De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - Champions League Dames - Erelijst

Volleybal - Champions League Dames - Erelijst

Keuze van een seizoen :

 
  •  Developres Rzeszów
  • Busto Arsizio
  • Calcit Volleyball Kamnik
  • Dinamo Kazan
  • Dynamo Moscow
  • Eczacibasi Istanbul
  • Fenerbahçe Istanbul
  • HAOK Mladost Zagreb
  • Hapoel Kfar Saba
  • IG Novara Trecate
  • Imoco Volley Conegliano
  • Khimik Yuzhny Odessa
  • KPS Chemik Police
  • LKS Lódz
  • Lokomotiv Kaliningrad
  • Maritza Plovdiv
  • Minchanka Minsk
  • MTV Stuttgart
  • Mulhouse ASPTT
  • Nantes Volley-Ball
  • Savino Del Bene Scandicci
  • SC Prometey Kamyanske
  • Schweriner SC
  • SK UP Olomouc
  • Tent Obrenovac
  • Vakifbank Istanbul
  • Vasas Budapest

Home

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Champions League Dames - Erelijst sinds 1960/1961

2019/2020Deze wedstrijd werd geannuleerd
2018/2019IG Novara TrecateIG Novara TrecateImoco Volley ConeglianoImoco Volley Conegliano
2017/2018Vakifbank IstanbulVakifbank IstanbulAlba Blaj CSVAlba Blaj CSVImoco Volley ConeglianoImoco Volley Conegliano
2016/2017Vakifbank IstanbulVakifbank IstanbulImoco Volley ConeglianoImoco Volley ConeglianoEczacibasi IstanbulEczacibasi Istanbul
2015/2016CasalmaggioreCasalmaggioreVakifbank IstanbulVakifbank IstanbulFenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul
2014/2015Eczacibasi IstanbulEczacibasi IstanbulBusto ArsizioBusto ArsizioVakifbank IstanbulVakifbank Istanbul
2013/2014Dinamo KazanDinamo KazanVakifbank IstanbulVakifbank IstanbulTelekom BakuTelekom Baku
2012/2013Vakifbank IstanbulVakifbank IstanbulTelekom BakuTelekom BakuBusto ArsizioBusto Arsizio
2011/2012Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe IstanbulCannes RCCannes RCDinamo KazanDinamo Kazan
2010/2011Vakifbank IstanbulVakifbank IstanbulTelekom BakuTelekom BakuFenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul
2009/2010Volley BergamoVolley BergamoFenerbahçe IstanbulFenerbahçe IstanbulCannes RCCannes RC
2008/2009Volley BergamoVolley BergamoDynamo MoscowDynamo MoscowSirio PerugiaSirio Perugia
2007/2008Sirio PerugiaSirio PerugiaZarechie OdintsovoZarechie OdintsovoAsystel NovaraAsystel Novara
2006/2007Volley BergamoVolley BergamoDynamo MoscowDynamo MoscowTenerifeTenerife
2005/2006Sirio PerugiaSirio PerugiaCannes RCCannes RCVolley BergamoVolley Bergamo
2004/2005Volley BergamoVolley BergamoAsystel NovaraAsystel NovaraTenerifeTenerife
2003/2004TenerifeTenerifeSirio PerugiaSirio PerugiaCannes RCCannes RC
2002/2003Cannes RCCannes RCUralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK EkaterinburgVolley BergamoVolley Bergamo
2001/2002Cannes RCCannes RCVolley BergamoVolley BergamoTenerifeTenerife
2000/2001Volley ModenaVolley ModenaReggio CalabriaReggio CalabriaUralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg
1999/2000Volley BergamoVolley BergamoUralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK EkaterinburgEczacibasi IstanbulEczacibasi Istanbul
1998/1999Volley BergamoVolley BergamoVakifbank AnkaraVakifbank AnkaraCannes RCCannes RC
1997/1998ZOK DubrovnikZOK DubrovnikVakifbank AnkaraVakifbank AnkaraVolley BergamoVolley Bergamo
1996/1997Volley BergamoVolley BergamoUralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK EkaterinburgCannes RCCannes RC
1995/1996MateraMateraUralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK EkaterinburgIskra LuhanskIskra Luhansk
1994/1995Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK EkaterinburgMateraMateraIskra LuhanskIskra Luhansk
1993/1994Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK EkaterinburgHAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost ZagrebMateraMatera
1992/1993MateraMateraOlimpia Teodora RavennaOlimpia Teodora RavennaUralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg
1991/1992Olimpia Teodora RavennaOlimpia Teodora RavennaHAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost ZagrebUralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg
1990/1991HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost ZagrebUralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK EkaterinburgOlimpia Teodora RavennaOlimpia Teodora Ravenna
1989/1990Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK EkaterinburgOlimpia Teodora RavennaOlimpia Teodora RavennaDinamo TiranaDinamo Tirana
1988/1989Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK EkaterinburgOlimpia Teodora RavennaOlimpia Teodora RavennaDynamo BerlinDynamo Berlin
1987/1988Olimpia Teodora RavennaOlimpia Teodora RavennaUralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK EkaterinburgDynamo BerlinDynamo Berlin
1986/1987Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK EkaterinburgOlimpia Teodora RavennaOlimpia Teodora RavennaDynamo BerlinDynamo Berlin
1985/1986CSKA MoscowCSKA MoscowOlimpia Teodora RavennaOlimpia Teodora RavennaDynamo BerlinDynamo Berlin
1984/1985ADK Alma-AtaADK Alma-AtaOlimpia Teodora RavennaOlimpia Teodora RavennaTungsram SC BudapestTungsram SC Budapest
1983/1984CSKA SofiaCSKA SofiaOlimpia Teodora RavennaOlimpia Teodora RavennaSV LohhofSV Lohhof
1982/1983Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK EkaterinburgVasas BudapestVasas BudapestVK Slavia BratislavaVK Slavia Bratislava
1981/1982Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK EkaterinburgDokkum VolleybalDokkum VolleybalSV LohhofSV Lohhof
1980/1981Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK EkaterinburgLevski Siconco SofiaLevski Siconco SofiaSchweriner SCSchweriner SC
1979/1980Ruda Hvezda PrahaRuda Hvezda PrahaEczacibasi IstanbulEczacibasi IstanbulNIM SE BudapestNIM SE Budapest
1978/1979CSKA SofiaCSKA SofiaNIM SE BudapestNIM SE BudapestDynamo BerlinDynamo Berlin
1977/1978Schweriner SCSchweriner SCNIM SE BudapestNIM SE BudapestStart LódzStart Lódz
1976/1977Dynamo MoscowDynamo MoscowNIM SE BudapestNIM SE BudapestNIM SE BudapestNIM SE Budapest
1975/1976Ruda Hvezda PrahaRuda Hvezda PrahaLevski Siconco SofiaLevski Siconco SofiaVolleybal HeerlenVolleybal Heerlen
1974/1975Dynamo MoscowDynamo MoscowLevski Siconco SofiaLevski Siconco SofiaNIM SE BudapestNIM SE Budapest
1973/1974Dynamo MoscowDynamo MoscowNIM SE BudapestNIM SE BudapestDynamo BerlinDynamo Berlin
1972/1973NIM SE BudapestNIM SE BudapestDynamo MoscowDynamo MoscowDynamo BerlinDynamo Berlin
1971/1972Dynamo MoscowDynamo MoscowTratan PrahaTratan PrahaLokomotiv MoscowLokomotiv Moscow
1970/1971Dynamo MoscowDynamo MoscowTratan PrahaTratan Praha
1969/1970Dynamo MoscowDynamo MoscowNIM SE BudapestNIM SE Budapest
1968/1969Dynamo MoscowDynamo MoscowCSKA MoscowCSKA Moscow
1967/1968Dynamo MoscowDynamo MoscowCSKA MoscowCSKA Moscow
1966/1967CSKA MoscowCSKA MoscowDynamo MoscowDynamo Moscow
1965/1966CSKA MoscowCSKA MoscowDynamo MoscowDynamo Moscow
1964/1965Dynamo MoscowDynamo MoscowDynamo BerlinDynamo Berlin
1963/1964Levski Siconco SofiaLevski Siconco SofiaDynamo BerlinDynamo Berlin
1962/1963Dynamo MoscowDynamo MoscowAWF VarsaviaAWF Varsavia
1961/1962Burevestnik OdessaBurevestnik OdessaSlavia SofiaSlavia Sofia
1960/1961Dynamo MoscowDynamo MoscowAWF VarsaviaAWF Varsavia

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden