De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - Champions League Dames - 2018/2019 - Home

Volleybal - Champions League Dames - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Alba Blaj CSV
  • Békéscsabai RSE
  • Béziers
  • Budowlani Lódz
  • Cannes RC
  • CSM Bucuresti
  • Dinamo Kazan
  • Dynamo Moscow
  • Eczacibasi Istanbul
  • Fenerbahçe Istanbul
  • Hämeenlinna HPK
  • IG Novara Trecate
  • KPS Chemik Police
  • LKS Lódz
  • Maritza Plovdiv
  • Minchanka Minsk
  • MTV Stuttgart
  • Mulhouse ASPTT
  • Savino Del Bene Scandicci
  • Schweriner SC
  • SK UP Olomouc
  • Sliedrecht Sport
  • Spes Volley Conegliano
  • Uralochka NTMK Ekaterinburg
  • UVC Graz
  • Vakifbank Istanbul
  • ZOK Jedinstvo Brcko

Home

Champions League Dames - Home

WinnaarIG Novara Trecate : IG Novara Trecate

 
 

Eerste Ronde (10/10/2018 - 17/10/2018)

10 Oktober 2018
20h25UVC Graz (AUT)UVC Graz0 - 3 (13-25,14-25,17-25)Sliedrecht SportSliedrecht Sport (NED)
17 Oktober 2018
19h30Sliedrecht Sport (NED)Sliedrecht Sport3 - 0 (25-12,25-9,25-14)UVC GrazUVC Graz (AUT)

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde (23/10/2018 - 31/10/2018)

23 Oktober 2018
19h00ZOK Jedinstvo Brcko (BIH)ZOK Jedinstvo Brcko1 - 3 (15-25,18-25,29-27,19-25)Mulhouse ASPTTMulhouse ASPTT (FRA)
24 Oktober 2018
18h00SK UP Olomouc (CZE)SK UP Olomouc2 - 3 (25-23,16-25,24-26,27-25,13-15)Alba Blaj CSVAlba Blaj CSV (ROU)
19h30Sliedrecht Sport (NED)Sliedrecht Sport0 - 3 (14-25,22-25,19-25)MTV StuttgartMTV Stuttgart (GER)
25 Oktober 2018
17h00Békéscsabai RSE (HUN)Békéscsabai RSE1 - 3 (25-20,22-25,23-25,18-25)Budowlani LódzBudowlani Lódz (POL)
30 Oktober 2018
17h00Alba Blaj CSV (ROU)Alba Blaj CSV3 - 0 (27-25,25-20,25-23)SK UP OlomoucSK UP Olomouc (CZE)
31 Oktober 2018
18h00Budowlani Lódz (POL)Budowlani Lódz3 - 0 (25-23,25-20,25-17)Békéscsabai RSEBékéscsabai RSE (HUN)
19h00MTV Stuttgart (GER)MTV Stuttgart3 - 0 (25-7,25-12,25-22)Sliedrecht SportSliedrecht Sport (NED)
20h00Mulhouse ASPTT (FRA)Mulhouse ASPTT3 - 0 (25-21,25-20,25-23)ZOK Jedinstvo BrckoZOK Jedinstvo Brcko (BIH)

Detail van de uitslagen


Derde Ronde (07/11/2018 - 13/11/2018)

7 November 2018
17h00Alba Blaj CSV (ROU)Alba Blaj CSV3 - 1 (25-18,25-20,17-25,28-26)MTV StuttgartMTV Stuttgart (GER)
18h00Budowlani Lódz (POL)Budowlani Lódz3 - 1 (27-25,29-27,22-25,25-17)Mulhouse ASPTTMulhouse ASPTT (FRA)
13 November 2018
19h00MTV Stuttgart (GER)MTV Stuttgart3 - 0 (Golden Set : 15-7) (25-19,25-17,25-11)Alba Blaj CSVAlba Blaj CSV (ROU)
20h00Mulhouse ASPTT (FRA)Mulhouse ASPTT2 - 3 (25-23,23-25,25-16,18-25,11-15)Budowlani LódzBudowlani Lódz (POL)

Detail van de uitslagen


Pool A (20/11/2018 - 26/02/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Vakifbank Istanbul (TUR)18660181+17
2MTV Stuttgart (GER)12642138+5
3Maritza Plovdiv (BUL)3615516-11
4Béziers (FRA)3615415-11
20 November 2018
20h00Béziers (FRA)Béziers3 - 0 (25-15,25-12,25-20)Maritza PlovdivMaritza Plovdiv (BUL)
22 November 2018
17h00Vakifbank Istanbul (TUR)Vakifbank Istanbul3 - 1 (25-13,20-25,25-19,25-17)MTV StuttgartMTV Stuttgart (GER)
19 December 2018
19h00MTV Stuttgart (GER)MTV Stuttgart3 - 0 (25-16,25-16,25-20)BéziersBéziers (FRA)
20 December 2018
17h00Maritza Plovdiv (BUL)Maritza Plovdiv0 - 3 (16-25,16-25,21-25)Vakifbank IstanbulVakifbank Istanbul (TUR)
23 Januari 2019
19h00MTV Stuttgart (GER)MTV Stuttgart3 - 1 (25-15,25-21,23-25,25-19)Maritza PlovdivMaritza Plovdiv (BUL)
20h00Béziers (FRA)Béziers0 - 3 (24-26,19-25,14-25)Vakifbank IstanbulVakifbank Istanbul (TUR)
6 Februari 2019
16h00Vakifbank Istanbul (TUR)Vakifbank Istanbul3 - 0 (25-19,25-17,25-19)Maritza PlovdivMaritza Plovdiv (BUL)
20h00Béziers (FRA)Béziers0 - 3 (19-25,20-25,16-25)MTV StuttgartMTV Stuttgart (GER)
20 Februari 2019
17h00Maritza Plovdiv (BUL)Maritza Plovdiv3 - 1 (25-15,19-25,25-15,25-16)BéziersBéziers (FRA)
19h00MTV Stuttgart (GER)MTV Stuttgart0 - 3 (23-25,18-25,18-25)Vakifbank IstanbulVakifbank Istanbul (TUR)
26 Februari 2019
17h00Vakifbank Istanbul (TUR)Vakifbank Istanbul3 - 0 (25-10,25-18,25-16)BéziersBéziers (FRA)
19h00Maritza Plovdiv (BUL)Maritza Plovdiv1 - 3 (24-26,19-25,25-22,22-25)MTV StuttgartMTV Stuttgart (GER)

Detail van de uitslagen


Pool B (20/11/2018 - 26/02/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Eczacibasi Istanbul (TUR)17660183+15
2Dinamo Kazan (RUS)10633129+3
3Uralochka NTMK Ekaterinburg (RUS)86331113-2
4Hämeenlinna HPK (FIN)1606218-16
20 November 2018
17h00Dinamo Kazan (RUS)Dinamo Kazan3 - 0 (25-12,25-13,25-10)Hämeenlinna HPKHämeenlinna HPK (FIN)
21 November 2018
17h30Eczacibasi Istanbul (TUR)Eczacibasi Istanbul3 - 0 (25-16,25-17,25-21)Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (RUS)
18 December 2018
15h00Uralochka NTMK Ekaterinburg (RUS)Uralochka NTMK Ekaterinburg3 - 2 (23-25,17-25,25-17,26-24,15-5)Dinamo KazanDinamo Kazan (RUS)
19 December 2018
19h00Hämeenlinna HPK (FIN)Hämeenlinna HPK0 - 3 (11-25,20-25,16-25)Eczacibasi IstanbulEczacibasi Istanbul (TUR)
22 Januari 2019
17h00Dinamo Kazan (RUS)Dinamo Kazan1 - 3 (16-25,16-25,25-22,22-25)Eczacibasi IstanbulEczacibasi Istanbul (TUR)
24 Januari 2019
15h00Uralochka NTMK Ekaterinburg (RUS)Uralochka NTMK Ekaterinburg3 - 0 (25-19,25-21,25-15)Hämeenlinna HPKHämeenlinna HPK (FIN)
5 Februari 2019
15h30Eczacibasi Istanbul (TUR)Eczacibasi Istanbul3 - 0 (25-17,25-7,25-20)Hämeenlinna HPKHämeenlinna HPK (FIN)
17h00Dinamo Kazan (RUS)Dinamo Kazan3 - 0 (25-19,25-17,25-21)Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (RUS)
19 Februari 2019
17h30Hämeenlinna HPK (FIN)Hämeenlinna HPK0 - 3 (19-25,18-25,19-25)Dinamo KazanDinamo Kazan (RUS)
20 Februari 2019
15h00Uralochka NTMK Ekaterinburg (RUS)Uralochka NTMK Ekaterinburg2 - 3 (20-25,22-25,25-19,25-22,8-15)Eczacibasi IstanbulEczacibasi Istanbul (TUR)
26 Februari 2019
15h00Eczacibasi Istanbul (TUR)Eczacibasi Istanbul3 - 0 (25-21,25-18,25-17)Dinamo KazanDinamo Kazan (RUS)
17h30Hämeenlinna HPK (FIN)Hämeenlinna HPK2 - 3 (25-19,25-21,21-25,20-25,5-15)Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (RUS)

Detail van de uitslagen


Pool C (21/11/2018 - 26/02/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1IG Novara Trecate (ITA)18660180+18
2Budowlani Lódz (POL)11642129+3
3Cannes RC (FRA)4615615-9
4Minchanka Minsk (BLR)3615416-12
21 November 2018
20h00Cannes RC (FRA)Cannes RC3 - 0 (25-20,25-19,25-18)Minchanka MinskMinchanka Minsk (BLR)
22 November 2018
20h30IG Novara Trecate (ITA)IG Novara Trecate3 - 0 (25-19,25-19,25-20)Budowlani LódzBudowlani Lódz (POL)
19 December 2018
18h00Minchanka Minsk (BLR)Minchanka Minsk0 - 3 (19-25,32-34,16-25)IG Novara TrecateIG Novara Trecate (ITA)
20 December 2018
18h00Budowlani Lódz (POL)Budowlani Lódz3 - 0 (25-23,25-23,30-28)Cannes RCCannes RC (FRA)
22 Januari 2019
19h30Cannes RC (FRA)Cannes RC0 - 3 (15-25,17-25,19-25)IG Novara TrecateIG Novara Trecate (ITA)
23 Januari 2019
20h00Budowlani Lódz (POL)Budowlani Lódz3 - 0 (25-22,25-21,26-24)Minchanka MinskMinchanka Minsk (BLR)
5 Februari 2019
20h30Cannes RC (FRA)Cannes RC2 - 3 (25-18,23-25,25-22,18-25,8-15)Budowlani LódzBudowlani Lódz (POL)
7 Februari 2019
20h30IG Novara Trecate (ITA)IG Novara Trecate3 - 0 (25-16,25-13,25-19)Minchanka MinskMinchanka Minsk (BLR)
19 Februari 2019
18h00Budowlani Lódz (POL)Budowlani Lódz0 - 3 (19-25,16-25,11-25)IG Novara TrecateIG Novara Trecate (ITA)
21 Februari 2019
17h00Minchanka Minsk (BLR)Minchanka Minsk3 - 1 (44-46,25-21,25-19,25-18)Cannes RCCannes RC (FRA)
26 Februari 2019
18h00Minchanka Minsk (BLR)Minchanka Minsk1 - 3 (19-25,19-25,25-18,21-25)Budowlani LódzBudowlani Lódz (POL)
20h30IG Novara Trecate (ITA)IG Novara Trecate3 - 0 (25-20,25-18,25-15)Cannes RCCannes RC (FRA)

Detail van de uitslagen


Pool D (20/11/2018 - 26/02/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Savino Del Bene Scandicci (ITA)12642158+7
2Spes Volley Conegliano (ITA)116421410+4
3Schweriner SC (GER)106331211+1
4LKS Lódz (POL)3615416-12
20 November 2018
20h30LKS Lódz (POL)LKS Lódz3 - 1 (25-18,25-23,14-25,25-17)Schweriner SCSchweriner SC (GER)
21 November 2018
20h30Spes Volley Conegliano (ITA)Spes Volley Conegliano3 - 2 (25-21,24-26,25-12,23-25,15-10)Savino Del Bene ScandicciSavino Del Bene Scandicci (ITA)
18 December 2018
19h00Schweriner SC (GER)Schweriner SC3 - 0 (36-34,25-19,25-22)Spes Volley ConeglianoSpes Volley Conegliano (ITA)
20 December 2018
20h30Savino Del Bene Scandicci (ITA)Savino Del Bene Scandicci3 - 0 (25-10,25-23,25-23)LKS LódzLKS Lódz (POL)
22 Januari 2019
18h00LKS Lódz (POL)LKS Lódz0 - 3 (20-25,15-25,17-25)Spes Volley ConeglianoSpes Volley Conegliano (ITA)
23 Januari 2019
20h30Savino Del Bene Scandicci (ITA)Savino Del Bene Scandicci3 - 0 (25-16,28-26,25-17)Schweriner SCSchweriner SC (GER)
5 Februari 2019
18h00LKS Lódz (POL)LKS Lódz0 - 3 (21-25,22-25,17-25)Savino Del Bene ScandicciSavino Del Bene Scandicci (ITA)
6 Februari 2019
20h30Spes Volley Conegliano (ITA)Spes Volley Conegliano3 - 2 (23-25,24-26,25-19,25-19,15-7)Schweriner SCSchweriner SC (GER)
19 Februari 2019
19h30Schweriner SC (GER)Schweriner SC3 - 1 (23-25,25-21,25-18,25-17)LKS LódzLKS Lódz (POL)
20 Februari 2019
20h30Savino Del Bene Scandicci (ITA)Savino Del Bene Scandicci3 - 2 (15-25,25-22,25-23,20-25,15-9)Spes Volley ConeglianoSpes Volley Conegliano (ITA)
26 Februari 2019
19h00Schweriner SC (GER)Schweriner SC3 - 1 (16-25,25-23,25-23,25-13)Savino Del Bene ScandicciSavino Del Bene Scandicci (ITA)
20h30Spes Volley Conegliano (ITA)Spes Volley Conegliano3 - 0 (25-10,25-12,25-15)LKS LódzLKS Lódz (POL)

Detail van de uitslagen


Pool E (21/11/2018 - 26/02/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Fenerbahçe Istanbul (TUR)11651175+12
2Dynamo Moscow (RUS)11651169+7
3CSM Bucuresti (ROU)7615716-9
4KPS Chemik Police (POL)7615717-10
21 November 2018
17h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow1 - 3 (17-25,25-17,18-25,11-25)Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
22 November 2018
18h00KPS Chemik Police (POL)KPS Chemik Police1 - 3 (19-25,16-25,25-16,22-25)CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
19 December 2018
16h30Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul3 - 0 (25-12,25-16,25-22)KPS Chemik PoliceKPS Chemik Police (POL)
20 December 2018
18h30CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti0 - 3 (21-25,27-29,27-29)Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
23 Januari 2019
16h30Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul3 - 0 (25-18,25-19,25-22)CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
24 Januari 2019
18h00KPS Chemik Police (POL)KPS Chemik Police2 - 3 (25-16,16-25,21-25,25-19,5-15)Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
6 Februari 2019
17h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow3 - 1 (25-18,25-20,14-25,25-15)CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
18h00KPS Chemik Police (POL)KPS Chemik Police0 - 3 (24-26,20-25,15-25)Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
20 Februari 2019
17h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul2 - 3 (25-23,12-25,25-23,24-26,15-17)Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
18h30CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti2 - 3 (25-17,23-25,25-16,21-25,8-15)KPS Chemik PoliceKPS Chemik Police (POL)
26 Februari 2019
17h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow3 - 1 (25-20,25-17,22-25,25-21)KPS Chemik PoliceKPS Chemik Police (POL)
19h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti1 - 3 (11-25,25-21,19-25,14-25)Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)

Detail van de uitslagen


Final Four (Italië - Treviso - 12/03/2019 - 18/05/2019)


Kwartfinales (21/03/2019)
12 Maart 2019
19h00MTV Stuttgart (GER)MTV Stuttgart1 - 3 (19-25,24-26,25-19,20-25)IG Novara TrecateIG Novara Trecate (ITA)
13 Maart 2019
17h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow3 - 2 (20-25,25-23,25-23,21-25,15-13)Vakifbank IstanbulVakifbank Istanbul (TUR)
18h30Savino Del Bene Scandicci (ITA)Savino Del Bene Scandicci1 - 3 (19-25,25-23,19-25,21-25)Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
20h30Spes Volley Conegliano (ITA)Spes Volley Conegliano0 - 3 (21-25,25-27,22-25)Eczacibasi IstanbulEczacibasi Istanbul (TUR)
19 Maart 2019
15h00Eczacibasi Istanbul (TUR)Eczacibasi Istanbul1 - 3 (Golden Set : 10-15) (21-25,23-25,25-21,21-25)Spes Volley ConeglianoSpes Volley Conegliano (ITA)
18h15Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul3 - 2 (19-25,26-28,25-22,25-17,15-8)Savino Del Bene ScandicciSavino Del Bene Scandicci (ITA)
20 Maart 2019
17h00Vakifbank Istanbul (TUR)Vakifbank Istanbul3 - 0 (25-19,25-16,25-8)Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
21 Maart 2019
20h30IG Novara Trecate (ITA)IG Novara Trecate3 - 2 (25-14,25-22,16-25,18-25,16-14)MTV StuttgartMTV Stuttgart (GER)

Halve Finale (10/04/2019)
2 April 2019
20h30Spes Volley Conegliano (ITA)Spes Volley Conegliano3 - 0 (25-21,25-23,26-24)Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
4 April 2019
18h00Vakifbank Istanbul (TUR)Vakifbank Istanbul0 - 3 (17-25,25-27,15-25)IG Novara TrecateIG Novara Trecate (ITA)
9 April 2019
18h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul0 - 3 (18-25,22-25,26-28)Spes Volley ConeglianoSpes Volley Conegliano (ITA)
10 April 2019
20h30IG Novara Trecate (ITA)IG Novara Trecate1 - 3 (Golden Set : 16-14) (23-25,20-25,25-15,21-25)Vakifbank IstanbulVakifbank Istanbul (TUR)

Finale (18/05/2019)
18 Mei 2019
16h00 in BerlijnIG Novara Trecate (ITA)IG Novara Trecate3 - 1 (25-18/,25-17,14-25,25-22)Spes Volley ConeglianoSpes Volley Conegliano (ITA)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden