De site voor alle sporten

Menu
 

Basketbal - FIBA Europe Cup - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Anwil Wloclawek
  • BC Körmend
  • Belfius Mons-Hainaut
  • Besiktas Istanbul
  • CSM Oradea
  • CSU Sibiu
  • Den Bosch Basketball
  • Dnipro Dnipropetrovsk
  • Donar Groningen
  • Fribourg Olympic
  • Iraklis Thessaloniki
  • Ironi Nes Ziona
  • Kapfenberg Bulls
  • Kyiv-Basket
  • London Lions
  • Pallacanestro Reggiana
  • Parma Basket Perm
  • PFC Balkan Botevgrad
  • Rilski Sportist Samokov
  • SC Prometey Kamianske
  • Sporting CP
  • Stal Ostrów Wielkopolski
  • Szolnoki Olaj KK

Home

FIBA Europe Cup 2020/2021 - Home

Groep A (26/01/2021 - 29/01/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Iraklis Thessaloniki (GRE)6330251225+26
2Pallacanestro Reggiana (ITA)5321232226+6
3Belfius Mons-Hainaut (BEL)4312227215+12
4BC Körmend (HUN)3303221265-44
26 Januari 2021
12h00Pallacanestro Reggiana (ITA)Pallacanestro Reggiana70 - 69Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut (BEL)
15h00Iraklis Thessaloniki (GRE)Iraklis Thessaloniki94 - 76
(24-19, 26-23, 22-18, 22-16)
BC KörmendBC Körmend (HUN)
27 Januari 2021
18h00Belfius Mons-Hainaut (BEL)Belfius Mons-Hainaut83 - 66
(12-19, 28-11, 27-16, 16-20)
BC KörmendBC Körmend (HUN)
21h00Iraklis Thessaloniki (GRE)Iraklis Thessaloniki78 - 74
(18-16, 20-30, 20-18, 20-10)
Pallacanestro ReggianaPallacanestro Reggiana (ITA)
29 Januari 2021
12h00Iraklis Thessaloniki (GRE)Iraklis Thessaloniki79 - 75 verlengingen
(11-11, 15-21, 26-13, 14-21)
Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut (BEL)
15h00Pallacanestro Reggiana (ITA)Pallacanestro Reggiana88 - 79
(34-12, 16-31, 17-18, 21-18)
BC KörmendBC Körmend (HUN)

Detail van de uitslagen


Groep B (26/01/2021 - 29/01/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1SC Prometey Kamianske (UKR)6330225200+25
2Kyiv-Basket (UKR)4312196197-1
3Rilski Sportist Samokov (BUL)4312217227-10
4Kapfenberg Bulls (AUT)4312178192-14
26 Januari 2021
14h00SC Prometey Kamianske (UKR)SC Prometey Kamianske72 - 66Kyiv-BasketKyiv-Basket (UKR)
17h00Kapfenberg Bulls (AUT)Kapfenberg Bulls69 - 67Rilski Sportist SamokovRilski Sportist Samokov (BUL)
28 Januari 2021
14h00Kyiv-Basket (UKR)Kyiv-Basket61 - 51Kapfenberg BullsKapfenberg Bulls (AUT)
17h00SC Prometey Kamianske (UKR)SC Prometey Kamianske89 - 76
(22-23, 27-12, 23-23, 17-18)
Rilski Sportist SamokovRilski Sportist Samokov (BUL)
29 Januari 2021
14h00SC Prometey Kamianske (UKR)SC Prometey Kamianske64 - 58
(16-21, 15-11, 11-11, 22-15)
Kapfenberg BullsKapfenberg Bulls (AUT)
17h00Rilski Sportist Samokov (BUL)Rilski Sportist Samokov74 - 69
(13-21, 15-20, 29-15, 17-13)
Kyiv-BasketKyiv-Basket (UKR)

Detail van de uitslagen


Groep C (26/01/2021 - 29/01/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Stal Ostrów Wielkopolski (POL)6330268249+19
2Ironi Nes Ziona (ISR)5321262247+15
3Szolnoki Olaj KK (HUN)4312231247-16
4Sporting CP (POR)3303231249-18
26 Januari 2021
15h00Ironi Nes Ziona (ISR)Ironi Nes Ziona86 - 81
(22-20, 20-16, 16-27, 28-18)
Sporting CPSporting CP (POR)
18h00Stal Ostrów Wielkopolski (POL)Stal Ostrów Wielkopolski90 - 80
(26-19, 21-22, 22-22, 21-17)
Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK (HUN)
28 Januari 2021
15h00Ironi Nes Ziona (ISR)Ironi Nes Ziona90 - 73
(17-27, 24-14, 28-18, 21-14)
Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK (HUN)
18h00Stal Ostrów Wielkopolski (POL)Stal Ostrów Wielkopolski85 - 83
(24-19, 21-26, 27-16, 13-22)
Sporting CPSporting CP (POR)
29 Januari 2021
15h00Stal Ostrów Wielkopolski (POL)Stal Ostrów Wielkopolski93 - 86
(20-14, 31-20, 27-29, 15-23)
Ironi Nes ZionaIroni Nes Ziona (ISR)
21h00Szolnoki Olaj KK (HUN)Szolnoki Olaj KK78 - 67
(19-23, 23-16, 20-18, 16-10)
Sporting CPSporting CP (POR)

Detail van de uitslagen


Groep D (26/01/2021 - 29/01/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1CSU Sibiu (ROU)5321247235+12
2PFC Balkan Botevgrad (BUL)5321207214-7
3Besiktas Istanbul (TUR)4312244246-2
4CSM Oradea (ROU)4312216219-3
26 Januari 2021
13h00CSU Sibiu (ROU)CSU Sibiu88 - 75
(30-18, 23-23, 23-16, 12-18)
PFC Balkan BotevgradPFC Balkan Botevgrad (BUL)
16h00CSM Oradea (ROU)CSM Oradea91 - 83
(24-22, 27-18, 16-23, 24-20)
Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
28 Januari 2021
13h00PFC Balkan Botevgrad (BUL)PFC Balkan Botevgrad58 - 55
(15-11, 9-18, 18-14, 16-12)
CSM OradeaCSM Oradea (ROU)
16h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul90 - 81
(25-25, 23-17, 26-6, 16-33)
CSU SibiuCSU Sibiu (ROU)
29 Januari 2021
13h00CSU Sibiu (ROU)CSU Sibiu78 - 70
(31-14, 6-20, 16-17, 25-19)
CSM OradeaCSM Oradea (ROU)
16h00PFC Balkan Botevgrad (BUL)PFC Balkan Botevgrad74 - 71
(9-21, 18-16, 21-20, 26-14)
Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)

Detail van de uitslagen


Groep E (26/01/2021 - 29/01/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Fribourg Olympic (SUI)5321163131+32
2Dnipro Dnipropetrovsk (UKR)5321153131+22
3Anwil Wloclawek (POL)5321163157+6
4London Lions (GBR)3303060-60
26 Januari 2021
18h00Anwil Wloclawek (POL)Anwil Wloclawek20 - 0 (forfait)London LionsLondon Lions (GBR)
21h00Dnipro Dnipropetrovsk (UKR)Dnipro Dnipropetrovsk62 - 57
(14-14, 12-14, 17-11, 19-18)
Fribourg OlympicFribourg Olympic (SUI)
27 Januari 2021
18h00Fribourg Olympic (SUI)Fribourg Olympic20 - 0 (forfait)London LionsLondon Lions (GBR)
18h00Anwil Wloclawek (POL)Anwil Wloclawek74 - 71
(19-19, 16-17, 20-12, 19-23)
Dnipro DnipropetrovskDnipro Dnipropetrovsk (UKR)
29 Januari 2021
18h00Dnipro Dnipropetrovsk (UKR)Dnipro Dnipropetrovsk20 - 0 (forfait)London LionsLondon Lions (GBR)
18h00Fribourg Olympic (SUI)Fribourg Olympic86 - 69
(24-16, 24-21, 20-20, 18-12)
Anwil WloclawekAnwil Wloclawek (POL)

Detail van de uitslagen


Groep F (26/01/2021 - 29/01/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Parma Basket Perm (RUS)4220178144+34
2Den Bosch Basketball (NED)3211162183-21
3Donar Groningen (NED)2202179192-13
26 Januari 2021
18h00Den Bosch Basketball (NED)Den Bosch Basketball99 - 98 verlengingen
(22-20, 25-23, 21-22, 20-23)
Donar GroningenDonar Groningen (NED)
28 Januari 2021
18h00Parma Basket Perm (RUS)Parma Basket Perm93 - 81
(26-17, 27-24, 21-20, 19-20)
Donar GroningenDonar Groningen (NED)
29 Januari 2021
18h00Parma Basket Perm (RUS)Parma Basket Perm85 - 63
(25-16, 14-22, 26-11, 20-14)
Den Bosch BasketballDen Bosch Basketball (NED)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (23/03/2021 - 23/04/2021)


Achtste finales
23 Maart 2021
15h00CSU Sibiu (ROU)CSU Sibiu61 - 65
(15-17, 19-13, 13-17, 14-18)
Pallacanestro ReggianaPallacanestro Reggiana (ITA)
17h00Fribourg Olympic (SUI)Fribourg Olympic74 - 90
(18-33, 21-11, 19-19, 16-27)
PFC Balkan BotevgradPFC Balkan Botevgrad (BUL)
17h00SC Prometey Kamianske (UKR)SC Prometey Kamianske81 - 88
(23-13, 23-22, 14-16, 21-37)
Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut (BEL)
18h00Dnipro Dnipropetrovsk (UKR)Dnipro Dnipropetrovsk72 - 78
(19-18, 16-20, 15-20, 22-20)
CSM OradeaCSM Oradea (ROU)
20h00Parma Basket Perm (RUS)Parma Basket Perm90 - 61
(29-20, 19-15, 22-10, 20-16)
Rilski Sportist SamokovRilski Sportist Samokov (BUL)
20h05Stal Ostrów Wielkopolski (POL)Stal Ostrów Wielkopolski92 - 83
(19-23, 26-17, 24-20, 23-23)
Den Bosch BasketballDen Bosch Basketball (NED)
24 Maart 2021
17h00Iraklis Thessaloniki (GRE)Iraklis Thessaloniki86 - 81
(15-19, 15-19, 34-23, 22-20)
Anwil WloclawekAnwil Wloclawek (POL)
20h00Ironi Nes Ziona (ISR)Ironi Nes Ziona90 - 76
(22-23, 14-21, 29-8, 25-24)
Kyiv-BasketKyiv-Basket (UKR)

Kwartfinales
25 Maart 2021
18h00CSM Oradea (ROU)CSM Oradea71 - 64
(21-18, 16-16, 15-12, 19-18)
Pallacanestro ReggianaPallacanestro Reggiana (ITA)
18h00Stal Ostrów Wielkopolski (POL)Stal Ostrów Wielkopolski73 - 66
(20-19, 17-16, 16-12, 20-19)
Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut (BEL)
20h00Parma Basket Perm (RUS)Parma Basket Perm84 - 62
(19-11, 18-18, 27-16, 20-17)
PFC Balkan BotevgradPFC Balkan Botevgrad (BUL)
26 Maart 2021
18h00Ironi Nes Ziona (ISR)Ironi Nes Ziona105 - 80
(27-18, 23-22, 22-15, 33-25)
Iraklis ThessalonikiIraklis Thessaloniki (GRE)

Halve Finale
23 April 2021
17h00Parma Basket Perm (RUS)Parma Basket Perm - Ironi Nes ZionaIroni Nes Ziona (ISR)
20h00CSM Oradea (ROU)CSM Oradea - Stal Ostrów WielkopolskiStal Ostrów Wielkopolski (POL)

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden