De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - Nederland - A-League Heren - 2020/2021 - Home

Volleybal - Nederland - A-League Heren - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

Nederland
  • AL Groningen
  • Draisma Dynamo Apeldoorn
  • Orion Doetinchem
  • Sliedrecht Sport
  • SSS Barneveld
  • Taurus Houten
  • TT Papendal/Arnhem
  • VCN Capelle
  • VoCASA Nijmegen
  • ZVH Volleybal

Home

Nederland A-League Heren 2020/2021 - Home

NederlandNederland

WinnaarDraisma Dynamo Apeldoorn : Draisma Dynamo Apeldoorn

Regulier Seizoen (Nederland - 10/10/2020 - 03/03/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Draisma Dynamo Apeldoorn26990277+20
2AL Groningen23981255+20
3Orion Doetinchem199632313+10
4Sliedrecht Sport139541819-1
5Taurus Houten129361520-5
6SSS Barneveld109361419-5
7TT Papendal/Arnhem109451522-7
8VoCASA Nijmegen99361420-6
9ZVH Volleybal89271323-10
10VCN Capelle5927925-16

Championship RondeDegradatie Ronde

6 Februari 2021
14h30TT Papendal/ArnhemTT Papendal/Arnhem2 - 3
(21-25, 25-14, 17-25, 25-21, 13-15)
Sliedrecht SportSliedrecht Sport
15h00Orion DoetinchemOrion Doetinchem2 - 3
(22-25, 26-24, 27-25, 16-25, 19-21)
AL GroningenAL Groningen
15h00Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn3 - 0
(25-16, 25-23, 25-20)
ZVH VolleybalZVH Volleybal
16h00SSS BarneveldSSS Barneveld3 - 1
(26-24, 19-25, 25-20, 25-21)
VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen
17h00VCN CapelleVCN Capelle1 - 3
(25-18, 17-25, 18-25, 21-25)
Taurus HoutenTaurus Houten

Detail van de uitslagen


Degradatiepoule (Nederland - 06/03/2021 - 15/05/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1ZVH Volleybal2310822715+12
2TT Papendal/Arnhem2110732416+8
3VoCASA Nijmegen2010552118+3
4Taurus Houten1610461523-8
5SSS Barneveld1410461625-9
6VCN Capelle1110282026-6

Degradatie

6 Maart 2021
14h30TT Papendal/ArnhemTT Papendal/Arnhem1 - 3
(25-22, 21-25, 20-25, 18-25)
VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen
16h00SSS BarneveldSSS Barneveld3 - 1
(25-23, 25-20, 21-25, 26-24)
ZVH VolleybalZVH Volleybal
16h00Taurus HoutenTaurus Houten3 - 1
(22-25, 25-20, 25-18, 25-18)
VCN CapelleVCN Capelle
13 Maart 2021
15h00Taurus HoutenTaurus Houten3 - 1
(25-15, 25-22, 28-30, 25-12)
SSS BarneveldSSS Barneveld
16h00ZVH VolleybalZVH Volleybal3 - 1
(27-25, 20-25, 25-22, 25-18)
TT Papendal/ArnhemTT Papendal/Arnhem
20 Maart 2021
14h30TT Papendal/ArnhemTT Papendal/Arnhem3 - 0
(25-22, 27-25, 25-22)
Taurus HoutenTaurus Houten
16h00SSS BarneveldSSS Barneveld3 - 2
(25-19, 15-25, 19-25, 25-22, 17-15)
VCN CapelleVCN Capelle
16h30VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen2 - 3
(20-25, 25-23, 25-15, 20-25, 12-15)
ZVH VolleybalZVH Volleybal
24 Maart 2021
20h00VCN CapelleVCN Capelle3 - 0
(25-21, 25-18, 25-16)
VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen
27 Maart 2021
15h00VCN CapelleVCN Capelle2 - 3
(22-25, 23-25, 29-27, 25-15, 14-16)
ZVH VolleybalZVH Volleybal
16h00SSS BarneveldSSS Barneveld0 - 3
(23-25, 18-25, 21-25)
TT Papendal/ArnhemTT Papendal/Arnhem
17h00Taurus HoutenTaurus Houten1 - 3
(25-12, 20-25, 23-25, 18-25)
VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen
10 April 2021
14h30TT Papendal/ArnhemTT Papendal/Arnhem3 - 2
(25-21, 22-25, 25-23, 19-25, 15-11)
VCN CapelleVCN Capelle
16h00VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen3 - 0
(25-19, 25-22, 25-19)
SSS BarneveldSSS Barneveld
17h00ZVH VolleybalZVH Volleybal3 - 1
(25-22, 25-16, 22-25, 25-21)
Taurus HoutenTaurus Houten
17 April 2021
17h00SSS BarneveldSSS Barneveld1 - 3
(26-28, 16-25, 25-20, 20-25)
Taurus HoutenTaurus Houten
24 April 2021
16h00ZVH VolleybalZVH Volleybal3 - 0
(25-21, 28-26, 25-19)
VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen
29 April 2021
20h00VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen2 - 3
(25-23, 25-21, 23-25, 21-25, 11-15)
VCN CapelleVCN Capelle
1 Mei 2021
14h30TT Papendal/ArnhemTT Papendal/Arnhem3 - 2
(23-25, 25-21, 19-25, 25-13, 15-12)
SSS BarneveldSSS Barneveld
16h00VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen3 - 0
(27-25, 25-22, 25-14)
Taurus HoutenTaurus Houten
17h00ZVH VolleybalZVH Volleybal3 - 2
(18-25, 25-16, 25-23, 20-25, 15-11)
VCN CapelleVCN Capelle
2 Mei 2021
17h00TT Papendal/ArnhemTT Papendal/Arnhem3 - 2
(23-25, 27-25, 25-22, 16-25, 15-8)
ZVH VolleybalZVH Volleybal
6 Mei 2021
20h00Taurus HoutenTaurus Houten0 - 3
(19-25, 17-25, 25-27)
TT Papendal/ArnhemTT Papendal/Arnhem
8 Mei 2021
15h30SSS BarneveldSSS Barneveld3 - 2
(25-21, 25-23, 23-25, 16-25, 15-10)
VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen
17h00VCN CapelleVCN Capelle1 - 3
(19-25, 29-27, 17-25, 19-25)
TT Papendal/ArnhemTT Papendal/Arnhem
17h00Taurus HoutenTaurus Houten1 - 3
(21-25, 25-22, 20-25, 19-25)
ZVH VolleybalZVH Volleybal
12 Mei 2021
19h30VCN CapelleVCN Capelle2 - 3
(34-36, 25-23, 23-25, 25-22, 8-15)
SSS BarneveldSSS Barneveld
15 Mei 2021
15h00VCN CapelleVCN Capelle2 - 3
(25-20, 25-16, 20-25, 18-25, 13-15)
Taurus HoutenTaurus Houten
16h00ZVH VolleybalZVH Volleybal3 - 0
(25-21, 25-23, 25-23)
SSS BarneveldSSS Barneveld
16h00VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen3 - 1
(27-25, 26-24, 21-25, 25-16)
TT Papendal/ArnhemTT Papendal/Arnhem

Detail van de uitslagen


Kampioenspoule (Nederland - 06/03/2021 - 27/03/2021)

Deze wedstrijd werd geannuleerd

PloegPunGWWVDVDTDS
1Draisma Dynamo Apeldoorn16541145+9
2AL Groningen106331213-1
3Orion Doetinchem86241114-3
4Sliedrecht Sport5523611-5

Finale

6 Maart 2021
15h00Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn3 - 0
(25-22, 25-13, 25-14)
Sliedrecht SportSliedrecht Sport
15h00AL GroningenAL Groningen3 - 2
(24-26, 18-25, 25-23, 25-23, 15-13)
Orion DoetinchemOrion Doetinchem
10 Maart 2021
19h30Sliedrecht SportSliedrecht Sport3 - 0
(27-25, 25-22, 25-23)
AL GroningenAL Groningen
20h00Orion DoetinchemOrion Doetinchem0 - 3
(17-25, 23-25, 23-25)
Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn
13 Maart 2021
15h00Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn3 - 1
(23-25, 25-21, 25-16, 25-19)
AL GroningenAL Groningen
16h00Orion DoetinchemOrion Doetinchem3 - 0
(25-23, 25-19, 25-20)
Sliedrecht SportSliedrecht Sport
20 Maart 2021
16h30Orion DoetinchemOrion Doetinchem3 - 2
(25-22, 25-22, 15-25, 23-25, 15-13)
AL GroningenAL Groningen
24 Maart 2021
20h00Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn3 - 1
(25-22, 25-20, 18-25, 25-9)
Orion DoetinchemOrion Doetinchem
20h00AL GroningenAL Groningen3 - 0
(25-21, 25-18, 25-17)
Sliedrecht SportSliedrecht Sport
27 Maart 2021
20h00AL GroningenAL Groningen3 - 2
(25-22, 25-13, 22-25, 26-28, 15-10)
Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn
30 Maart 2021
16h00Sliedrecht SportSliedrecht SportGeannuleerdDraisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn
31 Maart 2021
20h00Sliedrecht SportSliedrecht SportUitgesteldOrion DoetinchemOrion Doetinchem

Detail van de uitslagen


Playoffs (Nederland - 21/04/2021 - 25/04/2021)

21 April 2021
20h00Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn2 - 3
(26-24, 24-26, 25-27, 25-23, 16-18)
AL GroningenAL Groningen
24 April 2021
14h00AL GroningenAL Groningen1 - 3
(21-25, 14-25, 25-21, 18-25)
Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn
25 April 2021
15h00Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn3 - 1
(23-25, 28-26, 25-17, 25-20)
AL GroningenAL Groningen

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden