De site voor alle sporten

Menu
BC Körmend

Basketbal - BC Körmend

HongarijeHongarije - Körmend- Opgericht 1962

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

BC Körmend - Uitslagen

Hongarije - Nemzeti Bajnokság IA - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
2de7891915416041434+170
Klassement thuisPunGWWVDVDTDS
2de90911101968806+162
Klassement uitPunGWWVDVDTDS
2de625853636628+8
28 September 2019 - 18h00
Speeldag 1
BC Körmend (2)BC Körmend84 - 63OSE LionsOSE Lions (13)
4 Oktober 2019 - 19h00
Speeldag 2
Soproni KC (6)Soproni KC80 - 84BC KörmendBC Körmend (3)
12 Oktober 2019 - 14h00
Speeldag 3
BC Körmend (1)BC Körmend89 - 60Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK (11)
18 Oktober 2019 - 18h00
Speeldag 4
Atomerömü SE Paks (6)Atomerömü SE Paks63 - 80BC KörmendBC Körmend (1)
26 Oktober 2019 - 18h00
Speeldag 5
PVSK Pécs (3)PVSK Pécs94 - 80BC KörmendBC Körmend (2)
2 November 2019 - 18h00
Speeldag 6
BC Körmend (2)BC Körmend96 - 84SZTE-Szedeák SzegedSZTE-Szedeák Szeged (13)
8 November 2019 - 18h00
Speeldag 7
KTE-Duna Aszfalt Kecskemet (5)KTE-Duna Aszfalt Kecskemet75 - 74BC KörmendBC Körmend (3)
16 November 2019 - 18h00
Speeldag 8
BC Körmend (2)BC Körmend94 - 80Alba FehervarAlba Fehervar (8)
23 November 2019 - 18h00
Speeldag 9
BC Körmend (2)BC Körmend87 - 53Jászberényi KSEJászberényi KSE (14)
7 December 2019 - 19h00
Speeldag 12
Zalakerámia-ZTE KK (8)Zalakerámia-ZTE KK82 - 76BC KörmendBC Körmend (2)
14 December 2019 - 13h00
Speeldag 10
BC Körmend (2)BC Körmend83 - 70Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely (1)
21 December 2019 - 18h00
Speeldag 11
BC Körmend (2)BC Körmend96 - 90DebreceniDebreceni (6)
29 December 2019 - 18h00
Speeldag 13
BC Körmend (2)BC Körmend91 - 71Kaposvári KKKaposvári KK (11)
4 Januari 2020 - 18h00
Speeldag 14
OSE Lions (9)OSE Lions71 - 72BC KörmendBC Körmend (2)
11 Januari 2020 - 18h00
Speeldag 15
BC Körmend (2)BC Körmend76 - 71Soproni KCSoproni KC (12)
19 Januari 2020 - 18h00
Speeldag 16
Szolnoki Olaj KK (4)Szolnoki Olaj KK84 - 87BC KörmendBC Körmend (2)
25 Januari 2020 - 18h00
Speeldag 17
BC Körmend (2)BC Körmend93 - 84Atomerömü SE PaksAtomerömü SE Paks (3)
1 Februari 2020 - 14h45
Speeldag 18
BC Körmend (2)BC Körmend79 - 80PVSK PécsPVSK Pécs (6)
7 Februari 2020 - 18h00
Speeldag 19
SZTE-Szedeák Szeged (13)SZTE-Szedeák Szeged79 - 83BC KörmendBC Körmend (2)
7 Maart 2020 - 17h00
Speeldag 20
BC KörmendBC Körmend - KTE-Duna Aszfalt KecskemetKTE-Duna Aszfalt Kecskemet
11 Maart 2020 - 17h00
Speeldag 21
Alba FehervarAlba Fehervar - BC KörmendBC Körmend
14 Maart 2020 - 17h00
Speeldag 22
BC KörmendBC Körmend - Jászberényi KSEJászberényi KSE
18 Maart 2020 - 17h00
Speeldag 23
Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely - BC KörmendBC Körmend
21 Maart 2020 - 17h00
Speeldag 24
DebreceniDebreceni - BC KörmendBC Körmend
25 Maart 2020 - 17h00
Speeldag 25
BC KörmendBC Körmend - Zalakerámia-ZTE KKZalakerámia-ZTE KK
28 Maart 2020 - 17h00
Speeldag 26
Kaposvári KKKaposvári KK - BC KörmendBC Körmend

FIBA Europe Cup - Tweede Ronde - Groep K - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
3de9633512516-4
11 December 2019 - 19h00
Tweede Ronde - Groep K
BC Körmend (3)BC Körmend76 - 96BK VentspilsBK Ventspils (LAT) (1)
18 December 2019 - 18h00
Tweede Ronde - Groep K
BC Kyiv (UKR) (2)BC Kyiv80 - 78BC KörmendBC Körmend (3)
8 Januari 2020 - 19h30
Tweede Ronde - Groep K
Landstede Basketbal Zwolle (NED) (4)Landstede Basketbal Zwolle90 - 94 verlengingenBC KörmendBC Körmend (3)
22 Januari 2020 - 18h00
Tweede Ronde - Groep K
BK Ventspils (LAT) (1)BK Ventspils96 - 81BC KörmendBC Körmend (3)
29 Januari 2020 - 18h15
Tweede Ronde - Groep K
BC Körmend (3)BC Körmend96 - 74BC KyivBC Kyiv (UKR) (2)
5 Februari 2020 - 18h30
Tweede Ronde - Groep K
BC Körmend (3)BC Körmend87 - 80Landstede Basketbal ZwolleLandstede Basketbal Zwolle (NED) (4)

FIBA Europe Cup - Groep H - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
2de10642491465+26
23 Oktober 2019 - 18h30
Groep H
Bakken Bears Aarhus (DEN) (1)Bakken Bears Aarhus81 - 87BC KörmendBC Körmend (2)
30 Oktober 2019 - 18h00
Groep H
BC Körmend (2)BC Körmend74 - 60Legia WarszawaLegia Warszawa (POL) (4)
5 November 2019 - 18h00
Groep H
BC Körmend (2)BC Körmend81 - 75Kataja BCKataja BC (FIN) (3)
13 November 2019 - 18h00
Groep H
BC Körmend (2)BC Körmend80 - 86Bakken Bears AarhusBakken Bears Aarhus (DEN) (1)
20 November 2019 - 20h00
Groep H
Legia Warszawa (POL) (4)Legia Warszawa68 - 78BC KörmendBC Körmend (2)
27 November 2019 - 18h00
Groep H
Kataja BC (FIN) (3)Kataja BC95 - 91BC KörmendBC Körmend (2)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden