGWWVDVDTDS
1PEAC Pécs (HUN)2312111908731+177
2CSKA Moscow (RUS)211293931758+173
3Ros Casares Valencia (ESP)201284956770+186
4Bourges Tango (FRA)201284885712+173
5Good Angels Kosice (SVK)151239823931-108
6Kara Trutnov (CZE)14122107921011-219
7AO Sporting Athènes (GRE)1312111589971-382
3 November 2004
Good Angels Kosice (SVK)Good Angels Kosice67 - 79Bourges TangoBourges Tango (FRA)
Kara Trutnov (CZE)Kara Trutnov71 - 44AO Sporting AthènesAO Sporting Athènes (GRE)
CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow81 - 67Ros Casares ValenciaRos Casares Valencia (ESP)
10 November 2004
AO Sporting Athènes (GRE)AO Sporting Athènes46 - 70CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
11 November 2004
Ros Casares Valencia (ESP)Ros Casares Valencia63 - 57Good Angels KosiceGood Angels Kosice (SVK)
PEAC Pécs (HUN)PEAC Pécs95 - 57Kara TrutnovKara Trutnov (CZE)
17 November 2004
Good Angels Kosice (SVK)Good Angels Kosice63 - 68AO Sporting AthènesAO Sporting Athènes (GRE)
CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow63 - 56PEAC PécsPEAC Pécs (HUN)
Bourges Tango (FRA)Bourges Tango66 - 62Ros Casares ValenciaRos Casares Valencia (ESP)
23 November 2004
Kara Trutnov (CZE)Kara Trutnov78 - 99CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
24 November 2004
AO Sporting Athènes (GRE)AO Sporting Athènes36 - 81Bourges TangoBourges Tango (FRA)
25 November 2004
PEAC Pécs (HUN)PEAC Pécs74 - 69Good Angels KosiceGood Angels Kosice (SVK)
1 December 2004
Bourges Tango (FRA)Bourges Tango57 - 63PEAC PécsPEAC Pécs (HUN)
Good Angels Kosice (SVK)Good Angels Kosice80 - 78Kara TrutnovKara Trutnov (CZE)
Ros Casares Valencia (ESP)Ros Casares Valencia90 - 57AO Sporting AthènesAO Sporting Athènes (GRE)
8 December 2004
Kara Trutnov (CZE)Kara Trutnov56 - 84Bourges TangoBourges Tango (FRA)
9 December 2004
PEAC Pécs (HUN)PEAC Pécs68 - 64Ros Casares ValenciaRos Casares Valencia (ESP)
CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow90 - 57Good Angels KosiceGood Angels Kosice (SVK)
15 December 2004
AO Sporting Athènes (GRE)AO Sporting Athènes55 - 80PEAC PécsPEAC Pécs (HUN)
Bourges Tango (FRA)Bourges Tango74 - 58CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
16 December 2004
Ros Casares Valencia (ESP)Ros Casares Valencia99 - 58Kara TrutnovKara Trutnov (CZE)
22 December 2004
AO Sporting Athènes (GRE)AO Sporting Athènes70 - 73Kara TrutnovKara Trutnov (CZE)
Bourges Tango (FRA)Bourges Tango82 - 70Good Angels KosiceGood Angels Kosice (SVK)
23 December 2004
Ros Casares Valencia (ESP)Ros Casares Valencia85 - 76CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
4 Januari 2005
Good Angels Kosice (SVK)Good Angels Kosice57 - 98Ros Casares ValenciaRos Casares Valencia (ESP)
5 Januari 2005
Kara Trutnov (CZE)Kara Trutnov65 - 83PEAC PécsPEAC Pécs (HUN)
CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow95 - 28AO Sporting AthènesAO Sporting Athènes (GRE)
12 Januari 2005
AO Sporting Athènes (GRE)AO Sporting Athènes71 - 87Good Angels KosiceGood Angels Kosice (SVK)
13 Januari 2005
Ros Casares Valencia (ESP)Ros Casares Valencia72 - 68Bourges TangoBourges Tango (FRA)
PEAC Pécs (HUN)PEAC Pécs86 - 76CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
19 Januari 2005
Good Angels Kosice (SVK)Good Angels Kosice61 - 74PEAC PécsPEAC Pécs (HUN)
CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow76 - 59Kara TrutnovKara Trutnov (CZE)
Bourges Tango (FRA)Bourges Tango89 - 26AO Sporting AthènesAO Sporting Athènes (GRE)
26 Januari 2005
AO Sporting Athènes (GRE)AO Sporting Athènes48 - 89Ros Casares ValenciaRos Casares Valencia (ESP)
27 Januari 2005
Kara Trutnov (CZE)Kara Trutnov65 - 83Good Angels KosiceGood Angels Kosice (SVK)
PEAC Pécs (HUN)PEAC Pécs80 - 60Bourges TangoBourges Tango (FRA)
2 Februari 2005
Good Angels Kosice (SVK)Good Angels Kosice72 - 89CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
Bourges Tango (FRA)Bourges Tango95 - 64Kara TrutnovKara Trutnov (CZE)
3 Februari 2005
Ros Casares Valencia (ESP)Ros Casares Valencia64 - 66PEAC PécsPEAC Pécs (HUN)
9 Februari 2005
CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow58 - 50Bourges TangoBourges Tango (FRA)
Kara Trutnov (CZE)Kara Trutnov68 - 103Ros Casares ValenciaRos Casares Valencia (ESP)
10 Februari 2005
PEAC Pécs (HUN)PEAC Pécs83 - 40AO Sporting AthènesAO Sporting Athènes (GRE)

Detail van de uitslagen


Groep C (03/11/2004 - 09/02/2005)

PloegPunGWWVDVDTDS
1VBM Samara (RUS)2412120985730+255
2Arka Gdynia (POL)211293962846+116
3Tarbes Gespe Bigorre (FRA)181266905907-2
4Belfius Namur (BEL)171257867887-20
5Parma (ITA)171257902934-32
6Szolnok (HUN)151239806945-139
7KK Crvena Zvezda (SRB)14122108431021-178
3 November 2004
Tarbes Gespe Bigorre (FRA)Tarbes Gespe Bigorre70 - 66SzolnokSzolnok (HUN)
4 November 2004
Parma (ITA)Parma68 - 74VBM SamaraVBM Samara (RUS)
Belfius Namur (BEL)Belfius Namur76 - 66KK Crvena ZvezdaKK Crvena Zvezda (SRB)
10 November 2004
KK Crvena Zvezda (SRB)KK Crvena Zvezda57 - 66Tarbes Gespe BigorreTarbes Gespe Bigorre (FRA)
Szolnok (HUN)Szolnok84 - 78ParmaParma (ITA)
11 November 2004
Arka Gdynia (POL)Arka Gdynia87 - 75Belfius NamurBelfius Namur (BEL)
17 November 2004
Tarbes Gespe Bigorre (FRA)Tarbes Gespe Bigorre74 - 82Arka GdyniaArka Gdynia (POL)
VBM Samara (RUS)VBM Samara82 - 44SzolnokSzolnok (HUN)
18 November 2004
Parma (ITA)Parma85 - 71KK Crvena ZvezdaKK Crvena Zvezda (SRB)
24 November 2004
KK Crvena Zvezda (SRB)KK Crvena Zvezda74 - 88VBM SamaraVBM Samara (RUS)
25 November 2004
Belfius Namur (BEL)Belfius Namur88 - 66Tarbes Gespe BigorreTarbes Gespe Bigorre (FRA)
Arka Gdynia (POL)Arka Gdynia89 - 75ParmaParma (ITA)
2 December 2004
Arka Gdynia (POL)Arka Gdynia66 - 77VBM SamaraVBM Samara (RUS)
Parma (ITA)Parma73 - 79Belfius NamurBelfius Namur (BEL)
Szolnok (HUN)Szolnok83 - 62KK Crvena ZvezdaKK Crvena Zvezda (SRB)
8 December 2004
Tarbes Gespe Bigorre (FRA)Tarbes Gespe Bigorre72 - 60ParmaParma (ITA)
9 December 2004
Belfius Namur (BEL)Belfius Namur67 - 68VBM SamaraVBM Samara (RUS)
Arka Gdynia (POL)Arka Gdynia80 - 67SzolnokSzolnok (HUN)
15 December 2004
KK Crvena Zvezda (SRB)KK Crvena Zvezda81 - 89Arka GdyniaArka Gdynia (POL)
Szolnok (HUN)Szolnok82 - 53Belfius NamurBelfius Namur (BEL)
VBM Samara (RUS)VBM Samara94 - 59Tarbes Gespe BigorreTarbes Gespe Bigorre (FRA)
22 December 2004
Szolnok (HUN)Szolnok72 - 86Tarbes Gespe BigorreTarbes Gespe Bigorre (FRA)
KK Crvena Zvezda (SRB)KK Crvena Zvezda75 - 74Belfius NamurBelfius Namur (BEL)
VBM Samara (RUS)VBM Samara86 - 51ParmaParma (ITA)
5 Januari 2005
Tarbes Gespe Bigorre (FRA)Tarbes Gespe Bigorre105 - 78KK Crvena ZvezdaKK Crvena Zvezda (SRB)
6 Januari 2005
Belfius Namur (BEL)Belfius Namur78 - 68Arka GdyniaArka Gdynia (POL)
Parma (ITA)Parma88 - 66SzolnokSzolnok (HUN)
12 Januari 2005
Szolnok (HUN)Szolnok73 - 79VBM SamaraVBM Samara (RUS)
13 Januari 2005
KK Crvena Zvezda (SRB)KK Crvena Zvezda71 - 89ParmaParma (ITA)
Arka Gdynia (POL)Arka Gdynia91 - 80Tarbes Gespe BigorreTarbes Gespe Bigorre (FRA)
19 Januari 2005
Tarbes Gespe Bigorre (FRA)Tarbes Gespe Bigorre83 - 60Belfius NamurBelfius Namur (BEL)
VBM Samara (RUS)VBM Samara103 - 53KK Crvena ZvezdaKK Crvena Zvezda (SRB)
20 Januari 2005
Parma (ITA)Parma65 - 81Arka GdyniaArka Gdynia (POL)
26 Januari 2005
VBM Samara (RUS)VBM Samara66 - 60Arka GdyniaArka Gdynia (POL)
KK Crvena Zvezda (SRB)KK Crvena Zvezda98 - 78SzolnokSzolnok (HUN)
27 Januari 2005
Belfius Namur (BEL)Belfius Namur83 - 84ParmaParma (ITA)
2 Februari 2005
Szolnok (HUN)Szolnok51 - 84Arka GdyniaArka Gdynia (POL)
VBM Samara (RUS)VBM Samara95 - 49Belfius NamurBelfius Namur (BEL)
3 Februari 2005
Parma (ITA)Parma86 - 78Tarbes Gespe BigorreTarbes Gespe Bigorre (FRA)
9 Februari 2005
Tarbes Gespe Bigorre (FRA)Tarbes Gespe Bigorre66 - 73VBM SamaraVBM Samara (RUS)
Arka Gdynia (POL)Arka Gdynia85 - 57KK Crvena ZvezdaKK Crvena Zvezda (SRB)
Belfius Namur (BEL)Belfius Namur85 - 40SzolnokSzolnok (HUN)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (02/03/2005 - 24/04/2005)


1/8ste Finales (22/02/2005)
2 Maart 2005
CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow65 - 58TS Wisla KrakowTS Wisla Krakow (POL)
Ros Casares Valencia (ESP)Ros Casares Valencia65 - 59ValenciennesValenciennes (FRA)
Bourges Tango (FRA)Bourges Tango69 - 67Tarbes Gespe BigorreTarbes Gespe Bigorre (FRA)
Lietuvos Vilnius (LTU)Lietuvos Vilnius80 - 70Belfius NamurBelfius Namur (BEL)
PEAC Pécs (HUN)PEAC Pécs81 - 55Kozachka ZaporodijeKozachka Zaporodije (UKR)
BK Handicap Brno (CZE)BK Handicap Brno89 - 54ParmaParma (ITA)
Arka Gdynia (POL)Arka Gdynia90 - 67Sopron BasketSopron Basket (HUN)
VBM Samara (RUS)VBM Samara96 - 40Good Angels KosiceGood Angels Kosice (SVK)
6 Maart 2005
Tarbes Gespe Bigorre (FRA)Tarbes Gespe Bigorre47 - 79Bourges TangoBourges Tango (FRA)
Sopron Basket (HUN)Sopron Basket56 - 69Arka GdyniaArka Gdynia (POL)
Parma (ITA)Parma57 - 101BK Handicap BrnoBK Handicap Brno (CZE)
TS Wisla Krakow (POL)TS Wisla Krakow67 - 71CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
Belfius Namur (BEL)Belfius Namur67 - 71Lietuvos VilniusLietuvos Vilnius (LTU)
Valenciennes (FRA)Valenciennes70 - 73Ros Casares ValenciaRos Casares Valencia (ESP)
Kozachka Zaporodije (UKR)Kozachka Zaporodije80 - 72PEAC PécsPEAC Pécs (HUN)
8 Maart 2005
Good Angels Kosice (SVK)Good Angels Kosice62 - 111VBM SamaraVBM Samara (RUS)

1/4 Finales (15/03/2005)
15 Maart 2005
VBM Samara (RUS)VBM Samara62 - 51Ros Casares ValenciaRos Casares Valencia (ESP)
BK Handicap Brno (CZE)BK Handicap Brno62 - 52Arka GdyniaArka Gdynia (POL)
Lietuvos Vilnius (LTU)Lietuvos Vilnius67 - 60CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
PEAC Pécs (HUN)PEAC Pécs70 - 54Bourges TangoBourges Tango (FRA)
18 Maart 2005
Ros Casares Valencia (ESP)Ros Casares Valencia45 - 75VBM SamaraVBM Samara (RUS)
BK Handicap Brno (CZE)BK Handicap Brno66 - 63Arka GdyniaArka Gdynia (POL)
PEAC Pécs (HUN)PEAC Pécs70 - 61Bourges TangoBourges Tango (FRA)
Lietuvos Vilnius (LTU)Lietuvos Vilnius73 - 77CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
21 Maart 2005
Bourges Tango (FRA)Bourges Tango61 - 48PEAC PécsPEAC Pécs (HUN)
CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow67 - 88Lietuvos VilniusLietuvos Vilnius (LTU)
Arka Gdynia (POL)Arka Gdynia87 - 72BK Handicap BrnoBK Handicap Brno (CZE)

Halve Finales (22/04/2005)
22 April 2005
VBM Samara (RUS)VBM Samara66 - 58Lietuvos VilniusLietuvos Vilnius (LTU)
BK Handicap Brno (CZE)BK Handicap Brno71 - 61PEAC PécsPEAC Pécs (HUN)

Om 3e/4e plaats (24/04/2005)
24 April 2005
PEAC Pécs (HUN)PEAC Pécs60 - 68Lietuvos VilniusLietuvos Vilnius (LTU)

Finale (24/04/2005)
24 April 2005
VBM Samara (RUS)VBM Samara69 - 66BK Handicap BrnoBK Handicap Brno (CZE)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden