De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Balkan League - 2020/2021 - Home

Basketbal - Balkan League - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Academic Plovdiv
  • BK Beroe Stara Zagora
  • Bnei HaSharon/Herzliya
  • Hapoel Be'er Sheva BC
  • Hapoel Eilat
  • Hapoel Gilboa Galil Elyon
  • Hapoel Haifa
  • Hapoel Holon BC
  • Hapoel Jerusalem
  • Hapoel Tel Aviv
  • Ironi Nahariya
  • Ironi Nes Ziona
  • KK Ibar Rozaje
  • KK TFT Skopje
  • Kumanovo KK
  • Maccabi Haifa B.C.
  • Maccabi Rishon LeZion
  • Teodo Tivat

Home

Balkan League 2020/2021 - Home

Regulier Seizoen - Groep A (13/10/2020 - 15/11/2020)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Hapoel Tel Aviv7431333312+21
2Bnei HaSharon/Herzliya6422327311+16
3Hapoel Haifa5413314351-37

Playoffs

13 Oktober 2020
18h00Hapoel HaifaHapoel Haifa71 - 90
(10-30, 16-23, 22-14, 23-23)
Bnei HaSharon/HerzliyaBnei HaSharon/Herzliya
17 Oktober 2020
20h00Bnei HaSharon/HerzliyaBnei HaSharon/Herzliya78 - 87
(15-16, 21-32, 22-18, 20-21)
Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv
22 Oktober 2020
19h30Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv90 - 94
(29-24, 18-25, 23-22, 20-23)
Hapoel HaifaHapoel Haifa
25 Oktober 2020
18h35Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv77 - 67
(20-12, 19-19, 17-15, 21-21)
Bnei HaSharon/HerzliyaBnei HaSharon/Herzliya
29 November 2020
17h00Bnei HaSharon/HerzliyaBnei HaSharon/Herzliya92 - 76
(24-21, 26-16, 24-19, 18-20)
Hapoel HaifaHapoel Haifa
9 Januari 2021
20h00Hapoel HaifaHapoel Haifa73 - 79
(19-20, 16-21, 15-23, 23-15)
Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv

Detail van de uitslagen


Regulier Seizoen - Groep B (13/10/2020 - 15/11/2020)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Hapoel Gilboa Galil Elyon8440358324+34
2Ironi Nahariya6422334341-7
3Maccabi Haifa B.C.4404324351-27
13 Oktober 2020
18h00Hapoel Gilboa Galil ElyonHapoel Gilboa Galil Elyon92 - 81
(21-15, 28-19, 19-21, 24-26)
Maccabi Haifa B.C.Maccabi Haifa B.C.
17 Oktober 2020
19h40Maccabi Haifa B.C.Maccabi Haifa B.C.80 - 86
(18-18, 20-21, 23-23, 19-24)
Ironi NahariyaIroni Nahariya
22 Oktober 2020
19h45Ironi NahariyaIroni Nahariya89 - 103
(28-22, 24-29, 21-31, 16-21)
Hapoel Gilboa Galil ElyonHapoel Gilboa Galil Elyon
25 Oktober 2020
18h40Ironi NahariyaIroni Nahariya87 - 81
(19-25, 23-17, 25-23, 20-16)
Maccabi Haifa B.C.Maccabi Haifa B.C.
10 Januari 2021
20h00Hapoel Gilboa Galil ElyonHapoel Gilboa Galil Elyon77 - 72
(22-10, 17-21, 21-17, 17-24)
Ironi NahariyaIroni Nahariya
13 Januari 2021
18h00Maccabi Haifa B.C.Maccabi Haifa B.C.82 - 86
(16-25, 20-23, 21-21, 25-17)
Hapoel Gilboa Galil ElyonHapoel Gilboa Galil Elyon

Detail van de uitslagen


Regulier Seizoen - Groep C (13/10/2020 - 15/11/2020)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Hapoel Holon BC8440393330+63
2Hapoel Eilat6422358373-15
3Ironi Nes Ziona4404326374-48
13 Oktober 2020
18h00Ironi Nes ZionaIroni Nes Ziona73 - 94
(16-24, 18-23, 10-25, 29-22)
Hapoel Holon BCHapoel Holon BC
17 Oktober 2020
19h30Hapoel EilatHapoel Eilat93 - 90
(19-17, 24-25, 26-27, 24-21)
Ironi Nes ZionaIroni Nes Ziona
21 Oktober 2020
18h00Hapoel EilatHapoel Eilat76 - 94
(18-25, 19-13, 19-29, 20-27)
Hapoel Holon BCHapoel Holon BC
25 Oktober 2020
18h00Ironi Nes ZionaIroni Nes Ziona84 - 87
(21-23, 26-21, 22-20, 15-23)
Hapoel EilatHapoel Eilat
30 November 2020
19h15Hapoel Holon BCHapoel Holon BC100 - 79
(23-18, 22-22, 27-20, 28-19)
Ironi Nes ZionaIroni Nes Ziona
9 Januari 2021
18h00Hapoel Holon BCHapoel Holon BC105 - 102 verlengingen
(23-13, 31-31, 23-23, 15-25)
Hapoel EilatHapoel Eilat

Detail van de uitslagen


Regulier Seizoen - Groep D (13/10/2020 - 15/11/2020)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Maccabi Rishon LeZion7431360346+14
2Hapoel Jerusalem6422339328+11
3Hapoel Be'er Sheva BC5413323348-25
13 Oktober 2020
18h00Maccabi Rishon LeZionMaccabi Rishon LeZion96 - 103 verlengingen
(28-20, 11-15, 24-28, 23-23)
Hapoel JerusalemHapoel Jerusalem
17 Oktober 2020
19h50Hapoel Be'er Sheva BCHapoel Be'er Sheva BC85 - 96
(28-22, 14-23, 18-24, 25-27)
Maccabi Rishon LeZionMaccabi Rishon LeZion
22 Oktober 2020
20h00Hapoel JerusalemHapoel Jerusalem90 - 77
(23-16, 15-20, 28-23, 24-18)
Hapoel Be'er Sheva BCHapoel Be'er Sheva BC
25 Oktober 2020
18h50Maccabi Rishon LeZionMaccabi Rishon LeZion89 - 85
(23-28, 24-21, 20-18, 22-18)
Hapoel Be'er Sheva BCHapoel Be'er Sheva BC
9 December 2020
18h30Hapoel Be'er Sheva BCHapoel Be'er Sheva BC76 - 73
(18-19, 16-12, 18-12, 24-30)
Hapoel JerusalemHapoel Jerusalem
17 Januari 2021
19h00Hapoel JerusalemHapoel Jerusalem73 - 79
(24-19, 20-13, 18-18, 11-29)
Maccabi Rishon LeZionMaccabi Rishon LeZion

Detail van de uitslagen


Regulier Seizoen - Groep E (21/10/2020 - 23/12/2020)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Academic Plovdiv (BUL)181082818800+18
2Kumanovo KK (MAC)161064824814+10
3BK Beroe Stara Zagora (BUL)151055878803+75
4KK TFT Skopje (MAC)141046853866-13
5Teodo Tivat (MNE)141046807841-34
6KK Ibar Rozaje (MNE)131037750806-56
21 Oktober 2020
17h00KK Ibar Rozaje (MNE)KK Ibar Rozaje82 - 76
(20-24, 19-20, 24-20, 19-12)
Teodo TivatTeodo Tivat (MNE)
18h00BK Beroe Stara Zagora (BUL)BK Beroe Stara Zagora85 - 86
(28-22, 13-28, 22-19, 22-17)
Academic PlovdivAcademic Plovdiv (BUL)
27 Oktober 2020
19h00Kumanovo KK (MAC)Kumanovo KK90 - 83
(21-15, 29-23, 16-25, 24-20)
KK TFT SkopjeKK TFT Skopje (MAC)
28 Oktober 2020
18h00Teodo Tivat (MNE)Teodo Tivat85 - 72
(18-17, 15-27, 30-16, 22-12)
KK Ibar RozajeKK Ibar Rozaje (MNE)
11 November 2020
19h00Teodo Tivat (MNE)Teodo Tivat80 - 86
(19-24, 28-13, 12-31, 21-18)
Academic PlovdivAcademic Plovdiv (BUL)
13 November 2020
17h00KK Ibar Rozaje (MNE)KK Ibar Rozaje64 - 74
(23-15, 18-19, 14-19, 9-21)
Academic PlovdivAcademic Plovdiv (BUL)
16 November 2020
18h00Teodo Tivat (MNE)Teodo Tivat74 - 70
(14-19, 22-16, 20-12, 18-23)
BK Beroe Stara ZagoraBK Beroe Stara Zagora (BUL)
17 November 2020
17h00KK Ibar Rozaje (MNE)KK Ibar Rozaje88 - 94
(22-23, 31-27, 13-26, 22-18)
BK Beroe Stara ZagoraBK Beroe Stara Zagora (BUL)
19 November 2020
19h00KK TFT Skopje (MAC)KK TFT Skopje80 - 75
(19-23, 21-15, 17-16, 23-21)
BK Beroe Stara ZagoraBK Beroe Stara Zagora (BUL)
26 November 2020
19h30KK TFT Skopje (MAC)KK TFT Skopje83 - 54
(18-15, 31-10, 20-15, 14-14)
Kumanovo KKKumanovo KK (MAC)
2 December 2020
17h00KK Ibar Rozaje (MNE)KK Ibar Rozaje96 - 79
(17-19, 37-15, 20-29, 22-16)
KK TFT SkopjeKK TFT Skopje (MAC)
17h30BK Beroe Stara Zagora (BUL)BK Beroe Stara Zagora99 - 77
(26-18, 29-8, 24-24, 20-27)
Teodo TivatTeodo Tivat (MNE)
3 December 2020
17h00Academic Plovdiv (BUL)Academic Plovdiv77 - 65
(20-6, 18-16, 22-19, 17-24)
Teodo TivatTeodo Tivat (MNE)
8 December 2020
18h00BK Beroe Stara Zagora (BUL)BK Beroe Stara Zagora108 - 73
(34-25, 26-21, 29-8, 19-19)
KK TFT SkopjeKK TFT Skopje (MAC)
9 December 2020
17h00Kumanovo KK (MAC)Kumanovo KK78 - 83
(23-26, 18-19, 21-17, 16-21)
Teodo TivatTeodo Tivat (MNE)
10 December 2020
17h00Academic Plovdiv (BUL)Academic Plovdiv80 - 75
(14-16, 22-18, 20-13, 24-28)
KK TFT SkopjeKK TFT Skopje (MAC)
17 December 2020
19h30KK TFT Skopje (MAC)KK TFT Skopje102 - 104 verlengingen
(35-21, 25-19, 17-27, 16-26)
Academic PlovdivAcademic Plovdiv (BUL)
18 December 2020
17h00Kumanovo KK (MAC)Kumanovo KK86 - 71
(27-20, 26-11, 15-19, 18-21)
Academic PlovdivAcademic Plovdiv (BUL)
22 December 2020
18h00Teodo Tivat (MNE)Teodo Tivat98 - 83
(21-22, 26-14, 20-21, 31-26)
KK TFT SkopjeKK TFT Skopje (MAC)
5 Januari 2021
17h00Kumanovo KK (MAC)Kumanovo KK79 - 81
(27-19, 15-23, 21-22, 16-17)
KK Ibar RozajeKK Ibar Rozaje (MNE)
13 Januari 2021
17h00Academic Plovdiv (BUL)Academic Plovdiv79 - 96
(20-23, 21-24, 21-22, 17-27)
Kumanovo KKKumanovo KK (MAC)
19h00KK TFT Skopje (MAC)KK TFT Skopje104 - 86
(25-23, 26-17, 24-18, 29-28)
Teodo TivatTeodo Tivat (MNE)
14 Januari 2021
17h00BK Beroe Stara Zagora (BUL)BK Beroe Stara Zagora105 - 76
(33-20, 23-14, 32-23, 17-19)
Kumanovo KKKumanovo KK (MAC)
19 Januari 2021
17h00BK Beroe Stara Zagora (BUL)BK Beroe Stara Zagora74 - 67
(25-18, 17-20, 19-17, 13-12)
KK Ibar RozajeKK Ibar Rozaje (MNE)
21 Januari 2021
17h00Academic Plovdiv (BUL)Academic Plovdiv72 - 59
(22-11, 18-18, 19-16, 13-14)
KK Ibar RozajeKK Ibar Rozaje (MNE)
26 Januari 2021
18h00Teodo Tivat (MNE)Teodo Tivat83 - 90
(28-30, 19-19, 19-22, 17-19)
Kumanovo KKKumanovo KK (MAC)
27 Januari 2021
17h00KK Ibar Rozaje (MNE)KK Ibar Rozaje66 - 82
(17-19, 18-25, 13-16, 18-22)
Kumanovo KKKumanovo KK (MAC)
28 Januari 2021
17h00Academic Plovdiv (BUL)Academic Plovdiv89 - 88
(29-22, 19-28, 18-23, 23-15)
BK Beroe Stara ZagoraBK Beroe Stara Zagora (BUL)
2 Februari 2021
19h00KK TFT Skopje (MAC)KK TFT Skopje91 - 75
(28-12, 31-20, 13-20, 19-23)
KK Ibar RozajeKK Ibar Rozaje (MNE)
3 Februari 2021
17h00Kumanovo KK (MAC)Kumanovo KK93 - 80
(29-22, 23-19, 16-18, 25-21)
BK Beroe Stara ZagoraBK Beroe Stara Zagora (BUL)

Detail van de uitslagen


Kwalificatie Tweede Ronde (15/01/2021 - 20/01/2021)

15 Januari 2021
13h00Hapoel Holon BCHapoel Holon BC77 - 66Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv
20 Januari 2021
18h00Maccabi Rishon LeZionMaccabi Rishon LeZion78 - 85Hapoel Gilboa Galil ElyonHapoel Gilboa Galil Elyon

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde - Groep F (24/02/2021 - 31/03/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1BK Beroe Stara Zagora (BUL)10642504496+8
2Hapoel Gilboa Galil Elyon (ISR)7431369282+87
3KK TFT Skopje (MAC)7615465560-95
24 Februari 2021
19h00KK TFT Skopje (MAC)KK TFT Skopje83 - 87
(28-23, 15-33, 23-11, 17-20)
BK Beroe Stara ZagoraBK Beroe Stara Zagora (BUL)
22 Maart 2021
17h00Hapoel Gilboa Galil Elyon (ISR)Hapoel Gilboa Galil Elyon88 - 53
(18-16, 21-8, 24-7, 25-22)
BK Beroe Stara ZagoraBK Beroe Stara Zagora (BUL)
24 Maart 2021
16h00Hapoel Gilboa Galil Elyon (ISR)Hapoel Gilboa Galil Elyon94 - 68
(31-14, 19-18, 22-19, 22-17)
KK TFT SkopjeKK TFT Skopje (MAC)
29 Maart 2021
17h00BK Beroe Stara Zagora (BUL)BK Beroe Stara Zagora91 - 90
(32-23, 17-16, 31-25, 11-26)
KK TFT SkopjeKK TFT Skopje (MAC)
5 April 2021
17h00KK TFT Skopje (MAC)KK TFT Skopje71 - 105
(22-23, 15-25, 20-35, 14-22)
Hapoel Gilboa Galil ElyonHapoel Gilboa Galil Elyon (ISR)
7 April 2021
15h00BK Beroe Stara Zagora (BUL)BK Beroe Stara Zagora90 - 82
(14-8, 27-26, 26-27, 23-21)
Hapoel Gilboa Galil ElyonHapoel Gilboa Galil Elyon (ISR)

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde - Groep G (23/02/2021 - 08/04/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Hapoel Holon BC (ISR)8440373333+40
2Academic Plovdiv (BUL)8624496512-16
3Kumanovo KK (MAC)8624490514-24
3 Maart 2021
17h00Kumanovo KK (MAC)Kumanovo KK70 - 87
(13-22, 9-15, 30-19, 18-31)
Academic PlovdivAcademic Plovdiv (BUL)
10 Maart 2021
20h00Kumanovo KK (MAC)Kumanovo KK74 - 83
(16-16, 22-26, 17-17, 19-24)
Hapoel Holon BCHapoel Holon BC (ISR)
17 Maart 2021
17h00Academic Plovdiv (BUL)Academic Plovdiv96 - 68
(27-12, 19-16, 29-17, 21-23)
Kumanovo KKKumanovo KK (MAC)
29 Maart 2021
18h00Hapoel Holon BC (ISR)Hapoel Holon BC95 - 93 verlengingen
(12-23, 27-16, 27-24, 16-19)
Academic PlovdivAcademic Plovdiv (BUL)
3 April 2021
18h00Hapoel Holon BC (ISR)Hapoel Holon BC98 - 96
(28-28, 17-25, 27-23, 26-20)
Kumanovo KKKumanovo KK (MAC)
8 April 2021
19h30Academic Plovdiv (BUL)Academic Plovdiv70 - 97
(17-26, 19-24, 18-24, 16-23)
Hapoel Holon BCHapoel Holon BC (ISR)

Detail van de uitslagen


Playoffs (31/03/2021 - 07/04/2021)



Halve Finale

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden