De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - CEV Cup Dames - Erelijst

Volleybal - CEV Cup Dames - Erelijst

Keuze van een seizoen :

 
  • Asterix Avo Beveren
  • Békéscsabai RSE
  • Béziers
  • Calcit Volleyball Kamnik
  • CSM Târgoviste
  • Dresdner SC
  • Galatasaray Istanbul
  • HAOK Mladost Zagreb
  • Hapoel Kfar Saba
  • Khimik Yuzhny Odessa
  • Kuusamon Pallo-Karhut
  • KV Drita Gjilan
  • Legionovia Legionowo
  • LP Vampula Huittinen
  • Minchanka Minsk
  • Neuchâtel Université
  • Nova Branik Maribor
  • NRK Nyíregyháza
  • OK Spodnja Savinjska Sempeter
  • Pro Victoria Monza
  • Proton Volleyball Club Balakovo
  • PVK Olymp Praha
  • SC Potsdam
  • SC Prometey Kamyanske
  • Stiinta Bacau
  • Tent Obrenovac
  • TS Volley Düdingen
  • Vasas Budapest
  • Volejbal Brno
  • Volero Le Cannet
  • ZOK Ub

Home

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

CEV Cup Dames - Erelijst sinds 1972/1973

2019/2020Deze wedstrijd werd geannuleerd
2018/2019Busto ArsizioBusto ArsizioAlba Blaj CSVAlba Blaj CSV
2017/2018Eczacibasi IstanbulEczacibasi IstanbulMinchanka MinskMinchanka Minsk
2016/2017Dinamo KazanDinamo KazanBusto ArsizioBusto Arsizio
2015/2016Dinamo KrasnodarDinamo KrasnodarGalatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul
2014/2015Dinamo KrasnodarDinamo KrasnodarTrefl SopotTrefl Sopot
2013/2014Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe IstanbulUralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg
2012/2013MKS MuszynaMKS MuszynaFenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul
2011/2012Busto ArsizioBusto ArsizioGalatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul
2010/2011Robur Tiboni UrbinoRobur Tiboni UrbinoDinamo KrasnodarDinamo Krasnodar
2009/2010Busto ArsizioBusto ArsizioCrvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda BeogradTelekom BakuTelekom Baku
2008/2009Asystel NovaraAsystel NovaraUralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK EkaterinburgFenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul
2007/2008Scavolini PesaroScavolini PesaroVolero Le CannetVolero Le CannetCrvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd
2006/2007Murcia 2005Murcia 2005CSKA MoscowCSKA MoscowSchweriner SCSchweriner SC
2005/2006Asystel NovaraAsystel NovaraDynamo MoscowDynamo MoscowLonga '59 LichtenvoordeLonga '59 Lichtenvoorde
2004/2005Chieri VolleyChieri VolleyBayer 04 LeverkusenBayer 04 LeverkusenEczacibasi IstanbulEczacibasi Istanbul
2003/2004Vakifbank IstanbulVakifbank IstanbulSSV Ulm 1846SSV Ulm 1846Tongeren VCTongeren VC
2002/2003VillebonVillebonVolley KönizVolley KönizTongeren VCTongeren VC
2001/2002Azerrail BakuAzerrail BakuJedinstvo UziceJedinstvo UzicePalac BydgoszczPalac Bydgoszcz
2000/2001Asterix Avo BeverenAsterix Avo BeverenPost SV Teleges WIENPost SV Teleges WIENDynamo OdessaDynamo Odessa
1999/2000Sirio PerugiaSirio PerugiaPanathinaikos AthensPanathinaikos AthensEnka IstanbulEnka Istanbul
1998/1999Eczacibasi IstanbulEczacibasi IstanbulReggio EmiliaReggio EmiliaFC VrilissiaFC Vrilissia
1997/1998CSKA MoscowCSKA MoscowCannes RCCannes RCVolley ModenaVolley Modena
1996/1997Volley ModenaVolley ModenaRiomRiomCSKA MoscowCSKA Moscow
1995/1996Volley ModenaVolley ModenaRiomRiomCSKA MoscowCSKA Moscow
1994/1995Volley ModenaVolley ModenaUSC MünsterUSC MünsterAnconaAncona
1993/1994AnconaAnconaVillebonVillebonKPS Chemik PoliceKPS Chemik Police
1992/1993CJD BerlinCJD BerlinRiomRiomAzerrail BakuAzerrail Baku
1991/1992USC MünsterUSC MünsterSirio PerugiaSirio PerugiaSchweriner SCSchweriner SC
1990/1991ADK Alma-AtaADK Alma-AtaCSKA SofiaCSKA SofiaSV LohhofSV Lohhof
1989/1990ADK Alma-AtaADK Alma-AtaReggio EmiliaReggio EmiliaSchweriner SCSchweriner SC
1988/1989ADK Alma-AtaADK Alma-AtaSchweriner SCSchweriner SCCSKA MoscowCSKA Moscow
1987/1988CSKA MoscowCSKA MoscowVolley ModenaVolley ModenaSchweriner SCSchweriner SC
1986/1987Komunalnik MinskKomunalnik MinskReggio EmiliaReggio EmiliaCJD FeuerbachCJD Feuerbach
1985/1986Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK EkaterinburgSV LohhofSV LohhofUTE BudapestUTE Budapest
1984/1985Dynamo BerlinDynamo BerlinUralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK EkaterinburgAkademik SofiaAkademik Sofia
1983/1984Dynamo BerlinDynamo BerlinReggio EmiliaReggio EmiliaRuda Hvezda PrahaRuda Hvezda Praha
1982/1983Medin OdessaMedin OdessaRuda Hvezda PrahaRuda Hvezda PrahaReggio EmiliaReggio Emilia
1981/1982CSKA SofiaCSKA SofiaDynamo MoscowDynamo MoscowVK Slavia BratislavaVK Slavia Bratislava
1980/1981Vasas BudapestVasas BudapestTTU LeningradTTU LeningradCSKA SofiaCSKA Sofia
1979/1980Vasas BudapestVasas BudapestUSC MünsterUSC MünsterCataniaCatania
1978/1979Ruda Hvezda PrahaRuda Hvezda PrahaSchweriner SCSchweriner SCStart LódzStart Lódz
1977/1978Dynamo BerlinDynamo BerlinKrálovo Pole BrnoKrálovo Pole BrnoSchwerte VCSchwerte VC
1976/1977Iskra VoroshilovgradIskra VoroshilovgradUTE BudapestUTE BudapestCSKA SofiaCSKA Sofia
1975/1976VK Slavia BratislavaVK Slavia BratislavaCSKA SofiaCSKA SofiaUSC MünsterUSC Münster
1974/1975Schweriner SCSchweriner SCCSKA MoscowCSKA MoscowVK Slavia BratislavaVK Slavia Bratislava
1973/1974CSKA MoscowCSKA MoscowRuda Hvezda PrahaRuda Hvezda PrahaDinamo BucarestDinamo Bucarest
1972/1973CSKA MoscowCSKA MoscowCSKA SofiaCSKA SofiaPenicilina IasiPenicilina Iasi

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden