De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - Cev Cup Heren - 2021/2022 - Home

Volleybal - Cev Cup Heren - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

Cev Cup Heren 2021/2022 - Home


Eerste ronde
9 November 2021
18h00London Polonia (ENG)London PoloniaGeannuleerdOrion DoetinchemOrion Doetinchem (NED)
18h00Tartu BB (EST)Tartu BB1 - 3
(21-25, 18-25, 25-20, 23-25)
Zenit KazanZenit Kazan (RUS)
19h00Shakhtar Soligorsk (BLR)Shakhtar Soligorsk0 - 3
(20-25, 22-25, 21-25)
SWD Powervolleys DürenSWD Powervolleys Düren (GER)
10 November 2021
17h00CSM Arcada Galati (ROU)CSM Arcada Galati3 - 1
(25-19, 25-17, 22-25, 25-21)
VK Lvi PrahaVK Lvi Praha (CZE)
17h00Zenit Kazan (RUS)Zenit Kazan3 - 0
(25-21, 25-17, 25-19)
Tartu BBTartu BB (EST)
17h30VaLePa Sastamala (FIN)VaLePa Sastamala0 - 3
(18-25, 19-25, 23-25)
Modena VolleyModena Volley (ITA)
18h00OK Budva (MNE)OK Budva2 - 3
(20-25, 25-21, 25-21, 22-25, 7-15)
Volley Haasrode LeuvenVolley Haasrode Leuven (BEL)
19h00UVC Graz (AUT)UVC Graz1 - 3
(17-25, 19-25, 31-29, 22-25)
Dinamo BucharestDinamo Bucharest (ROU)
19h00SVG Lüneburg (GER)SVG Lüneburg3 - 0
(25-20, 25-21, 25-22)
Ribnica KraljevoRibnica Kraljevo (SRB)
19h00SWD Powervolleys Düren (GER)SWD Powervolleys Düren3 - 0
(25-16, 25-21, 25-23)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (BLR)
19h00Volley Amriswil (SUI)Volley Amriswil3 - 1
(19-25, 25-21, 25-17, 25-21)
Chênois GenèveChênois Genève (SUI)
19h30Draisma Dynamo Apeldoorn (NED)Draisma Dynamo Apeldoorn1 - 3
(22-25, 17-25, 25-19, 16-25)
Tours VBTours VB (FRA)
20h15Spartak Komárno (SVK)Spartak Komárno1 - 3
(25-23, 20-25, 13-25, 10-25)
Arkas Spor IzmirArkas Spor Izmir (TUR)
20h30CV Guaguas Las Palmas (ESP)CV Guaguas Las Palmas3 - 0
(25-20, 25-22, 25-22)
Calcit KamnikCalcit Kamnik (SLO)
11 November 2021
19h00HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb3 - 0
(26-24, 25-23, 25-12)
SK Ústí nad LabemSK Ústí nad Labem (CZE)
16 November 2021
18h00OK Mladost Brcko (BIH)OK Mladost Brcko0 - 3
(17-25, 23-25, 14-25)
PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow (POL)
17 November 2021
17h00Arkas Spor Izmir (TUR)Arkas Spor Izmir3 - 0
(25-20, 25-16, 25-20)
Spartak KomárnoSpartak Komárno (SVK)
18h00SK Ústí nad Labem (CZE)SK Ústí nad Labem1 - 3
(25-21, 21-25, 23-25, 21-25)
HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)
18h00Dinamo Bucharest (ROU)Dinamo Bucharest3 - 1
(20-25, 25-12, 25-23, 25-21)
UVC GrazUVC Graz (AUT)
19h00VK Lvi Praha (CZE)VK Lvi Praha3 - 2
(23-25, 25-18, 17-25, 25-19, 15-12)
CSM Arcada GalatiCSM Arcada Galati (ROU)
19h00Ribnica Kraljevo (SRB)Ribnica Kraljevo3 - 1
(25-18, 25-22, 21-25, 25-18)
SVG LüneburgSVG Lüneburg (GER)
19h00Chênois Genève (SUI)Chênois Genève3 - 0
(25-23, 25-23, 25-18)
Volley AmriswilVolley Amriswil (SUI)
20h00Calcit Kamnik (SLO)Calcit Kamnik1 - 3
(24-26, 25-19, 21-25, 21-25)
CV Guaguas Las PalmasCV Guaguas Las Palmas (ESP)
20h00Orion Doetinchem (NED)Orion Doetinchem3 - 2
(21-25, 25-19, 25-22, 21-25, 15-12)
London PoloniaLondon Polonia (ENG)
20h00Tours VB (FRA)Tours VB3 - 0
(25-14, 25-14, 25-17)
Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn (NED)
20h30Volley Haasrode Leuven (BEL)Volley Haasrode Leuven3 - 1
(25-8, 17-25, 25-22, 25-19)
OK BudvaOK Budva (MNE)
20h30Modena Volley (ITA)Modena Volley3 - 0
(25-21, 25-14, 25-14)
VaLePa SastamalaVaLePa Sastamala (FIN)
18 November 2021
18h00PGE Skra Belchatow (POL)PGE Skra Belchatow3 - 0
(25-20, 25-8, 25-14)
OK Mladost BrckoOK Mladost Brcko (BIH)

1/16de finales
30 November 2021
20h00Chênois Genève (SUI)Chênois Genève2 - 3
(23-25, 25-18, 19-25, 25-19, 14-16)
Neftohimic 2010 BurgasNeftohimic 2010 Burgas (BUL)
20h30Modena Volley (ITA)Modena Volley3 - 1
(25-15, 25-17, 20-25, 25-21)
Zalau VMZalau VM (ROU)
1 December 2021
16h00Dinamo Bucharest (ROU)Dinamo Bucharest2 - 3
(26-28, 25-19, 21-25, 25-21, 11-15)
United Volleys Rhein-MainUnited Volleys Rhein-Main (GER)
17h00Ceské Budejovice (CZE)Ceské Budejovice2 - 3
(23-25, 25-19, 25-21, 22-25, 20-22)
Kuzbass KumerovoKuzbass Kumerovo (RUS)
17h00Arkas Spor Izmir (TUR)Arkas Spor Izmir3 - 2
(25-21, 25-22, 21-25, 17-25, 15-7)
Spor Toto SK AnkaraSpor Toto SK Ankara (TUR)
18h00Zalau VM (ROU)Zalau VM0 - 3
(13-25, 14-25, 15-25)
Modena VolleyModena Volley (ITA)
18h00PGE Skra Belchatow (POL)PGE Skra Belchatow3 - 0
(25-15, 25-20, 25-21)
Dukla LiberecDukla Liberec (CZE)
18h00CSM Arcada Galati (ROU)CSM Arcada Galati3 - 0
(25-18, 25-23, 31-29)
Chaumont 52 Haute-MarneChaumont 52 Haute-Marne (FRA)
19h00Ribnica Kraljevo (SRB)Ribnica Kraljevo1 - 3
(19-25, 25-20, 16-25, 18-25)
CEZ Karlovarsko Karlovy VaryCEZ Karlovarsko Karlovy Vary (CZE)
19h30HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb1 - 3
(16-25, 25-18, 24-26, 22-25)
Vero MonzaVero Monza (ITA)
20h00Tours VB (FRA)Tours VB3 - 1
(25-15, 19-25, 25-17, 25-15)
AL GroningenAL Groningen (NED)
20h00Montpellier Volley UC (FRA)Montpellier Volley UC3 - 0
(25-20, 25-22, 25-14)
Olympiacos PiraeusOlympiacos Piraeus (GRE)
20h30CV Guaguas Las Palmas (ESP)CV Guaguas Las Palmas3 - 1
(19-25, 25-17, 25-16, 25-15)
Volley MenenVolley Menen (BEL)
20h30Volley Haasrode Leuven (BEL)Volley Haasrode Leuven3 - 0
(25-21, 28-26, 25-19)
Foinikas SyrosFoinikas Syros (GRE)
2 December 2021
20h00Orion Doetinchem (NED)Orion Doetinchem3 - 0
(25-16, 25-18, 25-20)
TSV JonaTSV Jona (SUI)
7 December 2021
17h00Neftohimic 2010 Burgas (BUL)Neftohimic 2010 Burgas3 - 1
(17-25, 29-27, 25-21, 25-20)
Chênois GenèveChênois Genève (SUI)
19h00SWD Powervolleys Düren (GER)SWD Powervolleys Düren2 - 3
(19-25, 26-24, 25-23, 23-25, 14-16)
Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR)
19h00Olympiacos Piraeus (GRE)Olympiacos Piraeus2 - 3
(19-25, 20-25, 25-23, 26-24, 15-17)
Montpellier Volley UCMontpellier Volley UC (FRA)
8 December 2021
15h00Spor Toto SK Ankara (TUR)Spor Toto SK Ankara3 - 1
(25-19, 25-20, 23-25, 25-20)
Arkas Spor IzmirArkas Spor Izmir (TUR)
17h00SK Aich/Dob (AUT)SK Aich/Dob0 - 3
(12-25, 18-25, 19-25)
Zenit KazanZenit Kazan (RUS)
17h00Foinikas Syros (GRE)Foinikas Syros3 - 1
(21-25, 25-17, 25-15, 25-17)
Volley Haasrode LeuvenVolley Haasrode Leuven (BEL)
18h00CEZ Karlovarsko Karlovy Vary (CZE)CEZ Karlovarsko Karlovy Vary3 - 1
(20-25, 28-26, 25-18, 25-17)
Ribnica KraljevoRibnica Kraljevo (SRB)
19h00United Volleys Rhein-Main (GER)United Volleys Rhein-Main3 - 2
(23-25, 25-13, 24-26, 25-23, 15-9)
Dinamo BucharestDinamo Bucharest (ROU)
19h00Galatasaray Istanbul (TUR)Galatasaray Istanbul3 - 0
(25-17, 25-19, 25-23)
SWD Powervolleys DürenSWD Powervolleys Düren (GER)
20h00Volley Menen (BEL)Volley Menen0 - 3
(22-25, 20-25, 19-25)
CV Guaguas Las PalmasCV Guaguas Las Palmas (ESP)
20h00AL Groningen (NED)AL Groningen0 - 3
(11-25, 21-25, 22-25)
Tours VBTours VB (FRA)
20h00Chaumont 52 Haute-Marne (FRA)Chaumont 52 Haute-Marne3 - 2
(25-20, 22-25, 20-25, 25-23, 17-15)
CSM Arcada GalatiCSM Arcada Galati (ROU)
9 December 2021
13h00Kuzbass Kumerovo (RUS)Kuzbass Kumerovo3 - 1
(25-21, 19-25, 25-14, 25-21)
Ceské BudejoviceCeské Budejovice (CZE)
17h00Zenit Kazan (RUS)Zenit Kazan3 - 0
(25-17, 25-23, 25-12)
SK Aich/DobSK Aich/Dob (AUT)
18h00Dukla Liberec (CZE)Dukla Liberec1 - 3
(20-25, 17-25, 25-23, 23-25)
PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow (POL)
19h00Vero Monza (ITA)Vero Monza3 - 1
(23-25, 25-14, 25-15, 25-20)
HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)
16 December 2021
20h00TSV Jona (SUI)TSV Jona1 - 3
(23-25, 18-25, 25-23, 11-25)
Orion DoetinchemOrion Doetinchem (NED)

Achtste finales
11 Januari 2022
18h00Neftohimic 2010 Burgas (BUL)Neftohimic 2010 Burgas2 - 3
(22-25, 26-24, 24-26, 25-21, 12-15)
PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow (POL)
12 Januari 2022
17h00Spor Toto SK Ankara (TUR)Spor Toto SK Ankara0 - 3
(12-25, 16-25, 18-25)
Vero MonzaVero Monza (ITA)
17h00Zenit Kazan (RUS)Zenit Kazan3 - 0
(25-12, 25-19, 25-14)
Orion DoetinchemOrion Doetinchem (NED)
18h00CEZ Karlovarsko Karlovy Vary (CZE)CEZ Karlovarsko Karlovy Vary3 - 0
(25-23, 25-18, 25-16)
Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR)
20h00Montpellier Volley UC (FRA)Montpellier Volley UC0 - 3 (forfait)Kuzbass KumerovoKuzbass Kumerovo (RUS)
20h00Tours VB (FRA)Tours VB3 - 1
(22-25, 25-23, 27-25, 25-19)
Modena VolleyModena Volley (ITA)
20h30Volley Haasrode Leuven (BEL)Volley Haasrode Leuven0 - 3
(16-25, 22-25, 21-25)
CV Guaguas Las PalmasCV Guaguas Las Palmas (ESP)
18 Januari 2022
17h00United Volleys Rhein-Main (GER)United Volleys Rhein-Main0 - 3
(24-26, 13-25, 17-25)
CSM Arcada GalatiCSM Arcada Galati (ROU)
18h00PGE Skra Belchatow (POL)PGE Skra Belchatow3 - 1
(25-10, 24-26, 25-15, 25-14)
Neftohimic 2010 BurgasNeftohimic 2010 Burgas (BUL)
19 Januari 2022
15h00Kuzbass Kumerovo (RUS)Kuzbass Kumerovo3 - 0 (forfait)Montpellier Volley UCMontpellier Volley UC (FRA)
19h00Vero Monza (ITA)Vero Monza3 - 0
(25-18, 25-18, 25-20)
Spor Toto SK AnkaraSpor Toto SK Ankara (TUR)
20h30Modena Volley (ITA)Modena Volley3 - 2
(25-17, 24-26, 33-35, 25-19, 15-13)
Tours VBTours VB (FRA)
20 Januari 2022
17h00Galatasaray Istanbul (TUR)Galatasaray Istanbul1 - 3
(25-17, 17-25, 18-25, 22-25)
CEZ Karlovarsko Karlovy VaryCEZ Karlovarsko Karlovy Vary (CZE)
17h00CSM Arcada Galati (ROU)CSM Arcada Galati3 - 2
(25-20, 27-29, 25-27, 27-25, 15-11)
United Volleys Rhein-MainUnited Volleys Rhein-Main (GER)
20h00Orion Doetinchem (NED)Orion Doetinchem0 - 3
(17-25, 12-25, 17-25)
Zenit KazanZenit Kazan (RUS)
26 Januari 2022
20h30CV Guaguas Las Palmas (ESP)CV Guaguas Las Palmas - Volley Haasrode LeuvenVolley Haasrode Leuven (BEL)

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden