De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Basketball Champions League - 2019/2020 - Home

Basketbal - Basketball Champions League - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

Basketball Champions League - Home

Eerste Kwalificatieronde (17/09/2019)

17 September 2019
ASK Inter Bratislava (SVK)ASK Inter Bratislava - Fribourg OlympicFribourg Olympic (SUI)
Kauhajoen Karhu (FIN)Kauhajoen Karhu - Tsmoki MinskTsmoki Minsk (BLR)
Södertälje BBK (SWE)Södertälje BBK - PFC Balkan BotevgradPFC Balkan Botevgrad (BUL)
Kapfenberg Bulls (AUT)Kapfenberg Bulls - BC KyivBC Kyiv (UKR)
Falco KC Szombathely (HUN)Falco KC Szombathely - CSM OradeaCSM Oradea (ROU)
KB Prishtina (KOS)KB Prishtina - Legia WarszawaLegia Warszawa (POL)
Lisboa e Benfica (POR)Lisboa e Benfica - Donar GroningenDonar Groningen (NED)
Keravnos Nicosia (CYP)Keravnos Nicosia - Bakken Bears AarhusBakken Bears Aarhus (DEN)

Detail van de uitslagen


Tweede Kwalificatieronde

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
Antwerp GiantsAntwerp GiantsBelgiëAntwerpenLotto Arena
BK VentspilsBK VentspilsLetlandVentspilsVentspils Olympic Center
CB MirafloresCB MirafloresSpanjeBurgosPolideportivo Municipal El Plantío
Lietkabelis PanevezysLietkabelis PanevezysLitouwenPanevezysAukstaitija Sports Hal
Mornar BarMornar BarMontenegroBarTopolica Sport Hall
Nizhny NovgorodNizhny NovgorodRuslandNizhny NovgorodPalace Of Sports Of Trade Union
Polski TorunPolski TorunPolenTorun
Telekom BonnTelekom BonnDuitslandBonnTelekom Dome


Derde Kwalificatieronde (01/10/2019 - 04/10/2019)



Groep A

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
Bàsquet ManresaBàsquet ManresaSpanjeManresaPavelló Nou Congost
BC OostendeBC OostendeBelgiëOostendeSleuyter Arena
Dinamo SassariDinamo SassariItaliëSassariPalasport Roberta Serradimigni
Hapoel HolonHapoel HolonIsraëlHolonHolon City Arena
Strasbourg IGStrasbourg IGFrankrijkStrasbourgRhenus Sport
Türk Telekom AnkaraTürk Telekom AnkaraTurkijeAnkaraAnkara Atatürk Sport Hall


Groep B

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
AEK AthensAEK AthensGriekenlandAtheneAthens Olympic Sports Complex
Anwil WloclawekAnwil WloclawekPolenWloclawekChampion's Court
Banvit Bandirma BalikesirBanvit Bandirma BalikesirTurkijeBalikesirKara Ali Acar Spor Salonu
Élan Béarnais Pau-Lacq-OrthezÉlan Béarnais Pau-Lacq-OrthezFrankrijkPauPalais des sports de Pau
Hapoel JerusalemHapoel JerusalemIsraëlJerusalemMalha Arena
SC Rasta VechtaSC Rasta VechtaDuitslandVechtaRasta-Dome Vechta


Groep C

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
Brose BambergBrose BambergDuitslandBambergBrose Arena
CB Canarias La LagunaCB Canarias La LagunaSpanjeLa LagunaSantiago Martín
CEZ NymburkCEZ NymburkTsjechiëNymburkMestska Sportovni Arena
Gaziantep BBGaziantep BBTurkijeGaziantepKaratas Sahinbey Sport Hall
PeristeriPeristeriGriekenlandPeristeriPeristeri Arena
VEF RigaVEF RigaLetlandRigaArena Riga


Groep D

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
Basket Zaragoza 2002Basket Zaragoza 2002SpanjeZaragozaPabellón Príncipe Felipe
Besiktas IstanbulBesiktas IstanbulTurkijeIstanbulBjk Colaturka Arena
Dijon JDADijon JDAFrankrijkDijonPalais des Sports Jean-Michel Geoffroy
Klaipedos NeptunasKlaipedos NeptunasLitouwenKlaipedaSvyturio Arena
NB BrindisiNB BrindisiItaliëBrindisiPalapentassuglia
PAOK BC ThessalonikiPAOK BC ThessalonikiGriekenlandThessalonikiPAOK Sports Arena


Finaleronde (België - Antwerpen - 05/03/2020 - 05/05/2020)



Achtste finales (05/03/2020)

Kwartfinales

Halve Finale

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden