De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Basketball Champions League - 2021/2022 - Home

Basketbal - Basketball Champions League - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

Basketball Champions League 2021/2022 - Home

Eerste Kwalificatieronde (13/09/2021 - 14/09/2021)

13 September 2021
16h00Kapfenberg Bulls (AUT)Kapfenberg Bulls68 - 90
(15-20, 19-25, 20-22, 14-23)
Juventus UtenaJuventus Utena (LTU)
16h30AEK Larnaca (CYP)AEK Larnaca50 - 65
(11-13, 12-15, 16-13, 11-24)
KK SplitKK Split (CRO)
17h30Belfius Mons-Hainaut (BEL)Belfius Mons-Hainaut74 - 76
(21-21, 18-17, 20-14, 15-24)
Zorg en Zekerheid LeidenZorg en Zekerheid Leiden (NED)
19h00Sporting CP (POR)Sporting CP69 - 86
(18-20, 9-22, 14-23, 28-21)
Kalev Cramo TallinnKalev Cramo Tallinn (EST)
19h30U-BT Cluj Napoca (ROU)U-BT Cluj Napoca106 - 97
(30-17, 18-31, 22-23, 36-26)
Salon Vilpas VikingsSalon Vilpas Vikings (FIN)
20h30London Lions (GBR)London Lions62 - 89
(12-23, 15-19, 19-22, 16-25)
Universo TrevisoUniverso Treviso (ITA)
14 September 2021
16h00BC Levski Sofia (BUL)BC Levski Sofia56 - 96
(27-15, 3-33, 8-26, 18-22)
SC Prometey KamianskeSC Prometey Kamianske (UKR)
19h00Parma Basket Perm (RUS)Parma Basket Perm79 - 76
(22-12, 13-26, 19-17, 25-21)
Hapoel EilatHapoel Eilat (ISR)

Detail van de uitslagen


Tweede Kwalificatieronde (15/09/2021 - 16/09/2021)

15 September 2021
16h00Brose Bamberg (GER)Brose Bamberg79 - 83
(16-11, 27-23, 22-17, 14-32)
Juventus UtenaJuventus Utena (LTU)
16h30Fribourg Olympic (SUI)Fribourg Olympic76 - 67
(27-21, 12-16, 18-15, 19-15)
KK SplitKK Split (CRO)
17h30Tsmoki Minsk (BLR)Tsmoki Minsk69 - 67
(15-19, 19-12, 12-15, 23-21)
Zorg en Zekerheid LeidenZorg en Zekerheid Leiden (NED)
19h00Mornar Bar (MNE)Mornar Bar89 - 104
(17-19, 21-33, 25-33, 26-19)
Kalev Cramo TallinnKalev Cramo Tallinn (EST)
19h30Peristeri (GRE)Peristeri74 - 84
(13-20, 27-19, 19-22, 15-23)
U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (ROU)
20h30Bakken Bears Aarhus (DEN)Bakken Bears Aarhus90 - 92
(24-19, 23-19, 12-29, 31-25)
Universo TrevisoUniverso Treviso (ITA)
16 September 2021
17h30BK Opava (CZE)BK Opava78 - 100
(13-33, 29-24, 20-24, 16-19)
SC Prometey KamianskeSC Prometey Kamianske (UKR)
20h30Le Mans Sarthe (FRA)Le Mans Sarthe69 - 82
(13-20, 23-18, 16-21, 17-23)
Parma Basket PermParma Basket Perm (RUS)

Detail van de uitslagen


Derde Kwalificatieronde (17/09/2021 - 18/09/2021)

17 September 2021
18h00Juventus Utena (LTU)Juventus Utena81 - 86
(21-15, 23-24, 13-16, 24-31)
Kalev Cramo TallinnKalev Cramo Tallinn (EST)
19h30U-BT Cluj Napoca (ROU)U-BT Cluj Napoca77 - 64
(16-21, 22-20, 20-7, 19-16)
Fribourg OlympicFribourg Olympic (SUI)
20h30Universo Treviso (ITA)Universo Treviso95 - 78
(30-21, 25-19, 25-13, 15-25)
Tsmoki MinskTsmoki Minsk (BLR)
18 September 2021
17h30Parma Basket Perm (RUS)Parma Basket Perm65 - 67
(13-20, 15-21, 24-8, 13-18)
SC Prometey KamianskeSC Prometey Kamianske (UKR)

Detail van de uitslagen


Groep A (05/10/2021 - 21/12/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1MHP Riesen Ludwigsburg (GER)10642494450+44
2Lenovo Tenerife (ESP)10642476450+26
3SC Prometey Kamianske (UKR)9633459434+25
4Dinamo Sassari (ITA)7615421516-95
5 Oktober 2021
20h00MHP Riesen Ludwigsburg (GER)MHP Riesen Ludwigsburg94 - 81
(27-12, 26-24, 24-23, 17-22)
Dinamo SassariDinamo Sassari (ITA)
6 Oktober 2021
18h00SC Prometey Kamianske (UKR)SC Prometey Kamianske70 - 73
(19-18, 24-14, 4-26, 23-15)
Lenovo TenerifeLenovo Tenerife (ESP)
13 Oktober 2021
18h00SC Prometey Kamianske (UKR)SC Prometey Kamianske64 - 86
(17-20, 16-21, 18-27, 13-18)
MHP Riesen LudwigsburgMHP Riesen Ludwigsburg (GER)
20h30Lenovo Tenerife (ESP)Lenovo Tenerife87 - 60
(15-15, 23-6, 21-14, 28-25)
Dinamo SassariDinamo Sassari (ITA)
27 Oktober 2021
20h00MHP Riesen Ludwigsburg (GER)MHP Riesen Ludwigsburg80 - 69
(19-15, 24-16, 15-21, 22-17)
Lenovo TenerifeLenovo Tenerife (ESP)
20h30Dinamo Sassari (ITA)Dinamo Sassari79 - 87
(22-13, 22-25, 19-27, 16-22)
SC Prometey KamianskeSC Prometey Kamianske (UKR)
8 November 2021
20h30Dinamo Sassari (ITA)Dinamo Sassari82 - 75
(18-8, 18-19, 23-24, 23-24)
MHP Riesen LudwigsburgMHP Riesen Ludwigsburg (GER)
10 November 2021
20h30Lenovo Tenerife (ESP)Lenovo Tenerife80 - 78
(26-18, 18-19, 17-24, 19-17)
SC Prometey KamianskeSC Prometey Kamianske (UKR)
8 December 2021
18h00SC Prometey Kamianske (UKR)SC Prometey Kamianske89 - 56
(27-15, 18-17, 20-9, 24-15)
Dinamo SassariDinamo Sassari (ITA)
19h00Lenovo Tenerife (ESP)Lenovo Tenerife83 - 99
(14-26, 17-27, 30-21, 22-25)
MHP Riesen LudwigsburgMHP Riesen Ludwigsburg (GER)
21 December 2021
20h00MHP Riesen Ludwigsburg (GER)MHP Riesen Ludwigsburg60 - 71
(20-12, 14-19, 11-28, 15-12)
SC Prometey KamianskeSC Prometey Kamianske (UKR)
20h00Dinamo Sassari (ITA)Dinamo Sassari63 - 84
(16-25, 16-23, 15-17, 16-19)
Lenovo TenerifeLenovo Tenerife (ESP)

Detail van de uitslagen


Groep B (05/10/2021 - 22/12/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Bàsquet Manresa (ESP)11651487445+42
2Hapoel Jerusalem (ISR)9633475461+14
3Pinar Karsiyaka Izmir (TUR)9633453475-22
4Stal Ostrów Wielkopolski (POL)7615449483-34
5 Oktober 2021
20h00Hapoel Jerusalem (ISR)Hapoel Jerusalem84 - 86
(19-22, 26-22, 19-18, 20-24)
Pinar Karsiyaka IzmirPinar Karsiyaka Izmir (TUR)
6 Oktober 2021
21h00Bàsquet Manresa (ESP)Bàsquet Manresa81 - 76
(24-20, 11-26, 22-16, 24-14)
Stal Ostrów WielkopolskiStal Ostrów Wielkopolski (POL)
13 Oktober 2021
18h00Pinar Karsiyaka Izmir (TUR)Pinar Karsiyaka Izmir80 - 77
(14-24, 23-27, 17-7, 26-19)
Stal Ostrów WielkopolskiStal Ostrów Wielkopolski (POL)
20h00Hapoel Jerusalem (ISR)Hapoel Jerusalem68 - 73
(15-10, 18-22, 17-16, 18-25)
Bàsquet ManresaBàsquet Manresa (ESP)
26 Oktober 2021
18h00Pinar Karsiyaka Izmir (TUR)Pinar Karsiyaka Izmir67 - 72
(20-16, 15-18, 20-18, 12-20)
Bàsquet ManresaBàsquet Manresa (ESP)
27 Oktober 2021
20h00Stal Ostrów Wielkopolski (POL)Stal Ostrów Wielkopolski76 - 65
(11-22, 23-14, 20-16, 22-13)
Hapoel JerusalemHapoel Jerusalem (ISR)
9 November 2021
21h00Bàsquet Manresa (ESP)Bàsquet Manresa88 - 69
(21-19, 21-16, 17-15, 29-19)
Pinar Karsiyaka IzmirPinar Karsiyaka Izmir (TUR)
10 November 2021
20h00Hapoel Jerusalem (ISR)Hapoel Jerusalem83 - 76
(15-23, 19-19, 28-16, 21-18)
Stal Ostrów WielkopolskiStal Ostrów Wielkopolski (POL)
6 December 2021
18h00Pinar Karsiyaka Izmir (TUR)Pinar Karsiyaka Izmir65 - 85
(12-26, 23-14, 21-22, 9-23)
Hapoel JerusalemHapoel Jerusalem (ISR)
7 December 2021
18h30Stal Ostrów Wielkopolski (POL)Stal Ostrów Wielkopolski75 - 88
(15-23, 18-18, 24-26, 18-21)
Bàsquet ManresaBàsquet Manresa (ESP)
22 December 2021
20h30Stal Ostrów Wielkopolski (POL)Stal Ostrów Wielkopolski69 - 86
(17-20, 11-20, 23-27, 18-19)
Pinar Karsiyaka IzmirPinar Karsiyaka Izmir (TUR)
6 Januari 2022
12h30Bàsquet Manresa (ESP)Bàsquet Manresa85 - 90 verlengingen
(22-28, 27-15, 15-20, 14-15)
Hapoel JerusalemHapoel Jerusalem (ISR)

Detail van de uitslagen


Groep C (05/10/2021 - 21/12/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Unicaja Malaga (ESP)10642467403+64
2Dijon JDA (FRA)9633442433+9
3GS Lavrio BC (GRE)9633411440-29
4Nizhny Novgorod (RUS)8624459503-44
5 Oktober 2021
18h30GS Lavrio BC (GRE)GS Lavrio BC65 - 63
(16-14, 14-14, 14-15, 21-20)
Dijon JDADijon JDA (FRA)
6 Oktober 2021
18h00Nizhny Novgorod (RUS)Nizhny Novgorod62 - 79
(19-23, 18-17, 12-12, 13-27)
Unicaja MalagaUnicaja Malaga (ESP)
19 Oktober 2021
20h30Dijon JDA (FRA)Dijon JDA89 - 75
(12-26, 28-13, 23-13, 26-23)
Nizhny NovgorodNizhny Novgorod (RUS)
20 Oktober 2021
20h30Unicaja Malaga (ESP)Unicaja Malaga86 - 70
(20-20, 25-15, 21-21, 20-14)
GS Lavrio BCGS Lavrio BC (GRE)
1 November 2021
20h30Unicaja Malaga (ESP)Unicaja Malaga83 - 54
(21-22, 15-7, 26-7, 21-18)
Dijon JDADijon JDA (FRA)
2 November 2021
18h30GS Lavrio BC (GRE)GS Lavrio BC95 - 86 verlengingen
(28-27, 21-17, 13-15, 18-21)
Nizhny NovgorodNizhny Novgorod (RUS)
16 November 2021
20h30Dijon JDA (FRA)Dijon JDA78 - 68
(21-15, 26-17, 13-17, 18-19)
Unicaja MalagaUnicaja Malaga (ESP)
17 November 2021
17h00Nizhny Novgorod (RUS)Nizhny Novgorod74 - 62
(21-20, 19-11, 13-17, 21-14)
GS Lavrio BCGS Lavrio BC (GRE)
14 December 2021
20h30Dijon JDA (FRA)Dijon JDA73 - 49
(24-14, 14-15, 22-13, 13-7)
GS Lavrio BCGS Lavrio BC (GRE)
15 December 2021
20h30Unicaja Malaga (ESP)Unicaja Malaga93 - 69
(15-17, 23-8, 27-25, 28-19)
Nizhny NovgorodNizhny Novgorod (RUS)
21 December 2021
18h30GS Lavrio BC (GRE)GS Lavrio BC70 - 58
(25-19, 16-9, 16-14, 13-16)
Unicaja MalagaUnicaja Malaga (ESP)
18h30Nizhny Novgorod (RUS)Nizhny Novgorod93 - 85
(23-20, 26-20, 26-27, 18-18)
Dijon JDADijon JDA (FRA)

Detail van de uitslagen


Groep D (05/10/2021 - 22/12/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Falco KC Szombathely (HUN)11651461442+19
2Universo Treviso (ITA)10642483446+37
3VEF Riga (LAT)8624463474-11
4AEK Athens (GRE)7615471516-45
5 Oktober 2021
20h30Universo Treviso (ITA)Universo Treviso91 - 85
(23-22, 19-30, 23-12, 26-21)
VEF RigaVEF Riga (LAT)
6 Oktober 2021
18h00Falco KC Szombathely (HUN)Falco KC Szombathely83 - 78
(19-21, 19-14, 19-19, 26-24)
AEK AthensAEK Athens (GRE)
19 Oktober 2021
18h30AEK Athens (GRE)AEK Athens77 - 92
(18-23, 18-27, 24-15, 17-27)
Universo TrevisoUniverso Treviso (ITA)
20 Oktober 2021
18h00VEF Riga (LAT)VEF Riga74 - 80
(11-16, 26-19, 24-29, 13-16)
Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely (HUN)
3 November 2021
18h00VEF Riga (LAT)VEF Riga92 - 76
(27-15, 19-19, 22-22, 24-20)
AEK AthensAEK Athens (GRE)
20h30Universo Treviso (ITA)Universo Treviso68 - 60
(9-15, 23-12, 23-17, 13-16)
Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely (HUN)
15 November 2021
18h30AEK Athens (GRE)AEK Athens88 - 79
(25-25, 15-12, 18-21, 30-21)
VEF RigaVEF Riga (LAT)
17 November 2021
18h00Falco KC Szombathely (HUN)Falco KC Szombathely81 - 80
(18-24, 23-9, 18-24, 22-23)
Universo TrevisoUniverso Treviso (ITA)
14 December 2021
18h00VEF Riga (LAT)VEF Riga74 - 71
(16-15, 18-28, 17-10, 23-18)
Universo TrevisoUniverso Treviso (ITA)
18h30AEK Athens (GRE)AEK Athens83 - 89
(15-26, 23-16, 23-23, 22-24)
Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely (HUN)
22 December 2021
20h00Falco KC Szombathely (HUN)Falco KC Szombathely68 - 59
(15-27, 19-13, 17-12, 17-7)
VEF RigaVEF Riga (LAT)
20h00Universo Treviso (ITA)Universo Treviso81 - 69
(19-12, 26-17, 14-24, 22-16)
AEK AthensAEK Athens (GRE)

Detail van de uitslagen


Groep E (05/10/2021 - 22/12/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Galatasaray Istanbul (TUR)11651525486+39
2Igokea Aleksandrovac (BIH)9633460454+6
3PAOK BC Thessaloniki (GRE)8624442459-17
4Basketball Nymburk (CZE)8624481509-28
5 Oktober 2021
18h30Igokea Aleksandrovac (BIH)Igokea Aleksandrovac68 - 64
(19-12, 7-20, 17-17, 25-15)
PAOK BC ThessalonikiPAOK BC Thessaloniki (GRE)
6 Oktober 2021
20h00Galatasaray Istanbul (TUR)Galatasaray Istanbul101 - 85
(23-26, 29-22, 23-19, 26-18)
Basketball NymburkBasketball Nymburk (CZE)
12 Oktober 2021
18h30PAOK BC Thessaloniki (GRE)PAOK BC Thessaloniki83 - 84
(11-21, 24-19, 23-25, 25-19)
Basketball NymburkBasketball Nymburk (CZE)
13 Oktober 2021
18h30Igokea Aleksandrovac (BIH)Igokea Aleksandrovac85 - 89
(17-27, 27-25, 23-16, 18-21)
Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR)
25 Oktober 2021
18h30PAOK BC Thessaloniki (GRE)PAOK BC Thessaloniki81 - 74
(12-24, 21-12, 22-17, 26-21)
Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR)
26 Oktober 2021
18h30Basketball Nymburk (CZE)Basketball Nymburk86 - 82
(16-14, 30-21, 18-31, 22-16)
Igokea AleksandrovacIgokea Aleksandrovac (BIH)
9 November 2021
18h00Galatasaray Istanbul (TUR)Galatasaray Istanbul82 - 74
(15-19, 19-15, 26-25, 22-15)
Igokea AleksandrovacIgokea Aleksandrovac (BIH)
18h30Basketball Nymburk (CZE)Basketball Nymburk71 - 75
(21-21, 19-16, 21-12, 10-26)
PAOK BC ThessalonikiPAOK BC Thessaloniki (GRE)
7 December 2021
18h30Igokea Aleksandrovac (BIH)Igokea Aleksandrovac76 - 69
(26-25, 13-19, 23-8, 14-17)
Basketball NymburkBasketball Nymburk (CZE)
8 December 2021
18h00Galatasaray Istanbul (TUR)Galatasaray Istanbul87 - 75
(28-22, 20-18, 28-18, 11-17)
PAOK BC ThessalonikiPAOK BC Thessaloniki (GRE)
22 December 2021
18h30Basketball Nymburk (CZE)Basketball Nymburk86 - 92
(22-26, 23-20, 19-29, 22-17)
Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR)
29 December 2021
18h30PAOK BC Thessaloniki (GRE)PAOK BC Thessaloniki64 - 75
(18-17, 19-21, 8-23, 19-14)
Igokea AleksandrovacIgokea Aleksandrovac (BIH)

Detail van de uitslagen


Groep F (05/10/2021 - 21/12/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Tofas Bursa (TUR)10642483463+20
2BC Oostende (BEL)9633516500+16
3Strasbourg IG (FRA)9633491489+2
4Kalev Cramo Tallinn (EST)8624463501-38
5 Oktober 2021
18h00Tofas Bursa (TUR)Tofas Bursa92 - 83
(29-16, 20-22, 27-22, 16-23)
BC OostendeBC Oostende (BEL)
6 Oktober 2021
20h30Strasbourg IG (FRA)Strasbourg IG75 - 73
(19-24, 22-12, 17-17, 17-20)
Kalev Cramo TallinnKalev Cramo Tallinn (EST)
11 Oktober 2021
20h00BC Oostende (BEL)BC Oostende77 - 83
(15-14, 23-25, 19-28, 20-16)
Strasbourg IGStrasbourg IG (FRA)
12 Oktober 2021
18h00Tofas Bursa (TUR)Tofas Bursa77 - 81
(25-18, 15-22, 18-22, 19-19)
Kalev Cramo TallinnKalev Cramo Tallinn (EST)
26 Oktober 2021
18h00Kalev Cramo Tallinn (EST)Kalev Cramo Tallinn85 - 87 verlengingen
(25-19, 21-16, 19-18, 10-22)
BC OostendeBC Oostende (BEL)
20h30Strasbourg IG (FRA)Strasbourg IG74 - 76
(13-25, 21-15, 21-20, 19-16)
Tofas BursaTofas Bursa (TUR)
10 November 2021
18h00Tofas Bursa (TUR)Tofas Bursa85 - 75
(27-15, 19-20, 17-27, 22-13)
Strasbourg IGStrasbourg IG (FRA)
20h00BC Oostende (BEL)BC Oostende99 - 66
(25-22, 24-12, 26-16, 24-16)
Kalev Cramo TallinnKalev Cramo Tallinn (EST)
7 December 2021
18h00Kalev Cramo Tallinn (EST)Kalev Cramo Tallinn86 - 93
(22-30, 16-17, 21-18, 27-28)
Strasbourg IGStrasbourg IG (FRA)
8 December 2021
20h00BC Oostende (BEL)BC Oostende78 - 83
(19-10, 13-31, 30-21, 16-21)
Tofas BursaTofas Bursa (TUR)
21 December 2021
19h00Kalev Cramo Tallinn (EST)Kalev Cramo Tallinn72 - 70
(21-15, 20-18, 11-21, 20-16)
Tofas BursaTofas Bursa (TUR)
20h30Strasbourg IG (FRA)Strasbourg IG91 - 92
(25-25, 24-25, 13-23, 29-19)
BC OostendeBC Oostende (BEL)

Detail van de uitslagen


Groep G (06/10/2021 - 22/12/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1U-BT Cluj Napoca (ROU)11651523505+18
2Hapoel Holon BC (ISR)10642494458+36
3Darüssafaka Istanbul (TUR)8624459470-11
4NB Brindisi (ITA)7615464507-43
5 Oktober 2021
18h30U-BT Cluj Napoca (ROU)U-BT Cluj Napoca66 - 60
(14-21, 18-10, 21-16, 13-13)
Darüssafaka IstanbulDarüssafaka Istanbul (TUR)
6 Oktober 2021
20h30NB Brindisi (ITA)NB Brindisi61 - 88
(9-29, 13-20, 17-21, 22-18)
Hapoel Holon BCHapoel Holon BC (ISR)
18 Oktober 2021
20h30NB Brindisi (ITA)NB Brindisi71 - 76
(15-18, 14-12, 12-17, 30-29)
U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (ROU)
3 November 2021
18h00Darüssafaka Istanbul (TUR)Darüssafaka Istanbul82 - 76
(22-27, 22-21, 19-13, 19-15)
NB BrindisiNB Brindisi (ITA)
18h45Hapoel Holon BC (ISR)Hapoel Holon BC78 - 68
(22-20, 15-16, 21-19, 20-13)
U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (ROU)
16 November 2021
20h30NB Brindisi (ITA)NB Brindisi82 - 73
(22-16, 19-27, 20-8, 21-22)
Darüssafaka IstanbulDarüssafaka Istanbul (TUR)
17 November 2021
18h30U-BT Cluj Napoca (ROU)U-BT Cluj Napoca106 - 101 verlengingen
(17-24, 20-22, 20-15, 26-22)
Hapoel Holon BCHapoel Holon BC (ISR)
7 December 2021
18h00Darüssafaka Istanbul (TUR)Darüssafaka Istanbul86 - 79
(18-23, 22-19, 26-14, 20-23)
Hapoel Holon BCHapoel Holon BC (ISR)
15 December 2021
18h00U-BT Cluj Napoca (ROU)U-BT Cluj Napoca104 - 94
(28-19, 27-29, 28-26, 21-20)
NB BrindisiNB Brindisi (ITA)
20h00Hapoel Holon BC (ISR)Hapoel Holon BC64 - 57
(15-19, 12-10, 22-13, 15-15)
Darüssafaka IstanbulDarüssafaka Istanbul (TUR)
22 December 2021
18h00Hapoel Holon BC (ISR)Hapoel Holon BC84 - 80
(30-16, 17-20, 21-22, 16-22)
NB BrindisiNB Brindisi (ITA)
18h00Darüssafaka Istanbul (TUR)Darüssafaka Istanbul101 - 103
(24-26, 25-25, 29-18, 23-34)
U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (ROU)

Detail van de uitslagen


Groep H (04/10/2021 - 21/12/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Lietuvos Rytas Vilnius (LTU)10642475442+33
2CB Hereda San Pablo Burgos (ESP)10642487472+15
3Besiktas Istanbul (TUR)9633471478-7
4EWE Oldenburg (GER)7615450491-41
4 Oktober 2021
20h30CB Hereda San Pablo Burgos (ESP)CB Hereda San Pablo Burgos82 - 74
(21-20, 23-23, 14-15, 24-16)
Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
6 Oktober 2021
20h00EWE Oldenburg (GER)EWE Oldenburg76 - 72
(16-18, 21-20, 21-21, 18-13)
Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (LTU)
19 Oktober 2021
18h30Lietuvos Rytas Vilnius (LTU)Lietuvos Rytas Vilnius87 - 69
(22-17, 27-13, 17-22, 21-17)
CB Hereda San Pablo BurgosCB Hereda San Pablo Burgos (ESP)
20h00EWE Oldenburg (GER)EWE Oldenburg81 - 83
(31-25, 21-17, 13-25, 16-16)
Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
2 November 2021
18h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul82 - 79 verlengingen
(22-6, 22-21, 11-21, 14-21)
Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (LTU)
20h30CB Hereda San Pablo Burgos (ESP)CB Hereda San Pablo Burgos92 - 80
(24-24, 16-18, 33-17, 19-21)
EWE OldenburgEWE Oldenburg (GER)
17 November 2021
18h30Lietuvos Rytas Vilnius (LTU)Lietuvos Rytas Vilnius82 - 69
(20-14, 21-22, 22-15, 19-18)
Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
20h00EWE Oldenburg (GER)EWE Oldenburg72 - 85
(25-14, 14-17, 16-24, 17-30)
CB Hereda San Pablo BurgosCB Hereda San Pablo Burgos (ESP)
13 December 2021
18h30Lietuvos Rytas Vilnius (LTU)Lietuvos Rytas Vilnius71 - 69
(19-17, 22-16, 17-18, 13-18)
EWE OldenburgEWE Oldenburg (GER)
14 December 2021
18h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul75 - 82
(18-21, 24-25, 18-19, 15-17)
CB Hereda San Pablo BurgosCB Hereda San Pablo Burgos (ESP)
21 December 2021
18h00CB Hereda San Pablo Burgos (ESP)CB Hereda San Pablo Burgos77 - 84
(21-17, 22-26, 15-23, 19-18)
Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (LTU)
18h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul88 - 72
(21-19, 18-18, 18-17, 31-18)
EWE OldenburgEWE Oldenburg (GER)

Detail van de uitslagen


Play-In (04/01/2022 - 25/01/2022)

4 Januari 2022
19h30Igokea Aleksandrovac (BIH)Igokea Aleksandrovac87 - 72
(23-22, 16-20, 29-17, 19-13)
BC OostendeBC Oostende (BEL)
21h30CB Hereda San Pablo Burgos (ESP)CB Hereda San Pablo Burgos83 - 78
(19-25, 20-14, 25-19, 19-20)
Darüssafaka IstanbulDarüssafaka Istanbul (TUR)
21h30Dijon JDA (FRA)Dijon JDA84 - 77
(14-18, 25-18, 22-21, 23-20)
VEF RigaVEF Riga (LAT)
5 Januari 2022
20h00Hapoel Holon BC (ISR)Hapoel Holon BC72 - 73
(20-17, 15-11, 17-24, 20-21)
Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
20h00Strasbourg IG (FRA)Strasbourg IG105 - 78
(30-18, 27-16, 20-25, 28-19)
PAOK BC ThessalonikiPAOK BC Thessaloniki (GRE)
12 Januari 2022
18h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul70 - 72
(26-13, 18-24, 11-16, 15-19)
Hapoel Holon BCHapoel Holon BC (ISR)
18h30PAOK BC Thessaloniki (GRE)PAOK BC Thessaloniki79 - 80
(15-23, 19-14, 23-15, 22-28)
Strasbourg IGStrasbourg IG (FRA)
20h00Hapoel Jerusalem (ISR)Hapoel Jerusalem95 - 70
(40-16, 22-24, 16-7, 17-23)
SC Prometey KamianskeSC Prometey Kamianske (UKR)
20h30Lenovo Tenerife (ESP)Lenovo Tenerife76 - 69
(19-16, 18-24, 17-12, 22-17)
Pinar Karsiyaka IzmirPinar Karsiyaka Izmir (TUR)
20h30Universo Treviso (ITA)Universo Treviso87 - 72
(23-20, 21-16, 19-21, 24-15)
GS Lavrio BCGS Lavrio BC (GRE)
18 Januari 2022
18h00Darüssafaka Istanbul (TUR)Darüssafaka Istanbul85 - 66
(21-16, 19-18, 22-13, 23-19)
CB Hereda San Pablo BurgosCB Hereda San Pablo Burgos (ESP)
18h00Pinar Karsiyaka Izmir (TUR)Pinar Karsiyaka Izmir88 - 80
(21-17, 18-27, 24-21, 25-15)
Lenovo TenerifeLenovo Tenerife (ESP)
18h30GS Lavrio BC (GRE)GS Lavrio BC78 - 90
(14-22, 18-17, 23-23, 23-28)
Universo TrevisoUniverso Treviso (ITA)
20h00BC Oostende (BEL)BC Oostende85 - 64
(30-12, 20-12, 17-20, 18-20)
Igokea AleksandrovacIgokea Aleksandrovac (BIH)
19 Januari 2022
20h00Hapoel Holon BC (ISR)Hapoel Holon BC74 - 68
(13-16, 26-14, 19-22, 16-16)
Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
20 Januari 2022
18h30Igokea Aleksandrovac (BIH)Igokea Aleksandrovac77 - 83
(22-18, 21-21, 18-21, 16-23)
BC OostendeBC Oostende (BEL)
20h30CB Hereda San Pablo Burgos (ESP)CB Hereda San Pablo Burgos68 - 80
(16-16, 18-24, 20-21, 14-19)
Darüssafaka IstanbulDarüssafaka Istanbul (TUR)
20h30Lenovo Tenerife (ESP)Lenovo Tenerife74 - 71
(17-11, 20-18, 21-24, 16-18)
Pinar Karsiyaka IzmirPinar Karsiyaka Izmir (TUR)
21 Januari 2022
18h00VEF Riga (LAT)VEF Riga79 - 83
(20-28, 17-16, 19-20, 23-19)
Dijon JDADijon JDA (FRA)
25 Januari 2022
18h00SC Prometey Kamianske (UKR)SC Prometey Kamianske82 - 79 verlengingen
(20-20, 16-16, 17-24, 22-15)
Hapoel JerusalemHapoel Jerusalem (ISR)

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde - Groep I (26/01/2022 - 23/03/2022)

26 Januari 2022
18h00Galatasaray Istanbul (TUR)Galatasaray IstanbulUitgesteldHapoel Holon BCHapoel Holon BC (ISR)
20h00MHP Riesen Ludwigsburg (GER)MHP Riesen Ludwigsburg - Dijon JDADijon JDA (FRA)
31 Januari 2022
21h00MHP Riesen Ludwigsburg (GER)MHP Riesen Ludwigsburg - Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR)
2 Februari 2022
19h00Dijon JDA (FRA)Dijon JDA - Hapoel Holon BCHapoel Holon BC (ISR)
9 Februari 2022
18h00Hapoel Holon BC (ISR)Hapoel Holon BC - MHP Riesen LudwigsburgMHP Riesen Ludwigsburg (GER)
19h00Galatasaray Istanbul (TUR)Galatasaray Istanbul - Dijon JDADijon JDA (FRA)
8 Maart 2022
18h00Hapoel Holon BC (ISR)Hapoel Holon BC - Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR)
9 Maart 2022
19h00Dijon JDA (FRA)Dijon JDA - MHP Riesen LudwigsburgMHP Riesen Ludwigsburg (GER)
16 Maart 2022
20h00Dijon JDA (FRA)Dijon JDA - Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR)
22h00MHP Riesen Ludwigsburg (GER)MHP Riesen Ludwigsburg - Hapoel Holon BCHapoel Holon BC (ISR)
22 Maart 2022
20h00Galatasaray Istanbul (TUR)Galatasaray Istanbul - MHP Riesen LudwigsburgMHP Riesen Ludwigsburg (GER)
23 Maart 2022
20h00Hapoel Holon BC (ISR)Hapoel Holon BC - Dijon JDADijon JDA (FRA)

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde - Groep J (25/01/2022 - 22/03/2022)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Tofas Bursa (TUR)21109181+10
2Darüssafaka Istanbul (TUR)11018191-10
3Bàsquet Manresa (ESP)0000000
-Universo Treviso (ITA)0000000
25 Januari 2022
18h00Tofas Bursa (TUR)Tofas Bursa91 - 81
(17-31, 30-17, 21-17, 23-16)
Darüssafaka IstanbulDarüssafaka Istanbul (TUR)
22h00Bàsquet Manresa (ESP)Bàsquet ManresaUitgesteldUniverso TrevisoUniverso Treviso (ITA)
1 Februari 2022
19h00Darüssafaka Istanbul (TUR)Darüssafaka Istanbul - Universo TrevisoUniverso Treviso (ITA)
2 Februari 2022
19h00Tofas Bursa (TUR)Tofas Bursa - Bàsquet ManresaBàsquet Manresa (ESP)
8 Februari 2022
19h00Universo Treviso (ITA)Universo Treviso - Tofas BursaTofas Bursa (TUR)
9 Februari 2022
22h00Bàsquet Manresa (ESP)Bàsquet Manresa - Darüssafaka IstanbulDarüssafaka Istanbul (TUR)
7 Maart 2022
19h00Universo Treviso (ITA)Universo Treviso - Bàsquet ManresaBàsquet Manresa (ESP)
8 Maart 2022
19h00Darüssafaka Istanbul (TUR)Darüssafaka Istanbul - Tofas BursaTofas Bursa (TUR)
15 Maart 2022
20h00Tofas Bursa (TUR)Tofas Bursa - Universo TrevisoUniverso Treviso (ITA)
16 Maart 2022
20h00Darüssafaka Istanbul (TUR)Darüssafaka Istanbul - Bàsquet ManresaBàsquet Manresa (ESP)
22 Maart 2022
22h30Bàsquet Manresa (ESP)Bàsquet Manresa - Tofas BursaTofas Bursa (TUR)
22h30Universo Treviso (ITA)Universo Treviso - Darüssafaka IstanbulDarüssafaka Istanbul (TUR)

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde - Groep K (25/01/2022 - 23/03/2022)

PloegPunGWWVDVDTDS
1U-BT Cluj Napoca (ROU)21107973+6
2Unicaja Malaga (ESP)11017379-6
3BC Oostende (BEL)0000000
25 Januari 2022
20h30Unicaja Malaga (ESP)Unicaja Malaga73 - 79
(13-19, 28-24, 14-21, 18-15)
U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (ROU)
2 Februari 2022
21h30Unicaja Malaga (ESP)Unicaja Malaga - BC OostendeBC Oostende (BEL)
7 Februari 2022
19h30U-BT Cluj Napoca (ROU)U-BT Cluj Napoca - BC OostendeBC Oostende (BEL)
9 Maart 2022
19h00BC Oostende (BEL)BC Oostende - Unicaja MalagaUnicaja Malaga (ESP)
16 Maart 2022
20h00BC Oostende (BEL)BC Oostende - U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (ROU)
23 Maart 2022
20h00U-BT Cluj Napoca (ROU)U-BT Cluj Napoca - Unicaja MalagaUnicaja Malaga (ESP)

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde - Groep L (25/01/2022 - 23/03/2022)

25 Januari 2022
18h00Falco KC Szombathely (HUN)Falco KC Szombathely73 - 79
(13-25, 26-18, 19-17, 15-19)
Lenovo TenerifeLenovo Tenerife (ESP)
26 Januari 2022
18h30Lietuvos Rytas Vilnius (LTU)Lietuvos Rytas Vilnius - Strasbourg IGStrasbourg IG (FRA)
1 Februari 2022
19h00Strasbourg IG (FRA)Strasbourg IG - Lenovo TenerifeLenovo Tenerife (ESP)
2 Februari 2022
19h30Lietuvos Rytas Vilnius (LTU)Lietuvos Rytas Vilnius - Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely (HUN)
8 Februari 2022
19h00Falco KC Szombathely (HUN)Falco KC Szombathely - Strasbourg IGStrasbourg IG (FRA)
19h00Lenovo Tenerife (ESP)Lenovo Tenerife - Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (LTU)
8 Maart 2022
19h00Strasbourg IG (FRA)Strasbourg IG - Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (LTU)
9 Maart 2022
19h00Lenovo Tenerife (ESP)Lenovo Tenerife - Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely (HUN)
14 Maart 2022
20h00Strasbourg IG (FRA)Strasbourg IG - Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely (HUN)
15 Maart 2022
20h30Lietuvos Rytas Vilnius (LTU)Lietuvos Rytas Vilnius - Lenovo TenerifeLenovo Tenerife (ESP)
23 Maart 2022
20h00Lenovo Tenerife (ESP)Lenovo Tenerife - Strasbourg IGStrasbourg IG (FRA)
22h30Falco KC Szombathely (HUN)Falco KC Szombathely - Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (LTU)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Rusland - Nizhny Novgorod - 05/05/2022 - 09/05/2022)



Kwartfinales

Halve Finale

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden