De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - Champions League Heren - 2020/2021 - Home

Volleybal - Champions League Heren - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • ACH Ljubljana
  • Arkas Spor Izmir
  • Berlin Recycling
  • CEZ Karlovarsko Karlovy Vary
  • CSM Arcada Galati
  • Cucine Lube Civitanova
  • Draisma Dynamo Apeldoorn
  • Erzeni Shijak
  • Fenerbahçe Istanbul
  • Fino Kaposvár SE
  • HAOK Mladost Zagreb
  • Jastrzebski Wegiel S.S.A
  • Kedzierzyn-Kozle
  • Knack Roeselare
  • Kuzbass Kumerovo
  • Lindemans Aalst
  • Lokomotiv Novosibirsk
  • London Polonia
  • Modena Volley
  • Neftohimic 2010 Burgas
  • OK Mladost Ribola Kastela
  • Perugia
  • PGE Skra Belchatow
  • Shakhtar Soligorsk
  • SK Aich/Dob
  • Stroitel Minsk
  • Tours VB
  • Trentino Volley
  • VaLePa Sastamala
  • VC Dynamo Moscou
  • VC Greenyard Maaseik
  • Verva Warszawa Orlen Paliwa
  • VfB Friedrichshafen
  • Vojvodina Novolin Novisad
  • Volley Amriswil
  • Zenit Kazan

Home

Champions League Heren 2020/2021 - Home

Eerste Ronde - Groep A (23/09/2020 - 01/10/2020)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Fino Kaposvár SE (HUN)8440120+12
2Erzeni Shijak (ALB)6422660
3HAOK Mladost Zagreb (CRO)4404012-12
22 September 2020
18h00Erzeni Shijak (ALB)Erzeni Shijak3 - 0 (forfait)HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)
23 September 2020
16h00Fino Kaposvár SE (HUN)Fino Kaposvár SE3 - 0
(25-16, 25-19, 25-19)
Erzeni ShijakErzeni Shijak (ALB)
24 September 2020
18h00Erzeni Shijak (ALB)Erzeni Shijak0 - 3
(18-25, 16-25, 15-25)
Fino Kaposvár SEFino Kaposvár SE (HUN)
18h00HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb0 - 3 (forfait)
(0-25, 0-25, 0-25)
Fino Kaposvár SEFino Kaposvár SE (HUN)
30 September 2020
18h00HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb0 - 3
(0-25, 0-25, 0-25)
Erzeni ShijakErzeni Shijak (ALB)
1 Oktober 2020
18h00Fino Kaposvár SE (HUN)Fino Kaposvár SE3 - 0
(25-0, 25-0, 25-0)
HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)

Detail van de uitslagen


Eerste Ronde - Groep B (Roemenië - Galati - 22/09/2020 - 24/09/2020)

22 September 2020
18h00OK Mladost Ribola Kastela (CRO)OK Mladost Ribola KastelaUitgesteldCSM Arcada GalatiCSM Arcada Galati (ROU)
23 September 2020
19h00VaLePa Sastamala (FIN)VaLePa Sastamala3 - 0
(25-10, 25-22, 25-17)
OK Mladost Ribola KastelaOK Mladost Ribola Kastela (CRO)
24 September 2020
17h00CSM Arcada Galati (ROU)CSM Arcada Galati3 - 2
(28-26, 18-25, 25-13, 23-25, 20-18)
VaLePa SastamalaVaLePa Sastamala (FIN)

Detail van de uitslagen


Eerste Ronde - Groep C (Polen - Jastrzebski-Zdroj - 22/09/2020 - 24/09/2020)

22 September 2020
20h30Stroitel Minsk (BLR)Stroitel Minsk0 - 3
(25-27, 24-26, 14-25)
Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A (POL)
23 September 2020
18h00Draisma Dynamo Apeldoorn (NED)Draisma Dynamo Apeldoorn3 - 0
(25-23, 25-16, 25-18)
Stroitel MinskStroitel Minsk (BLR)
24 September 2020
18h00Jastrzebski Wegiel S.S.A (POL)Jastrzebski Wegiel S.S.A3 - 0
(25-20, 25-16, 25-17)
Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn (NED)

Detail van de uitslagen


Eerste Ronde - Groep D (27/09/2020 - 02/10/2020)

PloegPunGWWVDVDTDS
1VC Dynamo Moscou (RUS)8440123+9
2SK Aich/Dob (AUT)5413610-4
3Neftohimic 2010 Burgas (BUL)5413611-5
27 September 2020
20h15Neftohimic 2010 Burgas (BUL)Neftohimic 2010 Burgas1 - 3
(22-25, 19-25, 25-16, 20-25)
SK Aich/DobSK Aich/Dob (AUT)
28 September 2020
19h00VC Dynamo Moscou (RUS)VC Dynamo Moscou3 - 1
(25-21, 32-30, 21-25, 25-22)
Neftohimic 2010 BurgasNeftohimic 2010 Burgas (BUL)
29 September 2020
20h15SK Aich/Dob (AUT)SK Aich/Dob1 - 3
(23-25, 17-25, 25-17, 22-25)
VC Dynamo MoscouVC Dynamo Moscou (RUS)
30 September 2020
20h15SK Aich/Dob (AUT)SK Aich/Dob2 - 3
(20-25, 25-13, 25-21, 18-25, 13-15)
Neftohimic 2010 BurgasNeftohimic 2010 Burgas (BUL)
1 Oktober 2020
19h00Neftohimic 2010 Burgas (BUL)Neftohimic 2010 Burgas1 - 3
(19-25, 23-25, 32-30, 11-25)
VC Dynamo MoscouVC Dynamo Moscou (RUS)
2 Oktober 2020
19h00VC Dynamo Moscou (RUS)VC Dynamo Moscou3 - 0
(25-17, 25-17, 25-21)
SK Aich/DobSK Aich/Dob (AUT)

Detail van de uitslagen


Eerste Ronde - Groep E (Zwitserland - Amriswil - 06/10/2020 - 08/10/2020)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Volley Amriswil (SUI)422063+3
2Shakhtar Soligorsk (BLR)3211550
3VC Greenyard Maaseik (BEL)220236-3
6 Oktober 2020
19h00Shakhtar Soligorsk (BLR)Shakhtar Soligorsk2 - 3
(22-25, 18-25, 25-13, 25-16, 8-15)
Volley AmriswilVolley Amriswil (SUI)
7 Oktober 2020
19h00VC Greenyard Maaseik (BEL)VC Greenyard Maaseik2 - 3
(25-23, 18-25, 25-23, 24-26, 14-16)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (BLR)
8 Oktober 2020
19h00Volley Amriswil (SUI)Volley Amriswil3 - 1
(25-21, 21-25, 25-16, 25-20)
VC Greenyard MaaseikVC Greenyard Maaseik (BEL)

Detail van de uitslagen


Eerste Ronde - Groep F (Italië - Trento - 29/09/2020 - 01/10/2020)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Trentino Volley (ITA)422060+6
2Vojvodina Novolin Novisad (SRB)321134-1
3London Polonia (ENG)220216-5
29 September 2020
20h30London Polonia (ENG)London Polonia0 - 3
(16-25, 17-25, 15-25)
Trentino VolleyTrentino Volley (ITA)
30 September 2020
20h30Vojvodina Novolin Novisad (SRB)Vojvodina Novolin Novisad3 - 1
(21-25, 25-21, 25-23, 25-18)
London PoloniaLondon Polonia (ENG)
1 Oktober 2020
20h30Trentino Volley (ITA)Trentino Volley3 - 0
(25-19, 25-20, 25-18)
Vojvodina Novolin NovisadVojvodina Novolin Novisad (SRB)

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde - Groep G (13/10/2020 - 12/11/2020)

13 Oktober 2020
20h30Jastrzebski Wegiel S.S.A (POL)Jastrzebski Wegiel S.S.AGeannuleerdFino Kaposvár SEFino Kaposvár SE (HUN)
14 Oktober 2020
17h30Fino Kaposvár SE (HUN)Fino Kaposvár SEGeannuleerdCSM Arcada GalatiCSM Arcada Galati (ROU)
15 Oktober 2020
20h30CSM Arcada Galati (ROU)CSM Arcada GalatiGeannuleerdJastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A (POL)
10 November 2020
18h00CSM Arcada Galati (ROU)CSM Arcada Galati3 - 0Fino Kaposvár SEFino Kaposvár SE (HUN)
11 November 2020
18h00Jastrzebski Wegiel S.S.A (POL)Jastrzebski Wegiel S.S.A3 - 0
(25-0, 25-0, 25-0)
Fino Kaposvár SEFino Kaposvár SE (HUN)
12 November 2020
18h00Jastrzebski Wegiel S.S.A (POL)Jastrzebski Wegiel S.S.A3 - 0
(25-18, 25-16, 25-17)
CSM Arcada GalatiCSM Arcada Galati (ROU)

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde - Groep H (27/10/2020 - 29/10/2020)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Trentino Volley (ITA)422060+6
2VC Dynamo Moscou (RUS)3211330
3Volley Amriswil (SUI)220206-6
27 Oktober 2020
19h00VC Dynamo Moscou (RUS)VC Dynamo Moscou3 - 0
(25-20, 25-21, 25-18)
Volley AmriswilVolley Amriswil (SUI)
28 Oktober 2020
19h00Trentino Volley (ITA)Trentino Volley3 - 0
(25-18, 25-13, 25-16)
VC Dynamo MoscouVC Dynamo Moscou (RUS)
29 Oktober 2020
19h00Trentino Volley (ITA)Trentino Volley3 - 0
(25-19, 25-22, 25-18)
Volley AmriswilVolley Amriswil (SUI)

Detail van de uitslagen


Pool A (08/12/2020 - 28/01/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Kedzierzyn-Kozle (POL)17660183+15
2PGE Skra Belchatow (POL)13642149+5
3Fenerbahçe Istanbul (TUR)5624814-6
4Lindemans Aalst (BEL)1606418-14
8 December 2020
18h00Lindemans Aalst (BEL)Lindemans Aalst2 - 3
(25-20, 22-25, 21-25, 25-17, 9-15)
Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
20h30PGE Skra Belchatow (POL)PGE Skra Belchatow0 - 3
(21-25, 19-25, 19-25)
Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (POL)
9 December 2020
18h00Lindemans Aalst (BEL)Lindemans Aalst0 - 3
(16-25, 17-25, 16-25)
PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow (POL)
20h30Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul0 - 3
(21-25, 20-25, 13-25)
Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (POL)
10 December 2020
18h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul1 - 3
(18-25, 21-25, 25-23, 21-25)
PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow (POL)
20h30Kedzierzyn-Kozle (POL)Kedzierzyn-Kozle3 - 0
(25-19, 25-19, 25-17)
Lindemans AalstLindemans Aalst (BEL)
26 Januari 2021
18h00Lindemans Aalst (BEL)Lindemans Aalst0 - 3
(14-25, 19-25, 19-25)
Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
20h30PGE Skra Belchatow (POL)PGE Skra Belchatow2 - 3
(23-25, 25-21, 20-25, 25-19, 10-15)
Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (POL)
27 Januari 2021
18h00Lindemans Aalst (BEL)Lindemans Aalst1 - 3
(25-17, 20-25, 18-25, 20-25)
PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow (POL)
20h30Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul0 - 3
(23-25, 18-25, 18-25)
Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (POL)
28 Januari 2021
18h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul1 - 3
(25-22, 20-25, 18-25, 20-25)
PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow (POL)
20h30Kedzierzyn-Kozle (POL)Kedzierzyn-Kozle3 - 1
(21-25, 25-16, 25-15, 25-19)
Lindemans AalstLindemans Aalst (BEL)

Detail van de uitslagen


Pool B (08/12/2020 - 11/02/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Perugia (ITA)15651164+12
2Cucine Lube Civitanova (ITA)15651155+10
3Tours VB (FRA)6624812-4
4Arkas Spor Izmir (TUR)0606018-18
8 December 2020
18h00Arkas Spor Izmir (TUR)Arkas Spor Izmir0 - 3 (forfait)
(0-25, 0-25, 0-25)
Tours VBTours VB (FRA)
20h30Cucine Lube Civitanova (ITA)Cucine Lube Civitanova3 - 1
(25-22, 22-25, 25-20, 25-23)
PerugiaPerugia (ITA)
9 December 2020
18h00Perugia (ITA)Perugia3 - 0 (forfait)Arkas Spor IzmirArkas Spor Izmir (TUR)
20h30Tours VB (FRA)Tours VB0 - 3
(21-25, 23-25, 23-25)
Cucine Lube CivitanovaCucine Lube Civitanova (ITA)
10 December 2020
18h00Arkas Spor Izmir (TUR)Arkas Spor Izmir0 - 3 (forfait)Cucine Lube CivitanovaCucine Lube Civitanova (ITA)
20h30Perugia (ITA)Perugia3 - 0
(25-19, 25-22, 25-22)
Tours VBTours VB (FRA)
9 Februari 2021
18h00Arkas Spor Izmir (TUR)Arkas Spor Izmir0 - 3 (forfait)
(0-25, 0-25, 0-25)
PerugiaPerugia (ITA)
20h30Cucine Lube Civitanova (ITA)Cucine Lube Civitanova3 - 1
(22-25, 25-20, 25-21, 25-15)
Tours VBTours VB (FRA)
10 Februari 2021
18h00Perugia (ITA)Perugia3 - 0
(25-21, 25-18, 25-21)
Cucine Lube CivitanovaCucine Lube Civitanova (ITA)
18h00Tours VB (FRA)Tours VB3 - 0 (forfait)
(25-0, 25-0, 25-0)
Arkas Spor IzmirArkas Spor Izmir (TUR)
11 Februari 2021
18h00Cucine Lube Civitanova (ITA)Cucine Lube Civitanova3 - 0 (forfait)
(25-0, 25-0, 25-0)
Arkas Spor IzmirArkas Spor Izmir (TUR)
20h30Tours VB (FRA)Tours VB1 - 3
(25-18, 15-25, 14-25, 21-25)
PerugiaPerugia (ITA)

Detail van de uitslagen


Pool C (08/12/2020 - 11/02/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Zenit Kazan (RUS)18660182+16
2ACH Ljubljana (SLO)9633119+2
3Berlin Recycling (GER)9633990
4Jastrzebski Wegiel S.S.A (POL)0606018-18
8 December 2020
17h00ACH Ljubljana (SLO)ACH Ljubljana0 - 3
(20-25, 23-25, 21-25)
Berlin RecyclingBerlin Recycling (GER)
19h30Jastrzebski Wegiel S.S.A (POL)Jastrzebski Wegiel S.S.A0 - 3
(0-25, 0-25, 0-25)
Zenit KazanZenit Kazan (RUS)
9 December 2020
18h30ACH Ljubljana (SLO)ACH Ljubljana3 - 0
(25-0, 25-0, 25-0)
Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A (POL)
19h30Berlin Recycling (GER)Berlin Recycling0 - 3
(21-25, 19-25, 18-25)
Zenit KazanZenit Kazan (RUS)
10 December 2020
17h00Zenit Kazan (RUS)Zenit Kazan3 - 1
(25-16, 19-25, 25-23, 28-26)
ACH LjubljanaACH Ljubljana (SLO)
21h00Berlin Recycling (GER)Berlin Recycling3 - 0
(25-0, 25-0, 25-0)
Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A (POL)
9 Februari 2021
16h00Jastrzebski Wegiel S.S.A (POL)Jastrzebski Wegiel S.S.A0 - 3 (forfait)
(0-25, 0-25, 0-25)
Zenit KazanZenit Kazan (RUS)
17h00ACH Ljubljana (SLO)ACH Ljubljana3 - 0 (forfait)
(19-25, 20-25, 13-25)
Berlin RecyclingBerlin Recycling (GER)
10 Februari 2021
14h00Berlin Recycling (GER)Berlin Recycling0 - 3
(18-25, 16-25, 14-25)
Zenit KazanZenit Kazan (RUS)
19h00ACH Ljubljana (SLO)ACH Ljubljana3 - 0 (forfait)
(25-0, 25-0, 25-0)
Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A (POL)
11 Februari 2021
17h00Zenit Kazan (RUS)Zenit Kazan3 - 1
(25-21, 20-25, 25-20, 25-20)
ACH LjubljanaACH Ljubljana (SLO)
19h00Berlin Recycling (GER)Berlin Recycling3 - 0 (forfait)
(25-0, 25-0, 25-0)
Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A (POL)

Detail van de uitslagen


Pool D (15/12/2020 - 10/12/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Modena Volley (ITA)12642149+5
-Verva Warszawa Orlen Paliwa (POL)12642149+5
3Knack Roeselare (BEL)7624913-4
4Kuzbass Kumerovo (RUS)5624814-6
15 December 2020
17h30Kuzbass Kumerovo (RUS)Kuzbass Kumerovo1 - 3
(23-25, 19-25, 25-22, 28-30)
Modena VolleyModena Volley (ITA)
20h30Knack Roeselare (BEL)Knack Roeselare0 - 3
(18-25, 24-26, 19-25)
Verva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen Paliwa (POL)
16 December 2020
17h30Verva Warszawa Orlen Paliwa (POL)Verva Warszawa Orlen Paliwa0 - 3
(21-25, 17-25, 24-26)
Modena VolleyModena Volley (ITA)
20h30Knack Roeselare (BEL)Knack Roeselare0 - 3
(24-26, 16-25, 20-25)
Kuzbass KumerovoKuzbass Kumerovo (RUS)
17 December 2020
17h30Verva Warszawa Orlen Paliwa (POL)Verva Warszawa Orlen Paliwa3 - 0
(25-22, 25-22, 25-16)
Kuzbass KumerovoKuzbass Kumerovo (RUS)
20h30Modena Volley (ITA)Modena Volley3 - 2
(25-27, 25-19, 22-25, 25-22, 15-11)
Knack RoeselareKnack Roeselare (BEL)
9 Februari 2021
18h00Knack Roeselare (BEL)Knack Roeselare1 - 3
(25-20, 19-25, 20-25, 18-25)
Verva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen Paliwa (POL)
20h30Kuzbass Kumerovo (RUS)Kuzbass Kumerovo0 - 3
(22-25, 15-25, 21-25)
Modena VolleyModena Volley (ITA)
10 Februari 2021
17h30Knack Roeselare (BEL)Knack Roeselare3 - 1
(18-25, 25-20, 25-20, 25-17)
Kuzbass KumerovoKuzbass Kumerovo (RUS)
20h30Verva Warszawa Orlen Paliwa (POL)Verva Warszawa Orlen Paliwa3 - 2
(20-25, 27-25, 22-25, 25-18, 15-10)
Modena VolleyModena Volley (ITA)
11 Februari 2021
18h00Modena Volley (ITA)Modena Volley0 - 3
(22-25, 21-25, 22-25)
Knack RoeselareKnack Roeselare (BEL)
20h30Verva Warszawa Orlen Paliwa (POL)Verva Warszawa Orlen Paliwa2 - 3
(23-25, 25-21, 18-25, 25-19, 5-15)
Kuzbass KumerovoKuzbass Kumerovo (RUS)

Detail van de uitslagen


Pool E (01/12/2020 - 11/02/2021)

1 December 2020
16h00Trentino Volley (ITA)Trentino Volley3 - 2
(21-25, 23-25, 25-23, 25-23, 15-2)
Lokomotiv NovosibirskLokomotiv Novosibirsk (RUS)
19h30CEZ Karlovarsko Karlovy Vary (CZE)CEZ Karlovarsko Karlovy Vary1 - 3
(14-25, 22-25, 25-23, 16-25)
VfB FriedrichshafenVfB Friedrichshafen (GER)
2 December 2020
16h00VfB Friedrichshafen (GER)VfB Friedrichshafen3 - 0
(25-20, 25-23, 25-22)
Lokomotiv NovosibirskLokomotiv Novosibirsk (RUS)
19h30CEZ Karlovarsko Karlovy Vary (CZE)CEZ Karlovarsko Karlovy Vary1 - 3
(25-19, 18-25, 18-25, 20-25)
Trentino VolleyTrentino Volley (ITA)
3 December 2020
16h00VfB Friedrichshafen (GER)VfB Friedrichshafen0 - 3
(19-25, 18-25, 18-25)
Trentino VolleyTrentino Volley (ITA)
19h30Lokomotiv Novosibirsk (RUS)Lokomotiv Novosibirsk3 - 1
(25-19, 25-27, 25-18, 25-22)
CEZ Karlovarsko Karlovy VaryCEZ Karlovarsko Karlovy Vary (CZE)
9 Februari 2021
17h00Trentino Volley (ITA)Trentino Volley3 - 0
(25-19, 25-20, 25-15)
Lokomotiv NovosibirskLokomotiv Novosibirsk (RUS)
18h30CEZ Karlovarsko Karlovy Vary (CZE)CEZ Karlovarsko Karlovy Vary3 - 0VfB FriedrichshafenVfB Friedrichshafen (GER)
10 Februari 2021
17h00CEZ Karlovarsko Karlovy Vary (CZE)CEZ Karlovarsko Karlovy Vary1 - 3
(22-25, 25-23, 20-25, 22-25)
Trentino VolleyTrentino Volley (ITA)
21h00VfB Friedrichshafen (GER)VfB Friedrichshafen0 - 3
(0-25, 0-25, 0-25)
Lokomotiv NovosibirskLokomotiv Novosibirsk (RUS)
11 Februari 2021
17h00Lokomotiv Novosibirsk (RUS)Lokomotiv Novosibirsk3 - 2
(25-20, 29-31, 27-29, 25-23, 15-13)
CEZ Karlovarsko Karlovy VaryCEZ Karlovarsko Karlovy Vary (CZE)
18h30VfB Friedrichshafen (GER)VfB Friedrichshafen0 - 3Trentino VolleyTrentino Volley (ITA)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (23/02/2021 - 01/05/2021)


Kwartfinales
23 Februari 2021
18h00Modena Volley (ITA)Modena Volley3 - 0
(25-21, 25-18, 25-22)
PerugiaPerugia (ITA)
24 Februari 2021
18h00Cucine Lube Civitanova (ITA)Cucine Lube Civitanova1 - 3
(23-25, 25-14, 21-25, 21-25)
Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (POL)
20h30PGE Skra Belchatow (POL)PGE Skra Belchatow1 - 3
(23-25, 25-19, 23-25, 19-25)
Zenit KazanZenit Kazan (RUS)
25 Februari 2021
19h30Berlin Recycling (GER)Berlin Recycling1 - 3
(19-25, 23-25, 28-26, 17-25)
Trentino VolleyTrentino Volley (ITA)
2 Maart 2021
20h30Perugia (ITA)Perugia3 - 0 (Golden Set : 15-5)
(25-23, 25-18, 25-21)
Modena VolleyModena Volley (ITA)
3 Maart 2021
18h00Kedzierzyn-Kozle (POL)Kedzierzyn-Kozle0 - 3 (Golden Set : 16-14)
(16-14, 24-26, 24-26)
Cucine Lube CivitanovaCucine Lube Civitanova (ITA)
4 Maart 2021
16h00Zenit Kazan (RUS)Zenit Kazan3 - 2
(22-25, 25-19, 25-17, 13-25, 15-12)
PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow (POL)
19h00Trentino Volley (ITA)Trentino Volley3 - 0
(25-22, 25-21, 25-14)
Berlin RecyclingBerlin Recycling (GER)

Halve Finale
18 Maart 2021
17h00Zenit Kazan (RUS)Zenit Kazan2 - 3
(25-22, 25-22, 27-29, 22-25, 14-16)
Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (POL)
19h00Trentino Volley (ITA)Trentino Volley3 - 0
(25-21, 25-16, 25-23)
PerugiaPerugia (ITA)
24 Maart 2021
18h00Kedzierzyn-Kozle (POL)Kedzierzyn-Kozle2 - 3
(15-13, 25-16, 25-21, 28-30, 18-20)
Zenit KazanZenit Kazan (RUS)
20h30Perugia (ITA)Perugia3 - 2
(25-22, 25-17, 23-25, 17-25, 15-6)
Trentino VolleyTrentino Volley (ITA)

Finale
1 Mei 2021
20h30Kedzierzyn-Kozle (POL)Kedzierzyn-Kozle - Trentino VolleyTrentino Volley (ITA)Verona (ita)

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden