De site voor alle sporten

Menu
Tsmoki Minsk

Basketbal - Tsmoki Minsk

Wit-RuslandWit-Rusland - Minsk- Opgericht 2006

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Tsmoki Minsk - Uitslagen

VTB United League - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
13de125817644698-54
Klassement thuisPunGWWVDVDTDS
13de0303240255-15
Klassement uitPunGWWVDVDTDS
12de200514404443-39
5 Oktober 2019 - 13h45
Oktober 2019
Tsmoki Minsk (13)Tsmoki Minsk80 - 88Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (RUS) (2)
13 Oktober 2019 - 12h00
Oktober 2019
CSKA Moscow (RUS) (5)CSKA Moscow114 - 81Tsmoki MinskTsmoki Minsk (13)
19 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Nizhny Novgorod (RUS) (3)Nizhny Novgorod82 - 77Tsmoki MinskTsmoki Minsk (13)
26 Oktober 2019 - 14h00
Oktober 2019
Tsmoki Minsk (13)Tsmoki Minsk80 - 84Unics KazanUnics Kazan (RUS) (7)
9 November 2019 - 10h00
November 2019
Astana Tigers (KAZ) (9)Astana Tigers91 - 89Tsmoki MinskTsmoki Minsk (13)
17 November 2019 - 13h15
November 2019
Tsmoki Minsk (13)Tsmoki Minsk80 - 83Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk (RUS) (4)
24 November 2019 - 13h00
November 2019
BC Khimki Moscow (RUS) (1)BC Khimki Moscow77 - 73Tsmoki MinskTsmoki Minsk (13)
2 December 2019 - 18h00
December 2019
Kalev Cramo Tallinn (EST) (6)Kalev Cramo Tallinn79 - 84Tsmoki MinskTsmoki Minsk (13)
15 December 2019 - 17h00
December 2019
Stelmet Zielona Góra (POL) (11)Stelmet Zielona Góra - Tsmoki MinskTsmoki Minsk (13)
21 December 2019 - 17h00
December 2019
Parma Basket Perm (RUS) (12)Parma Basket Perm - Tsmoki MinskTsmoki Minsk (13)
29 December 2019 - 17h00
December 2019
Tsmoki Minsk (13)Tsmoki Minsk - CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS) (2)
6 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Tsmoki MinskTsmoki Minsk - Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS)
12 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Tsmoki MinskTsmoki Minsk - Avtodor SaratovAvtodor Saratov (RUS)
18 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Lokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)Lokomotiv Kuban Krasnodar - Tsmoki MinskTsmoki Minsk
26 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Tsmoki MinskTsmoki Minsk - BC Khimki MoscowBC Khimki Moscow (RUS)
2 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Tsmoki MinskTsmoki Minsk - Astana TigersAstana Tigers (KAZ)
9 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Unics Kazan (RUS)Unics Kazan - Tsmoki MinskTsmoki Minsk
29 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Avtodor Saratov (RUS)Avtodor Saratov - Tsmoki MinskTsmoki Minsk
7 Maart 2020 - 17h00
Maart 2020
Tsmoki MinskTsmoki Minsk - Stelmet Zielona GóraStelmet Zielona Góra (POL)
15 Maart 2020 - 17h00
Maart 2020
Tsmoki MinskTsmoki Minsk - Parma Basket PermParma Basket Perm (RUS)
21 Maart 2020 - 17h00
Maart 2020
Tsmoki MinskTsmoki Minsk - Nizhny NovgorodNizhny Novgorod (RUS)
13 April 2020 - 18h00
April 2020
Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg - Tsmoki MinskTsmoki Minsk
19 April 2020 - 18h00
April 2020
Enisey Krasnoyarsk (RUS)Enisey Krasnoyarsk - Tsmoki MinskTsmoki Minsk
26 April 2020 - 18h00
April 2020
Tsmoki MinskTsmoki Minsk - Kalev Cramo TallinnKalev Cramo Tallinn (EST)

FIBA Europe Cup - Tweede Ronde - Groep J - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
4de11017584-9
11 December 2019 - 18h30
Tweede Ronde - Groep J
Ironi Nes Ziona (ISR) (1)Ironi Nes Ziona84 - 75Tsmoki MinskTsmoki Minsk (4)
18 December 2019 - 18h00
Tweede Ronde - Groep J
Tsmoki Minsk (4)Tsmoki Minsk - U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (ROU) (2)
8 Januari 2020 - 18h00
Tweede Ronde - Groep J
CSM Oradea (ROU) (3)CSM Oradea - Tsmoki MinskTsmoki Minsk (4)
22 Januari 2020 - 18h00
Tweede Ronde - Groep J
Tsmoki Minsk (4)Tsmoki Minsk - Ironi Nes ZionaIroni Nes Ziona (ISR) (1)
29 Januari 2020 - 18h00
Tweede Ronde - Groep J
U-BT Cluj Napoca (ROU) (2)U-BT Cluj Napoca - Tsmoki MinskTsmoki Minsk (4)
5 Februari 2020 - 18h00
Tweede Ronde - Groep J
Tsmoki Minsk (4)Tsmoki Minsk - CSM OradeaCSM Oradea (ROU) (3)

FIBA Europe Cup - Groep F - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
2de9633511500+11
23 Oktober 2019 - 17h15
Groep F
Tsmoki Minsk (2)Tsmoki Minsk81 - 68BC Levski SofiaBC Levski Sofia (BUL) (3)
30 Oktober 2019 - 17h00
Groep F
Dnipro Dnipropetrovsk (UKR) (4)Dnipro Dnipropetrovsk101 - 108 verlengingenTsmoki MinskTsmoki Minsk (2)
5 November 2019 - 18h00
Groep F
BC Kyiv (UKR) (1)BC Kyiv74 - 99Tsmoki MinskTsmoki Minsk (2)
13 November 2019 - 18h00
Groep F
BC Levski Sofia (BUL) (3)BC Levski Sofia75 - 64Tsmoki MinskTsmoki Minsk (2)
20 November 2019 - 18h00
Groep F
Tsmoki Minsk (2)Tsmoki Minsk75 - 90Dnipro DnipropetrovskDnipro Dnipropetrovsk (UKR) (4)
27 November 2019 - 17h30
Groep F
Tsmoki Minsk (2)Tsmoki Minsk84 - 92 verlengingenBC KyivBC Kyiv (UKR) (1)

Basketball Champions League - Eerste Kwalificatieronde - 2019/2020

17 September 2019 - 17h30
Eerste Kwalificatieronde
Kauhajoen Karhu (FIN)Kauhajoen Karhu93 - 86Tsmoki MinskTsmoki Minsk
20 September 2019 - 18h00
Eerste Kwalificatieronde
Tsmoki MinskTsmoki Minsk68 - 67Kauhajoen KarhuKauhajoen Karhu (FIN)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden