De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
1 Oktober 2019 | |||
18h00 | BK Beroe Stara Zagora (BUL) | 86 - 71 (29-24, 20-28, 24-10, 13-9) | ZZ Leiden (NED) |
19h00 | Borås Basket (SWE) | 70 - 77 (23-24, 12-21, 21-18, 14-14) | Pinar Karsiyaka Izmir (TUR) |
2 Oktober 2019 | |||
18h00 | Borisfen Mogilev (BLR) | 76 - 101 (24-27, 17-29, 14-22, 21-23) | Dnipro Dnipropetrovsk (UKR) |
18h00 | BC Tartu (EST) | 78 - 72 (19-17, 19-14, 17-19, 23-22) | Kataja BC (FIN) |
20h30 | KB Rahoveci (KOS) | 73 - 98 (14-22, 14-24, 19-33, 26-19) | U-BT Cluj Napoca (ROU) |
9 Oktober 2019 | |||
17h30 | Kataja BC (FIN) | 99 - 87 (27-21, 19-17, 27-23, 26-26) | BC Tartu (EST) |
18h00 | Dnipro Dnipropetrovsk (UKR) | 81 - 71 (24-15, 13-15, 25-15, 19-26) | Borisfen Mogilev (BLR) |
18h00 | U-BT Cluj Napoca (ROU) | 91 - 47 (22-18, 29-8, 21-5, 19-16) | KB Rahoveci (KOS) |
19h00 | Pinar Karsiyaka Izmir (TUR) | 78 - 58 (23-10, 19-14, 13-22, 23-12) | Borås Basket (SWE) |
20h00 | ZZ Leiden (NED) | 108 - 86 verlengingen (25-20, 21-15, 28-23, 18-19) | BK Beroe Stara Zagora (BUL) |
23 Oktober 2019 | |||
18h00 | ASK Inter Bratislava (SVK) | 88 - 87 (25-15, 20-24, 21-25, 22-23) | PVSK Pécs (HUN) |
18h30 | SL Benfica Lissabon (POR) | 103 - 99 verlengingen (28-25, 12-26, 22-15, 26-22) | ZZ Leiden (NED) |
29 Oktober 2019 | |||
18h00 | PVSK Pécs (HUN) | 81 - 89 (20-22, 13-31, 21-22, 27-14) | SL Benfica Lissabon (POR) |
30 Oktober 2019 | |||
20h00 | ZZ Leiden (NED) | 80 - 67 (17-17, 15-21, 23-17, 25-12) | ASK Inter Bratislava (SVK) |
5 November 2019 | |||
18h00 | PVSK Pécs (HUN) | 87 - 77 (27-21, 23-21, 12-14, 25-21) | ZZ Leiden (NED) |
6 November 2019 | |||
22h30 | SL Benfica Lissabon (POR) | 77 - 68 (10-16, 24-11, 25-13, 18-28) | ASK Inter Bratislava (SVK) |
12 November 2019 | |||
18h00 | PVSK Pécs (HUN) | 93 - 94 (36-25, 16-29, 21-21, 20-19) | ASK Inter Bratislava (SVK) |
13 November 2019 | |||
20h00 | ZZ Leiden (NED) | 84 - 68 (15-18, 21-14, 26-19, 22-17) | SL Benfica Lissabon (POR) |
19 November 2019 | |||
22h00 | SL Benfica Lissabon (POR) | 85 - 66 (19-6, 20-17, 34-23, 12-20) | PVSK Pécs (HUN) |
20 November 2019 | |||
18h00 | ASK Inter Bratislava (SVK) | 78 - 88 (18-20, 18-26, 23-12, 19-30) | ZZ Leiden (NED) |
27 November 2019 | |||
18h00 | ASK Inter Bratislava (SVK) | 91 - 95 (24-20, 22-24, 26-25, 19-26) | SL Benfica Lissabon (POR) |
20h00 | ZZ Leiden (NED) | 105 - 100 verlengingen (23-22, 20-26, 21-16, 22-22) | PVSK Pécs (HUN) |
23 Oktober 2019 | |||
18h00 | BK Ventspils (LAT) | 95 - 77 (26-16, 23-14, 24-21, 22-26) | BBC Bayreuth (GER) |
19h00 | KB Prishtina (KOS) | 93 - 74 (33-23, 27-22, 11-16, 22-13) | APOEL Nicosia (CYP) |
30 Oktober 2019 | |||
17h00 | APOEL Nicosia (CYP) | 69 - 92 (16-29, 13-13, 19-28, 21-22) | BK Ventspils (LAT) |
20h00 | BBC Bayreuth (GER) | 97 - 89 (25-26, 31-19, 19-21, 22-23) | KB Prishtina (KOS) |
6 November 2019 | |||
18h00 | BK Ventspils (LAT) | 104 - 84 (29-20, 27-33, 21-7, 27-24) | KB Prishtina (KOS) |
20h00 | BBC Bayreuth (GER) | 112 - 68 (26-14, 24-17, 29-20, 33-17) | APOEL Nicosia (CYP) |
12 November 2019 | |||
17h00 | APOEL Nicosia (CYP) | 80 - 107 (23-31, 23-21, 9-28, 25-27) | KB Prishtina (KOS) |
13 November 2019 | |||
20h00 | BBC Bayreuth (GER) | 80 - 84 (13-25, 29-22, 21-14, 17-23) | BK Ventspils (LAT) |
20 November 2019 | |||
18h00 | BK Ventspils (LAT) | 105 - 57 (36-18, 27-22, 24-10, 18-7) | APOEL Nicosia (CYP) |
19h00 | KB Prishtina (KOS) | 68 - 93 (13-23, 23-18, 15-22, 17-30) | BBC Bayreuth (GER) |
27 November 2019 | |||
18h00 | APOEL Nicosia (CYP) | 68 - 83 (16-22, 19-17, 18-28, 15-16) | BBC Bayreuth (GER) |
19h00 | KB Prishtina (KOS) | 72 - 122 (16-29, 16-31, 20-31, 20-31) | BK Ventspils (LAT) |
23 Oktober 2019 | |||
18h00 | CSM CSU Oradea (ROU) | 92 - 86 verlengingen (23-20, 26-21, 21-20, 10-19) | CSU Sibiu (ROU) |
20h00 | Fribourg Olympic (SUI) | 60 - 76 (20-17, 13-24, 12-20, 15-15) | Bahçesehir University (TUR) |
30 Oktober 2019 | |||
15h00 | Bahçesehir University (TUR) | 66 - 71 (23-17, 19-19, 13-14, 11-21) | CSM CSU Oradea (ROU) |
17h15 | CSU Sibiu (ROU) | 74 - 82 (13-22, 18-21, 20-12, 23-27) | Fribourg Olympic (SUI) |
6 November 2019 | |||
18h00 | CSU Sibiu (ROU) | 81 - 83 (22-29, 22-19, 14-18, 23-17) | Bahçesehir University (TUR) |
20h00 | Fribourg Olympic (SUI) | 60 - 79 (22-24, 13-18, 14-20, 11-17) | CSM CSU Oradea (ROU) |
13 November 2019 | |||
15h00 | Bahçesehir University (TUR) | 79 - 70 (17-15, 20-17, 16-20, 26-18) | Fribourg Olympic (SUI) |
18h00 | CSU Sibiu (ROU) | 69 - 75 (17-27, 28-5, 11-25, 13-18) | CSM CSU Oradea (ROU) |
20 November 2019 | |||
18h00 | CSM CSU Oradea (ROU) | 77 - 88 (25-32, 17-24, 16-13, 19-19) | Bahçesehir University (TUR) |
20h00 | Fribourg Olympic (SUI) | 69 - 91 (16-23, 19-22, 22-16, 12-30) | CSU Sibiu (ROU) |
27 November 2019 | |||
15h00 | Bahçesehir University (TUR) | 80 - 71 (24-24, 24-15, 12-14, 20-18) | CSU Sibiu (ROU) |
18h00 | CSM CSU Oradea (ROU) | 67 - 87 (28-18, 12-19, 12-22, 15-28) | Fribourg Olympic (SUI) |
22 Oktober 2019 | |||
19h30 | Donar Groningen (NED) | 75 - 63 (21-19, 17-14, 27-21, 10-9) | Brussels Basketball (BEL) |
23 Oktober 2019 | |||
21h15 | Spirou Charleroi (BEL) | 81 - 76 (26-21, 18-19, 22-18, 15-18) | Pinar Karsiyaka Izmir (TUR) |
30 Oktober 2019 | |||
18h00 | Pinar Karsiyaka Izmir (TUR) | 77 - 57 (16-11, 17-16, 23-12, 21-18) | Donar Groningen (NED) |
20h30 | Brussels Basketball (BEL) | 104 - 101 verlengingen (24-13, 24-22, 27-33, 17-24) | Spirou Charleroi (BEL) |
6 November 2019 | |||
20h30 | Brussels Basketball (BEL) | 66 - 79 (19-19, 15-29, 16-17, 16-14) | Pinar Karsiyaka Izmir (TUR) |
21h15 | Spirou Charleroi (BEL) | 87 - 56 (20-19, 22-13, 23-9, 22-15) | Donar Groningen (NED) |
13 November 2019 | |||
18h00 | Pinar Karsiyaka Izmir (TUR) | 92 - 54 (25-14, 22-17, 24-10, 21-13) | Spirou Charleroi (BEL) |
20h30 | Brussels Basketball (BEL) | 70 - 72 (28-18, 23-22, 15-19, 4-13) | Donar Groningen (NED) |
19 November 2019 | |||
20h30 | Spirou Charleroi (BEL) | 72 - 75 (25-14, 19-29, 12-15, 16-17) | Brussels Basketball (BEL) |
20 November 2019 | |||
19h30 | Donar Groningen (NED) | 62 - 79 (16-12, 15-19, 16-20, 15-28) | Pinar Karsiyaka Izmir (TUR) |
27 November 2019 | |||
18h30 | Donar Groningen (NED) | 64 - 78 (23-18, 14-11, 19-20, 8-29) | Spirou Charleroi (BEL) |
18h30 | Pinar Karsiyaka Izmir (TUR) | 93 - 90 (26-19, 23-18, 23-23, 21-30) | Brussels Basketball (BEL) |
23 Oktober 2019 | |||
17h15 | Tsmoki Minsk (BLR) | 81 - 68 (24-15, 25-26, 12-14, 20-13) | BC Levski Sofia (BUL) |
18h00 | BC Kyiv (UKR) | 95 - 88 (23-21, 29-18, 23-24, 20-25) | Dnipro Dnipropetrovsk (UKR) |
30 Oktober 2019 | |||
17h00 | Dnipro Dnipropetrovsk (UKR) | 101 - 108 verlengingen (17-28, 20-27, 29-21, 27-17) | Tsmoki Minsk (BLR) |
18h00 | BC Levski Sofia (BUL) | 76 - 83 (22-25, 22-24, 18-14, 14-20) | BC Kyiv (UKR) |
5 November 2019 | |||
18h00 | BC Kyiv (UKR) | 74 - 99 (19-32, 14-20, 19-25, 22-22) | Tsmoki Minsk (BLR) |
6 November 2019 | |||
18h00 | BC Levski Sofia (BUL) | 85 - 78 (23-18, 22-22, 17-23, 23-15) | Dnipro Dnipropetrovsk (UKR) |
13 November 2019 | |||
18h00 | BC Levski Sofia (BUL) | 75 - 64 (20-16, 18-12, 18-16, 19-20) | Tsmoki Minsk (BLR) |
18h00 | Dnipro Dnipropetrovsk (UKR) | 79 - 76 (20-20, 17-23, 25-16, 17-17) | BC Kyiv (UKR) |
20 November 2019 | |||
18h00 | Tsmoki Minsk (BLR) | 75 - 90 (25-16, 21-22, 9-28, 20-24) | Dnipro Dnipropetrovsk (UKR) |
18h00 | BC Kyiv (UKR) | 86 - 66 (26-10, 22-12, 18-21, 20-23) | BC Levski Sofia (BUL) |
27 November 2019 | |||
17h30 | Dnipro Dnipropetrovsk (UKR) | 61 - 83 (12-24, 19-27, 14-9, 16-23) | BC Levski Sofia (BUL) |
17h30 | Tsmoki Minsk (BLR) | 84 - 92 verlengingen (14-11, 21-17, 18-23, 24-26) | BC Kyiv (UKR) |
22 Oktober 2019 | |||
19h00 | Södertälje BBK (SWE) | 80 - 86 (14-23, 23-18, 17-21, 26-24) | U-BT Cluj Napoca (ROU) |
23 Oktober 2019 | |||
18h00 | PFC Balkan Botevgrad (BUL) | 82 - 80 (23-22, 24-21, 15-20, 20-17) | Enisey Krasnoyarsk (RUS) |
29 Oktober 2019 | |||
18h00 | U-BT Cluj Napoca (ROU) | 92 - 80 (31-11, 23-20, 17-25, 21-24) | PFC Balkan Botevgrad (BUL) |
30 Oktober 2019 | |||
13h30 | Enisey Krasnoyarsk (RUS) | 99 - 78 (25-19, 25-25, 22-18, 27-16) | Södertälje BBK (SWE) |
5 November 2019 | |||
19h00 | Södertälje BBK (SWE) | 93 - 83 (25-24, 16-21, 25-19, 27-19) | PFC Balkan Botevgrad (BUL) |
6 November 2019 | |||
13h30 | Enisey Krasnoyarsk (RUS) | 97 - 87 (25-19, 29-23, 23-25, 20-20) | U-BT Cluj Napoca (ROU) |
13 November 2019 | |||
13h30 | Enisey Krasnoyarsk (RUS) | 84 - 69 (21-19, 14-20, 27-14, 22-16) | PFC Balkan Botevgrad (BUL) |
18h00 | U-BT Cluj Napoca (ROU) | 85 - 74 (21-20, 19-15, 20-21, 25-18) | Södertälje BBK (SWE) |
20 November 2019 | |||
18h00 | PFC Balkan Botevgrad (BUL) | 76 - 86 (11-25, 18-20, 22-26, 25-15) | U-BT Cluj Napoca (ROU) |
19h00 | Södertälje BBK (SWE) | 65 - 92 (21-14, 20-21, 16-34, 8-23) | Enisey Krasnoyarsk (RUS) |
27 November 2019 | |||
18h00 | PFC Balkan Botevgrad (BUL) | 90 - 89 (17-22, 26-25, 25-14, 22-28) | Södertälje BBK (SWE) |
18h00 | U-BT Cluj Napoca (ROU) | 97 - 83 (21-20, 29-25, 30-24, 17-14) | Enisey Krasnoyarsk (RUS) |
23 Oktober 2019 | |||
18h30 | Bakken Bears Aarhus (DEN) | 81 - 87 (25-17, 19-23, 19-17, 18-30) | BC Körmend (HUN) |
20h00 | Legia Warszawa (POL) | 86 - 55 (22-5, 21-12, 17-18, 26-20) | Kataja BC (FIN) |
30 Oktober 2019 | |||
18h00 | BC Körmend (HUN) | 74 - 60 (11-17, 16-11, 22-18, 25-14) | Legia Warszawa (POL) |
18h30 | Kataja BC (FIN) | 70 - 89 (19-16, 20-27, 16-17, 15-29) | Bakken Bears Aarhus (DEN) |
5 November 2019 | |||
18h00 | BC Körmend (HUN) | 81 - 75 (17-22, 23-21, 21-14, 20-18) | Kataja BC (FIN) |
6 November 2019 | |||
20h00 | Legia Warszawa (POL) | 83 - 84 (22-17, 20-18, 22-26, 19-23) | Bakken Bears Aarhus (DEN) |
13 November 2019 | |||
17h30 | Kataja BC (FIN) | 112 - 105 verlengingen (31-14, 19-26, 21-22, 16-25) | Legia Warszawa (POL) |
18h00 | BC Körmend (HUN) | 80 - 86 (25-21, 16-20, 19-19, 20-26) | Bakken Bears Aarhus (DEN) |
20 November 2019 | |||
17h30 | Bakken Bears Aarhus (DEN) | 85 - 82 (20-21, 31-16, 11-23, 23-22) | Kataja BC (FIN) |
20h00 | Legia Warszawa (POL) | 68 - 78 (18-24, 18-16, 10-21, 22-17) | BC Körmend (HUN) |
27 November 2019 | |||
18h00 | Bakken Bears Aarhus (DEN) | 77 - 74 (28-16, 21-12, 15-27, 13-19) | Legia Warszawa (POL) |
18h00 | Kataja BC (FIN) | 95 - 91 (25-26, 24-14, 21-34, 25-17) | BC Körmend (HUN) |
11 December 2019 | |||
18h00 | U-BT Cluj Napoca (ROU) | 81 - 76 | CSM CSU Oradea (ROU) |
18h30 | Ironi Nes Ziona (ISR) | 84 - 75 | Tsmoki Minsk (BLR) |
18 December 2019 | |||
17h00 | Tsmoki Minsk (BLR) | 78 - 76 (25-21, 23-17, 17-25, 13-13) | U-BT Cluj Napoca (ROU) |
18h00 | CSM CSU Oradea (ROU) | 86 - 80 | Ironi Nes Ziona (ISR) |
8 Januari 2020 | |||
18h00 | CSM CSU Oradea (ROU) | 73 - 89 (17-21, 17-25, 22-18, 17-25) | Tsmoki Minsk (BLR) |
19h00 | Ironi Nes Ziona (ISR) | 81 - 84 (16-21, 26-17, 21-23, 18-23) | U-BT Cluj Napoca (ROU) |
22 Januari 2020 | |||
17h00 | Tsmoki Minsk (BLR) | 97 - 75 (24-23, 24-18, 23-13, 26-21) | Ironi Nes Ziona (ISR) |
18h00 | CSM CSU Oradea (ROU) | 80 - 75 (21-15, 23-15, 19-19, 17-26) | U-BT Cluj Napoca (ROU) |
29 Januari 2020 | |||
18h00 | U-BT Cluj Napoca (ROU) | 76 - 74 (15-19, 20-22, 19-17, 22-16) | Tsmoki Minsk (BLR) |
18h00 | Ironi Nes Ziona (ISR) | 85 - 77 (23-19, 13-22, 26-16, 23-20) | CSM CSU Oradea (ROU) |
5 Februari 2020 | |||
17h30 | Tsmoki Minsk (BLR) | 68 - 62 verlengingen (18-11, 20-13, 9-20, 10-13) | CSM CSU Oradea (ROU) |
17h30 | U-BT Cluj Napoca (ROU) | 82 - 71 (24-20, 15-21, 25-18, 18-12) | Ironi Nes Ziona (ISR) |
11 December 2019 | |||
19h00 | BC Körmend (HUN) | 76 - 96 (29-20, 15-21, 17-25, 15-30) | BK Ventspils (LAT) |
19h30 | Landstede Basketbal Zwolle (NED) | 68 - 77 (17-17, 11-24, 23-14, 17-22) | BC Kyiv (UKR) |
18 December 2019 | |||
18h00 | BC Kyiv (UKR) | 80 - 78 (24-18, 23-21, 18-17, 15-22) | BC Körmend (HUN) |
18h00 | BK Ventspils (LAT) | 111 - 74 (28-23, 32-13, 30-16, 21-22) | Landstede Basketbal Zwolle (NED) |
7 Januari 2020 | |||
18h00 | BK Ventspils (LAT) | 78 - 81 (21-20, 24-18, 17-22, 16-21) | BC Kyiv (UKR) |
8 Januari 2020 | |||
19h30 | Landstede Basketbal Zwolle (NED) | 90 - 94 verlengingen (14-25, 21-17, 27-23, 16-13) | BC Körmend (HUN) |
22 Januari 2020 | |||
18h00 | BC Kyiv (UKR) | 89 - 76 (31-13, 17-21, 28-16, 13-26) | Landstede Basketbal Zwolle (NED) |
18h00 | BK Ventspils (LAT) | 96 - 81 (30-19, 23-23, 19-21, 24-18) | BC Körmend (HUN) |
29 Januari 2020 | |||
18h15 | BC Körmend (HUN) | 96 - 74 (33-13, 27-19, 23-20, 13-22) | BC Kyiv (UKR) |
19h30 | Landstede Basketbal Zwolle (NED) | 87 - 89 (28-26, 21-20, 20-25, 18-18) | BK Ventspils (LAT) |
5 Februari 2020 | |||
18h00 | BC Kyiv (UKR) | 80 - 88 (15-23, 24-18, 15-20, 26-27) | BK Ventspils (LAT) |
18h30 | BC Körmend (HUN) | 87 - 80 (18-23, 19-21, 25-26, 25-10) | Landstede Basketbal Zwolle (NED) |
4 Maart 2020 | |||
15h00 | Bahçesehir University (TUR) | 78 - 77 (15-22, 21-24, 22-16, 20-15) | BK Ventspils (LAT) |
18h00 | U-BT Cluj Napoca (ROU) | 83 - 82 (25-25, 23-14, 17-19, 18-24) | BBC Bayreuth (GER) |
18h30 | BC Kyiv (UKR) | 71 - 89 (21-20, 19-28, 20-19, 11-22) | Pinar Karsiyaka Izmir (TUR) |
18h30 | Bakken Bears Aarhus (DEN) | 79 - 66 (14-23, 23-12, 15-13, 27-18) | Tsmoki Minsk (BLR) |
11 Maart 2020 | |||
17h00 | Tsmoki Minsk (BLR) | 87 - 93 (21-27, 26-24, 17-18, 23-24) | Bakken Bears Aarhus (DEN) |
18h00 | Pinar Karsiyaka Izmir (TUR) | 88 - 67 (19-20, 19-12, 19-17, 31-18) | BC Kyiv (UKR) |
18h00 | BK Ventspils (LAT) | 90 - 112 (11-34, 24-30, 25-23, 30-25) | Bahçesehir University (TUR) |
18h30 | BBC Bayreuth (GER) | 100 - 87 (20-22, 26-26, 36-20, 18-19) | U-BT Cluj Napoca (ROU) |
25 Maart 2020 | |||
19h00 | Pinar Karsiyaka Izmir (TUR) | Geannuleerd | BBC Bayreuth (GER) |
19h00 | Bakken Bears Aarhus (DEN) | Geannuleerd | Bahçesehir University (TUR) |
1 April 2020 | |||
20h00 | BBC Bayreuth (GER) | Geannuleerd | Pinar Karsiyaka Izmir (TUR) |
20h00 | Bahçesehir University (TUR) | Geannuleerd | Bakken Bears Aarhus (DEN) |
1 | Pinar Karsiyaka Izmir (TUR. | 15 |
2 | U-BT Cluj Napoca (ROU) | 12 |
3 | BK Ventspils (LAT) | 11 |
4 | Bakken Bears Aarhus (DEN) | 11 |
5 | BBC Bayreuth (GER) | 10 |
6 | Bahçesehir Universi. | 10 |
1 | Landstede Basketbal Zwolle. | 9 |
2 | Spirou Charleroi (BEL) | 9 |
3 | ZZ Leiden (NED) | 8 |
4 | Tsmoki Minsk (BLR) | 7 |
5 | APOEL Nicosia (CYP) | 6 |
6 | BC Kyiv (UKR) | 6 |