De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - Champions League Dames - 2019/2020 - Home

Volleybal - Champions League Dames - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Alba Blaj CSV
  • Budowlani Lódz
  • Cannes RC
  • Dynamo Moscow
  • Eczacibasi Istanbul
  • Fenerbahçe Istanbul
  • HAOK Mladost Zagreb
  • IG Novara Trecate
  • Imoco Volley Conegliano
  • Khimik Yuzhny Odessa
  • LKS Lódz
  • Lokomotiv Kaliningrad
  • LP Viesti Salo
  • Luka Bar
  • Maritza Plovdiv
  • MTV Stuttgart
  • Nantes Volley-Ball
  • Nova Branik Maribor
  • Partizani Tirana
  • Savino Del Bene Scandicci
  • SK UP Olomouc
  • Uralochka NTMK Ekaterinburg
  • Vakifbank Istanbul
  • Vasas Budapest
  • ZOK Jedinstvo Brcko

Home

Champions League Dames 2019/2020 - Home

Tweede Ronde (08/10/2019 - 16/10/2019)

8 Oktober 2019
18h00Luka Bar (MNE)Luka Bar0 - 3
(12-25, 17-25, 7-25)
Vasas BudapestVasas Budapest (HUN)
9 Oktober 2019
18h00Partizani Tirana (ALB)Partizani Tirana3 - 1
(15-25, 25-22, 25-20, 25-20)
ZOK Jedinstvo BrckoZOK Jedinstvo Brcko (BIH)
20h00HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb3 - 0
(25-17, 25-17, 27-25)
Khimik Yuzhny OdessaKhimik Yuzhny Odessa (UKR)
15 Oktober 2019
17h00Khimik Yuzhny Odessa (UKR)Khimik Yuzhny Odessa3 - 0 (Golden Set : 15-8)
(25-23, 25-23, 25-21)
HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)
19h00Vasas Budapest (HUN)Vasas Budapest3 - 0
(25-10, 25-19, 25-16)
Luka BarLuka Bar (MNE)
16 Oktober 2019
19h00ZOK Jedinstvo Brcko (BIH)ZOK Jedinstvo Brcko2 - 3
(21-25, 25-19, 18-25, 25-21, 13-15)
Partizani TiranaPartizani Tirana (ALB)

Detail van de uitslagen


Derde Ronde (22/10/2019 - 31/10/2019)

22 Oktober 2019
18h10SK UP Olomouc (CZE)SK UP Olomouc2 - 3
(25-22, 12-25, 25-23, 20-25, 13-15)
Khimik Yuzhny OdessaKhimik Yuzhny Odessa (UKR)
23 Oktober 2019
18h00Vasas Budapest (HUN)Vasas Budapest3 - 0
(25-19, 25-20, 25-16)
Partizani TiranaPartizani Tirana (ALB)
29 Oktober 2019
17h00Khimik Yuzhny Odessa (UKR)Khimik Yuzhny Odessa2 - 3 (Golden Set : 15-13)
(25-18, 25-23, 19-25, 24-26, 13-15)
SK UP OlomoucSK UP Olomouc (CZE)
31 Oktober 2019
18h00Partizani Tirana (ALB)Partizani Tirana0 - 3
(19-25, 17-25, 16-25)
Vasas BudapestVasas Budapest (HUN)

Detail van de uitslagen


Pool A (19/11/2019 - 18/02/2020)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Eczacibasi Istanbul (TUR)15660186+12
2Fenerbahçe Istanbul (TUR)14642166+10
3Budowlani Lódz (POL)7624813-5
4LP Viesti Salo (FIN)0606118-17
19 November 2019
15h30Eczacibasi Istanbul (TUR)Eczacibasi Istanbul3 - 2
(25-23, 25-18, 23-25, 22-25, 15-10)
Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
20 November 2019
18h00Budowlani Lódz (POL)Budowlani Lódz3 - 1
(25-16, 25-12, 18-25, 25-22)
LP Viesti SaloLP Viesti Salo (FIN)
26 November 2019
18h00LP Viesti Salo (FIN)LP Viesti Salo0 - 3
(22-25, 10-25, 14-25)
Eczacibasi IstanbulEczacibasi Istanbul (TUR)
28 November 2019
17h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul3 - 0
(25-20, 25-12, 25-13)
Budowlani LódzBudowlani Lódz (POL)
18 December 2019
18h00Budowlani Lódz (POL)Budowlani Lódz0 - 3
(17-25, 16-25, 22-25)
Eczacibasi IstanbulEczacibasi Istanbul (TUR)
18h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul3 - 0
(25-10, 25-16, 25-14)
LP Viesti SaloLP Viesti Salo (FIN)
22 Januari 2020
15h30Eczacibasi Istanbul (TUR)Eczacibasi Istanbul3 - 0
(25-16, 25-13, 25-13)
LP Viesti SaloLP Viesti Salo (FIN)
18h00Budowlani Lódz (POL)Budowlani Lódz0 - 3
(20-25, 21-25, 22-25)
Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
5 Februari 2020
17h30LP Viesti Salo (FIN)LP Viesti Salo0 - 3
(31-33, 21-25, 19-25)
Budowlani LódzBudowlani Lódz (POL)
6 Februari 2020
17h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul2 - 3
(22-25, 25-16, 24-26, 25-20, 10-15)
Eczacibasi IstanbulEczacibasi Istanbul (TUR)
18 Februari 2020
15h00Eczacibasi Istanbul (TUR)Eczacibasi Istanbul3 - 2
(17-25, 25-27, 25-19, 25-21, 15-7)
Budowlani LódzBudowlani Lódz (POL)
18h00LP Viesti Salo (FIN)LP Viesti Salo0 - 3
(17-25, 12-25, 14-25)
Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)

Detail van de uitslagen


Pool B (20/11/2019 - 18/02/2020)

20 November 2019
16h00Vakifbank Istanbul (TUR)Vakifbank Istanbul2 - 3
(21-25, 25-19, 25-13, 15-25, 11-15)
Savino Del Bene ScandicciSavino Del Bene Scandicci (ITA)
18h00Lokomotiv Kaliningrad (RUS)Lokomotiv Kaliningrad3 - 0
(25-18, 25-14, 25-11)
Nova Branik MariborNova Branik Maribor (SLO)
27 November 2019
19h00Nova Branik Maribor (SLO)Nova Branik Maribor0 - 3
(13-25, 17-25, 14-25)
Vakifbank IstanbulVakifbank Istanbul (TUR)
20h30Savino Del Bene Scandicci (ITA)Savino Del Bene Scandicci3 - 1
(26-24, 23-25, 26-24, 25-21)
Lokomotiv KaliningradLokomotiv Kaliningrad (RUS)
17 December 2019
18h00Lokomotiv Kaliningrad (RUS)Lokomotiv Kaliningrad2 - 3
(34-32, 25-21, 19-25, 24-26, 10-15)
Vakifbank IstanbulVakifbank Istanbul (TUR)
18 December 2019
20h30Savino Del Bene Scandicci (ITA)Savino Del Bene Scandicci3 - 0
(25-16, 25-22, 25-16)
Nova Branik MariborNova Branik Maribor (SLO)
22 Januari 2020
18h00Lokomotiv Kaliningrad (RUS)Lokomotiv Kaliningrad2 - 3
(17-25, 25-23, 21-25, 25-16, 12-15)
Savino Del Bene ScandicciSavino Del Bene Scandicci (ITA)
23 Januari 2020
17h00Vakifbank Istanbul (TUR)Vakifbank Istanbul3 - 0
(25-15, 25-11, 25-10)
Nova Branik MariborNova Branik Maribor (SLO)
4 Februari 2020
18h00Nova Branik Maribor (SLO)Nova Branik Maribor0 - 3
(17-25, 21-25, 18-25)
Lokomotiv KaliningradLokomotiv Kaliningrad (RUS)
5 Februari 2020
20h30Savino Del Bene Scandicci (ITA)Savino Del Bene Scandicci0 - 3
(26-28, 19-25, 21-25)
Vakifbank IstanbulVakifbank Istanbul (TUR)
18 Februari 2020
17h30Vakifbank Istanbul (TUR)Vakifbank Istanbul3 - 0
(25-22, 25-11, 25-18)
Lokomotiv KaliningradLokomotiv Kaliningrad (RUS)
18h00Nova Branik Maribor (SLO)Nova Branik Maribor1 - 3
(25-23, 20-25, 20-25, 14-25)
Savino Del Bene ScandicciSavino Del Bene Scandicci (ITA)

Detail van de uitslagen


Pool C (19/11/2019 - 18/02/2020)

PloegPunGWWVDVDTDS
1IG Novara Trecate (ITA)14651165+11
2MTV Stuttgart (GER)13642149+5
3LKS Lódz (POL)86331214-2
4Khimik Yuzhny Odessa (UKR)1606418-14
19 November 2019
18h00LKS Lódz (POL)LKS Lódz3 - 2
(16-25, 25-22, 25-19, 16-25, 15-10)
MTV StuttgartMTV Stuttgart (GER)
20 November 2019
20h30IG Novara Trecate (ITA)IG Novara Trecate3 - 0
(25-17, 25-10, 25-7)
Khimik Yuzhny OdessaKhimik Yuzhny Odessa (UKR)
26 November 2019
17h00Khimik Yuzhny Odessa (UKR)Khimik Yuzhny Odessa2 - 3
(25-23, 25-17, 20-25, 18-25, 8-15)
LKS LódzLKS Lódz (POL)
27 November 2019
19h00MTV Stuttgart (GER)MTV Stuttgart3 - 1
(11-25, 25-20, 25-18, 25-23)
IG Novara TrecateIG Novara Trecate (ITA)
17 December 2019
17h00Khimik Yuzhny Odessa (UKR)Khimik Yuzhny Odessa1 - 3
(22-25, 16-25, 25-22, 26-28)
MTV StuttgartMTV Stuttgart (GER)
18h00LKS Lódz (POL)LKS Lódz2 - 3
(25-22, 15-25, 9-25, 25-19, 10-15)
IG Novara TrecateIG Novara Trecate (ITA)
23 Januari 2020
18h00LKS Lódz (POL)LKS Lódz3 - 1
(25-15, 25-19, 23-25, 25-22)
Khimik Yuzhny OdessaKhimik Yuzhny Odessa (UKR)
20h30IG Novara Trecate (ITA)IG Novara Trecate3 - 0
(25-11, 25-22, 25-19)
MTV StuttgartMTV Stuttgart (GER)
4 Februari 2020
17h00Khimik Yuzhny Odessa (UKR)Khimik Yuzhny Odessa0 - 3
(14-25, 14-25, 12-25)
IG Novara TrecateIG Novara Trecate (ITA)
5 Februari 2020
19h00MTV Stuttgart (GER)MTV Stuttgart3 - 1
(17-25, 28-26, 25-16, 25-18)
LKS LódzLKS Lódz (POL)
18 Februari 2020
19h00MTV Stuttgart (GER)MTV Stuttgart3 - 0
(25-21, 25-19, 25-17)
Khimik Yuzhny OdessaKhimik Yuzhny Odessa (UKR)
20h30IG Novara Trecate (ITA)IG Novara Trecate3 - 0
(25-21, 25-20, 26-24)
LKS LódzLKS Lódz (POL)

Detail van de uitslagen


Pool D (19/11/2019 - 18/02/2020)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Imoco Volley Conegliano (ITA)17660182+16
2Nantes Volley-Ball (FRA)96331011-1
-Alba Blaj CSV (ROU)96331011-1
4Vasas Budapest (HUN)1606418-14
19 November 2019
19h30Nantes Volley-Ball (FRA)Nantes Volley-Ball3 - 1
(25-18, 20-25, 25-12, 25-16)
Alba Blaj CSVAlba Blaj CSV (ROU)
20h30Imoco Volley Conegliano (ITA)Imoco Volley Conegliano3 - 2
(21-25, 25-20, 25-10, 23-25, 15-4)
Vasas BudapestVasas Budapest (HUN)
26 November 2019
19h00Vasas Budapest (HUN)Vasas Budapest0 - 3
(23-25, 22-25, 11-25)
Nantes Volley-BallNantes Volley-Ball (FRA)
27 November 2019
16h00Alba Blaj CSV (ROU)Alba Blaj CSV0 - 3
(22-25, 14-25, 22-25)
Imoco Volley ConeglianoImoco Volley Conegliano (ITA)
17 December 2019
19h30Nantes Volley-Ball (FRA)Nantes Volley-Ball0 - 3
(22-25, 18-25, 22-25)
Imoco Volley ConeglianoImoco Volley Conegliano (ITA)
19 December 2019
19h00Vasas Budapest (HUN)Vasas Budapest1 - 3
(20-25, 16-25, 25-13, 18-25)
Alba Blaj CSVAlba Blaj CSV (ROU)
21 Januari 2020
19h30Nantes Volley-Ball (FRA)Nantes Volley-Ball3 - 1
(25-23, 15-25, 25-22, 25-18)
Vasas BudapestVasas Budapest (HUN)
22 Januari 2020
20h30Imoco Volley Conegliano (ITA)Imoco Volley Conegliano3 - 0
(25-16, 25-16, 25-17)
Alba Blaj CSVAlba Blaj CSV (ROU)
5 Februari 2020
16h00Alba Blaj CSV (ROU)Alba Blaj CSV3 - 1
(27-29, 25-13, 27-25, 25-21)
Nantes Volley-BallNantes Volley-Ball (FRA)
6 Februari 2020
19h00Vasas Budapest (HUN)Vasas Budapest0 - 3
(12-25, 19-25, 13-25)
Imoco Volley ConeglianoImoco Volley Conegliano (ITA)
18 Februari 2020
16h00Alba Blaj CSV (ROU)Alba Blaj CSV3 - 0
(25-23, 25-16, 25-21)
Vasas BudapestVasas Budapest (HUN)
19h00Imoco Volley Conegliano (ITA)Imoco Volley Conegliano3 - 0
(25-23, 25-19, 25-17)
Nantes Volley-BallNantes Volley-Ball (FRA)

Detail van de uitslagen


Pool E (19/11/2019 - 18/02/2020)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Dynamo Moscow (RUS)12642138+5
2Maritza Plovdiv (BUL)963313130
3Cannes RC (FRA)963312120
4Uralochka NTMK Ekaterinburg (RUS)66241116-5
19 November 2019
20h30Cannes RC (FRA)Cannes RC3 - 1
(26-24, 18-25, 25-7, 25-19)
Maritza PlovdivMaritza Plovdiv (BUL)
21 November 2019
17h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow3 - 1
(25-18, 22-25, 25-17, 25-20)
Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (RUS)
27 November 2019
15h00Uralochka NTMK Ekaterinburg (RUS)Uralochka NTMK Ekaterinburg2 - 3
(28-26, 14-25, 25-23, 16-25, 12-15)
Cannes RCCannes RC (FRA)
17h30Maritza Plovdiv (BUL)Maritza Plovdiv1 - 3
(18-25, 25-22, 17-25, 17-25)
Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
17 December 2019
20h00Cannes RC (FRA)Cannes RC3 - 0
(25-22, 28-26, 25-22)
Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
19 December 2019
15h00Uralochka NTMK Ekaterinburg (RUS)Uralochka NTMK Ekaterinburg3 - 2
(25-17, 18-25, 18-25, 25-22, 15-13)
Maritza PlovdivMaritza Plovdiv (BUL)
21 Januari 2020
20h30Cannes RC (FRA)Cannes RC2 - 3
(26-24, 22-25, 21-25, 25-21, 13-15)
Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (RUS)
23 Januari 2020
17h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow1 - 3
(23-25, 25-18, 23-25, 17-25)
Maritza PlovdivMaritza Plovdiv (BUL)
5 Februari 2020
17h30Maritza Plovdiv (BUL)Maritza Plovdiv3 - 1
(17-25, 25-18, 25-12, 25-21)
Cannes RCCannes RC (FRA)
6 Februari 2020
15h00Uralochka NTMK Ekaterinburg (RUS)Uralochka NTMK Ekaterinburg0 - 3
(20-25, 16-25, 23-25)
Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
18 Februari 2020
17h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow3 - 0
(25-22, 25-20, 25-22)
Cannes RCCannes RC (FRA)
17h30Maritza Plovdiv (BUL)Maritza Plovdiv3 - 2
(25-19, 21-25, 25-17, 22-25, 20-18)
Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (RUS)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Italië - Treviso - 03/03/2020 - 19/03/2020)


Kwartfinales
3 Maart 2020
17h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow0 - 3
(13-25, 17-25, 17-25)
Vakifbank IstanbulVakifbank Istanbul (TUR)
4 Maart 2020
19h00MTV Stuttgart (GER)MTV Stuttgart0 - 3
(17-25, 16-25, 20-25)
Imoco Volley ConeglianoImoco Volley Conegliano (ITA)
10 Maart 2020
20h30Imoco Volley Conegliano (ITA)Imoco Volley ConeglianoGeannuleerdMTV StuttgartMTV Stuttgart (GER)
12 Maart 2020
17h30Vakifbank Istanbul (TUR)Vakifbank Istanbul3 - 0
(25-13, 25-18, 25-15)
Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
18 Maart 2020
17h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe IstanbulGeannuleerdIG Novara TrecateIG Novara Trecate (ITA)
20h30Savino Del Bene Scandicci (ITA)Savino Del Bene ScandicciGeannuleerdEczacibasi IstanbulEczacibasi Istanbul (TUR)
19 Maart 2020
18h00Eczacibasi Istanbul (TUR)Eczacibasi IstanbulGeannuleerdSavino Del Bene ScandicciSavino Del Bene Scandicci (ITA)
20h30IG Novara Trecate (ITA)IG Novara TrecateGeannuleerdFenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden