De site voor alle sporten

Menu
Lokomotiv Kuban Krasnodar

Basketbal - Lokomotiv Kuban Krasnodar

RuslandRusland - Rostov-on-Don- Opgericht 1946

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Lokomotiv Kuban Krasnodar - Uitslagen

VTB United League - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
3de7002014617231600+123
Klassement thuisPunGWWVDVDTDS
3de8001082831741+90
Klassement uitPunGWWVDVDTDS
4de6001064892859+33
5 Oktober 2019 - 13h45
Oktober 2019
Tsmoki Minsk (BLR) (13)Tsmoki Minsk80 - 88Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (2)
12 Oktober 2019 - 11h00
Oktober 2019
Astana Tigers (KAZ) (9)Astana Tigers90 - 88Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (2)
19 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Lokomotiv Kuban Krasnodar (2)Lokomotiv Kuban Krasnodar86 - 77Unics KazanUnics Kazan (RUS) (7)
27 Oktober 2019 - 12h30
Oktober 2019
Zenith Saint-Petersburg (RUS) (8)Zenith Saint-Petersburg80 - 86Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (2)
10 November 2019 - 17h00
November 2019
CSKA Moscow (RUS) (2)CSKA Moscow81 - 72Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (3)
17 November 2019 - 15h00
November 2019
Lokomotiv Kuban Krasnodar (3)Lokomotiv Kuban Krasnodar87 - 63Kalev Cramo TallinnKalev Cramo Tallinn (EST) (6)
25 November 2019 - 17h30
November 2019
Lokomotiv Kuban Krasnodar (3)Lokomotiv Kuban Krasnodar93 - 71Stelmet Zielona GóraStelmet Zielona Góra (POL) (10)
2 December 2019 - 13h30
December 2019
Enisey Krasnoyarsk (RUS) (4)Enisey Krasnoyarsk98 - 91Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (3)
7 December 2019 - 15h00
December 2019
Lokomotiv Kuban Krasnodar (3)Lokomotiv Kuban Krasnodar74 - 76Avtodor SaratovAvtodor Saratov (RUS) (10)
14 December 2019 - 15h00
December 2019
Lokomotiv Kuban Krasnodar (3)Lokomotiv Kuban Krasnodar83 - 75Parma Basket PermParma Basket Perm (RUS) (12)
23 December 2019 - 17h00
December 2019
BC Khimki Moscow (RUS) (1)BC Khimki Moscow89 - 94Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (3)
28 December 2019 - 18h00
December 2019
Stelmet Zielona Góra (POL) (11)Stelmet Zielona Góra83 - 85Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (3)
11 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
Lokomotiv Kuban Krasnodar (3)Lokomotiv Kuban Krasnodar87 - 83Nizhny NovgorodNizhny Novgorod (RUS) (11)
18 Januari 2020 - 14h00
Januari 2020
Lokomotiv Kuban Krasnodar (3)Lokomotiv Kuban Krasnodar78 - 70Tsmoki MinskTsmoki Minsk (BLR) (13)
25 Januari 2020 - 14h00
Januari 2020
Lokomotiv Kuban Krasnodar (3)Lokomotiv Kuban Krasnodar94 - 79Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk (RUS) (8)
2 Februari 2020 - 14h00
Februari 2020
Avtodor Saratov (RUS) (12)Avtodor Saratov81 - 97Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (3)
10 Februari 2020 - 17h30
Februari 2020
Lokomotiv Kuban Krasnodar (3)Lokomotiv Kuban Krasnodar78 - 70Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS) (6)
29 Februari 2020 - 14h00
Februari 2020
Nizhny Novgorod (RUS) (9)Nizhny Novgorod96 - 93Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (3)
9 Maart 2020 - 13h00
Maart 2020
Lokomotiv Kuban Krasnodar (3)Lokomotiv Kuban Krasnodar71 - 77CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS) (2)
12 Maart 2020 - 18h00
Maart 2020
Kalev Cramo Tallinn (EST) (8)Kalev Cramo Tallinn81 - 98Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (3)
28 Maart 2020 - 17h00
Maart 2020
Unics Kazan (RUS) (4)Unics KazanUitgesteldLokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (3)
5 April 2020 - 18h00
April 2020
Parma Basket Perm (RUS)Parma Basket PermUitgesteldLokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar
12 April 2020 - 18h00
April 2020
Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban KrasnodarUitgesteldAstana TigersAstana Tigers (KAZ)
17 April 2020 - 18h00
April 2020
Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban KrasnodarUitgesteldBC Khimki MoscowBC Khimki Moscow (RUS)

Eurocup - Groep B - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
4de141046797780+17
1 Oktober 2019 - 18h00
Groep B
Lietuvos Rytas Vilnius (LTU) (5)Lietuvos Rytas Vilnius92 - 86Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (4)
9 Oktober 2019 - 19h00
Groep B
Lokomotiv Kuban Krasnodar (4)Lokomotiv Kuban Krasnodar77 - 63Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (ITA) (1)
16 Oktober 2019 - 18h30
Groep B
Lokomotiv Kuban Krasnodar (4)Lokomotiv Kuban Krasnodar86 - 75Limoges CSPLimoges CSP (FRA) (6)
22 Oktober 2019 - 20h00
Groep B
Partizan Beograd (SRB) (2)Partizan Beograd80 - 71Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (4)
30 Oktober 2019 - 18h00
Groep B
Lokomotiv Kuban Krasnodar (4)Lokomotiv Kuban Krasnodar69 - 72Tofas BursaTofas Bursa (TUR) (3)
5 November 2019 - 17h00
Groep B
Lokomotiv Kuban Krasnodar (4)Lokomotiv Kuban Krasnodar82 - 87Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (LTU) (5)
13 November 2019 - 19h45
Groep B
Reyer Venezia Mestre (ITA) (1)Reyer Venezia Mestre66 - 61Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (4)
20 November 2019 - 20h45
Groep B
Limoges CSP (FRA) (6)Limoges CSP77 - 92Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (4)
11 December 2019 - 18h00
Groep B
Lokomotiv Kuban Krasnodar (4)Lokomotiv Kuban Krasnodar83 - 76Partizan BeogradPartizan Beograd (SRB) (2)
17 December 2019 - 18h00
Groep B
Tofas Bursa (TUR) (3)Tofas Bursa92 - 90Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (4)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden