De site voor alle sporten

Menu
Lokomotiv Kuban Krasnodar

Basketbal - Lokomotiv Kuban Krasnodar

RuslandRusland - Rostov-on-Don- Opgericht 1946

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Lokomotiv Kuban Krasnodar - Uitslagen

VTB United League - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
5de667321262247+15
Klassement thuisPunGWWVDVDTDS
2de10001108677+9
Klassement uitPunGWWVDVDTDS
7de500211176170+6
5 Oktober 2019 - 13h45
Oktober 2019
Tsmoki Minsk (BLR) (13)Tsmoki Minsk80 - 88Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (5)
12 Oktober 2019 - 11h00
Oktober 2019
Astana Tigers (KAZ) (9)Astana Tigers90 - 88Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (5)
19 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Lokomotiv Kuban Krasnodar (5)Lokomotiv Kuban Krasnodar86 - 77Unics KazanUnics Kazan (RUS) (8)
27 Oktober 2019 - 17h00
Oktober 2019
Zenith Saint-Petersburg (RUS) (4)Zenith Saint-Petersburg - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (5)
10 November 2019 - 17h00
November 2019
CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar
17 November 2019 - 17h00
November 2019
Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar - Kalev Cramo TallinnKalev Cramo Tallinn (EST)
25 November 2019 - 17h00
November 2019
Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar - Stelmet Zielona GóraStelmet Zielona Góra (POL)
2 December 2019 - 17h00
December 2019
Enisey Krasnoyarsk (RUS)Enisey Krasnoyarsk - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar
7 December 2019 - 17h00
December 2019
Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar - Avtodor SaratovAvtodor Saratov (RUS)
14 December 2019 - 17h00
December 2019
Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar - Parma Basket PermParma Basket Perm (RUS)
23 December 2019 - 17h00
December 2019
BC Khimki Moscow (RUS)BC Khimki Moscow - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar
28 December 2019 - 17h00
December 2019
Stelmet Zielona Góra (POL)Stelmet Zielona Góra - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar
11 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar - Nizhny NovgorodNizhny Novgorod (RUS)
18 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar - Tsmoki MinskTsmoki Minsk (BLR)
25 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar - Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk (RUS)
2 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Avtodor Saratov (RUS)Avtodor Saratov - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar
10 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar - Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS)
29 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Nizhny Novgorod (RUS)Nizhny Novgorod - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar
9 Maart 2020 - 17h00
Maart 2020
Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar - CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
12 Maart 2020 - 17h00
Maart 2020
Kalev Cramo Tallinn (EST)Kalev Cramo Tallinn - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar
28 Maart 2020 - 17h00
Maart 2020
Unics Kazan (RUS)Unics Kazan - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar
5 April 2020 - 18h00
April 2020
Parma Basket Perm (RUS)Parma Basket Perm - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar
12 April 2020 - 18h00
April 2020
Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar - Astana TigersAstana Tigers (KAZ)
17 April 2020 - 18h00
April 2020
Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar - BC Khimki MoscowBC Khimki Moscow (RUS)

Eurocup - Groep B - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
2de5321249230+19
1 Oktober 2019 - 18h00
Groep B
Lietuvos Rytas Vilnius (LTU) (6)Lietuvos Rytas Vilnius92 - 86Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (2)
9 Oktober 2019 - 19h00
Groep B
Lokomotiv Kuban Krasnodar (2)Lokomotiv Kuban Krasnodar77 - 63Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (ITA) (4)
16 Oktober 2019 - 18h30
Groep B
Lokomotiv Kuban Krasnodar (2)Lokomotiv Kuban Krasnodar86 - 75Limoges CSPLimoges CSP (FRA) (3)
22 Oktober 2019 - 20h00
Groep B
Partizan Beograd (SRB) (1)Partizan Beograd - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (2)
30 Oktober 2019 - 19h00
Groep B
Lokomotiv Kuban Krasnodar (2)Lokomotiv Kuban Krasnodar - Tofas BursaTofas Bursa (TUR) (5)
5 November 2019 - 18h00
Groep B
Lokomotiv Kuban Krasnodar (2)Lokomotiv Kuban Krasnodar - Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (LTU) (6)
13 November 2019 - 20h00
Groep B
Reyer Venezia Mestre (ITA) (4)Reyer Venezia Mestre - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (2)
20 November 2019 - 20h00
Groep B
Limoges CSP (FRA) (3)Limoges CSP - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (2)
11 December 2019 - 18h00
Groep B
Lokomotiv Kuban Krasnodar (2)Lokomotiv Kuban Krasnodar - Partizan BeogradPartizan Beograd (SRB) (1)
17 December 2019 - 18h00
Groep B
Tofas Bursa (TUR) (5)Tofas Bursa - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (2)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden