De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - Champions League Dames - 2022/2023 - Home

Volleybal - Champions League Dames - 2022/2023 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  •  Developres Rzeszów
  • Alba Blaj CSV
  • Calcit Volleyball Kamnik
  • Crvena Zvezda Beograd
  • CSM Târgoviste
  • CV Haris La Laguna Tenerife
  • Eczacibasi Istanbul
  • Fenerbahçe Istanbul
  • HAOK Mladost Zagreb
  • IG Novara Trecate
  • Imoco Volley Conegliano
  • KPS Chemik Police
  • Kuusamon Pallo-Karhut
  • LKS Lódz
  • Maritza Plovdiv
  • MTV Stuttgart
  • Mulhouse ASPTT
  • SC Potsdam
  • SC Prometey Kamyanske
  • Vakifbank Istanbul
  • Vasas Budapest
  • VDK Gent Dames
  • Vero Volley Monza
  • Volero Le Cannet
  • ZOK Jedinstvo Brcko

Home

Champions League Dames 2022/2023 - Home

Eerste Ronde (18/10/2022 - 26/10/2022)

18 Oktober 2022
20h00Crvena Zvezda Beograd (SRB)Crvena Zvezda Beograd3 - 0
(25-11, 25-19, 25-12)
Kuusamon Pallo-KarhutKuusamon Pallo-Karhut (FIN)
21h00CV Haris La Laguna Tenerife (ESP)CV Haris La Laguna Tenerife3 - 0
(25-17, 25-10, 25-11)
ZOK Jedinstvo BrckoZOK Jedinstvo Brcko (BIH)
19 Oktober 2022
18h00HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb3 - 0
(25-13, 25-17, 25-20)
Calcit Volleyball KamnikCalcit Volleyball Kamnik (SLO)
20h30VDK Gent Dames (BEL)VDK Gent Dames0 - 3
(14-25, 12-25, 17-25)
Vasas BudapestVasas Budapest (HUN)
25 Oktober 2022
16h00ZOK Jedinstvo Brcko (BIH)ZOK Jedinstvo Brcko0 - 3
(17-25, 22-25, 16-25)
CV Haris La Laguna TenerifeCV Haris La Laguna Tenerife (ESP)
17h10Kuusamon Pallo-Karhut (FIN)Kuusamon Pallo-Karhut0 - 3
(16-25, 18-25, 13-25)
Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd (SRB)
26 Oktober 2022
18h00Vasas Budapest (HUN)Vasas Budapest3 - 0
(25-10, 25-22, 25-18)
VDK Gent DamesVDK Gent Dames (BEL)
20h00Calcit Volleyball Kamnik (SLO)Calcit Volleyball Kamnik3 - 0 (Golden Set : 15-10)
(25-23, 25-19, 25-22)
HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde (01/11/2022 - 09/11/2022)

1 November 2022
19h00CV Haris La Laguna Tenerife (ESP)CV Haris La Laguna Tenerife0 - 3
(19-25, 13-25, 24-26)
Vasas BudapestVasas Budapest (HUN)
3 November 2022
20h30Calcit Volleyball Kamnik (SLO)Calcit Volleyball Kamnik1 - 3
(21-25, 19-25, 25-13, 24-26)
Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd (SRB)
8 November 2022
20h00Crvena Zvezda Beograd (SRB)Crvena Zvezda Beograd3 - 1
(25-15, 22-25, 25-14, 25-21)
Calcit Volleyball KamnikCalcit Volleyball Kamnik (SLO)
9 November 2022
18h00Vasas Budapest (HUN)Vasas Budapest3 - 0
(25-23, 25-19, 25-21)
CV Haris La Laguna TenerifeCV Haris La Laguna Tenerife (ESP)

Detail van de uitslagen


Derde Ronde (15/11/2022 - 23/11/2022)

15 November 2022
20h00Calcit Volleyball Kamnik (SLO)Calcit Volleyball Kamnik2 - 3
(25-16, 25-21, 17-25, 20-25, 12-15)
CV Haris La Laguna TenerifeCV Haris La Laguna Tenerife (ESP)
23 November 2022
21h00CV Haris La Laguna Tenerife (ESP)CV Haris La Laguna Tenerife3 - 1
(25-16, 17-25, 25-19, 25-19)
Calcit Volleyball KamnikCalcit Volleyball Kamnik (SLO)

Detail van de uitslagen


Pool A (06/12/2022 - 08/02/2023)

Klassering

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
 Developres Rzeszów Developres RzeszówPolenRzeszow
Imoco Volley ConeglianoImoco Volley ConeglianoItaliëConeglianoZoppas Arena
Mulhouse ASPTTMulhouse ASPTTFrankrijkMulhousePalais Des Sports
Vasas BudapestVasas BudapestHongarijeBudapestVasas Csarnok Budapest

Laatste wedstrijden


Volgende wedstrijden

31 Januari 2023
19h30Mulhouse ASPTT (FRA)Mulhouse ASPTT - Vasas BudapestVasas Budapest (HUN)
8 Februari 2023
19h00Imoco Volley Conegliano (ITA)Imoco Volley Conegliano -  Developres Rzeszów Developres Rzeszów (POL)

Detail van de uitslagen


Pool B (06/12/2022 - 08/02/2023)

Stand

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
Alba Blaj CSVAlba Blaj CSVRoemeniëBlaj
SC Prometey KamyanskeSC Prometey KamyanskeOekraïneKamianske
Vero Volley MonzaVero Volley MonzaItaliëMonzaPalazzetto Dello Sport
Volero Le CannetVolero Le CannetFrankrijkLe CannetGymnase Maillan

Laatste wedstrijden


Volgende wedstrijden

1 Februari 2023
19h00Alba Blaj CSV (ROU)Alba Blaj CSV - SC Prometey KamyanskeSC Prometey Kamyanske (UKR)
8 Februari 2023
18h00Vero Volley Monza (ITA)Vero Volley Monza - Volero Le CannetVolero Le Cannet (FRA)

Detail van de uitslagen


Pool C (06/12/2022 - 08/02/2023)

Stand

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda BeogradServiëBelgrade
IG Novara TrecateIG Novara TrecateItaliëNovaraSporting Palace
SC PotsdamSC PotsdamDuitslandPotsdam-BabelsbergSporthalle Heinrich-Mann-Allee
Vakifbank IstanbulVakifbank IstanbulTurkijeIstanbulHaldun Alagas Sports Hall

Laatste wedstrijden


Volgende wedstrijden

1 Februari 2023
17h30Vakifbank Istanbul (TUR)Vakifbank Istanbul - IG Novara TrecateIG Novara Trecate (ITA)
8 Februari 2023
17h00SC Potsdam (GER)SC Potsdam - Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd (SRB)

Detail van de uitslagen


Pool D (06/12/2022 - 08/02/2023)

Stand

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
CV Haris La Laguna TenerifeCV Haris La Laguna TenerifeSpanjeLa LagunaPabellón Pablos Abril
Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe IstanbulTurkijeIstanbulTVF Burhan Felek Sport Hall
LKS LódzLKS LódzPolenLódzHala Mosir
MTV StuttgartMTV StuttgartDuitslandStuttgartHegel-Halle

Laatste wedstrijden


Volgende wedstrijden

2 Februari 2023
17h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul - LKS LódzLKS Lódz (POL)
8 Februari 2023
17h00MTV Stuttgart (GER)MTV Stuttgart - CV Haris La Laguna TenerifeCV Haris La Laguna Tenerife (ESP)

Detail van de uitslagen


Pool E (06/12/2022 - 08/02/2023)

Stand

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
CSM TârgovisteCSM TârgovisteRoemeniëTârgoviste
Eczacibasi IstanbulEczacibasi IstanbulTurkijeIstanbulEczacibasi Spor Salonu Istanbul
KPS Chemik PoliceKPS Chemik PolicePolenPoliceAzoty Arena
Maritza PlovdivMaritza PlovdivBulgarijePlovdivOrlovec Gabrovo

Laatste wedstrijden


Volgende wedstrijden

8 Februari 2023
15h00CSM Târgoviste (ROU)CSM Târgoviste - Maritza PlovdivMaritza Plovdiv (BUL)
18h00KPS Chemik Police (POL)KPS Chemik Police - Eczacibasi IstanbulEczacibasi Istanbul (TUR)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (08/03/2023 - 22/05/2023)



Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 9
    • Aantal speeldagen : 11
    • Wedstrijden : 14
    • Thuiszeges : 8 (57 %)
    • Overwinningen uit : 6 (43 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 1ste (47 sets)
    • Gemiddeld aantal sets per wedstrijd : 3.36
    • Gemiddeld aantal gewonnen sets thuis : 1.93
    • Gemiddeld aantal gewonnen sets uit : 1.43
    • Totaal aantal sets : 47
    • Gemiddeld aantal sets per wedstrijd : 4.27
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1CV Haris La Laguna Tenerif.4
    2Crvena Zvezda Beograd (SRB.4
    3Vasas Budapest (HUN)4
    4Calcit Volleyball Kamnik (.1
    5HAOK Mladost Zagreb (CRO)1
    6Kuusamon Pallo-Karhut (FIN.0
    Nederlagen
    1Calcit Volleyball Kamnik (.5
    2CV Haris La Laguna Tenerif.2
    3Kuusamon Pallo-Karhut (FIN.2
    4VDK Gent Dames (BEL)2
    5ZOK Jedinstvo Brcko (BIH)2
    6HAOK Mladost Zagreb (CRO)1

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden