De site voor alle sporten

Menu
Uralochka NTMK Ekaterinburg

Volleybal - Uralochka NTMK Ekaterinburg (Dames)

RuslandRusland - Ekaterinburg- Opgericht 1967

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Uralochka NTMK Ekaterinburg - Uitslagen

Russische Super League Dames - Regulier Seizoen - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
4de44211565028+22
Klassement thuisPunGWWVDVDTDS
5de1910642214+8
Klassement uitPunGWWVDVDTDS
4de2511922814+14
11 November 2018 - 13h00
Speeldag 1
Uralochka NTMK Ekaterinburg (7)Uralochka NTMK Ekaterinburg2 - 3Dinamo KrasnodarDinamo Krasnodar (RUS) (6)
16 November 2018 - 13h30
Speeldag 2
Uralochka NTMK Ekaterinburg (3)Uralochka NTMK Ekaterinburg3 - 0Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS) (9)
25 November 2018 - 15h00
Speeldag 3
Dinamo Kazan (RUS) (3)Dinamo Kazan3 - 0Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (6)
1 December 2018 - 13h00
Speeldag 4
Uralochka NTMK Ekaterinburg (6)Uralochka NTMK Ekaterinburg3 - 1Minchanka MinskMinchanka Minsk (BLR) (9)
8 December 2018 - 17h00
Speeldag 5
Dinamo-Yantar Kaliningrad (RUS) (1)Dinamo-Yantar Kaliningrad2 - 3Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (6)
22 December 2018 - 13h00
Speeldag 6
Uralochka NTMK Ekaterinburg (4)Uralochka NTMK Ekaterinburg3 - 0Proton Volleyball Club BalakovoProton Volleyball Club Balakovo (RUS) (12)
26 December 2018 - 17h00
Speeldag 7
Zarechie Odintsovo (RUS) (9)Zarechie Odintsovo1 - 3Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (4)
30 December 2018 - 12h30
Speeldag 8
Uralochka NTMK Ekaterinburg (5)Uralochka NTMK Ekaterinburg1 - 3Yenisei KrasnoyarskYenisei Krasnoyarsk (RUS) (6)
5 Januari 2019 - 09h00
Speeldag 9
VC Sakhalin (RUS) (8)VC Sakhalin1 - 3Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (5)
9 Januari 2019 - 15h00
Speeldag 10
Uralochka NTMK Ekaterinburg (4)Uralochka NTMK Ekaterinburg3 - 0Leningradka Saint-PetersburgLeningradka Saint-Petersburg (RUS) (9)
13 Januari 2019 - 15h00
Speeldag 11
Avtodor-Metar Chelyabinsk (RUS) (12)Avtodor-Metar Chelyabinsk0 - 3Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (4)
16 Januari 2019 - 17h00
Speeldag 12
Dinamo Krasnodar (RUS) (6)Dinamo Krasnodar0 - 3Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (3)
20 Januari 2019 - 13h00
Speeldag 13
Uralochka NTMK Ekaterinburg (4)Uralochka NTMK Ekaterinburg0 - 3Dinamo-Yantar KaliningradDinamo-Yantar Kaliningrad (RUS) (2)
27 Januari 2019 - 16h30
Speeldag 14
Dynamo Moscow (RUS) (1)Dynamo Moscow3 - 1Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (4)
2 Februari 2019 - 14h00
Speeldag 15
Uralochka NTMK Ekaterinburg (4)Uralochka NTMK Ekaterinburg1 - 3Dinamo KazanDinamo Kazan (RUS) (3)
10 Februari 2019 - 15h00
Speeldag 16
Minchanka Minsk (BLR) (10)Minchanka Minsk2 - 3Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (4)
16 Februari 2019 - 10h00
Speeldag 17
Yenisei Krasnoyarsk (RUS) (6)Yenisei Krasnoyarsk1 - 3Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (4)
23 Februari 2019 - 13h00
Speeldag 18
Uralochka NTMK Ekaterinburg (4)Uralochka NTMK Ekaterinburg3 - 1Zarechie OdintsovoZarechie Odintsovo (RUS) (7)
3 Maart 2019 - 15h00
Speeldag 19
Proton Volleyball Club Balakovo (RUS) (12)Proton Volleyball Club Balakovo0 - 3Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (4)
8 Maart 2019 - 13h00
Speeldag 20
Uralochka NTMK Ekaterinburg (4)Uralochka NTMK Ekaterinburg3 - 0VC SakhalinVC Sakhalin (RUS) (9)
16 Maart 2019 - 18h00
Speeldag 21
Leningradka Saint-Petersburg (RUS) (8)Leningradka Saint-Petersburg1 - 3Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (4)
24 Maart 2019 - 16h00
Speeldag 22
Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg - Avtodor-Metar ChelyabinskAvtodor-Metar Chelyabinsk (RUS)

Champions League Dames - Pool B - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
3de86331113-2
21 November 2018 - 17h30
Pool B
Eczacibasi Istanbul (TUR) (1)Eczacibasi Istanbul3 - 0 (25-16,25-17,25-21)Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (3)
18 December 2018 - 15h00
Pool B
Uralochka NTMK Ekaterinburg (3)Uralochka NTMK Ekaterinburg3 - 2 (23-25,17-25,25-17,26-24,15-5)Dinamo KazanDinamo Kazan (RUS) (2)
24 Januari 2019 - 15h00
Pool B
Uralochka NTMK Ekaterinburg (3)Uralochka NTMK Ekaterinburg3 - 0 (25-19,25-21,25-15)Hämeenlinna HPKHämeenlinna HPK (FIN) (4)
5 Februari 2019 - 17h00
Pool B
Dinamo Kazan (RUS) (2)Dinamo Kazan3 - 0 (25-19,25-17,25-21)Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (3)
20 Februari 2019 - 15h00
Pool B
Uralochka NTMK Ekaterinburg (3)Uralochka NTMK Ekaterinburg2 - 3 (20-25,22-25,25-19,25-22,8-15)Eczacibasi IstanbulEczacibasi Istanbul (TUR) (1)
26 Februari 2019 - 17h30
Pool B
Hämeenlinna HPK (FIN) (4)Hämeenlinna HPK2 - 3 (25-19,25-21,21-25,20-25,5-15)Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (3)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden