De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - Nederland - A-League Heren - 2018/2019 - Home

Volleybal - Nederland - A-League Heren - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Nederland
  • AL Groningen
  • Draisma Dynamo Apeldoorn
  • Orion Doetinchem
  • Sliedrecht Sport
  • SSS Barneveld
  • Taurus Houten
  • TT Papendal/Arnhem
  • VC Zwolle
  • VoCASA Nijmegen
  • VV Zaanstad

Home

Nederland - A-League Heren - Home

NederlandNederland

Regulier Seizoen (Nederland - 06/10/2018 - 10/02/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1AL Groningen44181534713+34
2Sliedrecht Sport40181444823+25
3Orion Doetinchem39181354323+20
4Draisma Dynamo Apeldoorn38181264527+18
5TT Papendal/Arnhem37181264326+17
6VV Zaanstad19186123043-13
7Taurus Houten19187112741-14
8VoCASA Nijmegen15186122445-21
9SSS Barneveld12184142148-27
10VC Zwolle7181171352-39
9 Februari 2019
14h30TT Papendal/ArnhemTT Papendal/Arnhem3 - 2Sliedrecht SportSliedrecht Sport
19h30SSS BarneveldSSS Barneveld0 - 3AL GroningenAL Groningen
20h00Taurus HoutenTaurus Houten3 - 1VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen
20h30Orion DoetinchemOrion Doetinchem0 - 3Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn
10 Februari 2019
16h30VV ZaanstadVV Zaanstad3 - 1VC ZwolleVC Zwolle

Detail van de uitslagen


Degradatiepoule (Nederland - 02/03/2019 - 06/04/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1SSS Barneveld422064+2
2VoCASA Nijmegen3211550
3VC Zwolle220246-2
28 Februari 2019
20h00VC ZwolleVC Zwolle2 - 3SSS BarneveldSSS Barneveld
9 Maart 2019
19h30VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen3 - 2VC ZwolleVC Zwolle
16 Maart 2019
20h00SSS BarneveldSSS Barneveld3 - 2VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen
23 Maart 2019
20h00VC ZwolleVC Zwolle - VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen
30 Maart 2019
20h00VoCASA NijmegenVoCASA Nijmegen - SSS BarneveldSSS Barneveld
6 April 2019
20h00SSS BarneveldSSS Barneveld - VC ZwolleVC Zwolle

Detail van de uitslagen


Kampioenspoule (Nederland - 23/02/2019 - 13/04/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Draisma Dynamo Apeldoorn12541146+8
2Orion Doetinchem11541148+6
3AL Groningen11541137+6
4Sliedrecht Sport65231011-1
5VV Zaanstad3505615-9
6Taurus Houten2514414-10
23 Februari 2019
20h00Taurus HoutenTaurus Houten1 - 3AL GroningenAL Groningen
20h00Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn3 - 2Orion DoetinchemOrion Doetinchem
24 Februari 2019
16h30VV ZaanstadVV Zaanstad2 - 3Sliedrecht SportSliedrecht Sport
2 Maart 2019
19h30Sliedrecht SportSliedrecht Sport3 - 0Taurus HoutenTaurus Houten
20h00Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn3 - 0VV ZaanstadVV Zaanstad
20h30Orion DoetinchemOrion Doetinchem3 - 1AL GroningenAL Groningen
6 Maart 2019
19h00AL GroningenAL Groningen3 - 1Sliedrecht SportSliedrecht Sport
20h00Taurus HoutenTaurus Houten0 - 3Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn
20h00VV ZaanstadVV Zaanstad2 - 3Orion DoetinchemOrion Doetinchem
9 Maart 2019
20h00Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn2 - 3AL GroningenAL Groningen
20h30Orion DoetinchemOrion Doetinchem3 - 2Sliedrecht SportSliedrecht Sport
10 Maart 2019
16h30VV ZaanstadVV Zaanstad2 - 3Taurus HoutenTaurus Houten
16 Maart 2019
17h30Sliedrecht SportSliedrecht Sport1 - 3Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn
20h00Taurus HoutenTaurus Houten0 - 3Orion DoetinchemOrion Doetinchem
20h00AL GroningenAL Groningen3 - 0VV ZaanstadVV Zaanstad
20 Maart 2019
20h30AL GroningenAL Groningen - Orion DoetinchemOrion Doetinchem
20h30Taurus HoutenTaurus Houten - Sliedrecht SportSliedrecht Sport
20h30VV ZaanstadVV Zaanstad - Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn
23 Maart 2019
20h30Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn - Taurus HoutenTaurus Houten
20h30Sliedrecht SportSliedrecht Sport - AL GroningenAL Groningen
30 Maart 2019
20h30AL GroningenAL Groningen - Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn
20h30Sliedrecht SportSliedrecht Sport - Orion DoetinchemOrion Doetinchem
20h30Taurus HoutenTaurus Houten - VV ZaanstadVV Zaanstad
21h30Orion DoetinchemOrion Doetinchem - VV ZaanstadVV Zaanstad
6 April 2019
20h30Orion DoetinchemOrion Doetinchem - Taurus HoutenTaurus Houten
20h30VV ZaanstadVV Zaanstad - AL GroningenAL Groningen
20h30Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn - Sliedrecht SportSliedrecht Sport
13 April 2019
20h30AL GroningenAL Groningen - Taurus HoutenTaurus Houten
20h30Sliedrecht SportSliedrecht Sport - VV ZaanstadVV Zaanstad
20h30Orion DoetinchemOrion Doetinchem - Draisma Dynamo ApeldoornDraisma Dynamo Apeldoorn

Detail van de uitslagen


Playoffs (Nederland - 15/04/2019 - 06/05/2019)



Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden