De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - Cev Cup Heren - 2022/2023 - Home

Volleybal - Cev Cup Heren - 2022/2023 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

Cev Cup Heren 2022/2023 - Home


Eerste ronde
11 Oktober 2022
19h00OK Mladost Brcko (BIH)OK Mladost Brcko0 - 3
(13-25, 19-25, 12-25)
Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd (SRB)
19h00OK Gio Strumica (MAC)OK Gio Strumica2 - 3
(22-25, 25-23, 12-25, 25-22, 16-18)
MOK Mursa OsijekMOK Mursa Osijek (CRO)
12 Oktober 2022
18h00OK Budva (MNE)OK Budva0 - 3
(14-25, 19-25, 10-25)
SVG LüneburgSVG Lüneburg (GER)
18 Oktober 2022
17h00Crvena Zvezda Beograd (SRB)Crvena Zvezda Beograd3 - 0
(25-6, 25-14, 25-12)
OK Mladost BrckoOK Mladost Brcko (BIH)
19 Oktober 2022
17h00CSM Arcada Galati (ROU)CSM Arcada Galati3 - 0
(25-22, 25-20, 25-20)
Radnicki KragujevacRadnicki Kragujevac (SRB)
19h00SK Aich/Dob (AUT)SK Aich/Dob1 - 3
(24-26, 19-25, 27-25, 21-25)
Calcit KamnikCalcit Kamnik (SLO)
19h00SVG Lüneburg (GER)SVG Lüneburg3 - 1
(25-12, 25-19, 26-28, 25-18)
OK BudvaOK Budva (MNE)
19h00MOK Mursa Osijek (CRO)MOK Mursa Osijek3 - 1
(21-25, 25-17, 25-19, 25-15)
OK Gio StrumicaOK Gio Strumica (MAC)
19h30Draisma Dynamo Apeldoorn (NED)Draisma Dynamo Apeldoorn0 - 3
(16-25, 13-25, 19-25)
PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow (POL)
20h00TSV Herrsching (GER)TSV Herrsching2 - 3
(23-25, 22-25, 25-18, 25-22, 11-15)
Volley AmriswilVolley Amriswil (SUI)
26 Oktober 2022
17h00Calcit Kamnik (SLO)Calcit Kamnik3 - 2
(25-20, 25-23, 18-25, 21-25, 15-11)
SK Aich/DobSK Aich/Dob (AUT)
18h00Radnicki Kragujevac (SRB)Radnicki Kragujevac3 - 2
(25-23, 18-25, 25-18, 18-25, 18-16)
CSM Arcada GalatiCSM Arcada Galati (ROU)
19h00Volley Amriswil (SUI)Volley Amriswil2 - 3 (Golden Set : 15-11)
(22-25, 23-25, 25-23, 27-25, 6-15)
TSV HerrschingTSV Herrsching (GER)
20h15PGE Skra Belchatow (POL)PGE Skra Belchatow3 - 0
(25-18, 25-16, 25-19)
Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn (NED)

1/16de finales
8 November 2022
16h30Crvena Zvezda Beograd (SRB)Crvena Zvezda Beograd3 - 2
(25-18, 29-27, 24-26, 23-25, 15-10)
Savo Volley KuopioSavo Volley Kuopio (FIN)
18h00Dukla Liberec (CZE)Dukla Liberec1 - 3
(26-24, 20-25, 22-25, 23-25)
Chênois GenèveChênois Genève (SUI)
20h00Arago de Sète (FRA)Arago de Sète1 - 3
(13-25, 25-19, 20-25, 17-25)
NarbonneNarbonne (FRA)
9 November 2022
16h30HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb0 - 3
(23-25, 16-25, 23-25)
VC Greenyard MaaseikVC Greenyard Maaseik (BEL)
17h00SCM U Craiova (ROU)SCM U Craiova3 - 1
(18-25, 27-25, 25-22, 25-23)
Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
17h00CSM Arcada Galati (ROU)CSM Arcada Galati3 - 1
(25-16, 24-26, 25-17, 25-21)
Neftohimic 2010 BurgasNeftohimic 2010 Burgas (BUL)
17h30Galatasaray Istanbul (TUR)Galatasaray Istanbul3 - 0
(25-19, 25-17, 25-23)
Union Raiffeisen WaldviertelUnion Raiffeisen Waldviertel (AUT)
19h00MOK Mursa Osijek (CRO)MOK Mursa Osijek0 - 3
(17-25, 15-25, 23-25)
Ceské BudejoviceCeské Budejovice (CZE)
19h00SVG Lüneburg (GER)SVG Lüneburg2 - 3
(25-22, 25-23, 19-25, 21-25, 9-15)
Dinamo BucharestDinamo Bucharest (ROU)
19h00Volley Amriswil (SUI)Volley Amriswil3 - 2
(25-15, 25-23, 24-26, 17-25, 15-9)
Partizan BeogradPartizan Beograd (SRB)
19h30TV Schönenwerd (SUI)TV Schönenwerd3 - 0
(25-17, 25-20, 25-21)
Fino Kaposvár SEFino Kaposvár SE (HUN)
20h00Calcit Kamnik (SLO)Calcit Kamnik3 - 0
(25-15, 25-19, 25-17)
AL GroningenAL Groningen (NED)
20h30VDK Gent Heren (BEL)VDK Gent Heren2 - 3
(23-25, 25-21, 23-25, 25-20, 10-15)
Arkas Spor IzmirArkas Spor Izmir (TUR)
20h30Volley Piacenza (ITA)Volley Piacenza3 - 0
(25-21, 25-19, 25-20)
VK Lvi PrahaVK Lvi Praha (CZE)
10 November 2022
17h30VaLePa Sastamala (FIN)VaLePa Sastamala0 - 3
(18-25, 22-25, 21-25)
Modena VolleyModena Volley (ITA)
18h00PGE Skra Belchatow (POL)PGE Skra Belchatow3 - 2
(25-23, 25-23, 22-25, 23-25, 15-10)
Chaumont 52 Haute-MarneChaumont 52 Haute-Marne (FRA)
15 November 2022
17h00Ceské Budejovice (CZE)Ceské Budejovice3 - 0
(25-19, 25-17, 25-14)
MOK Mursa OsijekMOK Mursa Osijek (CRO)
18h00VK Lvi Praha (CZE)VK Lvi Praha1 - 3
(19-25, 26-28, 25-23, 21-25)
Volley PiacenzaVolley Piacenza (ITA)
19h00Union Raiffeisen Waldviertel (AUT)Union Raiffeisen Waldviertel0 - 3
(26-28, 22-25, 21-25)
Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR)
16 November 2022
17h00Neftohimic 2010 Burgas (BUL)Neftohimic 2010 Burgas0 - 3
(18-25, 19-25, 22-25)
CSM Arcada GalatiCSM Arcada Galati (ROU)
17h00Arkas Spor Izmir (TUR)Arkas Spor Izmir3 - 1
(25-19, 19-25, 25-17, 25-17)
VDK Gent HerenVDK Gent Heren (BEL)
17h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul3 - 0 (Golden Set : 15-11)
(25-15, 25-14, 25-18)
SCM U CraiovaSCM U Craiova (ROU)
18h00Dinamo Bucharest (ROU)Dinamo Bucharest0 - 3
(23-25, 23-25, 20-25)
SVG LüneburgSVG Lüneburg (GER)
18h00Partizan Beograd (SRB)Partizan Beograd1 - 3
(21-25, 23-25, 26-24, 21-25)
Volley AmriswilVolley Amriswil (SUI)
18h00Fino Kaposvár SE (HUN)Fino Kaposvár SE2 - 3
(23-25, 25-20, 21-25, 26-24, 11-15)
TV SchönenwerdTV Schönenwerd (SUI)
18h00Savo Volley Kuopio (FIN)Savo Volley Kuopio3 - 1
(22-25, 25-18, 25-22, 27-25)
Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd (SRB)
19h30Narbonne (FRA)Narbonne3 - 0
(25-15, 25-18, 25-23)
Arago de SèteArago de Sète (FRA)
20h00Chaumont 52 Haute-Marne (FRA)Chaumont 52 Haute-Marne0 - 3
(21-25, 17-25, 27-29)
PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow (POL)
20h00AL Groningen (NED)AL Groningen3 - 0 (Golden Set : 15-13)
(25-19, 25-23, 25-20)
Calcit KamnikCalcit Kamnik (SLO)
20h00Chênois Genève (SUI)Chênois Genève3 - 1
(25-18, 25-18, 13-25, 25-18)
Dukla LiberecDukla Liberec (CZE)
20h30Modena Volley (ITA)Modena Volley3 - 1
(21-25, 25-20, 25-20, 25-18)
VaLePa SastamalaVaLePa Sastamala (FIN)
20h30VC Greenyard Maaseik (BEL)VC Greenyard Maaseik3 - 0
(25-22, 25-22, 26-24)
HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)

Achtste finales
29 November 2022
18h00Galatasaray Istanbul (TUR)Galatasaray Istanbul2 - 3
(22-25, 26-24, 25-23, 19-25, 13-15)
Chênois GenèveChênois Genève (SUI)
19h30Narbonne (FRA)Narbonne0 - 3
(19-25, 20-25, 22-25)
PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow (POL)
30 November 2022
17h00Arkas Spor Izmir (TUR)Arkas Spor Izmir0 - 3
(20-25, 25-27, 18-25)
Modena VolleyModena Volley (ITA)
17h30Savo Volley Kuopio (FIN)Savo Volley Kuopio1 - 3
(27-25, 21-25, 15-25, 20-25)
CSM Arcada GalatiCSM Arcada Galati (ROU)
19h00Volley Amriswil (SUI)Volley Amriswil2 - 3
(29-27, 25-18, 22-25, 22-25, 19-21)
VC Greenyard MaaseikVC Greenyard Maaseik (BEL)
19h30TV Schönenwerd (SUI)TV Schönenwerd1 - 3
(25-15, 22-25, 18-25, 22-25)
Ceské BudejoviceCeské Budejovice (CZE)
20h30Volley Piacenza (ITA)Volley Piacenza3 - 1
(25-13, 24-26, 25-15, 25-20)
Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
1 December 2022
20h00AL Groningen (NED)AL Groningen2 - 3
(15-25, 16-25, 25-18, 25-21, 12-15)
SVG LüneburgSVG Lüneburg (GER)
13 December 2022
17h00VC Greenyard Maaseik (BEL)VC Greenyard Maaseik - Volley AmriswilVolley Amriswil (SUI)
17h00SVG Lüneburg (GER)SVG Lüneburg - AL GroningenAL Groningen (NED)
17h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul - Volley PiacenzaVolley Piacenza (ITA)
17h00Chênois Genève (SUI)Chênois Genève - Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR)
17h00Ceské Budejovice (CZE)Ceské Budejovice - TV SchönenwerdTV Schönenwerd (SUI)
17h00PGE Skra Belchatow (POL)PGE Skra Belchatow - NarbonneNarbonne (FRA)
17h00CSM Arcada Galati (ROU)CSM Arcada Galati - Savo Volley KuopioSavo Volley Kuopio (FIN)
17h00Modena Volley (ITA)Modena Volley - Arkas Spor IzmirArkas Spor Izmir (TUR)

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 1
    • Aantal speeldagen : 6
    • Wedstrijden : 54
    • Thuiszeges : 26 (48 %)
    • Overwinningen uit : 28 (52 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 2de (118 sets)
    • Gemiddeld aantal sets per wedstrijd : 3.81
    • Gemiddeld aantal gewonnen sets thuis : 1.91
    • Gemiddeld aantal gewonnen sets uit : 1.91
    • Totaal aantal sets : 206
    • Gemiddeld aantal sets per wedstrijd : 34.33
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1PGE Skra Belchatow (POL)5
    2CSM Arcada Galati (ROU)4
    3SVG Lüneburg (GER)4
    4Calcit Kamnik (SLO)3
    5Ceské Budejovice (C.3
    6Chênois Genèv.3
    Nederlagen
    1AL Groningen (NED)2
    2Arago de Sète (FRA)2
    3Chaumont 52 Haute-Marne (F.2
    4Draisma Dynamo Apeldoorn (.2
    5Dukla Liberec (CZE)2
    6Fenerbahçe Istanbul.2

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden