De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - Champions League Heren - 2022/2023 - Home

Volleybal - Champions League Heren - 2022/2023 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • ACH Ljubljana
  • Benfica Lisbon
  • Berlin Recycling
  • CEZ Karlovarsko Karlovy Vary
  • CSM Arcada Galati
  • Cucine Lube Civitanova
  • Draisma Dynamo Apeldoorn
  • Halkbank Ankara
  • HAOK Mladost Zagreb
  • Hebar Pazardjik
  • Jastrzebski Wegiel S.S.A
  • Kedzierzyn-Kozle
  • Knack Roeselare
  • KS Aluron Warta Zawiercie
  • Montpellier Volley UC
  • OK Budva
  • OK Gio Strumica
  • OK Mladost Brcko
  • Perugia
  • SK Aich/Dob
  • SWD Powervolleys Düren
  • Tours VB
  • Trentino Volley
  • VaLePa Sastamala
  • VfB Friedrichshafen
  • Vojvodina Novolin Novisad
  • Volley Amriswil
  • Volley Menen
  • Ziraat Bankasi Ankara

Home

Champions League Heren 2022/2023 - Home

Kwalificatieronde (22/09/2022 - 29/09/2022)



Eerste Ronde (Italië - Trento - 20/09/2022 - 28/09/2022)

20 September 2022
18h00OK Budva (MNE)OK Budva0 - 3
(19-25, 15-25, 21-25)
SK Aich/DobSK Aich/Dob (AUT)
19h30Draisma Dynamo Apeldoorn (NED)Draisma Dynamo Apeldoorn3 - 0
(25-20, 25-13, 25-16)
OK Gio StrumicaOK Gio Strumica (MAC)
21 September 2022
19h00OK Mladost Brcko (BIH)OK Mladost Brcko0 - 3
(12-25, 13-25, 10-25)
Volley AmriswilVolley Amriswil (SUI)
27 September 2022
18h00SK Aich/Dob (AUT)SK Aich/Dob3 - 1
(37-35, 25-27, 25-21, 25-18)
OK BudvaOK Budva (MNE)
19h00OK Gio Strumica (MAC)OK Gio Strumica3 - 1 (Golden Set : 13-15)
(22-25, 27-25, 25-23, 25-21)
Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn (NED)
28 September 2022
19h00Volley Amriswil (SUI)Volley Amriswil3 - 0
(25-12, 25-9, 25-13)
OK Mladost BrckoOK Mladost Brcko (BIH)

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde (04/10/2022 - 13/10/2022)

4 Oktober 2022
19h30Draisma Dynamo Apeldoorn (NED)Draisma Dynamo Apeldoorn1 - 3
(12-25, 25-20, 18-25, 12-25)
Benfica LisbonBenfica Lisbon (POR)
5 Oktober 2022
18h00Hebar Pazardjik (BUL)Hebar Pazardjik0 - 3
(22-25, 19-25, 24-26)
CSM Arcada GalatiCSM Arcada Galati (ROU)
18h00SK Aich/Dob (AUT)SK Aich/Dob3 - 2
(16-25, 25-20, 25-23, 22-25, 19-17)
VaLePa SastamalaVaLePa Sastamala (FIN)
19h00Volley Amriswil (SUI)Volley Amriswil3 - 1
(25-18, 19-25, 25-21, 25-22)
HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)
12 Oktober 2022
17h00CSM Arcada Galati (ROU)CSM Arcada Galati1 - 3 (Golden Set : 10-15)
(25-27, 23-25, 25-17, 22-25)
Hebar PazardjikHebar Pazardjik (BUL)
21h00Benfica Lisbon (POR)Benfica Lisbon3 - 0
(31-29, 25-16, 25-21)
Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn (NED)
13 Oktober 2022
17h30VaLePa Sastamala (FIN)VaLePa Sastamala3 - 1
(25-16, 23-25, 25-17, 25-23)
SK Aich/DobSK Aich/Dob (AUT)
20h30HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb3 - 0 (Golden Set : 15-8)
(25-22, 25-22, 25-21)
Volley AmriswilVolley Amriswil (SUI)

Detail van de uitslagen


Derde Ronde (18/10/2022 - 09/11/2022)

19 Oktober 2022
18h00Hebar Pazardjik (BUL)Hebar Pazardjik3 - 1
(25-27, 25-21, 25-14, 25-15)
HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)
20 Oktober 2022
17h30VaLePa Sastamala (FIN)VaLePa Sastamala1 - 3
(21-25, 25-21, 22-25, 17-25)
Benfica LisbonBenfica Lisbon (POR)
26 Oktober 2022
21h00Benfica Lisbon (POR)Benfica Lisbon3 - 1
(25-16, 20-25, 25-23, 25-18)
VaLePa SastamalaVaLePa Sastamala (FIN)
27 Oktober 2022
19h00HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb1 - 3
(28-26, 20-25, 17-25, 10-25)
Hebar PazardjikHebar Pazardjik (BUL)

Detail van de uitslagen


Pool A (08/11/2022 - 25/01/2023)

Klassering

Laatste wedstrijden

8 November 2022
18h00Jastrzebski Wegiel S.S.A (POL)Jastrzebski Wegiel S.S.A3 - 0
(25-23, 25-19, 25-20)
Vojvodina Novolin NovisadVojvodina Novolin Novisad (SRB)
10 November 2022
20h00VfB Friedrichshafen (GER)VfB Friedrichshafen3 - 2
(20-25, 20-25, 25-22, 25-23, 15-11)
Montpellier Volley UCMontpellier Volley UC (FRA)
16 November 2022
18h00Montpellier Volley UC (FRA)Montpellier Volley UC1 - 3
(25-23, 19-25, 23-25, 20-25)
Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A (POL)
20h00Vojvodina Novolin Novisad (SRB)Vojvodina Novolin Novisad0 - 3
(20-25, 17-25, 17-25)
VfB FriedrichshafenVfB Friedrichshafen (GER)
29 November 2022
18h00VfB Friedrichshafen (GER)VfB Friedrichshafen1 - 3
(25-18, 31-33, 14-25, 22-25)
Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A (POL)
30 November 2022
18h00Vojvodina Novolin Novisad (SRB)Vojvodina Novolin Novisad3 - 1
(19-25, 30-28, 25-17, 25-23)
Montpellier Volley UCMontpellier Volley UC (FRA)

Volgende wedstrijden

25 Januari 2023
18h00Jastrzebski Wegiel S.S.A (POL)Jastrzebski Wegiel S.S.A - VfB FriedrichshafenVfB Friedrichshafen (GER)
18h00Montpellier Volley UC (FRA)Montpellier Volley UC - Vojvodina Novolin NovisadVojvodina Novolin Novisad (SRB)

Detail van de uitslagen


Pool B (08/11/2022 - 25/01/2023)

Stand

Laatste wedstrijden

8 November 2022
19h30Berlin Recycling (GER)Berlin Recycling3 - 2
(23-25, 23-25, 25-17, 28-26, 15-12)
Hebar PazardjikHebar Pazardjik (BUL)
10 November 2022
18h00KS Aluron Warta Zawiercie (POL)KS Aluron Warta Zawiercie3 - 1
(23-25, 26-24, 25-21, 25-15)
Halkbank AnkaraHalkbank Ankara (TUR)
16 November 2022
15h30Halkbank Ankara (TUR)Halkbank Ankara3 - 1
(25-21, 25-19, 22-25, 25-23)
Berlin RecyclingBerlin Recycling (GER)
18h00Hebar Pazardjik (BUL)Hebar Pazardjik1 - 3
(22-25, 25-21, 18-25, 26-28)
KS Aluron Warta ZawiercieKS Aluron Warta Zawiercie (POL)
30 November 2022
18h00KS Aluron Warta Zawiercie (POL)KS Aluron Warta Zawiercie1 - 3
(21-25, 25-20, 27-29, 25-27)
Berlin RecyclingBerlin Recycling (GER)
18h00Hebar Pazardjik (BUL)Hebar Pazardjik2 - 3
(19-25, 20-25, 25-19, 25-22, 7-15)
Halkbank AnkaraHalkbank Ankara (TUR)

Volgende wedstrijden

25 Januari 2023
15h30Halkbank Ankara (TUR)Halkbank Ankara - Hebar PazardjikHebar Pazardjik (BUL)
19h30Berlin Recycling (GER)Berlin Recycling - KS Aluron Warta ZawiercieKS Aluron Warta Zawiercie (POL)

Detail van de uitslagen


Pool C (09/11/2022 - 25/01/2023)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1Cucine Lube Civitanova (ITA)833094+5
2Tours VB (FRA)632174+3
3Benfica Lisbon (POR)230359-4
4Knack Roeselare (BEL)231248-4

Laatste wedstrijden

9 November 2022
19h00Cucine Lube Civitanova (ITA)Cucine Lube Civitanova3 - 2
(23-25, 21-25, 25-19, 25-22, 15-13)
Benfica LisbonBenfica Lisbon (POR)
10 November 2022
20h30Knack Roeselare (BEL)Knack Roeselare0 - 3
(22-25, 19-25, 20-25)
Tours VBTours VB (FRA)
16 November 2022
19h15Benfica Lisbon (POR)Benfica Lisbon2 - 3
(25-23, 24-26, 23-25, 25-22, 9-15)
Knack RoeselareKnack Roeselare (BEL)
20h00Tours VB (FRA)Tours VB1 - 3
(25-20, 20-25, 22-25, 13-25)
Cucine Lube CivitanovaCucine Lube Civitanova (ITA)
29 November 2022
21h00Benfica Lisbon (POR)Benfica Lisbon1 - 3
(30-28, 21-25, 19-25, 21-25)
Tours VBTours VB (FRA)
30 November 2022
20h30Knack Roeselare (BEL)Knack Roeselare1 - 3
(19-25, 25-21, 23-25, 27-29)
Cucine Lube CivitanovaCucine Lube Civitanova (ITA)

Volgende wedstrijden

25 Januari 2023
20h00Cucine Lube Civitanova (ITA)Cucine Lube Civitanova - Knack RoeselareKnack Roeselare (BEL)
20h00Tours VB (FRA)Tours VB - Benfica LisbonBenfica Lisbon (POR)

Detail van de uitslagen


Pool D (09/11/2022 - 25/01/2023)

Stand

Laatste wedstrijden

9 November 2022
20h30Kedzierzyn-Kozle (POL)Kedzierzyn-Kozle3 - 1
(25-22, 25-21, 24-26, 26-24)
CEZ Karlovarsko Karlovy VaryCEZ Karlovarsko Karlovy Vary (CZE)
10 November 2022
20h30Trentino Volley (ITA)Trentino Volley3 - 0
(25-16, 25-17, 25-12)
Volley MenenVolley Menen (BEL)
16 November 2022
18h00CEZ Karlovarsko Karlovy Vary (CZE)CEZ Karlovarsko Karlovy Vary1 - 3
(19-25, 20-25, 25-21, 13-25)
Trentino VolleyTrentino Volley (ITA)
20h30Volley Menen (BEL)Volley Menen0 - 3
(17-25, 22-25, 21-25)
Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (POL)
29 November 2022
20h30Trentino Volley (ITA)Trentino Volley3 - 1
(25-20, 17-25, 26-24, 25-23)
Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (POL)
30 November 2022
18h00CEZ Karlovarsko Karlovy Vary (CZE)CEZ Karlovarsko Karlovy Vary3 - 0
(28-26, 26-24, 25-17)
Volley MenenVolley Menen (BEL)

Volgende wedstrijden

25 Januari 2023
20h30Kedzierzyn-Kozle (POL)Kedzierzyn-Kozle - Trentino VolleyTrentino Volley (ITA)
20h30Volley Menen (BEL)Volley Menen - CEZ Karlovarsko Karlovy VaryCEZ Karlovarsko Karlovy Vary (CZE)

Detail van de uitslagen


Pool E (09/11/2022 - 25/01/2023)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1Perugia (ITA)933091+8
2ACH Ljubljana (SLO)431257-2
3SWD Powervolleys Düren (GER)331247-3
4Ziraat Bankasi Ankara (TUR)231258-3

Laatste wedstrijden

9 November 2022
20h00SWD Powervolleys Düren (GER)SWD Powervolleys Düren3 - 1
(25-23, 25-18, 21-25, 25-16)
Ziraat Bankasi AnkaraZiraat Bankasi Ankara (TUR)
20h00Perugia (ITA)Perugia3 - 0
(25-19, 25-16, 25-19)
ACH LjubljanaACH Ljubljana (SLO)
16 November 2022
18h00Ziraat Bankasi Ankara (TUR)Ziraat Bankasi Ankara1 - 3
(26-24, 22-25, 20-25, 23-25)
PerugiaPerugia (ITA)
18h00ACH Ljubljana (SLO)ACH Ljubljana3 - 1
(25-20, 25-22, 21-25, 25-13)
SWD Powervolleys DürenSWD Powervolleys Düren (GER)
29 November 2022
19h00SWD Powervolleys Düren (GER)SWD Powervolleys Düren0 - 3
(17-25, 23-25, 21-25)
PerugiaPerugia (ITA)
30 November 2022
18h00ACH Ljubljana (SLO)ACH Ljubljana2 - 3
(17-25, 25-20, 25-23, 23-25, 12-15)
Ziraat Bankasi AnkaraZiraat Bankasi Ankara (TUR)

Volgende wedstrijden

25 Januari 2023
18h00Ziraat Bankasi Ankara (TUR)Ziraat Bankasi Ankara - ACH LjubljanaACH Ljubljana (SLO)
19h00Perugia (ITA)Perugia - SWD Powervolleys DürenSWD Powervolleys Düren (GER)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (08/03/2023 - 22/05/2023)



Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 10
    • Aantal speeldagen : 12
    • Wedstrijden : 48
    • Thuiszeges : 25 (52 %)
    • Overwinningen uit : 23 (48 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 1ste (184 sets)
    • Gemiddeld aantal sets per wedstrijd : 3.83
    • Gemiddeld aantal gewonnen sets thuis : 1.96
    • Gemiddeld aantal gewonnen sets uit : 1.88
    • Totaal aantal sets : 184
    • Gemiddeld aantal sets per wedstrijd : 15.33
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Benfica Lisbon (POR)4
    2Cucine Lube Civitanova (IT.3
    3Hebar Pazardjik (BUL)3
    4Jastrzebski Wegiel S.S.A (.3
    5Perugia (ITA)3
    6SK Aich/Dob (AUT)3
    Nederlagen
    1Hebar Pazardjik (BUL)4
    2Benfica Lisbon (POR)3
    3Draisma Dynamo Apeldoorn (.3
    4HAOK Mladost Zagreb (CRO)3
    5Montpellier Volley UC (FRA.3
    6VaLePa Sastamala (FIN)3

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden