De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - VTB United League - 2021/2022 - Home

Basketbal - VTB United League - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Astana Tigers
  • Avtodor Saratov
  • CSKA Moscow
  • Enisey Krasnoyarsk
  • Kalev Cramo Tallinn
  • Lokomotiv Kuban Krasnodar
  • Nizhny Novgorod
  • Parma Basket Perm
  • Stelmet Zielona Góra
  • Tsmoki Minsk
  • Unics Kazan
  • Zenith Saint-Petersburg

Home

VTB United League 2021/2022 - Home

WinnaarZenith Saint-Petersburg : Zenith Saint-Petersburg

 
 

Regulier Seizoen (23/09/2021 - 24/04/2022)

Klassering

PloegPctGWWVDVDTDS
1Zenith Saint-Petersburg (RUS)82.62319419421654+288
2CSKA Moscow (RUS)81.82218419541521+433
3Unics Kazan (RUS)81.02117417781513+265
4Lokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)65.02013718471722+125
5Parma Basket Perm (RUS)61.92113816111587+24
6Avtodor Saratov (RUS)55.02011916531726-73
7Nizhny Novgorod (RUS)35.02071315131563-50
8Enisey Krasnoyarsk (RUS)35.02071315241634-110
9Kalev Cramo Tallinn (EST)23.113399221021-99
10Stelmet Zielona Góra (POL)15.4132119751139-164
11Tsmoki Minsk (BLR)15.02031613691719-350
12Astana Tigers (KAZ)14.32131814431732-289

Playoffs

Laatste wedstrijden

13 April 2022
15h30Astana Tigers (KAZ)Astana Tigers65 - 82
(13-25, 14-12, 12-26, 26-19)
Parma Basket PermParma Basket Perm (RUS)
18h30Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg93 - 73
(21-15, 36-23, 21-20, 15-15)
Tsmoki MinskTsmoki Minsk (BLR)
16 April 2022
13h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow101 - 54
(27-24, 25-13, 20-13, 29-4)
Tsmoki MinskTsmoki Minsk (BLR)
16h00Lokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)Lokomotiv Kuban Krasnodar106 - 83
(21-19, 33-20, 25-24, 27-20)
Avtodor SaratovAvtodor Saratov (RUS)
17 April 2022
12h00Enisey Krasnoyarsk (RUS)Enisey Krasnoyarsk76 - 65
(14-14, 18-14, 16-22, 28-15)
Astana TigersAstana Tigers (KAZ)
15h00Parma Basket Perm (RUS)Parma Basket Perm71 - 67
(21-19, 14-18, 15-11, 21-19)
Nizhny NovgorodNizhny Novgorod (RUS)

Detail van de uitslagen


Playoffs (22/04/2022 - 05/06/2022)


Kwartfinales
22 April 2022
18h30Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar76 - 70
(24-21, 21-21, 21-17, 10-11)
Parma Basket PermParma Basket Perm
19h00CSKA MoscowCSKA Moscow78 - 64
(13-15, 22-14, 18-19, 25-16)
Nizhny NovgorodNizhny Novgorod
23 April 2022
13h00Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg104 - 55
(33-11, 26-13, 23-18, 22-13)
Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk
17h00Unics KazanUnics Kazan106 - 76
(23-18, 33-22, 25-21, 25-15)
Avtodor SaratovAvtodor Saratov
24 April 2022
14h00CSKA MoscowCSKA Moscow91 - 89
(26-23, 20-22, 25-24, 20-20)
Nizhny NovgorodNizhny Novgorod
16h00Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar100 - 84
(29-20, 25-24, 19-25, 27-15)
Parma Basket PermParma Basket Perm
25 April 2022
18h00Unics KazanUnics Kazan97 - 59
(25-17, 23-11, 27-17, 22-14)
Avtodor SaratovAvtodor Saratov
19h00Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg83 - 75
(21-24, 25-18, 12-15, 25-18)
Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk
27 April 2022
17h00Parma Basket PermParma Basket Perm78 - 101
(21-23, 16-24, 16-30, 25-24)
Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar
19h00Nizhny NovgorodNizhny Novgorod75 - 88
(23-22, 22-28, 15-15, 15-23)
CSKA MoscowCSKA Moscow
28 April 2022
15h00Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk55 - 82
(15-21, 15-17, 14-22, 11-22)
Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg
29 April 2022
18h20Avtodor SaratovAvtodor Saratov79 - 88
(19-20, 17-34, 24-21, 19-13)
Unics KazanUnics Kazan

Halve Finale
5 Mei 2022
18h30CSKA MoscowCSKA Moscow93 - 90
(20-20, 32-23, 24-25, 17-22)
Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar
6 Mei 2022
19h00Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg65 - 74
(10-20, 22-15, 9-19, 24-20)
Unics KazanUnics Kazan
7 Mei 2022
13h00CSKA MoscowCSKA Moscow86 - 72
(18-18, 21-18, 25-17, 22-19)
Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar
8 Mei 2022
15h00Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg76 - 67
(21-15, 19-18, 20-14, 16-20)
Unics KazanUnics Kazan
10 Mei 2022
13h00Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar94 - 82
(21-25, 33-24, 17-17, 23-16)
CSKA MoscowCSKA Moscow
11 Mei 2022
19h00Unics KazanUnics Kazan67 - 68
(21-16, 14-19, 16-19, 16-14)
Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg
12 Mei 2022
18h30Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar84 - 94
(30-17, 16-34, 17-25, 21-18)
CSKA MoscowCSKA Moscow
13 Mei 2022
19h00Unics KazanUnics Kazan69 - 75
(18-17, 19-23, 16-17, 16-18)
Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg

Om 3e/4e plaats
19 Mei 2022
18h30Unics KazanUnics Kazan90 - 75
(23-20, 23-23, 25-21, 19-11)
Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar
21 Mei 2022
13h30Unics KazanUnics Kazan81 - 94
(26-19, 22-24, 17-23, 16-28)
Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar
24 Mei 2022
19h00Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar87 - 93
(17-27, 23-18, 21-21, 26-27)
Unics KazanUnics Kazan
26 Mei 2022
19h00Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar73 - 94
(18-14, 18-33, 19-30, 18-17)
Unics KazanUnics Kazan

Finale
20 Mei 2022
19h00CSKA MoscowCSKA Moscow83 - 59
(20-8, 26-22, 16-18, 21-11)
Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg
22 Mei 2022
13h00CSKA MoscowCSKA Moscow82 - 73
(22-17, 19-18, 25-12, 16-26)
Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg
25 Mei 2022
18h30Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg93 - 79
(29-23, 24-21, 21-15, 19-20)
CSKA MoscowCSKA Moscow
27 Mei 2022
19h00Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg110 - 111 verlengingen
(16-22, 30-22, 17-26, 23-16)
CSKA MoscowCSKA Moscow
30 Mei 2022
19h00CSKA MoscowCSKA Moscow95 - 97
(29-19, 16-25, 18-26, 32-27)
Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg
2 Juni 2022
19h00Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg82 - 63
(16-21, 23-12, 20-15, 23-15)
CSKA MoscowCSKA Moscow
5 Juni 2022
13h00CSKA MoscowCSKA Moscow75 - 81
(19-25, 23-19, 20-12, 13-25)
Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 2
    • Aantal speeldagen : 12
    • Wedstrijden : 148
    • Thuiszeges : 81 (55 %)
    • Overwinningen uit : 66 (45 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 4de (4478 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 159.53
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 80.76
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 78.77
    • Totaal aantal punten : 23610
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 1967.5
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Zenith Saint-Petersburg (R.29
    2CSKA Moscow (RUS)27
    3Unics Kazan (RUS)24
    4Lokomotiv Kuban Krasnodar .18
    5Parma Basket Perm (RUS)13
    6Avtodor Saratov (RUS)11
    Nederlagen
    1Astana Tigers (KAZ)18
    2Enisey Krasnoyarsk (RUS)16
    3Nizhny Novgorod (RUS)16
    4Tsmoki Minsk (BLR)16
    5Lokomotiv Kuban Krasnodar .13
    6Avtodor Saratov (RUS)12

Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden