De site voor alle sporten

Menu
U-BT Cluj Napoca

Basketbal - U-BT Cluj Napoca

RoemeniëRoemenië - Cluj-Napoca- Opgericht 1947

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

U-BT Cluj Napoca - Uitslagen

Roemenië - Liga Nationala - Groep Rood - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
2de291613314081287+121
Klassement thuisPunGWWVDVDTDS
2de14872727652+75
Klassement uitPunGWWVDVDTDS
1ste15861681635+46
25 Januari 2020 - 19h30
Groep Rood
Dinamo Bucuresti (5)Dinamo Bucuresti82 - 84U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (2)
1 Februari 2020 - 18h00
Groep Rood
U-BT Cluj Napoca (2)U-BT Cluj Napoca90 - 98CSU SibiuCSU Sibiu (3)
1 Maart 2020 - 17h00
Groep Rood
U-BT Cluj Napoca (2)U-BT Cluj Napoca - CSA Steaua BucurestiCSA Steaua Bucuresti (4)
7 Maart 2020 - 17h00
Groep Rood
U-BT Cluj Napoca (2)U-BT Cluj Napoca - CSM OradeaCSM Oradea (1)
14 Maart 2020 - 18h00
Groep Rood
U-BT Cluj Napoca (2)U-BT Cluj Napoca - Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (5)
18 Maart 2020 - 18h00
Groep Rood
CSU Sibiu (3)CSU Sibiu - U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (2)
21 Maart 2020 - 17h00
Groep Rood
BC Timisoara (6)BC Timisoara - U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (2)
28 Maart 2020 - 18h00
Groep Rood
U-BT Cluj Napoca (2)U-BT Cluj Napoca - BC TimisoaraBC Timisoara (6)
4 April 2020 - 17h00
Groep Rood
CSA Steaua Bucuresti (4)CSA Steaua Bucuresti - U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (2)
10 April 2020 - 17h00
Groep Rood
CSM Oradea (1)CSM Oradea - U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (2)

Roemenië - Liga Nationala - Regulier Seizoen - Groep A - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
2de261412212341107+127
Klassement thuisPunGWWVDVDTDS
2de13771637554+83
Klassement uitPunGWWVDVDTDS
1ste13751597553+44
14 Oktober 2019 - 16h30
Speeldag 1
Dinamo Bucuresti (7)Dinamo Bucuresti90 - 100U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (2)
18 Oktober 2019 - 16h15
Speeldag 2
BCM U Pitesti (6)BCM U Pitesti83 - 85 verlengingenU-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (1)
26 Oktober 2019 - 17h30
Speeldag 3
U-BT Cluj Napoca (1)U-BT Cluj Napoca89 - 82CSM OradeaCSM Oradea (5)
1 November 2019 - 17h30
Speeldag 4
U-BT Cluj Napoca (1)U-BT Cluj Napoca92 - 64CSU SibiuCSU Sibiu (5)
9 November 2019 - 18h00
Speeldag 5
U-BT Cluj Napoca (1)U-BT Cluj Napoca79 - 70BC TimisoaraBC Timisoara (6)
18 November 2019 - 18h00
Speeldag 6
SCM U Craiova (5)SCM U Craiova74 - 81U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (1)
23 November 2019 - 16h00
Speeldag 7
CSA Steaua Bucuresti (5)CSA Steaua Bucuresti64 - 88U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (1)
30 November 2019 - 18h00
Speeldag 8
U-BT Cluj Napoca (1)U-BT Cluj Napoca101 - 90Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (4)
4 December 2019 - 18h00
Speeldag 9
U-BT Cluj Napoca (1)U-BT Cluj Napoca89 - 80BCM U PitestiBCM U Pitesti (8)
14 December 2019 - 19h30
Speeldag 10
CSM Oradea (2)CSM Oradea82 - 74U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (1)
21 December 2019 - 19h00
Speeldag 11
CSU Sibiu (3)CSU Sibiu71 - 77U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (1)
4 Januari 2020 - 16h00
Speeldag 12
BC Timisoara (4)BC Timisoara89 - 92U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (1)
11 Januari 2020 - 18h00
Speeldag 13
U-BT Cluj Napoca (2)U-BT Cluj Napoca88 - 94SCM U CraiovaSCM U Craiova (5)
18 Januari 2020 - 18h00
Speeldag 14
U-BT Cluj Napoca (2)U-BT Cluj Napoca99 - 74CSA Steaua BucurestiCSA Steaua Bucuresti (4)

FIBA Europe Cup - Finaleronde - 2019/2020

4 Maart 2020 - 17h00
Kwartfinales
U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca - BBC BayreuthBBC Bayreuth (GER)
11 Maart 2020 - 18h30
Kwartfinales
BBC Bayreuth (GER)BBC Bayreuth - U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca

FIBA Europe Cup - Tweede Ronde - Groep J - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
2de10642474460+14
11 December 2019 - 18h00
Tweede Ronde - Groep J
U-BT Cluj Napoca (2)U-BT Cluj Napoca81 - 76CSM OradeaCSM Oradea (ROU) (3)
18 December 2019 - 17h00
Tweede Ronde - Groep J
Tsmoki Minsk (BLR) (1)Tsmoki Minsk78 - 76U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (2)
8 Januari 2020 - 19h00
Tweede Ronde - Groep J
Ironi Nes Ziona (ISR) (4)Ironi Nes Ziona81 - 84U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (2)
22 Januari 2020 - 18h00
Tweede Ronde - Groep J
CSM Oradea (ROU) (3)CSM Oradea80 - 75U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (2)
29 Januari 2020 - 18h00
Tweede Ronde - Groep J
U-BT Cluj Napoca (2)U-BT Cluj Napoca76 - 74Tsmoki MinskTsmoki Minsk (BLR) (1)
5 Februari 2020 - 17h30
Tweede Ronde - Groep J
U-BT Cluj Napoca (2)U-BT Cluj Napoca82 - 71Ironi Nes ZionaIroni Nes Ziona (ISR) (4)

FIBA Europe Cup - Groep G - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
1ste11651533490+43
22 Oktober 2019 - 19h00
Groep G
Södertälje BBK (SWE) (4)Södertälje BBK80 - 86U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (1)
29 Oktober 2019 - 18h00
Groep G
U-BT Cluj Napoca (1)U-BT Cluj Napoca92 - 80PFC Balkan BotevgradPFC Balkan Botevgrad (BUL) (3)
6 November 2019 - 13h30
Groep G
Enisey Krasnoyarsk (RUS) (2)Enisey Krasnoyarsk97 - 87U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (1)
13 November 2019 - 18h00
Groep G
U-BT Cluj Napoca (1)U-BT Cluj Napoca85 - 74Södertälje BBKSödertälje BBK (SWE) (4)
20 November 2019 - 18h00
Groep G
PFC Balkan Botevgrad (BUL) (3)PFC Balkan Botevgrad76 - 86U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (1)
27 November 2019 - 18h00
Groep G
U-BT Cluj Napoca (1)U-BT Cluj Napoca97 - 83Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk (RUS) (2)

FIBA Europe Cup - Kwalificatieronde - 2019/2020

2 Oktober 2019 - 20h30
Eerste ronde
KB Rahoveci (KOS)KB Rahoveci73 - 98U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca
9 Oktober 2019 - 18h00
Eerste ronde
U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca91 - 47KB RahoveciKB Rahoveci (KOS)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden