De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - Nederland - A-League Heren - 2023/2024 - Home

Volleybal - Nederland - A-League Heren - 2023/2024 - Home

Keuze van een seizoen :

Nederland
  • Draisma Dynamo Apeldoorn
  • Numidia VC Limax Linne
  • Orion Doetinchem
  • Samen Lycurgus Groningen
  • Sliedrecht Sport
  • SSS Barneveld
  • TT Papendal/Arnhem
  • VoCASA Nijmegen
  • VV Huizen
  • ZVH Volleybal

Home

Nederland A-League Heren 2023/2024 - Home

NederlandNederland

Regulier Seizoen (Nederland - 20/10/2023 - 17/02/2024)

Klassering

PloegPunGWWVDVDTDS
1Orion Doetinchem49181625212+40
2Draisma Dynamo Apeldoorn41181444515+30
3Numidia VC Limax Linne36171254324+19
4Sliedrecht Sport34181263927+12
5Samen Lycurgus Groningen33171074025+15
6VoCASA Nijmegen30201193538-3
7SSS Barneveld28199103235-3
8ZVH Volleybal11184141744-27
9VV Huizen10183151749-32
10TT Papendal/Arnhem119019657-51

Championship RondeDegradatie Ronde

Laatste wedstrijden

3 Februari 2024
19h30SSS BarneveldSSS Barneveld3 - 2
(25-22, 21-25, 20-25, 25-17, 15-13)
VV HuizenVV Huizen
20h00ZVH VolleybalZVH Volleybal0 - 3
(19-25, 22-25, 23-25)
Orion DoetinchemOrion Doetinchem
20h00Sliedrecht SportSliedrecht Sport3 - 0
(25-15, 25-14, 25-13)
TT Papendal/ArnhemTT Papendal/Arnhem
4 Februari 2024
16h00VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen1 - 3Numidia VC Limax LinneNumidia VC Limax Linne
7 Februari 2024
19h30Samen Lycurgus GroningenSamen Lycurgus Groningen2 - 3
(26-24, 25-21, 23-25, 21-25, 13-15)
Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn

Detail van de uitslagen


Degradatiepoule (Nederland - 17/02/2024 - 30/03/2024)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1Sliedrecht Sport24880244+20
2SSS Barneveld148441714+3
3VoCASA Nijmegen1284416160
4VV Huizen6826820-12
5ZVH Volleybal48261122-11

Degradatie

Laatste wedstrijden

17 Februari 2024
21h00VV HuizenVV Huizen1 - 3VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen
21h30ZVH VolleybalZVH Volleybal3 - 2SSS BarneveldSSS Barneveld
21 Februari 2024
20h00VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen1 - 3Sliedrecht SportSliedrecht Sport
20h00VV HuizenVV Huizen3 - 1ZVH VolleybalZVH Volleybal
24 Februari 2024
20h00Sliedrecht SportSliedrecht Sport3 - 0
(25-23, 32-30, 25-18)
SSS BarneveldSSS Barneveld
20h00ZVH VolleybalZVH Volleybal3 - 2
(25-19, 25-17, 17-25, 16-25, 15-7)
VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen
2 Maart 2024
20h00VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen3 - 2
(17-25, 25-22, 25-23, 20-25, 18-16)
SSS BarneveldSSS Barneveld
20h00Sliedrecht SportSliedrecht Sport3 - 0
(25-17, 25-15, 25-21)
VV HuizenVV Huizen
6 Maart 2024
19h30Sliedrecht SportSliedrecht Sport3 - 1
(19-25, 25-17, 25-16, 25-21)
ZVH VolleybalZVH Volleybal
9 Maart 2024
20h00ZVH VolleybalZVH Volleybal1 - 3
(19-25, 21-25, 25-21, 21-25)
VV HuizenVV Huizen
20h30Sliedrecht SportSliedrecht Sport3 - 0
(25-18, 25-21, 25-22)
VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen
13 Maart 2024
19h30SSS BarneveldSSS Barneveld3 - 0
(25-19, 25-20, 25-20)
VV HuizenVV Huizen
16 Maart 2024
19h30SSS BarneveldSSS Barneveld1 - 3
(25-21, 19-25, 17-25, 20-25)
Sliedrecht SportSliedrecht Sport
20h00VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen3 - 0
(25-17, 25-19, 28-26)
ZVH VolleybalZVH Volleybal
23 Maart 2024
20h00VV HuizenVV Huizen0 - 3
(19-25, 21-25, 21-25)
Sliedrecht SportSliedrecht Sport
20h30SSS BarneveldSSS Barneveld3 - 1
(23-25, 25-21, 25-16, 25-21)
VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen
27 Maart 2024
20h00VV HuizenVV Huizen0 - 3
(22-25, 23-25, 23-25)
SSS BarneveldSSS Barneveld
20h00ZVH VolleybalZVH Volleybal1 - 3
(17-25, 29-27, 19-25, 19-25)
Sliedrecht SportSliedrecht Sport
30 Maart 2024
19h30SSS BarneveldSSS Barneveld3 - 1
(18-25, 25-20, 25-22, 25-21)
ZVH VolleybalZVH Volleybal
20h00VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen3 - 1
(25-22, 25-22, 23-25, 25-23)
VV HuizenVV Huizen

Detail van de uitslagen


Kampioenspoule (Nederland - 24/02/2024 - 22/03/2024)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1Orion Doetinchem8532117+4
2Draisma Dynamo Apeldoorn85321210+2
3Samen Lycurgus Groningen752310100
4Numidia VC Limax Linne7523713-6

Laatste wedstrijden

24 Februari 2024
20h00Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn3 - 0
(25-19, 25-19, 25-23)
Samen Lycurgus GroningenSamen Lycurgus Groningen
25 Februari 2024
16h00Orion DoetinchemOrion Doetinchem3 - 0
(25-18, 25-14, 25-22)
Numidia VC Limax LinneNumidia VC Limax Linne
3 Maart 2024
16h00Orion DoetinchemOrion Doetinchem2 - 3
(25-19, 25-15, 24-26, 20-25, 13-15)
Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn
16h30Numidia VC Limax LinneNumidia VC Limax Linne1 - 3
(25-20, 23-25, 28-30, 20-25)
Samen Lycurgus GroningenSamen Lycurgus Groningen
10 Maart 2024
15h00Samen Lycurgus GroningenSamen Lycurgus Groningen2 - 3
(25-16, 21-25, 25-23, 23-25, 11-15)
Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn
16h30Numidia VC Limax LinneNumidia VC Limax Linne0 - 3
(29-31, 21-25, 16-25)
Orion DoetinchemOrion Doetinchem
17 Maart 2024
14h30Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn1 - 3
(13-25, 25-15, 16-25, 20-25)
Orion DoetinchemOrion Doetinchem
15h00Samen Lycurgus GroningenSamen Lycurgus Groningen2 - 3
(15-25, 21-25, 25-17, 25-20, 5-15)
Numidia VC Limax LinneNumidia VC Limax Linne
22 Maart 2024
19h30Orion DoetinchemOrion Doetinchem0 - 3
(19-25, 22-25, 23-25)
Samen Lycurgus GroningenSamen Lycurgus Groningen
24 Maart 2024
14h30Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn2 - 3
(20-25, 22-25, 28-26, 25-23, 13-15)
Numidia VC Limax LinneNumidia VC Limax Linne

Detail van de uitslagen


Playoffs (Nederland - 03/04/2024 - 17/04/2024)


Kwartfinales
3 April 2024
19h30Samen Lycurgus GroningenSamen Lycurgus Groningen3 - 1
(26-24, 20-25, 25-23, 25-20)
SSS BarneveldSSS Barneveld
20h00Numidia VC Limax LinneNumidia VC Limax Linne3 - 1
(20-25, 25-18, 25-16, 25-20)
Sliedrecht SportSliedrecht Sport
6 April 2024
19h30SSS BarneveldSSS Barneveld3 - 2
(16-25, 25-27, 25-17, 27-25, 15-13)
Samen Lycurgus GroningenSamen Lycurgus Groningen
20h00Sliedrecht SportSliedrecht Sport1 - 3
(23-25, 26-24, 15-25, 20-25)
Numidia VC Limax LinneNumidia VC Limax Linne
7 April 2024
14h00Samen Lycurgus GroningenSamen Lycurgus Groningen3 - 1SSS BarneveldSSS Barneveld

Halve Finale
9 April 2024
19h00Orion DoetinchemOrion Doetinchem1 - 3Numidia VC Limax LinneNumidia VC Limax Linne
19h00Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn2 - 3Samen Lycurgus GroningenSamen Lycurgus Groningen
11 April 2024
19h30Samen Lycurgus GroningenSamen Lycurgus Groningen3 - 0Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn
20h00Numidia VC Limax LinneNumidia VC Limax Linne2 - 3
(21-25, 25-27, 26-24, 26-24, 12-15)
Orion DoetinchemOrion Doetinchem
13 April 2024
20h00Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn3 - 1
(23-25, 25-15, 25-20, 25-21)
Samen Lycurgus GroningenSamen Lycurgus Groningen
20h30Orion DoetinchemOrion Doetinchem2 - 3
(25-19, 25-19, 26-28, 21-25, 13-15)
Numidia VC Limax LinneNumidia VC Limax Linne
14 April 2024
16h30Numidia VC Limax LinneNumidia VC Limax Linne2 - 3
(21-25, 25-18, 17-25, 25-23, 11-15)
Orion DoetinchemOrion Doetinchem
17 April 2024
20h00Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn3 - 1
(25-17, 18-25, 25-18, 25-18)
Samen Lycurgus GroningenSamen Lycurgus Groningen
20h00Orion DoetinchemOrion Doetinchem3 - 2
(25-17, 18-25, 18-25, 25-17, 15-11)
Numidia VC Limax LinneNumidia VC Limax Linne

Finale
20 April 2024
18h00Orion DoetinchemOrion Doetinchem - Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 4
    • Aantal speeldagen : 10
    • Wedstrijden : 132
    • Thuiszeges : 73 (55 %)
    • Overwinningen uit : 59 (45 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 1ste (169 sets)
    • Gemiddeld aantal sets per wedstrijd : 3.71
    • Gemiddeld aantal gewonnen sets thuis : 2.01
    • Gemiddeld aantal gewonnen sets uit : 1.7
    • Totaal aantal sets : 490
    • Gemiddeld aantal sets per wedstrijd : 49
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Orion Doetinchem22
    2Sliedrecht Sport20
    3Draisma Dynamo Apeldoorn19
    4Numidia VC Limax Linne18
    5Samen Lycurgus Groningen16
    6SSS Barneveld14
    Nederlagen
    1VV Huizen20
    2ZVH Volleybal20
    3TT Papendal/Arnhem18
    4SSS Barneveld15
    5Samen Lycurgus Groningen13
    6VoCASA Nijmegen13

    Thuiszeges
    1Sliedrecht Sport11
    2Draisma Dynamo Apeldoorn10
    3Orion Doetinchem10
    4SSS Barneveld10
    5Numidia VC Limax Linne9
    6Samen Lycurgus Groningen8
    Thuisnederlagen
    1VV Huizen10
    2TT Papendal/Arnhem9
    3ZVH Volleybal8
    4Draisma Dynamo Apeldoorn5
    5Numidia VC Limax Linne5
    6Orion Doetinchem5

    Overwinningen uit
    1Orion Doetinchem12
    2Draisma Dynamo Apeldoorn9
    3Numidia VC Limax Linne9
    4Sliedrecht Sport9
    5Samen Lycurgus Groningen8
    6VoCASA Nijmegen5
    Uitnederlagen
    1ZVH Volleybal12
    2SSS Barneveld11
    3VV Huizen10
    4TT Papendal/Arnhem9
    5Samen Lycurgus Groningen8
    6VoCASA Nijmegen8

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2024 - Alle rechten voorbehouden