De site voor alle sporten

Menu
Falco KC Szombathely

Basketbal - Falco KC Szombathely

HongarijeHongarije - Szombathely- Opgericht 1980

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Falco KC Szombathely - Uitslagen

Hongarije - Nemzeti Bajnokság IA - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
1ste1000660498420+78
Klassement thuisPunGWWVDVDTDS
2de1000330238188+50
Klassement uitPunGWWVDVDTDS
1ste1000330260232+28
4 Oktober 2019 - 18h00
Speeldag 2
SZTE-Szedeák Szeged (14)SZTE-Szedeák Szeged90 - 100Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely (2)
9 Oktober 2019 - 18h00
Speeldag 1
Falco KC Szombathely (4)Falco KC Szombathely74 - 55Zalakerámia-ZTE KKZalakerámia-ZTE KK (11)
12 Oktober 2019 - 18h00
Speeldag 3
Falco KC Szombathely (2)Falco KC Szombathely81 - 74Kaposvári KKKaposvári KK (12)
26 Oktober 2019 - 18h00
Speeldag 5
Falco KC Szombathely (1)Falco KC Szombathely83 - 59OSE LionsOSE Lions (13)
2 November 2019 - 18h00
Speeldag 6
Alba Fehervar (7)Alba Fehervar82 - 95Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely (1)
17 November 2019 - 18h00
Speeldag 8
Jászberényi KSE (14)Jászberényi KSE60 - 65Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely (1)
23 November 2019 - 18h00
Speeldag 9
Falco KC Szombathely (1)Falco KC Szombathely - Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK (7)
27 November 2019 - 18h00
Speeldag 7
Falco KC Szombathely (1)Falco KC Szombathely - Soproni KCSoproni KC (12)
1 December 2019 - 18h00
Speeldag 4
KTE-Duna Aszfalt Kecskemet (9)KTE-Duna Aszfalt Kecskemet - Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely (3)
14 December 2019 - 17h00
Speeldag 10
BC KörmendBC Körmend - Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely
21 December 2019 - 17h00
Speeldag 11
Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely - Atomerömü SE PaksAtomerömü SE Paks
26 December 2019 - 17h00
Speeldag 12
DebreceniDebreceni - Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely
29 December 2019 - 17h00
Speeldag 13
Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely - PVSK PécsPVSK Pécs
4 Januari 2020 - 17h00
Speeldag 14
Zalakerámia-ZTE KKZalakerámia-ZTE KK - Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely
11 Januari 2020 - 17h00
Speeldag 15
Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely - SZTE-Szedeák SzegedSZTE-Szedeák Szeged
18 Januari 2020 - 17h00
Speeldag 16
Kaposvári KKKaposvári KK - Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely
25 Januari 2020 - 17h00
Speeldag 17
Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely - KTE-Duna Aszfalt KecskemetKTE-Duna Aszfalt Kecskemet
1 Februari 2020 - 17h00
Speeldag 18
OSE LionsOSE Lions - Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely
8 Februari 2020 - 17h00
Speeldag 19
Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely - Alba FehervarAlba Fehervar
7 Maart 2020 - 17h00
Speeldag 20
Soproni KCSoproni KC - Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely
11 Maart 2020 - 17h00
Speeldag 21
Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely - Jászberényi KSEJászberényi KSE
14 Maart 2020 - 17h00
Speeldag 22
Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK - Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely
18 Maart 2020 - 17h00
Speeldag 23
Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely - BC KörmendBC Körmend
21 Maart 2020 - 17h00
Speeldag 24
Atomerömü SE PaksAtomerömü SE Paks - Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely
25 Maart 2020 - 17h00
Speeldag 25
Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely - DebreceniDebreceni
28 Maart 2020 - 17h00
Speeldag 26
PVSK PécsPVSK Pécs - Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely

Basketball Champions League - Groep D - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
7de8624445454-9
16 Oktober 2019 - 20h00
Speeldag 1
Dijon JDA (FRA) (1)Dijon JDA87 - 68Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely (8)
22 Oktober 2019 - 18h00
Speeldag 2
Falco KC Szombathely (6)Falco KC Szombathely76 - 66PAOK BC ThessalonikiPAOK BC Thessaloniki (GRE) (8)
30 Oktober 2019 - 20h30
Speeldag 3
Basket Zaragoza 2002 (ESP) (4)Basket Zaragoza 200270 - 69Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely (6)
5 November 2019 - 18h00
Speeldag 4
Falco KC Szombathely (3)Falco KC Szombathely91 - 59Telekom BonnTelekom Bonn (GER) (5)
12 November 2019 - 18h00
Speeldag 5
Besiktas Istanbul (TUR) (5)Besiktas Istanbul74 - 49Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely (6)
20 November 2019 - 20h30
Speeldag 6
NB Brindisi (ITA) (4)NB Brindisi98 - 92Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely (7)
3 December 2019 - 18h00
Speeldag 7
Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely - Klaipedos NeptunasKlaipedos Neptunas (LTU)
10 December 2019 - 18h00
Speeldag 8
Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely - Dijon JDADijon JDA (FRA)
17 December 2019 - 18h00
Speeldag 9
PAOK BC Thessaloniki (GRE)PAOK BC Thessaloniki - Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely
7 Januari 2020 - 18h30
Speeldag 10
Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely - Basket Zaragoza 2002Basket Zaragoza 2002 (ESP)
15 Januari 2020 - 20h00
Speeldag 11
Telekom Bonn (GER)Telekom Bonn - Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely
21 Januari 2020 - 18h00
Speeldag 12
Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely - Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
28 Januari 2020 - 20h00
Speeldag 13
Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely - NB BrindisiNB Brindisi (ITA)
4 Februari 2020 - 20h00
Speeldag 14
Klaipedos Neptunas (LTU)Klaipedos Neptunas - Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely

Basketball Champions League - Tweede Kwalificatieronde - 2019/2020

26 September 2019 - 18h00
Tweede Kwalificatieronde
Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely75 - 69BK VentspilsBK Ventspils (LAT)
29 September 2019 - 18h00
Tweede Kwalificatieronde
BK Ventspils (LAT)BK Ventspils55 - 73Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely

Basketball Champions League - Eerste Kwalificatieronde - 2019/2020

17 September 2019 - 18h00
Eerste Kwalificatieronde
Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely71 - 62CSM OradeaCSM Oradea (ROU)
20 September 2019 - 18h00
Eerste Kwalificatieronde
CSM Oradea (ROU)CSM Oradea86 - 77Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden