De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - CEV Cup Dames - 2021/2022 - Home

Volleybal - CEV Cup Dames - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • AJM FC Porto
  • Alba Blaj CSV
  • AO Thiras Santorini
  • Asterix Avo Beveren
  • Banja Luka Volley
  • Békéscsabai RSE
  • Busto Arsizio
  • Calcit Volleyball Kamnik
  • CV Las Palmas
  • Eczacibasi Istanbul
  • HAOK Mladost Zagreb
  • LKS Lódz
  • Minchanka Minsk
  • MTV Stuttgart
  • Nantes Volley-Ball
  • Neuchâtel Université
  • Nova Branik Maribor
  • Olympiacos Piraeus
  • PAOK Thessaloniki VC
  • Proton Volleyball Club Balakovo
  • PVK Olymp Praha
  • Schweriner SC
  • SK UP Olomouc
  • TS Volley Düdingen
  • Uralochka NTMK Ekaterinburg
  • Vasas Budapest
  • VC Oudegem
  • VDK Gent Dames
  • Volero Le Cannet
  • Zeljeznicar Lajkovac
  • ZOK Jedinstvo Brcko

Home

CEV Cup Dames 2021/2022 - Home

WinnaarEczacibasi Istanbul : Eczacibasi Istanbul


1/16de finales
16 November 2021
16h00Minchanka Minsk (BLR)Minchanka Minsk2 - 3
(21-25, 17-25, 25-16, 25-21, 10-15)
Volero Le CannetVolero Le Cannet (FRA)
18h00AJM FC Porto (POR)AJM FC Porto3 - 0
(25-21, 25-18, 25-17)
Olympiacos PiraeusOlympiacos Piraeus (GRE)
18h00LKS Lódz (POL)LKS Lódz3 - 1
(25-23, 25-15, 23-25, 25-19)
Békéscsabai RSEBékéscsabai RSE (HUN)
19h00ZOK Jedinstvo Brcko (BIH)ZOK Jedinstvo Brcko1 - 3
(23-25, 23-25, 25-18, 21-25)
SK UP OlomoucSK UP Olomouc (CZE)
19h30HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb3 - 0
(25-21, 25-17, 25-12)
Banja Luka VolleyBanja Luka Volley (BIH)
17 November 2021
16h00PVK Olymp Praha (CZE)PVK Olymp Praha0 - 3
(24-26, 14-25, 16-25)
TS Volley DüdingenTS Volley Düdingen (SUI)
17h00Calcit Volleyball Kamnik (SLO)Calcit Volleyball Kamnik3 - 2
(25-20, 25-27, 25-22, 23-25, 15-10)
Neuchâtel UniversitéNeuchâtel Université (SUI)
18h00Vasas Budapest (HUN)Vasas Budapest1 - 3
(15-25, 23-25, 25-17, 19-25)
Alba Blaj CSVAlba Blaj CSV (ROU)
18h00AO Thiras Santorini (GRE)AO Thiras Santorini3 - 0
(25-23, 25-20, 25-16)
VC OudegemVC Oudegem (BEL)
19h00Zeljeznicar Lajkovac (SRB)Zeljeznicar Lajkovac0 - 3
(26-28, 17-25, 17-25)
Eczacibasi IstanbulEczacibasi Istanbul (TUR)
19h00Proton Volleyball Club Balakovo (RUS)Proton Volleyball Club Balakovo1 - 3
(24-26, 18-25, 25-23, 14-25)
Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (RUS)
19h00Schweriner SC (GER)Schweriner SC3 - 1
(25-10, 22-25, 27-25, 25-14)
Nantes Volley-BallNantes Volley-Ball (FRA)
19h00CV Las Palmas (ESP)CV Las Palmas3 - 1
(25-14, 25-19, 19-25, 25-11)
Nova Branik MariborNova Branik Maribor (SLO)
19h30Asterix Avo Beveren (BEL)Asterix Avo Beveren0 - 3
(22-25, 15-25, 19-25)
PAOK Thessaloniki VCPAOK Thessaloniki VC (GRE)
20h00VDK Gent Dames (BEL)VDK Gent Dames1 - 3
(18-25, 22-25, 25-21, 19-25)
Busto ArsizioBusto Arsizio (ITA)
23 November 2021
14h00Uralochka NTMK Ekaterinburg (RUS)Uralochka NTMK Ekaterinburg3 - 2
(25-22, 25-19, 22-25, 22-25, 15-10)
Proton Volleyball Club BalakovoProton Volleyball Club Balakovo (RUS)
19h30Nantes Volley-Ball (FRA)Nantes Volley-Ball2 - 3
(14-25, 22-25, 25-23, 26-24, 13-15)
Schweriner SCSchweriner SC (GER)
20h00TS Volley Düdingen (SUI)TS Volley Düdingen3 - 1
(25-23, 23-25, 25-19, 25-21)
PVK Olymp PrahaPVK Olymp Praha (CZE)
24 November 2021
16h00Eczacibasi Istanbul (TUR)Eczacibasi Istanbul3 - 0
(25-16, 25-21, 25-13)
Zeljeznicar LajkovacZeljeznicar Lajkovac (SRB)
17h00PAOK Thessaloniki VC (GRE)PAOK Thessaloniki VC3 - 2
(16-25, 14-25, 25-16, 25-18, 16-14)
Asterix Avo BeverenAsterix Avo Beveren (BEL)
17h00SK UP Olomouc (CZE)SK UP Olomouc3 - 0
(25-20, 25-19, 25-18)
ZOK Jedinstvo BrckoZOK Jedinstvo Brcko (BIH)
17h00Alba Blaj CSV (ROU)Alba Blaj CSV3 - 0
(25-19, 25-18, 25-21)
Vasas BudapestVasas Budapest (HUN)
18h00Békéscsabai RSE (HUN)Békéscsabai RSE1 - 3
(25-16, 23-25, 18-25, 25-27)
LKS LódzLKS Lódz (POL)
18h00Olympiacos Piraeus (GRE)Olympiacos Piraeus3 - 2
(25-14, 22-25, 25-19, 22-25, 21-19)
AJM FC PortoAJM FC Porto (POR)
18h00Nova Branik Maribor (SLO)Nova Branik Maribor3 - 2
(25-21, 17-25, 25-27, 25-15, 22-20)
CV Las PalmasCV Las Palmas (ESP)
20h15Banja Luka Volley (BIH)Banja Luka Volley0 - 3
(16-25, 11-25, 18-25)
HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)
20h30Busto Arsizio (ITA)Busto Arsizio3 - 0
(25-16, 25-14, 25-17)
VDK Gent DamesVDK Gent Dames (BEL)
25 November 2021
20h00Neuchâtel Université (SUI)Neuchâtel Université1 - 3
(17-25, 25-21, 21-25, 21-25)
Calcit Volleyball KamnikCalcit Volleyball Kamnik (SLO)
20h00VC Oudegem (BEL)VC Oudegem3 - 0
(25-0, 25-0, 25-0)
AO Thiras SantoriniAO Thiras Santorini (GRE)
20h00Volero Le Cannet (FRA)Volero Le Cannet3 - 1
(28-26, 26-28, 25-17, 28-26)
Minchanka MinskMinchanka Minsk (BLR)

Achtste finales
7 December 2021
13h00AJM FC Porto (POR)AJM FC Porto0 - 3
(19-25, 12-25, 24-26)
Schweriner SCSchweriner SC (GER)
19h00HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb3 - 0TS Volley DüdingenTS Volley Düdingen (SUI)
20h00Volero Le Cannet (FRA)Volero Le Cannet3 - 0
(25-20, 30-28, 25-20)
SK UP OlomoucSK UP Olomouc (CZE)
8 December 2021
18h00PAOK Thessaloniki VC (GRE)PAOK Thessaloniki VC1 - 3
(22-25, 25-22, 18-25, 24-26)
Alba Blaj CSVAlba Blaj CSV (ROU)
20h00Calcit Volleyball Kamnik (SLO)Calcit Volleyball Kamnik0 - 3
(23-25, 17-25, 15-25)
Eczacibasi IstanbulEczacibasi Istanbul (TUR)
20h30Busto Arsizio (ITA)Busto Arsizio3 - 0
(29-27, 25-19, 25-23)
MTV StuttgartMTV Stuttgart (GER)
14 December 2021
14h00Uralochka NTMK Ekaterinburg (RUS)Uralochka NTMK Ekaterinburg3 - 0
(25-16, 25-15, 25-16)
VC OudegemVC Oudegem (BEL)
18h00CV Las Palmas (ESP)CV Las Palmas0 - 3
(14-25, 19-25, 16-25)
LKS LódzLKS Lódz (POL)
18h00TS Volley Düdingen (SUI)TS Volley Düdingen0 - 3HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)
18h00Alba Blaj CSV (ROU)Alba Blaj CSV3 - 0
(25-11, 25-20, 25-19)
PAOK Thessaloniki VCPAOK Thessaloniki VC (GRE)
19h00Schweriner SC (GER)Schweriner SC3 - 1
(26-24, 23-25, 25-16, 25-19)
AJM FC PortoAJM FC Porto (POR)
15 December 2021
14h00VC Oudegem (BEL)VC Oudegem0 - 3
(20-25, 10-25, 20-25)
Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (RUS)
18h00SK UP Olomouc (CZE)SK UP Olomouc0 - 3
(21-25, 20-25, 18-25)
Volero Le CannetVolero Le Cannet (FRA)
18h00LKS Lódz (POL)LKS Lódz3 - 0
(25-23, 25-17, 25-23)
CV Las PalmasCV Las Palmas (ESP)
19h00MTV Stuttgart (GER)MTV Stuttgart3 - 1
(25-19, 25-18, 21-25, 25-19)
Busto ArsizioBusto Arsizio (ITA)
16 December 2021
16h00Eczacibasi Istanbul (TUR)Eczacibasi Istanbul3 - 0
(25-19, 25-17, 25-23)
Calcit Volleyball KamnikCalcit Volleyball Kamnik (SLO)

Kwartfinales
25 Januari 2022
16h00Uralochka NTMK Ekaterinburg (RUS)Uralochka NTMK Ekaterinburg0 - 3
(19-25, 19-25, 21-25)
Eczacibasi IstanbulEczacibasi Istanbul (TUR)
18h00Alba Blaj CSV (ROU)Alba Blaj CSV3 - 0
(25-19, 25-13, 25-15)
Volero Le CannetVolero Le Cannet (FRA)
26 Januari 2022
16h00Eczacibasi Istanbul (TUR)Eczacibasi Istanbul2 - 3
(25-17, 24-26, 31-29, 19-25, 6-15)
Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (RUS)
18h00LKS Lódz (POL)LKS Lódz2 - 3
(29-31, 21-25, 25-14, 25-17, 8-15)
HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)
1 Februari 2022
17h00HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb2 - 3
(29-27, 21-25, 14-25, 25-20, 9-15)
LKS LódzLKS Lódz (POL)
3 Februari 2022
19h00Schweriner SC (GER)Schweriner SC0 - 3MTV StuttgartMTV Stuttgart (GER)
9 Februari 2022
19h00MTV Stuttgart (GER)MTV Stuttgart3 - 1
(25-19, 25-12, 21-25, 25-21)
Schweriner SCSchweriner SC (GER)
15 Februari 2022
20h00Volero Le Cannet (FRA)Volero Le Cannet2 - 3
(25-27, 16-25, 25-22, 25-17, 12-15)
Alba Blaj CSVAlba Blaj CSV (ROU)

Halve Finale
23 Februari 2022
18h00Alba Blaj CSV (ROU)Alba Blaj CSV0 - 3
(21-25, 22-25, 19-25)
Eczacibasi IstanbulEczacibasi Istanbul (TUR)
19h30HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb1 - 3
(18-25, 25-21, 15-25, 22-25)
MTV StuttgartMTV Stuttgart (GER)
1 Maart 2022
16h00Eczacibasi Istanbul (TUR)Eczacibasi Istanbul3 - 0
(25-15, 25-18, 25-19)
Alba Blaj CSVAlba Blaj CSV (ROU)
19h00MTV Stuttgart (GER)MTV Stuttgart3 - 0
(25-16, 25-13, 25-10)
HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)

Finale
15 Maart 2022
17h00Eczacibasi Istanbul (TUR)Eczacibasi Istanbul3 - 1
(25-19, 22-25, 25-20, 25-17)
MTV StuttgartMTV Stuttgart (GER)
22 Maart 2022
19h00MTV Stuttgart (GER)MTV Stuttgart1 - 3
(18-25, 21-25, 25-18, 24-26)
Eczacibasi IstanbulEczacibasi Istanbul (TUR)

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 1
    • Aantal speeldagen : 5
    • Wedstrijden : 60
    • Thuiszeges : 32 (53 %)
    • Overwinningen uit : 28 (47 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 1ste (115 sets)
    • Gemiddeld aantal sets per wedstrijd : 3.67
    • Gemiddeld aantal gewonnen sets thuis : 1.95
    • Gemiddeld aantal gewonnen sets uit : 1.72
    • Totaal aantal sets : 220
    • Gemiddeld aantal sets per wedstrijd : 44
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Eczacibasi Istanbul (TUR)9
    2Alba Blaj CSV (ROU)6
    3HAOK Mladost Zagreb (CRO)5
    4LKS Lódz (POL)5
    5MTV Stuttgart (GER)5
    6Uralochka NTMK Ekaterinbur.5
    Nederlagen
    1AJM FC Porto (POR)3
    2CV Las Palmas (ESP)3
    3HAOK Mladost Zagreb (CRO)3
    4MTV Stuttgart (GER)3
    5VC Oudegem (BEL)3
    6Alba Blaj CSV (ROU)2

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden