De site voor alle sporten

Menu
Unics Kazan

Basketbal - Unics Kazan

RuslandRusland - Kazan- Opgericht 1991

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Unics Kazan - Uitslagen

VTB United League - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
4de6251610613641368-4
Klassement thuisPunGWWVDVDTDS
4de750862689661+28
Klassement uitPunGWWVDVDTDS
6de500844675707-32
6 Oktober 2019 - 17h00
Oktober 2019
Unics Kazan (7)Unics Kazan81 - 72Astana TigersAstana Tigers (KAZ) (9)
12 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Kalev Cramo Tallinn (EST) (6)Kalev Cramo Tallinn85 - 63Unics KazanUnics Kazan (7)
19 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Lokomotiv Kuban Krasnodar (RUS) (2)Lokomotiv Kuban Krasnodar86 - 77Unics KazanUnics Kazan (7)
26 Oktober 2019 - 14h00
Oktober 2019
Tsmoki Minsk (BLR) (13)Tsmoki Minsk80 - 84Unics KazanUnics Kazan (7)
3 November 2019 - 13h00
November 2019
BC Khimki Moscow (RUS) (1)BC Khimki Moscow109 - 83Unics KazanUnics Kazan (7)
10 November 2019 - 15h00
November 2019
Unics Kazan (7)Unics Kazan89 - 85Nizhny NovgorodNizhny Novgorod (RUS) (8)
16 November 2019 - 13h30
November 2019
Parma Basket Perm (RUS) (12)Parma Basket Perm88 - 89Unics KazanUnics Kazan (7)
25 November 2019 - 17h00
November 2019
Unics Kazan (7)Unics Kazan80 - 93Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS) (5)
2 December 2019 - 17h00
December 2019
Unics Kazan (5)Unics Kazan94 - 86CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS) (2)
7 December 2019 - 16h00
December 2019
Unics Kazan (5)Unics Kazan86 - 73Stelmet Zielona GóraStelmet Zielona Góra (POL) (11)
27 December 2019 - 13h30
December 2019
Enisey Krasnoyarsk (RUS) (4)Enisey Krasnoyarsk95 - 93Unics KazanUnics Kazan (5)
4 Januari 2020 - 16h00
Januari 2020
Unics Kazan (4)Unics Kazan86 - 83Avtodor SaratovAvtodor Saratov (RUS) (12)
17 Januari 2020 - 18h30
Januari 2020
Stelmet Zielona Góra (POL) (9)Stelmet Zielona Góra89 - 100Unics KazanUnics Kazan (4)
26 Januari 2020 - 16h30
Januari 2020
Zenith Saint-Petersburg (RUS) (7)Zenith Saint-Petersburg75 - 86Unics KazanUnics Kazan (4)
2 Februari 2020 - 16h30
Februari 2020
Unics Kazan (4)Unics Kazan88 - 98BC Khimki MoscowBC Khimki Moscow (RUS) (1)
9 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Unics Kazan (4)Unics Kazan85 - 71Tsmoki MinskTsmoki Minsk (BLR) (13)
29 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Unics Kazan (4)Unics Kazan - Kalev Cramo TallinnKalev Cramo Tallinn (EST) (8)
7 Maart 2020 - 17h00
Maart 2020
Nizhny Novgorod (RUS)Nizhny Novgorod - Unics KazanUnics Kazan
14 Maart 2020 - 17h00
Maart 2020
Unics KazanUnics Kazan - Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk (RUS)
28 Maart 2020 - 17h00
Maart 2020
Unics KazanUnics Kazan - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)
5 April 2020 - 18h00
April 2020
Astana Tigers (KAZ)Astana Tigers - Unics KazanUnics Kazan
13 April 2020 - 18h00
April 2020
CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow - Unics KazanUnics Kazan
19 April 2020 - 18h00
April 2020
Unics KazanUnics Kazan - Parma Basket PermParma Basket Perm (RUS)
26 April 2020 - 18h00
April 2020
Avtodor Saratov (RUS)Avtodor Saratov - Unics KazanUnics Kazan

Eurocup - Top 16 - Groep G - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
2de8532421398+23
8 Januari 2020 - 18h00
Top 16 - Groep G
Lietuvos Rytas Vilnius (LTU) (3)Lietuvos Rytas Vilnius86 - 91Unics KazanUnics Kazan (2)
14 Januari 2020 - 17h30
Top 16 - Groep G
Unics Kazan (2)Unics Kazan78 - 84AS MonacoAS Monaco (FRA) (1)
22 Januari 2020 - 17h30
Top 16 - Groep G
Unics Kazan (2)Unics Kazan94 - 69Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR) (4)
29 Januari 2020 - 18h00
Top 16 - Groep G
Galatasaray Istanbul (TUR) (4)Galatasaray Istanbul90 - 76Unics KazanUnics Kazan (2)
5 Februari 2020 - 17h30
Top 16 - Groep G
Unics Kazan (2)Unics Kazan82 - 69Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (LTU) (3)
4 Maart 2020 - 19h30
Top 16 - Groep G
AS Monaco (FRA) (1)AS Monaco - Unics KazanUnics Kazan (2)

Eurocup - Groep C - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
1ste161064783775+8
2 Oktober 2019 - 20h30
Groep C
Basket Brescia Leonessa (ITA) (2)Basket Brescia Leonessa84 - 75Unics KazanUnics Kazan (1)
9 Oktober 2019 - 18h00
Groep C
Unics Kazan (1)Unics Kazan80 - 67KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija (SLO) (5)
16 Oktober 2019 - 20h45
Groep C
Nanterre 92 (FRA) (6)Nanterre 9292 - 94Unics KazanUnics Kazan (1)
23 Oktober 2019 - 18h30
Groep C
Unics Kazan (1)Unics Kazan86 - 74Joventut BadalonaJoventut Badalona (ESP) (4)
30 Oktober 2019 - 18h15
Groep C
Darussafaka Istanbul (TUR) (3)Darussafaka Istanbul77 - 79Unics KazanUnics Kazan (1)
6 November 2019 - 17h30
Groep C
Unics Kazan (1)Unics Kazan77 - 63Basket Brescia LeonessaBasket Brescia Leonessa (ITA) (2)
13 November 2019 - 18h30
Groep C
KK Cedevita Olimpija (SLO) (5)KK Cedevita Olimpija81 - 76Unics KazanUnics Kazan (1)
20 November 2019 - 17h30
Groep C
Unics Kazan (1)Unics Kazan72 - 79Nanterre 92Nanterre 92 (FRA) (6)
11 December 2019 - 20h45
Groep C
Joventut Badalona (ESP) (4)Joventut Badalona90 - 73Unics KazanUnics Kazan (1)
18 December 2019 - 17h30
Groep C
Unics Kazan (1)Unics Kazan71 - 68Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR) (3)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden