De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - MEVZA Herren - 2020/2021 - Home

Volleybal - MEVZA Herren - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • ACH Ljubljana
  • Calcit Kamnik
  • HAOK Mladost Zagreb
  • OK Maribor
  • SK Aich/Dob
  • Union Raiffeisen Waldviertel
  • UVC Graz

Home

MEVZA Herren 2020/2021 - Home

Regulier Seizoen (21/09/2020 - 14/02/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1ACH Ljubljana (SLO)21871226+16
2OK Maribor (SLO)198622110+11
3SK Aich/Dob (AUT)128441514+1
4Calcit Kamnik (SLO)1174315150
5Union Raiffeisen Waldviertel (AUT)99361422-8
6HAOK Mladost Zagreb (CRO)3211330
7UVC Graz (AUT)0808424-20

Playoffs

21 September 2020
21h25ACH Ljubljana (SLO)ACH Ljubljana3 - 1
(21-25, 25-23, 25-23, 25-21)
OK MariborOK Maribor (SLO)
26 September 2020
18h00OK Maribor (SLO)OK Maribor2 - 3
(18-25, 18-25, 30-28, 25-23, 11-15)
Calcit KamnikCalcit Kamnik (SLO)
27 September 2020
17h00ACH Ljubljana (SLO)ACH Ljubljana3 - 0
(25-14, 25-23, 27-25)
UVC GrazUVC Graz (AUT)
10 Oktober 2020
19h00Union Raiffeisen Waldviertel (AUT)Union Raiffeisen Waldviertel0 - 3
(19-25, 23-25, 23-25)
OK MariborOK Maribor (SLO)
14 Oktober 2020
17h00ACH Ljubljana (SLO)ACH Ljubljana3 - 0Union Raiffeisen WaldviertelUnion Raiffeisen Waldviertel (AUT)
17 Oktober 2020
19h00SK Aich/Dob (AUT)SK Aich/Dob1 - 3
(25-17, 23-25, 17-25, 21-25)
Union Raiffeisen WaldviertelUnion Raiffeisen Waldviertel (AUT)
20h00UVC Graz (AUT)UVC Graz1 - 3
(24-26, 21-25, 25-23, 18-25)
OK MariborOK Maribor (SLO)
20h30ACH Ljubljana (SLO)ACH Ljubljana3 - 1
(25-20, 18-25, 25-23, 27-25)
Calcit KamnikCalcit Kamnik (SLO)
21 Oktober 2020
19h00HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb0 - 3
(21-25, 21-25, 22-25)
OK MariborOK Maribor (SLO)
24 Oktober 2020
19h00SK Aich/Dob (AUT)SK Aich/Dob3 - 0
(25-22, 25-17, 25-19)
UVC GrazUVC Graz (AUT)
29 Oktober 2020
19h00HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb3 - 0
(25-17, 25-17, 25-16)
SK Aich/DobSK Aich/Dob (AUT)
31 Oktober 2020
18h00OK Maribor (SLO)OK MariborUitgesteldACH LjubljanaACH Ljubljana (SLO)
4 November 2020
19h00ACH Ljubljana (SLO)ACH LjubljanaUitgesteldHAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)
5 November 2020
17h00HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost ZagrebUitgesteldACH LjubljanaACH Ljubljana (SLO)
7 November 2020
19h00Union Raiffeisen Waldviertel (AUT)Union Raiffeisen Waldviertel3 - 1
(25-16, 25-21, 24-26, 25-23)
UVC GrazUVC Graz (AUT)
20h00Calcit Kamnik (SLO)Calcit KamnikUitgesteldOK MariborOK Maribor (SLO)
13 November 2020
19h00OK Maribor (SLO)OK Maribor3 - 1
(25-18, 25-22, 17-25, 26-24)
SK Aich/DobSK Aich/Dob (AUT)
20 November 2020
19h30UVC Graz (AUT)UVC GrazUitgesteldHAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)
21 November 2020
19h00Union Raiffeisen Waldviertel (AUT)Union Raiffeisen WaldviertelUitgesteldHAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)
22 November 2020
19h00Calcit Kamnik (SLO)Calcit Kamnik3 - 1
(25-23, 25-20, 23-25, 25-22)
SK Aich/DobSK Aich/Dob (AUT)
27 November 2020
19h00SK Aich/Dob (AUT)SK Aich/Dob3 - 1
(17-25, 25-20, 25-17, 25-22)
ACH LjubljanaACH Ljubljana (SLO)
28 November 2020
17h00HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost ZagrebUitgesteldCalcit KamnikCalcit Kamnik (SLO)
2 December 2020
19h00OK Maribor (SLO)OK Maribor3 - 1
(25-22, 25-18, 21-25, 25-17)
UVC GrazUVC Graz (AUT)
5 December 2020
18h30Calcit Kamnik (SLO)Calcit Kamnik0 - 3
(25-27, 21-25, 25-27)
ACH LjubljanaACH Ljubljana (SLO)
19h00Union Raiffeisen Waldviertel (AUT)Union Raiffeisen Waldviertel1 - 3
(25-19, 20-25, 20-25, 21-25)
SK Aich/DobSK Aich/Dob (AUT)
11 December 2020
19h30UVC Graz (AUT)UVC Graz0 - 3
(23-25, 22-25, 18-25)
SK Aich/DobSK Aich/Dob (AUT)
15 December 2020
19h00UVC Graz (AUT)UVC Graz0 - 3
(18-25, 23-25, 20-25)
ACH LjubljanaACH Ljubljana (SLO)
16 December 2020
20h00Calcit Kamnik (SLO)Calcit Kamnik2 - 3
(23-25, 25-18, 21-25, 25-15, 12-15)
Union Raiffeisen WaldviertelUnion Raiffeisen Waldviertel (AUT)
19 December 2020
19h00SK Aich/Dob (AUT)SK Aich/DobUitgesteldHAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)
20 December 2020
17h00Union Raiffeisen Waldviertel (AUT)Union Raiffeisen Waldviertel2 - 3
(25-18, 13-25, 25-23, 20-25, 6-15)
Calcit KamnikCalcit Kamnik (SLO)
9 Januari 2021
18h00OK Maribor (SLO)OK Maribor3 - 1
(22-25, 25-17, 25-18, 25-19)
Union Raiffeisen WaldviertelUnion Raiffeisen Waldviertel (AUT)
13 Januari 2021
19h00Union Raiffeisen Waldviertel (AUT)Union Raiffeisen Waldviertel1 - 3
(19-25, 18-25, 25-23, 21-25)
ACH LjubljanaACH Ljubljana (SLO)
19h00UVC Graz (AUT)UVC Graz1 - 3
(25-15, 20-25, 15-25, 14-25)
Calcit KamnikCalcit Kamnik (SLO)
20 Januari 2021
19h30OK Maribor (SLO)OK Maribor - HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)
23 Januari 2021
19h00UVC Graz (AUT)UVC Graz - Union Raiffeisen WaldviertelUnion Raiffeisen Waldviertel (AUT)
30 Januari 2021
17h00HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb - Union Raiffeisen WaldviertelUnion Raiffeisen Waldviertel (AUT)
19h00SK Aich/Dob (AUT)SK Aich/Dob - OK MariborOK Maribor (SLO)
3 Februari 2021
20h00Calcit Kamnik (SLO)Calcit Kamnik - UVC GrazUVC Graz (AUT)
6 Februari 2021
17h00HAOK Mladost Zagreb (CRO)HAOK Mladost Zagreb - UVC GrazUVC Graz (AUT)
19h00SK Aich/Dob (AUT)SK Aich/Dob - Calcit KamnikCalcit Kamnik (SLO)
10 Februari 2021
20h00Calcit Kamnik (SLO)Calcit Kamnik - HAOK Mladost ZagrebHAOK Mladost Zagreb (CRO)
14 Februari 2021
17h00ACH Ljubljana (SLO)ACH Ljubljana - SK Aich/DobSK Aich/Dob (AUT)

Detail van de uitslagen


Playoffs (04/03/2021 - 05/03/2021)



Halve Finale

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden