De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - Champions League Dames - 2020/2021 - Home

Volleybal - Champions League Dames - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  •  Developres Rzeszów
  • Busto Arsizio
  • Calcit Volleyball Kamnik
  • Dinamo Kazan
  • Dynamo Moscow
  • Eczacibasi Istanbul
  • Fenerbahçe Istanbul
  • HAOK Mladost Zagreb
  • Hapoel Kfar Saba
  • IG Novara Trecate
  • Imoco Volley Conegliano
  • Khimik Yuzhny Odessa
  • KPS Chemik Police
  • LKS Lódz
  • Lokomotiv Kaliningrad
  • Maritza Plovdiv
  • Minchanka Minsk
  • MTV Stuttgart
  • Mulhouse ASPTT
  • Nantes Volley-Ball
  • Savino Del Bene Scandicci
  • SC Prometey Kamyanske
  • Schweriner SC
  • SK UP Olomouc
  • Tent Obrenovac
  • Vakifbank Istanbul
  • Vasas Budapest

Home

Champions League Dames 2020/2021 - Home

Eerste Ronde (22/09/2020 - 30/09/2020)

22 September 2020
18h00Hapoel Kfar Saba (ISR)Hapoel Kfar Saba0 - 3
(0-25, 0-25, 0-25)
LKS LódzLKS Lódz (POL)
18h00Savino Del Bene Scandicci (ITA)Savino Del Bene Scandicci3 - 0
(25-14, 25-21, 25-17)
Tent ObrenovacTent Obrenovac (SRB)
23 September 2020
18h00Tent Obrenovac (SRB)Tent Obrenovac0 - 3
(23-25, 17-25, 14-25)
Savino Del Bene ScandicciSavino Del Bene Scandicci (ITA)
18h00Vasas Budapest (HUN)Vasas Budapest0 - 3
(13-25, 23-25, 17-25)
Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
18h00SC Prometey Kamyanske (UKR)SC Prometey Kamyanske1 - 3
(25-14, 18-25, 22-25, 17-25)
Khimik Yuzhny OdessaKhimik Yuzhny Odessa (UKR)
20h30MTV Stuttgart (GER)MTV Stuttgart3 - 0 (forfait)Minchanka MinskMinchanka Minsk (BLR)
21h00HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb0 - 3 (forfait)Calcit Volleyball KamnikCalcit Volleyball Kamnik (SLO)
24 September 2020
20h30LKS Lódz (POL)LKS Lódz3 - 0
(25-0, 25-0, 25-0)
Hapoel Kfar SabaHapoel Kfar Saba (ISR)
29 September 2020
18h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo MoscowGeannuleerdVasas BudapestVasas Budapest (HUN)
18h00Minchanka Minsk (BLR)Minchanka Minsk0 - 3 (forfait)MTV StuttgartMTV Stuttgart (GER)
30 September 2020
17h00Khimik Yuzhny Odessa (UKR)Khimik Yuzhny Odessa3 - 0
(25-20, 25-19, 25-19)
SC Prometey KamyanskeSC Prometey Kamyanske (UKR)
20h00Calcit Volleyball Kamnik (SLO)Calcit Volleyball Kamnik3 - 0 (forfait)HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde (06/10/2020 - 22/10/2020)

6 Oktober 2020
18h00Savino Del Bene Scandicci (ITA)Savino Del Bene Scandicci3 - 0
(25-15, 26-24, 25-12)
Khimik Yuzhny OdessaKhimik Yuzhny Odessa (UKR)
20h30LKS Lódz (POL)LKS Lódz3 - 0
(25-18, 25-11, 25-17)
Calcit Volleyball KamnikCalcit Volleyball Kamnik (SLO)
7 Oktober 2020
18h00Khimik Yuzhny Odessa (UKR)Khimik Yuzhny Odessa0 - 3
(16-25, 19-25, 11-25)
Savino Del Bene ScandicciSavino Del Bene Scandicci (ITA)
14 Oktober 2020
18h00MTV Stuttgart (GER)MTV StuttgartGeannuleerdDynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
20h00Calcit Volleyball Kamnik (SLO)Calcit Volleyball Kamnik1 - 3
(22-25, 22-25, 25-17, 17-25)
LKS LódzLKS Lódz (POL)
22 Oktober 2020
18h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo MoscowGeannuleerdMTV StuttgartMTV Stuttgart (GER)

Detail van de uitslagen


Pool A (01/12/2020 - 04/02/2021)

1 December 2020
17h30Savino Del Bene Scandicci (ITA)Savino Del Bene Scandicci3 - 2
(25-18, 11-25, 25-19, 23-25, 17-15)
Busto ArsizioBusto Arsizio (ITA)
20h45Schweriner SC (GER)Schweriner SC3 - 1
(25-27, 25-18, 25-18, 25-18)
 Developres Rzeszów Developres Rzeszów (POL)
2 December 2020
17h30Savino Del Bene Scandicci (ITA)Savino Del Bene Scandicci3 - 1
(19-25, 25-19, 25-20, 25-21)
Schweriner SCSchweriner SC (GER)
20h30 Developres Rzeszów (POL) Developres Rzeszów2 - 3
(17-25, 22-25, 25-19, 25-22, 14-16)
Busto ArsizioBusto Arsizio (ITA)
3 December 2020
17h30Schweriner SC (GER)Schweriner SC3 - 0
(26-24, 25-14, 25-22)
Busto ArsizioBusto Arsizio (ITA)
20h30Savino Del Bene Scandicci (ITA)Savino Del Bene Scandicci3 - 0
(25-23, 25-18, 25-16)
 Developres Rzeszów Developres Rzeszów (POL)
2 Februari 2021
15h00Savino Del Bene Scandicci (ITA)Savino Del Bene Scandicci - Busto ArsizioBusto Arsizio (ITA)
19h00Schweriner SC (GER)Schweriner SC -  Developres Rzeszów Developres Rzeszów (POL)
3 Februari 2021
19h00Schweriner SC (GER)Schweriner SC - Savino Del Bene ScandicciSavino Del Bene Scandicci (ITA)
20h30Busto Arsizio (ITA)Busto Arsizio -  Developres Rzeszów Developres Rzeszów (POL)
4 Februari 2021
20h30Busto Arsizio (ITA)Busto Arsizio - Schweriner SCSchweriner SC (GER)
20h30 Developres Rzeszów (POL) Developres Rzeszów - Savino Del Bene ScandicciSavino Del Bene Scandicci (ITA)

Detail van de uitslagen


Pool B (10/11/2020 - 09/02/2021)

8 December 2020
18h00Imoco Volley Conegliano (ITA)Imoco Volley Conegliano3 - 0
(25-18, 25-17, 25-15)
Calcit Volleyball KamnikCalcit Volleyball Kamnik (SLO)
20h30Nantes Volley-Ball (FRA)Nantes Volley-Ball0 - 3
(16-25, 18-25, 15-25)
Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
9 December 2020
17h30Nantes Volley-Ball (FRA)Nantes Volley-Ball0 - 3
(19-25, 11-25, 16-25)
Imoco Volley ConeglianoImoco Volley Conegliano (ITA)
20h30Calcit Volleyball Kamnik (SLO)Calcit Volleyball Kamnik1 - 3
(16-25, 25-20, 24-26, 17-25)
Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
10 December 2020
17h30Calcit Volleyball Kamnik (SLO)Calcit Volleyball Kamnik0 - 3
(22-25, 19-25, 20-25)
Nantes Volley-BallNantes Volley-Ball (FRA)
20h30Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul0 - 3
(14-25, 19-25, 19-25)
Imoco Volley ConeglianoImoco Volley Conegliano (ITA)
26 Januari 2021
17h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul - Nantes Volley-BallNantes Volley-Ball (FRA)
18h00Calcit Volleyball Kamnik (SLO)Calcit Volleyball Kamnik - Imoco Volley ConeglianoImoco Volley Conegliano (ITA)
27 Januari 2021
16h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul - Calcit Volleyball KamnikCalcit Volleyball Kamnik (SLO)
18h00Imoco Volley Conegliano (ITA)Imoco Volley Conegliano - Nantes Volley-BallNantes Volley-Ball (FRA)
28 Januari 2021
18h00Nantes Volley-Ball (FRA)Nantes Volley-Ball - Calcit Volleyball KamnikCalcit Volleyball Kamnik (SLO)
18h30Imoco Volley Conegliano (ITA)Imoco Volley Conegliano - Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)

Detail van de uitslagen


Pool C (24/11/2020 - 04/02/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Vakifbank Istanbul (TUR)933091+8
2LKS Lódz (POL)532165+1
3Mulhouse ASPTT (FRA)331236-3
4Maritza Plovdiv (BUL)130339-6
24 November 2020
17h00LKS Lódz (POL)LKS Lódz0 - 3
(23-25, 17-25, 22-25)
Vakifbank IstanbulVakifbank Istanbul (TUR)
19h30Maritza Plovdiv (BUL)Maritza Plovdiv0 - 3
(17-25, 19-25, 13-25)
Mulhouse ASPTTMulhouse ASPTT (FRA)
25 November 2020
17h00Maritza Plovdiv (BUL)Maritza Plovdiv2 - 3
(18-25, 25-20, 25-20, 17-25, 10-15)
LKS LódzLKS Lódz (POL)
19h30Mulhouse ASPTT (FRA)Mulhouse ASPTT0 - 3
(18-25, 16-25, 18-25)
Vakifbank IstanbulVakifbank Istanbul (TUR)
26 November 2020
17h00Mulhouse ASPTT (FRA)Mulhouse ASPTT0 - 3
(20-25, 23-25, 20-25)
LKS LódzLKS Lódz (POL)
19h30Vakifbank Istanbul (TUR)Vakifbank Istanbul3 - 1
(25-9, 25-10, 23-25, 25-16)
Maritza PlovdivMaritza Plovdiv (BUL)
2 Februari 2021
18h00Maritza Plovdiv (BUL)Maritza Plovdiv - Mulhouse ASPTTMulhouse ASPTT (FRA)
20h30LKS Lódz (POL)LKS Lódz - Vakifbank IstanbulVakifbank Istanbul (TUR)
3 Februari 2021
18h00Mulhouse ASPTT (FRA)Mulhouse ASPTT - Vakifbank IstanbulVakifbank Istanbul (TUR)
20h30Maritza Plovdiv (BUL)Maritza Plovdiv - LKS LódzLKS Lódz (POL)
4 Februari 2021
18h00Vakifbank Istanbul (TUR)Vakifbank Istanbul - Maritza PlovdivMaritza Plovdiv (BUL)
20h30Mulhouse ASPTT (FRA)Mulhouse ASPTT - LKS LódzLKS Lódz (POL)

Detail van de uitslagen


Pool D (08/12/2020 - 04/02/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Eczacibasi Istanbul (TUR)833092+7
2Lokomotiv Kaliningrad (RUS)431256-1
3Dynamo Moscow (RUS)331258-3
-MTV Stuttgart (GER)331258-3
8 December 2020
15h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow3 - 2
(25-23, 13-25, 27-29, 25-23, 17-15)
Lokomotiv KaliningradLokomotiv Kaliningrad (RUS)
18h00MTV Stuttgart (GER)MTV Stuttgart2 - 3
(25-22, 25-21, 17-25, 21-25, 9-15)
Eczacibasi IstanbulEczacibasi Istanbul (TUR)
9 December 2020
15h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow2 - 3
(27-29, 25-13, 25-22, 14-25, 11-15)
MTV StuttgartMTV Stuttgart (GER)
18h00Lokomotiv Kaliningrad (RUS)Lokomotiv Kaliningrad0 - 3
(17-25, 22-25, 22-25)
Eczacibasi IstanbulEczacibasi Istanbul (TUR)
10 December 2020
15h30Lokomotiv Kaliningrad (RUS)Lokomotiv Kaliningrad3 - 0
(25-23, 25-20, 25-20)
MTV StuttgartMTV Stuttgart (GER)
18h00Eczacibasi Istanbul (TUR)Eczacibasi Istanbul3 - 0
(25-18, 25-20, 25-14)
Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
2 Februari 2021
17h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow - Lokomotiv KaliningradLokomotiv Kaliningrad (RUS)
20h00MTV Stuttgart (GER)MTV Stuttgart - Eczacibasi IstanbulEczacibasi Istanbul (TUR)
3 Februari 2021
17h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow - MTV StuttgartMTV Stuttgart (GER)
20h00Lokomotiv Kaliningrad (RUS)Lokomotiv Kaliningrad - Eczacibasi IstanbulEczacibasi Istanbul (TUR)
4 Februari 2021
17h00Eczacibasi Istanbul (TUR)Eczacibasi Istanbul - Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
20h00Lokomotiv Kaliningrad (RUS)Lokomotiv Kaliningrad - MTV StuttgartMTV Stuttgart (GER)

Detail van de uitslagen


Pool E (24/11/2020 - 04/02/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1IG Novara Trecate (ITA)833092+7
2KPS Chemik Police (POL)732183+5
3Dinamo Kazan (RUS)331236-3
4SK UP Olomouc (CZE)030309-9
24 November 2020
17h30IG Novara Trecate (ITA)IG Novara Trecate3 - 0
(25-19, 25-22, 25-13)
Dinamo KazanDinamo Kazan (RUS)
20h30SK UP Olomouc (CZE)SK UP Olomouc0 - 3
(18-25, 19-25, 18-25)
KPS Chemik PoliceKPS Chemik Police (POL)
25 November 2020
17h30SK UP Olomouc (CZE)SK UP Olomouc0 - 3
(17-25, 25-27, 20-25)
IG Novara TrecateIG Novara Trecate (ITA)
20h30KPS Chemik Police (POL)KPS Chemik Police3 - 0
(25-21, 25-22, 25-18)
Dinamo KazanDinamo Kazan (RUS)
26 November 2020
17h30Dinamo Kazan (RUS)Dinamo Kazan3 - 0
(25-18, 25-17, 25-20)
SK UP OlomoucSK UP Olomouc (CZE)
20h30KPS Chemik Police (POL)KPS Chemik Police2 - 3
(25-27, 22-25, 25-21, 25-21, 6-15)
IG Novara TrecateIG Novara Trecate (ITA)
2 Februari 2021
18h00IG Novara Trecate (ITA)IG Novara Trecate - Dinamo KazanDinamo Kazan (RUS)
20h30SK UP Olomouc (CZE)SK UP Olomouc - KPS Chemik PoliceKPS Chemik Police (POL)
3 Februari 2021
18h00SK UP Olomouc (CZE)SK UP Olomouc - IG Novara TrecateIG Novara Trecate (ITA)
20h30KPS Chemik Police (POL)KPS Chemik Police - Dinamo KazanDinamo Kazan (RUS)
4 Februari 2021
18h00Dinamo Kazan (RUS)Dinamo Kazan - SK UP OlomoucSK UP Olomouc (CZE)
20h30KPS Chemik Police (POL)KPS Chemik Police - IG Novara TrecateIG Novara Trecate (ITA)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Italië - Treviso - 03/03/2021 - 19/03/2021)



Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden