De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - Champions League Heren - 2021/2022 - Home

Volleybal - Champions League Heren - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Benfica Lisbon
  • Berlin Recycling
  • Budvanska Rivijera Budva
  • Cannes AS
  • CEZ Karlovarsko Karlovy Vary
  • Club Voley Palma
  • CSM Arcada Galati
  • Cucine Lube Civitanova
  • CV Guaguas Las Palmas
  • Draisma Dynamo Apeldoorn
  • Fenerbahçe Istanbul
  • HAOK Mladost Zagreb
  • Hebar Pazardjik
  • Jastrzebski Wegiel S.S.A
  • Kedzierzyn-Kozle
  • Knack Roeselare
  • Lokomotiv Novosibirsk
  • London Polonia
  • OK Maribor
  • OK Mladost Brcko
  • Olympiacos Piraeus
  • Perugia
  • Shakhtar Soligorsk
  • Spartak Komárno
  • Tartu BB
  • Trentino Volley
  • UVC Graz
  • VaLePa Sastamala
  • VC Dynamo Moscou
  • VC Greenyard Maaseik
  • Verva Warszawa Orlen Paliwa
  • VfB Friedrichshafen
  • Vojvodina Novolin Novisad
  • Volley Amriswil
  • Zenit St. Petersburg
  • Ziraat Bankasi Ankara

Home

Champions League Heren 2021/2022 - Home

WinnaarKedzierzyn-Kozle : Kedzierzyn-Kozle

Kwalificatieronde (22/09/2021 - 29/09/2021)

22 September 2021
18h00Tartu BB (EST)Tartu BB3 - 0
(25-20, 25-22, 25-20)
Volley AmriswilVolley Amriswil (SUI)
29 September 2021
19h00Volley Amriswil (SUI)Volley Amriswil3 - 2
(19-25, 25-23, 21-25, 25-21, 15-10)
Tartu BBTartu BB (EST)

Detail van de uitslagen


Eerste Ronde (Italië - Trento - 05/10/2021 - 14/10/2021)

5 Oktober 2021
19h00London Polonia (ENG)London Polonia2 - 3
(25-17, 15-25, 23-25, 25-20, 13-15)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (BLR)
20h30CV Guaguas Las Palmas (ESP)CV Guaguas Las Palmas3 - 0
(25-21, 25-22, 25-21)
Hebar PazardjikHebar Pazardjik (BUL)
6 Oktober 2021
17h00CSM Arcada Galati (ROU)CSM Arcada Galati3 - 2
(25-18, 27-29, 25-22, 19-25, 15-7)
CEZ Karlovarsko Karlovy VaryCEZ Karlovarsko Karlovy Vary (CZE)
18h00OK Mladost Brcko (BIH)OK Mladost Brcko0 - 3
(14-25, 11-25, 16-25)
Olympiacos PiraeusOlympiacos Piraeus (GRE)
18h00Tartu BB (EST)Tartu BB1 - 3
(24-26, 25-22, 18-25, 16-25)
Benfica LisbonBenfica Lisbon (POR)
18h00Budvanska Rivijera Budva (MNE)Budvanska Rivijera Budva3 - 2
(25-20, 20-25, 25-22, 19-25, 15-10)
HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)
20h00Draisma Dynamo Apeldoorn (NED)Draisma Dynamo Apeldoorn2 - 3
(25-16, 21-25, 25-19, 28-30, 19-21)
VaLePa SastamalaVaLePa Sastamala (FIN)
20h00Spartak Komárno (SVK)Spartak Komárno3 - 0
(25-18, 25-16, 26-24)
UVC GrazUVC Graz (AUT)
7 Oktober 2021
19h00Shakhtar Soligorsk (BLR)Shakhtar Soligorsk3 - 1
(25-16, 25-20, 22-25, 25-23)
London PoloniaLondon Polonia (ENG)
13 Oktober 2021
17h30VaLePa Sastamala (FIN)VaLePa Sastamala3 - 1
(25-20, 25-21, 27-29, 25-23)
Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn (NED)
18h00Olympiacos Piraeus (GRE)Olympiacos Piraeus3 - 0
(25-16, 25-21, 25-17)
OK Mladost BrckoOK Mladost Brcko (BIH)
18h00CEZ Karlovarsko Karlovy Vary (CZE)CEZ Karlovarsko Karlovy Vary3 - 2
(25-19, 22-25, 32-30, 22-25, 15-9)
CSM Arcada GalatiCSM Arcada Galati (ROU)
21h00Benfica Lisbon (POR)Benfica Lisbon3 - 1
(25-21, 17-25, 25-21, 25-20)
Tartu BBTartu BB (EST)
14 Oktober 2021
18h00Hebar Pazardjik (BUL)Hebar Pazardjik3 - 1
(25-20, 25-27, 25-16, 25-18)
CV Guaguas Las PalmasCV Guaguas Las Palmas (ESP)
19h00HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb3 - 1
(19-25, 25-18, 25-20, 25-22)
Budvanska Rivijera BudvaBudvanska Rivijera Budva (MNE)
20h15UVC Graz (AUT)UVC Graz1 - 3
(25-17, 23-25, 16-25, 16-25)
Spartak KomárnoSpartak Komárno (SVK)

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde (20/10/2021 - 28/10/2021)

20 Oktober 2021
18h00Hebar Pazardjik (BUL)Hebar Pazardjik2 - 3
(22-25, 25-15, 25-14, 19-25, 9-15)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (BLR)
19h00HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb1 - 3
(25-21, 17-25, 24-26, 8-25)
CEZ Karlovarsko Karlovy VaryCEZ Karlovarsko Karlovy Vary (CZE)
20h15Spartak Komárno (SVK)Spartak Komárno1 - 3
(25-22, 38-40, 21-25, 22-25)
Olympiacos PiraeusOlympiacos Piraeus (GRE)
21 Oktober 2021
21h00Benfica Lisbon (POR)Benfica Lisbon3 - 0
(25-23, 25-21, 25-18)
VaLePa SastamalaVaLePa Sastamala (FIN)
27 Oktober 2021
16h00Olympiacos Piraeus (GRE)Olympiacos Piraeus3 - 0
(25-21, 25-19, 31-29)
Spartak KomárnoSpartak Komárno (SVK)
17h30VaLePa Sastamala (FIN)VaLePa Sastamala1 - 3
(27-25, 20-25, 21-25, 14-25)
Benfica LisbonBenfica Lisbon (POR)
19h00CEZ Karlovarsko Karlovy Vary (CZE)CEZ Karlovarsko Karlovy Vary3 - 2
(18-25, 18-25, 25-19, 27-25, 15-9)
HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)
28 Oktober 2021
16h30Shakhtar Soligorsk (BLR)Shakhtar Soligorsk1 - 3
(25-15, 21-25, 16-25, 22-25)
Hebar PazardjikHebar Pazardjik (BUL)

Detail van de uitslagen


Derde Ronde (02/11/2021 - 09/11/2021)

3 November 2021
18h00Hebar Pazardjik (BUL)Hebar Pazardjik3 - 1
(26-24, 25-18, 20-25, 25-23)
Olympiacos PiraeusOlympiacos Piraeus (GRE)
4 November 2021
21h00Benfica Lisbon (POR)Benfica Lisbon2 - 3
(16-25, 22-25, 25-22, 28-26, 12-15)
CEZ Karlovarsko Karlovy VaryCEZ Karlovarsko Karlovy Vary (CZE)
10 November 2021
18h00CEZ Karlovarsko Karlovy Vary (CZE)CEZ Karlovarsko Karlovy Vary1 - 3
(25-20, 23-25, 21-25, 23-25)
Benfica LisbonBenfica Lisbon (POR)
18h00Olympiacos Piraeus (GRE)Olympiacos Piraeus1 - 3
(25-21, 23-25, 19-25, 23-25)
Hebar PazardjikHebar Pazardjik (BUL)

Detail van de uitslagen


Pool A (30/11/2021 - 17/02/2022)

Klassering

PloegPunGWWVDVDTDS
1Jastrzebski Wegiel S.S.A (POL)18660182+16
2Hebar Pazardjik (BUL)76331013-3
3VfB Friedrichshafen (GER)66151015-5
4Knack Roeselare (BEL)5624816-8

Laatste wedstrijden

30 November 2021
18h00Jastrzebski Wegiel S.S.A (POL)Jastrzebski Wegiel S.S.A3 - 0
(25-11, 25-16, 25-14)
Hebar PazardjikHebar Pazardjik (BUL)
1 December 2021
20h00VfB Friedrichshafen (GER)VfB Friedrichshafen2 - 3
(18-25, 25-23, 16-25, 25-22, 9-15)
Knack RoeselareKnack Roeselare (BEL)
14 December 2021
19h00Knack Roeselare (BEL)Knack Roeselare0 - 3
(18-25, 20-25, 23-25)
Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A (POL)
16 December 2021
18h00Hebar Pazardjik (BUL)Hebar Pazardjik3 - 2
(25-13, 18-25, 22-25, 25-12, 15-12)
VfB FriedrichshafenVfB Friedrichshafen (GER)
13 Januari 2022
20h00VfB Friedrichshafen (GER)VfB Friedrichshafen0 - 3
(15-25, 17-25, 15-25)
Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A (POL)
25 Januari 2022
18h00Jastrzebski Wegiel S.S.A (POL)Jastrzebski Wegiel S.S.A3 - 0
(25-21, 25-21, 25-23)
Knack RoeselareKnack Roeselare (BEL)
26 Januari 2022
20h00VfB Friedrichshafen (GER)VfB Friedrichshafen3 - 0
(25-0, 25-0, 25-0)
Hebar PazardjikHebar Pazardjik (BUL)
9 Februari 2022
20h30Knack Roeselare (BEL)Knack Roeselare3 - 2
(25-20, 14-25, 20-25, 31-29, 15-11)
VfB FriedrichshafenVfB Friedrichshafen (GER)
10 Februari 2022
18h00Hebar Pazardjik (BUL)Hebar Pazardjik1 - 3
(28-26, 23-25, 19-25, 16-25)
Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A (POL)
16 Februari 2022
18h00Knack Roeselare (BEL)Knack Roeselare2 - 3
(25-23, 25-21, 20-25, 22-25, 14-16)
Hebar PazardjikHebar Pazardjik (BUL)
18h00Jastrzebski Wegiel S.S.A (POL)Jastrzebski Wegiel S.S.A3 - 1
(25-18, 23-25, 25-15, 25-23)
VfB FriedrichshafenVfB Friedrichshafen (GER)
17 Februari 2022
17h00Hebar Pazardjik (BUL)Hebar Pazardjik3 - 0
(25-21, 26-24, 25-20)
Knack RoeselareKnack Roeselare (BEL)

Detail van de uitslagen


Pool B (01/12/2021 - 16/02/2022)

Stand

Laatste wedstrijden

1 December 2021
17h00VC Dynamo Moscou (RUS)VC Dynamo Moscou3 - 2
(20-25, 21-25, 25-20, 25-16, 15-12)
Verva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen Paliwa (POL)
17h00Ziraat Bankasi Ankara (TUR)Ziraat Bankasi Ankara3 - 0
(26-24, 25-15, 25-17)
VC Greenyard MaaseikVC Greenyard Maaseik (BEL)
14 December 2021
21h00VC Greenyard Maaseik (BEL)VC Greenyard Maaseik0 - 3
(20-25, 22-25, 18-25)
VC Dynamo MoscouVC Dynamo Moscou (RUS)
15 December 2021
20h30Verva Warszawa Orlen Paliwa (POL)Verva Warszawa Orlen Paliwa1 - 3
(21-25, 25-21, 18-25, 21-25)
Ziraat Bankasi AnkaraZiraat Bankasi Ankara (TUR)
13 Januari 2022
17h00Ziraat Bankasi Ankara (TUR)Ziraat Bankasi Ankara0 - 3
(12-25, 20-25, 15-25)
VC Dynamo MoscouVC Dynamo Moscou (RUS)
25 Januari 2022
17h00Ziraat Bankasi Ankara (TUR)Ziraat Bankasi Ankara3 - 1
(25-17, 17-25, 25-18, 25-18)
Verva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen Paliwa (POL)
26 Januari 2022
17h00VC Dynamo Moscou (RUS)VC Dynamo Moscou3 - 0
(25-16, 25-15, 25-18)
VC Greenyard MaaseikVC Greenyard Maaseik (BEL)
8 Februari 2022
20h30VC Greenyard Maaseik (BEL)VC Greenyard Maaseik3 - 2
(25-19, 23-25, 25-21, 22-25, 15-13)
Ziraat Bankasi AnkaraZiraat Bankasi Ankara (TUR)
9 Februari 2022
20h30Verva Warszawa Orlen Paliwa (POL)Verva Warszawa Orlen Paliwa0 - 3
(20-25, 23-25, 13-25)
VC Dynamo MoscouVC Dynamo Moscou (RUS)
15 Februari 2022
19h00Verva Warszawa Orlen Paliwa (POL)Verva Warszawa Orlen Paliwa3 - 1
(25-23, 22-25, 25-20, 25-22)
VC Greenyard MaaseikVC Greenyard Maaseik (BEL)
16 Februari 2022
17h00VC Dynamo Moscou (RUS)VC Dynamo Moscou3 - 0
(25-20, 25-20, 25-21)
Ziraat Bankasi AnkaraZiraat Bankasi Ankara (TUR)
20h30VC Greenyard Maaseik (BEL)VC Greenyard Maaseik1 - 3
(25-21, 17-25, 18-25, 18-25)
Verva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen Paliwa (POL)

Detail van de uitslagen


Pool C (01/12/2021 - 16/02/2022)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1Cucine Lube Civitanova (ITA)15651176+11
2Kedzierzyn-Kozle (POL)12642159+6
3Lokomotiv Novosibirsk (RUS)96331110+1
4OK Maribor (SLO)0606018-18

Laatste wedstrijden

1 December 2021
19h30Kedzierzyn-Kozle (POL)Kedzierzyn-Kozle3 - 0
(25-19, 25-18, 25-17)
OK MariborOK Maribor (SLO)
20h00Cucine Lube Civitanova (ITA)Cucine Lube Civitanova3 - 0
(25-17, 25-20, 25-15)
Lokomotiv NovosibirskLokomotiv Novosibirsk (RUS)
14 December 2021
13h00Lokomotiv Novosibirsk (RUS)Lokomotiv Novosibirsk1 - 3
(19-25, 25-21, 24-26, 23-25)
Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (POL)
15 December 2021
19h00OK Maribor (SLO)OK Maribor0 - 3
(18-25, 16-25, 24-26)
Cucine Lube CivitanovaCucine Lube Civitanova (ITA)
11 Januari 2022
18h00Lokomotiv Novosibirsk (RUS)Lokomotiv Novosibirsk3 - 0
(25-0, 25-0, 25-0)
OK MariborOK Maribor (SLO)
12 Januari 2022
18h00Kedzierzyn-Kozle (POL)Kedzierzyn-Kozle2 - 3
(17-25, 25-16, 18-25, 25-22, 12-15)
Cucine Lube CivitanovaCucine Lube Civitanova (ITA)
26 Januari 2022
19h30Cucine Lube Civitanova (ITA)Cucine Lube Civitanova3 - 0
(25-18, 25-15, 25-19)
OK MariborOK Maribor (SLO)
8 Februari 2022
19h00OK Maribor (SLO)OK Maribor0 - 3
(19-25, 11-25, 21-25)
Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (POL)
9 Februari 2022
13h00Lokomotiv Novosibirsk (RUS)Lokomotiv Novosibirsk1 - 3
(25-21, 23-25, 22-25, 20-25)
Cucine Lube CivitanovaCucine Lube Civitanova (ITA)
12 Februari 2022
13h00Kedzierzyn-Kozle (POL)Kedzierzyn-Kozle1 - 3
(18-25, 25-23, 17-25, 20-25)
Lokomotiv NovosibirskLokomotiv Novosibirsk (RUS)
16 Februari 2022
19h00OK Maribor (SLO)OK Maribor0 - 3
(22-25, 23-25, 21-25)
Lokomotiv NovosibirskLokomotiv Novosibirsk (RUS)
20h30Cucine Lube Civitanova (ITA)Cucine Lube Civitanova2 - 3
(22-25, 25-21, 24-26, 25-21, 10-15)
Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (POL)

Detail van de uitslagen


Pool D (01/12/2021 - 16/02/2022)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1Berlin Recycling (GER)16660185+13
2Zenit St. Petersburg (RUS)11633139+4
3Benfica Lisbon (POR)5624715-8
4Vojvodina Novolin Novisad (SRB)4615615-9

Laatste wedstrijden

1 December 2021
17h30Zenit St. Petersburg (RUS)Zenit St. Petersburg3 - 0
(25-19, 25-16, 25-23)
Benfica LisbonBenfica Lisbon (POR)
19h30Berlin Recycling (GER)Berlin Recycling3 - 0
(26-24, 25-16, 25-21)
Vojvodina Novolin NovisadVojvodina Novolin Novisad (SRB)
15 December 2021
18h00Vojvodina Novolin Novisad (SRB)Vojvodina Novolin Novisad0 - 3
(22-25, 13-25, 20-25)
Zenit St. PetersburgZenit St. Petersburg (RUS)
18h00Benfica Lisbon (POR)Benfica Lisbon1 - 3
(19-25, 16-25, 25-15, 19-25)
Berlin RecyclingBerlin Recycling (GER)
25 Januari 2022
17h30Zenit St. Petersburg (RUS)Zenit St. Petersburg0 - 3
(15-25, 21-25, 21-25)
Vojvodina Novolin NovisadVojvodina Novolin Novisad (SRB)
26 Januari 2022
19h30Berlin Recycling (GER)Berlin Recycling3 - 0
(25-0, 25-0, 25-0)
Benfica LisbonBenfica Lisbon (POR)
8 Februari 2022
21h00Benfica Lisbon (POR)Benfica Lisbon0 - 3
(16-25, 18-25, 16-25)
Zenit St. PetersburgZenit St. Petersburg (RUS)
9 Februari 2022
18h00Vojvodina Novolin Novisad (SRB)Vojvodina Novolin Novisad0 - 3
(25-27, 20-25, 23-25)
Berlin RecyclingBerlin Recycling (GER)
16 Februari 2022
17h30Zenit St. Petersburg (RUS)Zenit St. Petersburg2 - 3
(26-24, 25-20, 25-27, 22-25, 12-15)
Berlin RecyclingBerlin Recycling (GER)
20h00Vojvodina Novolin Novisad (SRB)Vojvodina Novolin Novisad1 - 3
(25-19, 24-26, 21-25, 14-25)
Benfica LisbonBenfica Lisbon (POR)
17 Februari 2022
17h30Berlin Recycling (GER)Berlin Recycling3 - 2
(21-25, 25-21, 21-25, 28-26, 17-15)
Zenit St. PetersburgZenit St. Petersburg (RUS)
20h00Benfica Lisbon (POR)Benfica Lisbon3 - 2
(23-25, 26-24, 26-24, 25-27, 15-11)
Vojvodina Novolin NovisadVojvodina Novolin Novisad (SRB)

Detail van de uitslagen


Pool E (30/11/2021 - 16/02/2022)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1Perugia (ITA)18660180+18
2Trentino Volley (ITA)12642127+5
3Fenerbahçe Istanbul (TUR)5624614-8
4Cannes AS (FRA)1606318-15

Laatste wedstrijden

30 November 2021
17h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul3 - 0
(28-26, 25-21, 25-22)
Cannes ASCannes AS (FRA)
2 December 2021
20h30Perugia (ITA)Perugia3 - 0
(25-21, 25-18, 25-23)
Trentino VolleyTrentino Volley (ITA)
15 December 2021
19h30Cannes AS (FRA)Cannes AS0 - 3
(15-25, 22-25, 18-25)
PerugiaPerugia (ITA)
16 December 2021
20h30Trentino Volley (ITA)Trentino Volley3 - 0
(25-21, 25-22, 25-17)
Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
12 Januari 2022
17h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul0 - 3
(24-26, 25-27, 22-25)
PerugiaPerugia (ITA)
13 Januari 2022
20h30Trentino Volley (ITA)Trentino Volley3 - 0
(25-13, 25-13, 25-13)
Cannes ASCannes AS (FRA)
26 Januari 2022
17h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul0 - 3
(20-25, 18-25, 16-25)
Trentino VolleyTrentino Volley (ITA)
27 Januari 2022
20h30Perugia (ITA)Perugia3 - 0
(25-0, 25-0, 25-0)
Cannes ASCannes AS (FRA)
8 Februari 2022
20h00Cannes AS (FRA)Cannes AS2 - 3
(19-25, 25-19, 25-19, 13-25, 9-15)
Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
10 Februari 2022
19h30Trentino Volley (ITA)Trentino Volley0 - 3
(18-25, 21-25, 23-25)
PerugiaPerugia (ITA)
16 Februari 2022
19h30Cannes AS (FRA)Cannes AS1 - 3
(23-25, 9-25, 29-27, 14-25)
Trentino VolleyTrentino Volley (ITA)
20h30Perugia (ITA)Perugia3 - 0
(25-17, 25-21, 25-17)
Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (08/03/2022 - 22/05/2022)


Kwartfinales
8 Maart 2022
12h00Zenit St. Petersburg (RUS)Zenit St. Petersburg0 - 3 (forfait)PerugiaPerugia (ITA)
12h00Kedzierzyn-Kozle (POL)Kedzierzyn-Kozle3 - 0 (forfait)VC Dynamo MoscouVC Dynamo Moscou (RUS)
20h30Cucine Lube Civitanova (ITA)Cucine Lube Civitanova0 - 3
(22-25, 23-25, 19-25)
Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A (POL)
10 Maart 2022
20h30Trentino Volley (ITA)Trentino Volley3 - 0
(27-25, 25-19, 25-22)
Berlin RecyclingBerlin Recycling (GER)
14 Maart 2022
12h00VC Dynamo Moscou (RUS)VC Dynamo Moscou0 - 3 (forfait)Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (POL)
12h00Perugia (ITA)Perugia3 - 0 (forfait)Zenit St. PetersburgZenit St. Petersburg (RUS)
16 Maart 2022
18h30Berlin Recycling (GER)Berlin Recycling3 - 2
(25-21, 25-22, 9-25, 21-25, 15-13)
Trentino VolleyTrentino Volley (ITA)
20h30Jastrzebski Wegiel S.S.A (POL)Jastrzebski Wegiel S.S.A3 - 2
(24-26, 23-25, 28-26, 25-19, 15-12)
Cucine Lube CivitanovaCucine Lube Civitanova (ITA)

Halve Finale
30 Maart 2022
20h00Jastrzebski Wegiel S.S.A (POL)Jastrzebski Wegiel S.S.A0 - 3
(20-25, 14-25, 19-25)
Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (POL)
20h30Perugia (ITA)Perugia2 - 3
(23-25, 25-19, 23-25, 30-28, 12-15)
Trentino VolleyTrentino Volley (ITA)
7 April 2022
20h00Kedzierzyn-Kozle (POL)Kedzierzyn-Kozle3 - 2
(25-15, 25-21, 24-26, 21-25, 15-11)
Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A (POL)
20h30Trentino Volley (ITA)Trentino Volley2 - 3 (Golden Set : 17-15)
(25-21, 21-25, 25-16, 20-25, 13-15)
PerugiaPerugia (ITA)

Finale
22 Mei 2022
21h00 in LjubljanaKedzierzyn-Kozle (POL)Kedzierzyn-Kozle3 - 0
(25-22, 25-20, 32-30)
Trentino VolleyTrentino Volley (ITA)

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 10
    • Aantal speeldagen : 12
    • Wedstrijden : 103
    • Thuiszeges : 53 (51 %)
    • Overwinningen uit : 50 (49 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 1ste (366 sets)
    • Gemiddeld aantal sets per wedstrijd : 3.76
    • Gemiddeld aantal gewonnen sets thuis : 1.94
    • Gemiddeld aantal gewonnen sets uit : 1.82
    • Totaal aantal sets : 387
    • Gemiddeld aantal sets per wedstrijd : 32.25
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Kedzierzyn-Kozle (POL)9
    2Perugia (ITA)9
    3Jastrzebski Wegiel S.S.A (.8
    4Benfica Lisbon (POR)7
    5Berlin Recycling (GER)7
    6Hebar Pazardjik (BUL)7
    Nederlagen
    1Cannes AS (FRA)6
    2OK Maribor (SLO)6
    3Benfica Lisbon (POR)5
    4Hebar Pazardjik (BUL)5
    5Trentino Volley (ITA)5
    6VC Greenyard Maaseik (BEL)5

Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden