De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - Champions League Heren - 2019/2020 - Home

Volleybal - Champions League Heren - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • ACH Ljubljana
  • Benfica Lisbon
  • Berlin Recycling
  • Ceské Budejovice
  • CS Arcada Galati
  • Cucine Lube Civitanova
  • Fakel Novy Urengoi
  • Fenerbahçe Istanbul
  • Halkbank Ankara
  • HAOK Mladost Zagreb
  • Jastrzebski Wegiel S.S.A
  • Kedzierzyn-Kozle
  • Knack Roeselare
  • Kuzbass Kumerovo
  • London Polonia
  • OK Budva
  • OK Mladost Brcko
  • Perugia
  • Shakhtar Soligorsk
  • SK Aich/Dob
  • Tours VB
  • Trentino Volley
  • VaLePa Sastamala
  • VC Greenyard Maaseik
  • Verva Warszawa Orlen Paliwa
  • VfB Friedrichshafen
  • Vojvodina Novolin Novisad
  • Zenit Kazan

Home

Champions League Heren 2019/2020 - Home

Eerste Ronde (22/10/2019 - 30/10/2019)

22 Oktober 2019
20h00HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb3 - 0
(25-11, 25-17, 25-14)
London PoloniaLondon Polonia (ENG)
23 Oktober 2019
17h00OK Mladost Brcko (BIH)OK Mladost Brcko0 - 3
(22-25, 17-25, 21-25)
Benfica LisbonBenfica Lisbon (POR)
29 Oktober 2019
21h00Benfica Lisbon (POR)Benfica Lisbon3 - 0
(25-18, 32-30, 25-18)
OK Mladost BrckoOK Mladost Brcko (BIH)
30 Oktober 2019
20h00London Polonia (ENG)London Polonia0 - 3
(9-25, 12-25, 22-25)
HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde (05/11/2019 - 14/11/2019)

5 November 2019
18h30Benfica Lisbon (POR)Benfica Lisbon3 - 0
(25-15, 25-17, 25-18)
OK BudvaOK Budva (MNE)
6 November 2019
16h00Shakhtar Soligorsk (BLR)Shakhtar Soligorsk3 - 0
(29-27, 25-22, 25-13)
VaLePa SastamalaVaLePa Sastamala (FIN)
16h00CS Arcada Galati (ROU)CS Arcada Galati3 - 0
(25-23, 25-17, 25-21)
Vojvodina Novolin NovisadVojvodina Novolin Novisad (SRB)
7 November 2019
18h30HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb3 - 1
(22-25, 25-18, 25-21, 25-14)
SK Aich/DobSK Aich/Dob (AUT)
13 November 2019
17h30Vojvodina Novolin Novisad (SRB)Vojvodina Novolin Novisad3 - 1 (Golden Set : 15-11)
(25-20, 21-25, 25-21, 25-22)
CS Arcada GalatiCS Arcada Galati (ROU)
20h20SK Aich/Dob (AUT)SK Aich/Dob3 - 1 (Golden Set : 9-15)
(26-28, 25-18, 28-26, 25-23)
HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)
14 November 2019
17h30VaLePa Sastamala (FIN)VaLePa Sastamala0 - 3
(22-25, 22-25, 21-25)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (BLR)
17h45OK Budva (MNE)OK Budva1 - 3
(25-15, 21-25, 23-25, 25-27)
Benfica LisbonBenfica Lisbon (POR)

Detail van de uitslagen


Derde Ronde (20/11/2019 - 27/11/2019)

20 November 2019
21h00Benfica Lisbon (POR)Benfica Lisbon3 - 0
(25-22, 25-20, 25-22)
HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)
21 November 2019
18h00Vojvodina Novolin Novisad (SRB)Vojvodina Novolin Novisad3 - 0
(25-21, 25-18, 25-18)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (BLR)
27 November 2019
15h00Shakhtar Soligorsk (BLR)Shakhtar Soligorsk0 - 3
(23-25, 18-25, 22-25)
Vojvodina Novolin NovisadVojvodina Novolin Novisad (SRB)
20h00HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb1 - 3
(20-25, 19-25, 25-20, 21-25)
Benfica LisbonBenfica Lisbon (POR)

Detail van de uitslagen


Pool A (05/12/2019 - 19/02/2020)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Cucine Lube Civitanova (ITA)18660185+13
2Trentino Volley (ITA)106421311+2
3Ceské Budejovice (CZE)66241014-4
4Fenerbahçe Istanbul (TUR)2606718-11
5 December 2019
16h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul2 - 3
(20-25, 25-21, 25-17, 21-25, 12-15)
Ceské BudejoviceCeské Budejovice (CZE)
12 December 2019
18h00Ceské Budejovice (CZE)Ceské Budejovice1 - 3
(18-25, 25-21, 13-25, 22-25)
Cucine Lube CivitanovaCucine Lube Civitanova (ITA)
20h30Trentino Volley (ITA)Trentino Volley3 - 2
(21-25, 23-25, 25-18, 25-17, 16-14)
Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
19 December 2019
16h30Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul1 - 3
(15-25, 19-25, 25-20, 17-25)
Cucine Lube CivitanovaCucine Lube Civitanova (ITA)
20h30Trentino Volley (ITA)Trentino Volley3 - 0
(25-11, 25-16, 25-21)
Ceské BudejoviceCeské Budejovice (CZE)
26 Januari 2020
18h00Cucine Lube Civitanova (ITA)Cucine Lube Civitanova3 - 0
(25-21, 25-18, 25-15)
Trentino VolleyTrentino Volley (ITA)
28 Januari 2020
20h30Cucine Lube Civitanova (ITA)Cucine Lube Civitanova3 - 1
(25-21, 25-19, 21-25, 25-19)
Ceské BudejoviceCeské Budejovice (CZE)
30 Januari 2020
16h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul1 - 3
(25-17, 22-25, 27-29, 20-25)
Trentino VolleyTrentino Volley (ITA)
13 Februari 2020
17h00Ceské Budejovice (CZE)Ceské Budejovice3 - 0
(25-23, 25-23, 25-21)
Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
20h30Trentino Volley (ITA)Trentino Volley1 - 3
(26-24, 29-31, 17-25, 22-25)
Cucine Lube CivitanovaCucine Lube Civitanova (ITA)
19 Februari 2020
17h00Ceské Budejovice (CZE)Ceské Budejovice2 - 3
(25-21, 25-22, 15-25, 22-25, 11-15)
Trentino VolleyTrentino Volley (ITA)
20h30Cucine Lube Civitanova (ITA)Cucine Lube Civitanova3 - 1
(25-17, 21-25, 25-18, 25-22)
Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)

Detail van de uitslagen


Pool B (03/12/2019 - 19/02/2020)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Fakel Novy Urengoi (RUS)13651158+7
2Kuzbass Kumerovo (RUS)12642149+5
3Berlin Recycling (GER)76241114-3
4ACH Ljubljana (SLO)4615817-9
3 December 2019
19h30Berlin Recycling (GER)Berlin Recycling3 - 0
(25-21, 25-15, 26-24)
ACH LjubljanaACH Ljubljana (SLO)
4 December 2019
13h00Kuzbass Kumerovo (RUS)Kuzbass Kumerovo3 - 0
(26-24, 25-21, 25-18)
Fakel Novy UrengoiFakel Novy Urengoi (RUS)
11 December 2019
15h00Fakel Novy Urengoi (RUS)Fakel Novy Urengoi3 - 0
(25-22, 25-18, 25-17)
Berlin RecyclingBerlin Recycling (GER)
18h00ACH Ljubljana (SLO)ACH Ljubljana3 - 2
(25-23, 25-16, 25-27, 23-25, 19-17)
Kuzbass KumerovoKuzbass Kumerovo (RUS)
17 December 2019
15h00Fakel Novy Urengoi (RUS)Fakel Novy Urengoi3 - 1
(24-26, 25-20, 25-19, 25-16)
ACH LjubljanaACH Ljubljana (SLO)
18 December 2019
19h30Berlin Recycling (GER)Berlin Recycling1 - 3
(17-25, 23-25, 25-19, 19-25)
Kuzbass KumerovoKuzbass Kumerovo (RUS)
28 Januari 2020
19h30Berlin Recycling (GER)Berlin Recycling2 - 3
(25-21, 25-15, 20-25, 22-25, 10-15)
Fakel Novy UrengoiFakel Novy Urengoi (RUS)
29 Januari 2020
13h00Kuzbass Kumerovo (RUS)Kuzbass Kumerovo3 - 0
(25-19, 25-23, 25-21)
ACH LjubljanaACH Ljubljana (SLO)
12 Februari 2020
15h00Fakel Novy Urengoi (RUS)Fakel Novy Urengoi3 - 0
(25-21, 25-16, 25-20)
Kuzbass KumerovoKuzbass Kumerovo (RUS)
18h00ACH Ljubljana (SLO)ACH Ljubljana2 - 3
(25-22, 25-19, 16-25, 22-25, 12-15)
Berlin RecyclingBerlin Recycling (GER)
19 Februari 2020
13h00Kuzbass Kumerovo (RUS)Kuzbass Kumerovo3 - 2
(22-25, 25-19, 25-14, 20-25, 15-8)
Berlin RecyclingBerlin Recycling (GER)
18h00ACH Ljubljana (SLO)ACH Ljubljana2 - 3
(18-25, 25-23, 25-20, 18-25, 11-15)
Fakel Novy UrengoiFakel Novy Urengoi (RUS)

Detail van de uitslagen


Pool C (04/12/2019 - 19/02/2020)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Jastrzebski Wegiel S.S.A (POL)15651176+11
2Zenit Kazan (RUS)116331411+3
3VC Greenyard Maaseik (BEL)96421213-1
4Halkbank Ankara (TUR)1606518-13
4 December 2019
15h30Halkbank Ankara (TUR)Halkbank Ankara2 - 3
(25-20, 25-23, 27-29, 20-25, 10-15)
VC Greenyard MaaseikVC Greenyard Maaseik (BEL)
11 December 2019
18h00Jastrzebski Wegiel S.S.A (POL)Jastrzebski Wegiel S.S.A3 - 0
(25-17, 25-17, 25-21)
Halkbank AnkaraHalkbank Ankara (TUR)
20h30VC Greenyard Maaseik (BEL)VC Greenyard Maaseik3 - 2
(20-25, 18-25, 25-23, 25-22, 20-18)
Zenit KazanZenit Kazan (RUS)
18 December 2019
15h30Halkbank Ankara (TUR)Halkbank Ankara1 - 3
(26-24, 23-25, 20-25, 22-25)
Zenit KazanZenit Kazan (RUS)
19 December 2019
18h00Jastrzebski Wegiel S.S.A (POL)Jastrzebski Wegiel S.S.A3 - 0
(25-17, 25-20, 25-21)
VC Greenyard MaaseikVC Greenyard Maaseik (BEL)
18 Januari 2020
17h00Zenit Kazan (RUS)Zenit Kazan2 - 3
(25-18, 16-25, 25-20, 22-25, 14-16)
Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A (POL)
29 Januari 2020
15h30Halkbank Ankara (TUR)Halkbank Ankara0 - 3
(18-25, 18-25, 15-25)
Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A (POL)
17h00Zenit Kazan (RUS)Zenit Kazan3 - 0
(25-14, 25-10, 25-22)
VC Greenyard MaaseikVC Greenyard Maaseik (BEL)
12 Februari 2020
18h00Jastrzebski Wegiel S.S.A (POL)Jastrzebski Wegiel S.S.A3 - 1
(25-18, 30-28, 19-25, 25-23)
Zenit KazanZenit Kazan (RUS)
20h30VC Greenyard Maaseik (BEL)VC Greenyard Maaseik3 - 1
(25-22, 34-36, 25-21, 25-18)
Halkbank AnkaraHalkbank Ankara (TUR)
19 Februari 2020
17h00Zenit Kazan (RUS)Zenit Kazan3 - 1
(25-23, 23-25, 25-19, 25-15)
Halkbank AnkaraHalkbank Ankara (TUR)
20h30VC Greenyard Maaseik (BEL)VC Greenyard Maaseik3 - 2
(25-23, 20-25, 19-25, 25-22, 15-8)
Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A (POL)

Detail van de uitslagen


Pool D (04/12/2019 - 19/02/2020)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Perugia (ITA)18660184+14
2Tours VB (FRA)9633911-2
3Verva Warszawa Orlen Paliwa (POL)6624912-3
4Benfica Lisbon (POR)3615716-9
4 December 2019
19h00Verva Warszawa Orlen Paliwa (POL)Verva Warszawa Orlen Paliwa3 - 0
(25-15, 25-22, 25-23)
Tours VBTours VB (FRA)
20h30Perugia (ITA)Perugia3 - 1
(25-18, 24, 26, 25-15, 25-19)
Benfica LisbonBenfica Lisbon (POR)
10 December 2019
18h15Benfica Lisbon (POR)Benfica Lisbon3 - 1
(25-19, 25-17, 22-25, 25-20)
Verva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen Paliwa (POL)
11 December 2019
20h00Tours VB (FRA)Tours VB0 - 3
(30-32, )
PerugiaPerugia (ITA)
17 December 2019
20h30Verva Warszawa Orlen Paliwa (POL)Verva Warszawa Orlen Paliwa1 - 3
(17-25, 25-23, 21-25, 24-26)
PerugiaPerugia (ITA)
19 December 2019
21h00Benfica Lisbon (POR)Benfica Lisbon1 - 3
(20-25, 25-20, 22-25, 18-25)
Tours VBTours VB (FRA)
29 Januari 2020
19h00Verva Warszawa Orlen Paliwa (POL)Verva Warszawa Orlen Paliwa3 - 0
(25-21, 25-13, 25-22)
Benfica LisbonBenfica Lisbon (POR)
20h30Perugia (ITA)Perugia3 - 0
(25-21, 25-15, 25-21)
Tours VBTours VB (FRA)
12 Februari 2020
20h00Tours VB (FRA)Tours VB3 - 0
(25-21, 25-21, 25-20)
Verva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen Paliwa (POL)
13 Februari 2020
21h00Benfica Lisbon (POR)Benfica Lisbon1 - 3
(24-26, 21-25, 25-22, 17-25)
PerugiaPerugia (ITA)
19 Februari 2020
20h00Tours VB (FRA)Tours VB3 - 1
(25-23, 22-25, 25-23, 25-17)
Benfica LisbonBenfica Lisbon (POR)
20h30Perugia (ITA)Perugia3 - 1
(25-17, 25-27, 25-17, 25-19)
Verva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen Paliwa (POL)

Detail van de uitslagen


Pool E (03/12/2019 - 19/02/2020)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Kedzierzyn-Kozle (POL)18660180+18
2Knack Roeselare (BEL)11642129+3
3VfB Friedrichshafen (GER)5624714-7
4Vojvodina Novolin Novisad (SRB)2606418-14
3 December 2019
18h00Kedzierzyn-Kozle (POL)Kedzierzyn-Kozle3 - 0
(25-20, 25-21, 25-21)
Vojvodina Novolin NovisadVojvodina Novolin Novisad (SRB)
4 December 2019
20h00VfB Friedrichshafen (GER)VfB Friedrichshafen0 - 3
(23-25, 21-25, 15-25)
Knack RoeselareKnack Roeselare (BEL)
10 December 2019
18h00Vojvodina Novolin Novisad (SRB)Vojvodina Novolin Novisad0 - 3
(20-25, 21-25, 20-25)
VfB FriedrichshafenVfB Friedrichshafen (GER)
20h30Knack Roeselare (BEL)Knack Roeselare0 - 3
(17-25, 19-25, 21-25)
Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (POL)
17 December 2019
18h00Vojvodina Novolin Novisad (SRB)Vojvodina Novolin Novisad2 - 3
(21-25, 20-25, 25-22, 25-22, 12-15)
Knack RoeselareKnack Roeselare (BEL)
18 December 2019
20h00VfB Friedrichshafen (GER)VfB Friedrichshafen0 - 3
(23-25, 22-25, 20-25)
Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (POL)
28 Januari 2020
18h00Kedzierzyn-Kozle (POL)Kedzierzyn-Kozle3 - 0
(25-19, 25-18, 25-20)
Knack RoeselareKnack Roeselare (BEL)
29 Januari 2020
20h00VfB Friedrichshafen (GER)VfB Friedrichshafen3 - 2
(23-25, 25-18, 17-25, 25-20, 15-13)
Vojvodina Novolin NovisadVojvodina Novolin Novisad (SRB)
11 Februari 2020
18h00Vojvodina Novolin Novisad (SRB)Vojvodina Novolin Novisad0 - 3
(11-25, 22-25, 18-25)
Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (POL)
20h30Knack Roeselare (BEL)Knack Roeselare3 - 1
(28-26, 26-28, 25-19, 25-17)
VfB FriedrichshafenVfB Friedrichshafen (GER)
19 Februari 2020
18h00Kedzierzyn-Kozle (POL)Kedzierzyn-Kozle3 - 0
(25-21, 25-21, 25-22)
VfB FriedrichshafenVfB Friedrichshafen (GER)
20h30Knack Roeselare (BEL)Knack Roeselare3 - 0
(28-26, 25-20, 25-18)
Vojvodina Novolin NovisadVojvodina Novolin Novisad (SRB)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Italië - Rome - 04/03/2020 - 15/03/2020)


Kwartfinales
4 Maart 2020
13h00Kuzbass Kumerovo (RUS)Kuzbass Kumerovo2 - 3
(25-22, 24-26, 25-17, 26-28, 14-16)
Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (POL)
15h00Fakel Novy Urengoi (RUS)Fakel Novy Urengoi1 - 3
(23-25, 21-25, 25-22, 21-25)
PerugiaPerugia (ITA)
20h30Knack Roeselare (BEL)Knack Roeselare0 - 3
(29-31, 14-25, 16-25)
Cucine Lube CivitanovaCucine Lube Civitanova (ITA)
10 Maart 2020
20h30Perugia (ITA)PerugiaGeannuleerdFakel Novy UrengoiFakel Novy Urengoi (RUS)
11 Maart 2020
18h00Kedzierzyn-Kozle (POL)Kedzierzyn-Kozle1 - 3
(25-21, 23-25, 18-25, 20-25)
Kuzbass KumerovoKuzbass Kumerovo (RUS)
20h30Cucine Lube Civitanova (ITA)Cucine Lube CivitanovaGeannuleerdKnack RoeselareKnack Roeselare (BEL)
13 Maart 2020
20h30Trentino Volley (ITA)Trentino VolleyGeannuleerdJastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A (POL)
15 Maart 2020
18h00Jastrzebski Wegiel S.S.A (POL)Jastrzebski Wegiel S.S.AGeannuleerdTrentino VolleyTrentino Volley (ITA)

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden