De site voor alle sporten

Menu
Nadezhda Orenburg

Basketbal - Nadezhda Orenburg (Dames)

RuslandRusland - Orenburg

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Nadezhda Orenburg - Uitslagen

Rusland Division 1 Dames - Superliga A - Regulier Seizoen - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
3de26151141135948+187
Klassement thuisPunGWWVDVDTDS
7de11651453383+70
Klassement uitPunGWWVDVDTDS
3de15963682565+117
16 Oktober 2018 - 16h00
Oktober 2018
Nadezhda Orenburg (5)Nadezhda Orenburg67 - 50Spartak MR VidnojeSpartak MR Vidnoje (3)
21 Oktober 2018 - 14h00
Oktober 2018
Nadezhda Orenburg (5)Nadezhda Orenburg81 - 72Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk (4)
28 Oktober 2018 - 13h00
Oktober 2018
Nadezhda Orenburg (5)Nadezhda Orenburg70 - 86Dynamo KurskDynamo Kursk (2)
4 November 2018 - 13h00
November 2018
Nadezhda Orenburg (5)Nadezhda Orenburg95 - 49Dynamo MoscowDynamo Moscow (10)
25 November 2018 - 14h00
November 2018
Inventa Kursk (7)Inventa Kursk61 - 77Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (5)
2 December 2018 - 13h00
December 2018
Nadezhda Orenburg (3)Nadezhda Orenburg77 - 69MBA MoscowMBA Moscow (6)
8 December 2018 - 13h00
December 2018
UMMC Ekaterinburg (1)UMMC Ekaterinburg81 - 62Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (3)
14 December 2018 - 15h00
December 2018
Spartak Noginsk (9)Spartak Noginsk57 - 81Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (3)
6 Januari 2019 - 08h00
Januari 2019
Dynamo Novosibirsk (8)Dynamo Novosibirsk56 - 84Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (3)
13 Januari 2019 - 14h00
Januari 2019
Spartak MR Vidnoje (7)Spartak MR Vidnoje66 - 90Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (3)
20 Januari 2019 - 13h10
Januari 2019
Enisey Krasnoyarsk (5)Enisey Krasnoyarsk72 - 90Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (3)
26 Januari 2019 - 16h00
Januari 2019
Dynamo Kursk (2)Dynamo Kursk62 - 40Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (3)
3 Februari 2019 - 14h00
Februari 2019
Dynamo Moscow (10)Dynamo Moscow40 - 92Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (3)
10 Februari 2019 - 13h00
Februari 2019
Nadezhda Orenburg (3)Nadezhda Orenburg63 - 57Inventa KurskInventa Kursk (4)
17 Februari 2019 - 14h00
Februari 2019
MBA Moscow (6)MBA Moscow70 - 66Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (3)
23 Februari 2019 - 16h00
Februari 2019
Nadezhda Orenburg (3)Nadezhda Orenburg - Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk (8)
25 Februari 2019 - 16h00
Februari 2019
Nadezhda Orenburg (3)Nadezhda Orenburg - UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (1)
1 Maart 2019 - 16h00
Maart 2019
Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg - Spartak NoginskSpartak Noginsk

Euroleague Dames - Groep A - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
5de201376849868-19
24 Oktober 2018 - 16h00
Groep A
Nadezhda Orenburg (5)Nadezhda Orenburg78 - 83USK PrahaUSK Praha (CZE) (2)
31 Oktober 2018 - 20h00
Groep A
Bourges Tango (FRA) (3)Bourges Tango74 - 59Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (5)
7 November 2018 - 15h00
Groep A
Nadezhda Orenburg (5)Nadezhda Orenburg51 - 80UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS) (1)
28 November 2018 - 20h00
Groep A
Castors Braine (BEL) (8)Castors Braine69 - 71Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (5)
5 December 2018 - 15h00
Groep A
Nadezhda Orenburg (5)Nadezhda Orenburg72 - 49Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) (7)
12 December 2018 - 19h00
Groep A
CCC Polkowice (POL) (4)CCC Polkowice70 - 36Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (5)
19 December 2018 - 15h00
Groep A
Nadezhda Orenburg (5)Nadezhda Orenburg67 - 51Beretta Famila SchioBeretta Famila Schio (ITA) (6)
9 Januari 2019 - 19h00
Groep A
USK Praha (CZE) (2)USK Praha86 - 90 verlengingenNadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (5)
16 Januari 2019 - 15h00
Groep A
Nadezhda Orenburg (5)Nadezhda Orenburg72 - 65Bourges TangoBourges Tango (FRA) (3)
23 Januari 2019 - 15h00
Groep A
UMMC Ekaterinburg (RUS) (1)UMMC Ekaterinburg77 - 52Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (5)
30 Januari 2019 - 15h00
Groep A
Nadezhda Orenburg (5)Nadezhda Orenburg85 - 56Castors BraineCastors Braine (BEL) (8)
6 Februari 2019 - 20h00
Groep A
Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) (7)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole49 - 61Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (5)
13 Februari 2019 - 15h00
Groep A
Nadezhda Orenburg (5)Nadezhda Orenburg55 - 59CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL) (4)
20 Februari 2019 - 20h00
Groep A
Beretta Famila Schio (ITA) (6)Beretta Famila Schio - Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (5)

Euroleague Dames - Kwalificatierondes - 2018/2019

8 Oktober 2018 - 17h00
Kwalificatierondes
Çukurova BK (TUR)Çukurova BK58 - 60Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg
11 Oktober 2018 - 16h00
Kwalificatierondes
Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg76 - 74Çukurova BKÇukurova BK (TUR)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden