De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Euroleague Dames - 2020/2021 - Home

Basketbal - Euroleague Dames - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe
  • Aluinvent DVTK Miskolc
  • Avenida Salamanca
  • Basket Landes
  • Beretta Famila Schio
  • Bourges Tango
  • Dynamo Kursk
  • Fenerbahçe SK Istanbul
  • Galatasaray SK Istanbul
  • Izmit Belediyespor
  • Lyon ASVEL féminin
  • Nadezhda Orenburg
  • Sopron Basket
  • Spar Girona Gijon
  • TTT Riga
  • UMMC Ekaterinburg
  • USK Praha
  • VBW Arka Gdynia

Home

Euroleague Dames 2020/2021 - Home

WinnaarUMMC Ekaterinburg : UMMC Ekaterinburg

Kwalificatierondes (28/10/2020 - 02/10/2020)

28 Oktober 2020
15h00Izmit Belediyespor (TUR)Izmit Belediyespor85 - 68
(19-17, 21-15, 24-14, 21-22)
Aluinvent DVTK MiskolcAluinvent DVTK Miskolc (HUN)
18h00Spar Girona Gijon (ESP)Spar Girona Gijon76 - 54
(19-13, 12-15, 21-14, 24-12)
ACS Sepsi SIC Sfântu GheorgheACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU)

Detail van de uitslagen


Groep A (01/12/2020 - 18/02/2021)

Klassering

PloegPunGWWVDVDTDS
1Avenida Salamanca (ESP)12660530376+154
2Dynamo Kursk (RUS)9633453414+39
3Nadezhda Orenburg (RUS)9633379441-62
4Izmit Belediyespor (TUR)6606377508-131

Laatste wedstrijden

1 December 2020
17h00Dynamo Kursk (RUS)Dynamo Kursk74 - 77
(21-15, 26-19, 14-26, 13-17)
Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
2 December 2020
17h00Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg42 - 70
(11-21, 13-22, 9-11, 9-16)
Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
4 December 2020
17h00Dynamo Kursk (RUS)Dynamo Kursk74 - 89
(25-25, 24-22, 10-24, 15-18)
Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
19 Januari 2021
16h30Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg62 - 86
(13-12, 19-21, 21-27, 9-26)
Dynamo KurskDynamo Kursk (RUS)
19h45Izmit Belediyespor (TUR)Izmit Belediyespor80 - 101
(25-24, 21-14, 12-34, 22-29)
Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
21 Januari 2021
16h30Izmit Belediyespor (TUR)Izmit Belediyespor61 - 65
(21-13, 20-17, 5-18, 15-17)
Dynamo KurskDynamo Kursk (RUS)
19h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca93 - 38
(28-5, 26-14, 23-9, 16-10)
Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
22 Januari 2021
16h30Izmit Belediyespor (TUR)Izmit Belediyespor78 - 80
(18-19, 20-17, 27-26, 13-18)
Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
19h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca79 - 70
(19-22, 20-18, 21-11, 19-19)
Dynamo KurskDynamo Kursk (RUS)
25 Januari 2021
19h45Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca98 - 72
(30-17, 25-30, 25-9, 18-16)
Izmit BelediyesporIzmit Belediyespor (TUR)
16 Februari 2021
15h00Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg80 - 40
(11-6, 23-10, 23-12, 23-12)
Izmit BelediyesporIzmit Belediyespor (TUR)
18 Februari 2021
16h00Dynamo Kursk (RUS)Dynamo Kursk84 - 46
(14-16, 21-12, 23-6, 26-12)
Izmit BelediyesporIzmit Belediyespor (TUR)

Detail van de uitslagen


Groep B (01/12/2020 - 22/01/2021)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)11651481416+65
2Lyon ASVEL féminin (FRA)10642481424+57
3USK Praha (CZE)9633459483-24
4VBW Arka Gdynia (POL)6606403501-98

Laatste wedstrijden

1 December 2020
15h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul77 - 70
(13-23, 19-20, 25-19, 20-8)
USK PrahaUSK Praha (CZE)
18h00Lyon ASVEL féminin (FRA)Lyon ASVEL féminin89 - 57
(25-14, 23-22, 25-12, 16-9)
VBW Arka GdyniaVBW Arka Gdynia (POL)
3 December 2020
15h00VBW Arka Gdynia (POL)VBW Arka Gdynia70 - 80
(24-27, 20-13, 12-16, 14-24)
Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
18h00USK Praha (CZE)USK Praha80 - 79
(18-25, 16-19, 24-11, 22-24)
Lyon ASVEL fémininLyon ASVEL féminin (FRA)
4 December 2020
15h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul70 - 84
(12-22, 25-29, 16-16, 17-17)
Lyon ASVEL fémininLyon ASVEL féminin (FRA)
18h00VBW Arka Gdynia (POL)VBW Arka Gdynia76 - 85
(17-21, 17-21, 19-18, 23-25)
USK PrahaUSK Praha (CZE)
19 Januari 2021
16h00VBW Arka Gdynia (POL)VBW Arka Gdynia76 - 79
(24-18, 18-28, 13-16, 21-17)
Lyon ASVEL fémininLyon ASVEL féminin (FRA)
19h00USK Praha (CZE)USK Praha70 - 99
(15-28, 12-31, 20-18, 23-22)
Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
21 Januari 2021
16h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul88 - 57
(26-16, 18-17, 15-18, 29-6)
VBW Arka GdyniaVBW Arka Gdynia (POL)
19h00Lyon ASVEL féminin (FRA)Lyon ASVEL féminin85 - 74
(24-16, 19-21, 16-15, 26-22)
USK PrahaUSK Praha (CZE)
22 Januari 2021
16h00Lyon ASVEL féminin (FRA)Lyon ASVEL féminin65 - 67
(11-16, 19-17, 17-16, 18-18)
Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
19h00USK Praha (CZE)USK Praha80 - 67
(18-16, 16-13, 21-10, 25-28)
VBW Arka GdyniaVBW Arka Gdynia (POL)

Detail van de uitslagen


Groep C (01/12/2020 - 22/01/2021)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1UMMC Ekaterinburg (RUS)12660535381+154
2Spar Girona Gijon (ESP)9633472473-1
3Beretta Famila Schio (ITA)9633431456-25
4TTT Riga (LAT)6606383511-128

Laatste wedstrijden

1 December 2020
17h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg83 - 61
(17-8, 23-16, 20-21, 23-16)
Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
20h00TTT Riga (LAT)TTT Riga79 - 81
(21-20, 20-20, 20-22, 18-19)
Spar Girona GijonSpar Girona Gijon (ESP)
3 December 2020
17h00Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio76 - 72
(20-9, 25-17, 15-25, 16-21)
TTT RigaTTT Riga (LAT)
20h00Spar Girona Gijon (ESP)Spar Girona Gijon67 - 94
(19-21, 11-19, 20-32, 17-22)
UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
4 December 2020
17h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg104 - 71
(29-15, 28-25, 27-19, 20-12)
TTT RigaTTT Riga (LAT)
20h00Spar Girona Gijon (ESP)Spar Girona Gijon85 - 81
(23-21, 23-18, 15-21, 24-21)
Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
19 Januari 2021
17h00Spar Girona Gijon (ESP)Spar Girona Gijon82 - 52
(14-6, 21-22, 22-12, 25-12)
TTT RigaTTT Riga (LAT)
20h00Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio58 - 74
(10-22, 13-16, 22-16, 13-20)
UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
21 Januari 2021
17h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg90 - 83
(24-17, 20-24, 23-19, 23-23)
Spar Girona GijonSpar Girona Gijon (ESP)
20h00TTT Riga (LAT)TTT Riga68 - 78
(20-20, 11-23, 15-22, 22-13)
Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA)
22 Januari 2021
17h00TTT Riga (LAT)TTT Riga41 - 90
(7-24, 8-24, 8-23, 18-19)
UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
20h00Beretta Famila Schio (ITA)Beretta Famila Schio77 - 74
(16-28, 20-14, 20-13, 21-19)
Spar Girona GijonSpar Girona Gijon (ESP)

Detail van de uitslagen


Groep D (01/12/2020 - 24/01/2021)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1Sopron Basket (HUN)12660437364+73
2Galatasaray SK Istanbul (TUR)9633446413+33
3Bourges Tango (FRA)8624437430+7
4Basket Landes (FRA)7615366479-113

Laatste wedstrijden

1 December 2020
18h00Bourges Tango (FRA)Bourges Tango60 - 70
(12-12, 17-22, 15-14, 16-22)
Sopron BasketSopron Basket (HUN)
3 December 2020
18h00Basket Landes (FRA)Basket Landes69 - 66 verlengingen
(13-11, 15-12, 21-18, 11-19)
Bourges TangoBourges Tango (FRA)
4 December 2020
16h30Basket Landes (FRA)Basket Landes59 - 70
(16-22, 15-20, 18-10, 10-18)
Sopron BasketSopron Basket (HUN)
15 December 2020
14h30Sopron Basket (HUN)Sopron Basket69 - 66
(21-13, 13-23, 23-19, 12-11)
Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul (TUR)
17 December 2020
14h30Galatasaray SK Istanbul (TUR)Galatasaray SK Istanbul58 - 70
(12-14, 13-24, 16-18, 17-14)
Sopron BasketSopron Basket (HUN)
18 Januari 2021
19h00Galatasaray SK Istanbul (TUR)Galatasaray SK Istanbul89 - 63Basket LandesBasket Landes (FRA)
20h00Sopron Basket (HUN)Sopron Basket74 - 67
(23-20, 18-15, 21-14, 12-18)
Bourges TangoBourges Tango (FRA)
19 Januari 2021
20h00Basket Landes (FRA)Basket Landes59 - 78
(17-11, 10-23, 17-23, 15-21)
Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul (TUR)
21 Januari 2021
19h30Bourges Tango (FRA)Bourges Tango87 - 80
(27-22, 16-18, 18-24, 26-16)
Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul (TUR)
22 Januari 2021
17h00Sopron Basket (HUN)Sopron Basket84 - 54
(19-11, 26-17, 22-14, 17-12)
Basket LandesBasket Landes (FRA)
20h00Galatasaray SK Istanbul (TUR)Galatasaray SK Istanbul75 - 65
(14-16, 24-19, 16-14, 21-16)
Bourges TangoBourges Tango (FRA)
24 Januari 2021
15h20Bourges Tango (FRA)Bourges Tango92 - 62
(27-16, 21-12, 22-15, 22-19)
Basket LandesBasket Landes (FRA)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Rusland - Ekaterinburg - 17/03/2021 - 18/04/2021)


Kwartfinales
17 Maart 2021
15h00Dynamo Kursk (RUS)Dynamo Kursk67 - 80
(15-35, 21-17, 16-18, 15-10)
UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
17h00Galatasaray SK Istanbul (TUR)Galatasaray SK Istanbul74 - 91
(15-19, 26-25, 12-20, 21-27)
Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
18h00Lyon ASVEL féminin (FRA)Lyon ASVEL féminin66 - 94
(20-20, 12-25, 14-23, 20-26)
Sopron BasketSopron Basket (HUN)
20h00Spar Girona Gijon (ESP)Spar Girona Gijon66 - 74
(12-20, 15-19, 14-16, 25-19)
Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
19 Maart 2021
16h00Fenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul61 - 71
(27-21, 16-20, 14-9, 4-21)
Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul (TUR)
17h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg94 - 59
(32-9, 23-19, 21-20, 18-11)
Dynamo KurskDynamo Kursk (RUS)
19h00Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca71 - 65
(18-15, 14-19, 22-18, 17-13)
Spar Girona GijonSpar Girona Gijon (ESP)
20h05Sopron Basket (HUN)Sopron Basket62 - 75
(14-19, 21-30, 15-14, 12-12)
Lyon ASVEL fémininLyon ASVEL féminin (FRA)

Halve Finale
16 April 2021
15h00 in IstanbulUMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg88 - 84
(22-21, 33-27, 13-13, 20-23)
Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)
20h00 in IstanbulAvenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca72 - 61
(16-10, 14-22, 20-10, 22-19)
Sopron BasketSopron Basket (HUN)

Om 3e/4e plaats
18 April 2021
14h00 in IstanbulFenerbahçe SK Istanbul (TUR)Fenerbahçe SK Istanbul64 - 58
(22-9, 14-22, 11-15, 17-12)
Sopron BasketSopron Basket (HUN)

Finale
18 April 2021
18h00 in IstanbulUMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg78 - 68
(16-21, 23-9, 20-23, 19-15)
Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 6
    • Aantal speeldagen : 9
    • Wedstrijden : 62
    • Thuiszeges : 34 (55 %)
    • Overwinningen uit : 28 (45 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 1ste (8523 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 146.71
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 74.84
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 71.87
    • Totaal aantal punten : 9096
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 1010.67
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Avenida Salamanca (ESP)6
    2Sopron Basket (HUN)6
    3UMMC Ekaterinburg (RUS)6
    4Fenerbahçe SK Istan.5
    5Lyon ASVEL féminin .4
    6Spar Girona Gijon (ESP)4
    Nederlagen
    1Izmit Belediyespor (TUR)6
    2TTT Riga (LAT)6
    3VBW Arka Gdynia (POL)6
    4Basket Landes (FRA)5
    5Bourges Tango (FRA)4
    6Beretta Famila Schio (ITA)3

Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2023 - Alle rechten voorbehouden