De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - Champions League Dames - 2021/2022 - Home

Volleybal - Champions League Dames - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  •  Developres Rzeszów
  • Asterix Avo Beveren
  • Béziers
  • Calcit Volleyball Kamnik
  • CV Las Palmas
  • Dinamo Kazan
  • Dresdner SC
  • Dynamo Moscow
  • Fenerbahçe Istanbul
  • HAOK Mladost Zagreb
  • IG Novara Trecate
  • Imoco Volley Conegliano
  • KPS Chemik Police
  • Lokomotiv Kaliningrad
  • LP Viesti Salo
  • Maritza Plovdiv
  • Minchanka Minsk
  • Mulhouse ASPTT
  • Neuchâtel Université
  • NRK Nyíregyháza
  • Olympiacos Piraeus
  • Saugella Team Monza
  • SC Prometey Kamyanske
  • THY SK Istanbul
  • Vakifbank Istanbul
  • VK TU Liberec
  • ZOK Jedinstvo Brcko
  • ZOK Ub

Home

Champions League Dames 2021/2022 - Home

WinnaarVakifbank Istanbul : Vakifbank Istanbul

Eerste Ronde (21/09/2021 - 30/09/2021)

21 September 2021
18h00Olympiacos Piraeus (GRE)Olympiacos Piraeus3 - 1
(21-25, 25-18, 25-21, 25-23)
Asterix Avo BeverenAsterix Avo Beveren (BEL)
22 September 2021
19h00CV Las Palmas (ESP)CV Las Palmas1 - 3
(18-25, 18-25, 25-21, 23-25)
HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)
28 September 2021
18h30Asterix Avo Beveren (BEL)Asterix Avo Beveren1 - 3
(20-25, 25-14, 18-25, 20-25)
Olympiacos PiraeusOlympiacos Piraeus (GRE)
30 September 2021
19h00HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb1 - 3
(14-25, 25-22, 23-25, 20-25)
CV Las PalmasCV Las Palmas (ESP)

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde (05/10/2021 - 14/10/2021)

6 Oktober 2021
19h00HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb0 - 3
(18-25, 19-25, 21-25)
Neuchâtel UniversitéNeuchâtel Université (SUI)
19h00ZOK Ub (SRB)ZOK Ub3 - 0
(25-16, 25-15, 25-19)
ZOK Jedinstvo BrckoZOK Jedinstvo Brcko (BIH)
7 Oktober 2021
18h00SC Prometey Kamyanske (UKR)SC Prometey Kamyanske3 - 1
(23-25, 25-21, 25-21, 25-23)
Calcit Volleyball KamnikCalcit Volleyball Kamnik (SLO)
18h00Olympiacos Piraeus (GRE)Olympiacos Piraeus3 - 2
(25-21, 25-27, 25-23, 20-25, 15-13)
Minchanka MinskMinchanka Minsk (BLR)
13 Oktober 2021
19h00ZOK Jedinstvo Brcko (BIH)ZOK Jedinstvo Brcko0 - 3
(16-25, 14-25, 15-25)
ZOK UbZOK Ub (SRB)
20h00Calcit Volleyball Kamnik (SLO)Calcit Volleyball Kamnik1 - 3
(21-25, 27-25, 29-31, 12-25)
SC Prometey KamyanskeSC Prometey Kamyanske (UKR)
14 Oktober 2021
17h00Minchanka Minsk (BLR)Minchanka Minsk0 - 3
(19-25, 22-25, 22-25)
Olympiacos PiraeusOlympiacos Piraeus (GRE)
20h00Neuchâtel Université (SUI)Neuchâtel Université3 - 2
(25-20, 25-17, 19-25, 21-25, 15-10)
HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)

Detail van de uitslagen


Derde Ronde (26/10/2021 - 02/11/2021)

27 Oktober 2021
19h00ZOK Ub (SRB)ZOK Ub3 - 2
(16-25, 25-23, 25-19, 18-25, 15-13)
Olympiacos PiraeusOlympiacos Piraeus (GRE)
20h00Neuchâtel Université (SUI)Neuchâtel Université0 - 3
(19-25, 14-25, 20-25)
SC Prometey KamyanskeSC Prometey Kamyanske (UKR)
4 November 2021
15h30Olympiacos Piraeus (GRE)Olympiacos Piraeus0 - 3
(19-25, 23-25, 31-33)
ZOK UbZOK Ub (SRB)
18h00SC Prometey Kamyanske (UKR)SC Prometey Kamyanske3 - 1
(22-25, 25-16, 25-20, 25-13)
Neuchâtel UniversitéNeuchâtel Université (SUI)

Detail van de uitslagen


Pool A (23/11/2021 - 15/02/2022)

Klassering

PloegPunGWWVDVDTDS
1Lokomotiv Kaliningrad (RUS)13642157+8
2 Developres Rzeszów (POL)13651158+7
3Dresdner SC (GER)96331113-2
4SC Prometey Kamyanske (UKR)1606518-13

Laatste wedstrijden

23 November 2021
17h00Lokomotiv Kaliningrad (RUS)Lokomotiv Kaliningrad3 - 0
(25-21, 25-19, 25-23)
SC Prometey KamyanskeSC Prometey Kamyanske (UKR)
18h00 Developres Rzeszów (POL) Developres Rzeszów3 - 2
(25-10, 19-25, 25-15, 22-25, 15-9)
Dresdner SCDresdner SC (GER)
7 December 2021
18h00SC Prometey Kamyanske (UKR)SC Prometey Kamyanske1 - 3
(20-25, 14-25, 25-21, 17-25)
 Developres Rzeszów Developres Rzeszów (POL)
8 December 2021
19h00Dresdner SC (GER)Dresdner SC0 - 3
(20-25, 17-25, 19-25)
Lokomotiv KaliningradLokomotiv Kaliningrad (RUS)
21 December 2021
18h00 Developres Rzeszów (POL) Developres Rzeszów3 - 2
(25-17, 22-25, 25-21, 17-25, 16-14)
Lokomotiv KaliningradLokomotiv Kaliningrad (RUS)
22 December 2021
18h00SC Prometey Kamyanske (UKR)SC Prometey Kamyanske2 - 3
(25-16, 16-25, 25-16, 14-25, 15-17)
Dresdner SCDresdner SC (GER)
18 Januari 2022
18h00Lokomotiv Kaliningrad (RUS)Lokomotiv Kaliningrad1 - 3
(25-21, 20-25, 22-25, 22-25)
Dresdner SCDresdner SC (GER)
18h00 Developres Rzeszów (POL) Developres Rzeszów3 - 0
(25-22, 25-23, 25-17)
SC Prometey KamyanskeSC Prometey Kamyanske (UKR)
2 Februari 2022
19h00Dresdner SC (GER)Dresdner SC0 - 3
(19-25, 22-25, 24-26)
 Developres Rzeszów Developres Rzeszów (POL)
3 Februari 2022
17h00SC Prometey Kamyanske (UKR)SC Prometey Kamyanske1 - 3
(18-25, 25-27, 25-19, 21-25)
Lokomotiv KaliningradLokomotiv Kaliningrad (RUS)
15 Februari 2022
18h00Lokomotiv Kaliningrad (RUS)Lokomotiv Kaliningrad3 - 0
(28-26, 25-19, 25-18)
 Developres Rzeszów Developres Rzeszów (POL)
19h00Dresdner SC (GER)Dresdner SC3 - 1
(25-22, 25-27, 25-23, 25-19)
SC Prometey KamyanskeSC Prometey Kamyanske (UKR)

Detail van de uitslagen


Pool B (23/11/2021 - 15/02/2022)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1Vakifbank Istanbul (TUR)18660182+16
2Saugella Team Monza (ITA)12642146+8
3Mulhouse ASPTT (FRA)3615416-12
-LP Viesti Salo (FIN)3615416-12

Laatste wedstrijden

23 November 2021
19h00Mulhouse ASPTT (FRA)Mulhouse ASPTT3 - 1
(23-25, 25-14, 25-14, 25-19)
LP Viesti SaloLP Viesti Salo (FIN)
24 November 2021
17h00Vakifbank Istanbul (TUR)Vakifbank Istanbul3 - 1
(23-25, 25-23, 25-16, 25-21)
Saugella Team MonzaSaugella Team Monza (ITA)
8 December 2021
19h30Saugella Team Monza (ITA)Saugella Team Monza3 - 0
(25-20, 25-17, 25-12)
Mulhouse ASPTTMulhouse ASPTT (FRA)
9 December 2021
18h00LP Viesti Salo (FIN)LP Viesti Salo0 - 3
(14-25, 11-25, 17-25)
Vakifbank IstanbulVakifbank Istanbul (TUR)
21 December 2021
19h00Saugella Team Monza (ITA)Saugella Team Monza3 - 0
(25-13, 25-23, 25-14)
LP Viesti SaloLP Viesti Salo (FIN)
22 December 2021
19h00Mulhouse ASPTT (FRA)Mulhouse ASPTT0 - 3
(19-25, 19-25, 17-25)
Vakifbank IstanbulVakifbank Istanbul (TUR)
19 Januari 2022
19h30Mulhouse ASPTT (FRA)Mulhouse ASPTT0 - 3
(18-25, 22-25, 18-25)
Saugella Team MonzaSaugella Team Monza (ITA)
20 Januari 2022
17h00Vakifbank Istanbul (TUR)Vakifbank Istanbul3 - 0
(25-9, 25-21, 25-20)
LP Viesti SaloLP Viesti Salo (FIN)
3 Februari 2022
18h00LP Viesti Salo (FIN)LP Viesti Salo3 - 1
(25-19, 25-21, 18-25, 29-27)
Mulhouse ASPTTMulhouse ASPTT (FRA)
19h00Saugella Team Monza (ITA)Saugella Team Monza1 - 3
(25-21, 17-25, 17-25, 12-25)
Vakifbank IstanbulVakifbank Istanbul (TUR)
15 Februari 2022
15h00Vakifbank Istanbul (TUR)Vakifbank Istanbul3 - 0
(25-11, 25-18, 25-21)
Mulhouse ASPTTMulhouse ASPTT (FRA)
17h00LP Viesti Salo (FIN)LP Viesti Salo0 - 3
(21-25, 13-25, 23-25)
Saugella Team MonzaSaugella Team Monza (ITA)

Detail van de uitslagen


Pool C (23/11/2021 - 15/02/2022)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1Dynamo Moscow (RUS)13651157+8
2IG Novara Trecate (ITA)12642136+7
3THY SK Istanbul (TUR)106331312+1
4VK TU Liberec (CZE)1606218-16

Laatste wedstrijden

23 November 2021
17h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow3 - 0
(25-19, 25-19, 25-20)
VK TU LiberecVK TU Liberec (CZE)
25 November 2021
20h00IG Novara Trecate (ITA)IG Novara Trecate3 - 0
(25-21, 25-22, 26-24)
THY SK IstanbulTHY SK Istanbul (TUR)
7 December 2021
20h00VK TU Liberec (CZE)VK TU Liberec0 - 3
(11-25, 16-25, 19-25)
IG Novara TrecateIG Novara Trecate (ITA)
8 December 2021
16h00THY SK Istanbul (TUR)THY SK Istanbul2 - 3
(23-25, 25-16, 17-25, 25-19, 9-15)
Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
21 December 2021
16h00THY SK Istanbul (TUR)THY SK Istanbul3 - 0
(25-18, 25-15, 25-22)
VK TU LiberecVK TU Liberec (CZE)
23 December 2021
17h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow0 - 3
(20-25, 21-25, 23-25)
IG Novara TrecateIG Novara Trecate (ITA)
19 Januari 2022
17h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow3 - 2
(16-25, 26-24, 25-19, 18-25, 15-13)
THY SK IstanbulTHY SK Istanbul (TUR)
20 Januari 2022
20h00IG Novara Trecate (ITA)IG Novara Trecate3 - 0
(25-12, 25-23, 25-13)
VK TU LiberecVK TU Liberec (CZE)
2 Februari 2022
16h00THY SK Istanbul (TUR)THY SK Istanbul3 - 1
(25-21, 17-25, 25-23, 25-16)
IG Novara TrecateIG Novara Trecate (ITA)
13 Februari 2022
18h00VK TU Liberec (CZE)VK TU Liberec0 - 3
(13-25, 22-25, 23-25)
Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
15 Februari 2022
20h00VK TU Liberec (CZE)VK TU Liberec2 - 3
(25-23, 25-16, 16-25, 23-25, 10-15)
THY SK IstanbulTHY SK Istanbul (TUR)
21h00IG Novara Trecate (ITA)IG Novara Trecate0 - 3
(19-25, 22-25, 22-25)
Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)

Detail van de uitslagen


Pool D (24/11/2021 - 15/02/2022)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1Fenerbahçe Istanbul (TUR)17660183+15
2Dinamo Kazan (RUS)13642147+7
3Béziers (FRA)5624714-7
4Maritza Plovdiv (BUL)1606318-15

Laatste wedstrijden

24 November 2021
20h00Béziers (FRA)Béziers3 - 0
(25-21, 25-20, 25-16)
Maritza PlovdivMaritza Plovdiv (BUL)
25 November 2021
17h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul3 - 2
(15-25, 22-25, 25-17, 25-21, 15-7)
Dinamo KazanDinamo Kazan (RUS)
7 December 2021
17h00Dinamo Kazan (RUS)Dinamo Kazan3 - 1
(22-25, 25-23, 25-18, 25-17)
BéziersBéziers (FRA)
8 December 2021
18h00Maritza Plovdiv (BUL)Maritza Plovdiv1 - 3
(14-25, 25-20, 23-25, 15-25)
Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
21 December 2021
17h00Dinamo Kazan (RUS)Dinamo Kazan3 - 0
(25-10, 25-21, 25-20)
Maritza PlovdivMaritza Plovdiv (BUL)
23 December 2021
19h00Béziers (FRA)Béziers0 - 3
(24-26, 15-25, 22-25)
Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
18 Januari 2022
20h00Béziers (FRA)Béziers0 - 3
(12-25, 17-25, 21-25)
Dinamo KazanDinamo Kazan (RUS)
19 Januari 2022
17h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul3 - 0
(25-22, 25-11, 25-14)
Maritza PlovdivMaritza Plovdiv (BUL)
1 Februari 2022
18h00Maritza Plovdiv (BUL)Maritza Plovdiv2 - 3
(27-29, 25-23, 17-25, 25-16, 12-15)
BéziersBéziers (FRA)
11 Februari 2022
17h00Dinamo Kazan (RUS)Dinamo Kazan0 - 3
(20-25, 22-25, 19-25)
Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
15 Februari 2022
18h00Maritza Plovdiv (BUL)Maritza Plovdiv0 - 3
(15-25, 19-25, 20-25)
Dinamo KazanDinamo Kazan (RUS)
18h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul3 - 0
(25-8, 25-17, 25-19)
BéziersBéziers (FRA)

Detail van de uitslagen


Pool E (24/11/2021 - 16/02/2022)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1Imoco Volley Conegliano (ITA)18660180+18
2KPS Chemik Police (POL)12642127+5
3ZOK Ub (SRB)6624712-5
4NRK Nyíregyháza (HUN)0606018-18

Laatste wedstrijden

24 November 2021
18h00KPS Chemik Police (POL)KPS Chemik Police3 - 0
(25-11, 25-13, 25-14)
NRK NyíregyházaNRK Nyíregyháza (HUN)
19h30Imoco Volley Conegliano (ITA)Imoco Volley Conegliano3 - 0
(25-8, 27-25, 25-16)
ZOK UbZOK Ub (SRB)
8 December 2021
18h00ZOK Ub (SRB)ZOK Ub1 - 3
(20-25, 25-18, 20-25, 16-25)
KPS Chemik PoliceKPS Chemik Police (POL)
9 December 2021
18h00NRK Nyíregyháza (HUN)NRK Nyíregyháza0 - 3
(18-25, 13-25, 11-25)
Imoco Volley ConeglianoImoco Volley Conegliano (ITA)
22 December 2021
18h00ZOK Ub (SRB)ZOK Ub3 - 0
(25-21, 25-20, 25-23)
NRK NyíregyházaNRK Nyíregyháza (HUN)
23 December 2021
18h00KPS Chemik Police (POL)KPS Chemik Police0 - 3
(21-25, 19-25, 11-25)
Imoco Volley ConeglianoImoco Volley Conegliano (ITA)
20 Januari 2022
18h00KPS Chemik Police (POL)KPS Chemik Police3 - 0
(25-17, 25-19, 25-14)
ZOK UbZOK Ub (SRB)
26 Januari 2022
20h30Imoco Volley Conegliano (ITA)Imoco Volley Conegliano3 - 0NRK NyíregyházaNRK Nyíregyháza (HUN)
2 Februari 2022
18h00ZOK Ub (SRB)ZOK Ub0 - 3
(16-25, 22-25, 13-25)
Imoco Volley ConeglianoImoco Volley Conegliano (ITA)
3 Februari 2022
18h00NRK Nyíregyháza (HUN)NRK Nyíregyháza0 - 3
(18-25, 18-25, 13-25)
KPS Chemik PoliceKPS Chemik Police (POL)
15 Februari 2022
18h00NRK Nyíregyháza (HUN)NRK Nyíregyháza0 - 3
(19-25, 21-25, 17-25)
ZOK UbZOK Ub (SRB)
19h30Imoco Volley Conegliano (ITA)Imoco Volley Conegliano3 - 0
(25-19, 25-22, 25-22)
KPS Chemik PoliceKPS Chemik Police (POL)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (08/03/2022 - 22/05/2022)


Kwartfinales
8 Maart 2022
17h00Dinamo Kazan (RUS)Dinamo KazanGeannuleerdDynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
17h00Lokomotiv Kaliningrad (RUS)Lokomotiv Kaliningrad0 - 3 (forfait)Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
18h00 Developres Rzeszów (POL) Developres Rzeszów3 - 2
(13-25, 29-27, 19-25, 29-27, 15-13)
Vakifbank IstanbulVakifbank Istanbul (TUR)
9 Maart 2022
20h30Saugella Team Monza (ITA)Saugella Team Monza0 - 3
(21-25, 21-25, 19-25)
Imoco Volley ConeglianoImoco Volley Conegliano (ITA)
14 Maart 2022
18h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul3 - 0 (forfait)Lokomotiv KaliningradLokomotiv Kaliningrad (RUS)
15 Maart 2022
18h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo MoscowGeannuleerdDinamo KazanDinamo Kazan (RUS)
16 Maart 2022
16h00Vakifbank Istanbul (TUR)Vakifbank Istanbul3 - 1
(25-15, 25-19, 23-25, 25-23)
 Developres Rzeszów Developres Rzeszów (POL)
17 Maart 2022
20h30Imoco Volley Conegliano (ITA)Imoco Volley Conegliano3 - 1
(25-19, 22-25, 25-16, 25-17)
Saugella Team MonzaSaugella Team Monza (ITA)

Halve Finale
31 Maart 2022
18h00Vakifbank Istanbul (TUR)Vakifbank Istanbul3 - 1
(25-21, 25-20, 22-25, 25-18)
Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
6 April 2022
18h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul3 - 0 (Golden Set : 11-15)
(25-14, 25-20, 28-26)
Vakifbank IstanbulVakifbank Istanbul (TUR)

Finale
22 Mei 2022
18h00 in LjubljanaVakifbank Istanbul (TUR)Vakifbank Istanbul3 - 1
(25-22, 25-21, 23-25, 25-21)
Imoco Volley ConeglianoImoco Volley Conegliano (ITA)

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 9
    • Aantal speeldagen : 11
    • Wedstrijden : 85
    • Thuiszeges : 45 (53 %)
    • Overwinningen uit : 40 (47 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 1ste (291 sets)
    • Gemiddeld aantal sets per wedstrijd : 3.55
    • Gemiddeld aantal gewonnen sets thuis : 1.8
    • Gemiddeld aantal gewonnen sets uit : 1.75
    • Totaal aantal sets : 302
    • Gemiddeld aantal sets per wedstrijd : 27.45
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Fenerbahçe Istanbul.9
    2Vakifbank Istanbul (TUR)9
    3Imoco Volley Conegliano (I.8
    4 Developres Rzeszów.6
    5ZOK Ub (SRB)6
    6Dynamo Moscow (RUS)5
    Nederlagen
    1Maritza Plovdiv (BUL)6
    2NRK Nyíregyhá.6
    3SC Prometey Kamyanske (UKR.6
    4VK TU Liberec (CZE)6
    5LP Viesti Salo (FIN)5
    6Mulhouse ASPTT (FRA)5

Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden