De site voor alle sporten

Menu
Lietuvos Rytas Vilnius

Basketbal - Lietuvos Rytas Vilnius

LitouwenLitouwen - Vilnius- Opgericht 1997

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Lietuvos Rytas Vilnius - Uitslagen

Litouwen - LKL - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
3de152215718671671+196
Klassement thuisPunGWWVDVDTDS
2de11121111072912+160
Klassement uitPunGWWVDVDTDS
3de41046795759+36
21 September 2019 - 16h00
September 2019
Lietuvos Rytas Vilnius (2)Lietuvos Rytas Vilnius95 - 84Pieno Zvaigzdes PasvalysPieno Zvaigzdes Pasvalys (8)
24 September 2019 - 17h30
September 2019
BC CBet Prienai (6)BC CBet Prienai78 - 87Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (2)
28 September 2019 - 16h00
September 2019
Lietuvos Rytas Vilnius (2)Lietuvos Rytas Vilnius85 - 75Klaipedos NeptunasKlaipedos Neptunas (3)
6 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Lietuvos Rytas Vilnius (2)Lietuvos Rytas Vilnius86 - 65Juventus UtenaJuventus Utena (6)
12 Oktober 2019 - 17h30
Oktober 2019
BC Dzukija Alytus (10)BC Dzukija Alytus54 - 92Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (2)
20 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Lietuvos Rytas Vilnius (2)Lietuvos Rytas Vilnius70 - 88Zalgiris KaunasZalgiris Kaunas (1)
26 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Lietuvos Rytas Vilnius (2)Lietuvos Rytas Vilnius93 - 70SiauliaiSiauliai (7)
9 November 2019 - 15h30
November 2019
Nevezis Kedainiai (10)Nevezis Kedainiai68 - 65Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (2)
16 November 2019 - 16h20
November 2019
Lietuvos Rytas Vilnius (2)Lietuvos Rytas Vilnius88 - 64BC CBet PrienaiBC CBet Prienai (5)
24 November 2019 - 16h00
November 2019
Klaipedos Neptunas (3)Klaipedos Neptunas91 - 84Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (2)
28 November 2019 - 17h30
November 2019
Lietkabelis Panevezys (4)Lietkabelis Panevezys83 - 74Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (2)
4 December 2019 - 18h00
December 2019
Siauliai (10)Siauliai81 - 86Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (2)
8 December 2019 - 16h00
December 2019
Zalgiris Kaunas (1)Zalgiris Kaunas78 - 72Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (2)
14 December 2019 - 15h30
December 2019
Pieno Zvaigzdes Pasvalys (8)Pieno Zvaigzdes Pasvalys72 - 93Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (2)
21 December 2019 - 16h00
December 2019
Lietuvos Rytas Vilnius (2)Lietuvos Rytas Vilnius98 - 85BC Dzukija AlytusBC Dzukija Alytus (9)
28 December 2019 - 16h00
December 2019
Lietuvos Rytas Vilnius (2)Lietuvos Rytas Vilnius82 - 77Lietkabelis PanevezysLietkabelis Panevezys (4)
4 Januari 2020 - 16h00
Januari 2020
Lietuvos Rytas Vilnius (3)Lietuvos Rytas Vilnius90 - 71Nevezis KedainiaiNevezis Kedainiai (10)
11 Januari 2020 - 16h00
Januari 2020
Juventus Utena (4)Juventus Utena83 - 81Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (3)
18 Januari 2020 - 16h00
Januari 2020
Lietuvos Rytas Vilnius (3)Lietuvos Rytas Vilnius92 - 69Klaipedos NeptunasKlaipedos Neptunas (5)
26 Januari 2020 - 16h00
Januari 2020
Zalgiris Kaunas (1)Zalgiris Kaunas71 - 61Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (3)
1 Februari 2020 - 16h00
Februari 2020
Lietuvos Rytas Vilnius (3)Lietuvos Rytas Vilnius96 - 75SiauliaiSiauliai (9)
8 Februari 2020 - 16h00
Februari 2020
Lietuvos Rytas Vilnius (3)Lietuvos Rytas Vilnius97 - 89Pieno Zvaigzdes PasvalysPieno Zvaigzdes Pasvalys (8)
29 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Juventus Utena (4)Juventus Utena - Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (3)
7 Maart 2020 - 17h00
Maart 2020
Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius - Nevezis KedainiaiNevezis Kedainiai
14 Maart 2020 - 17h00
Maart 2020
BC Dzukija AlytusBC Dzukija Alytus - Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius
22 Maart 2020 - 17h00
Maart 2020
Lietkabelis PanevezysLietkabelis Panevezys - Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius
28 Maart 2020 - 17h00
Maart 2020
Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius - BC CBet PrienaiBC CBet Prienai
4 April 2020 - 18h00
April 2020
Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius - BC Dzukija AlytusBC Dzukija Alytus
13 April 2020 - 18h00
April 2020
Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius - Zalgiris KaunasZalgiris Kaunas
16 April 2020 - 18h00
April 2020
BC CBet PrienaiBC CBet Prienai - Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius
19 April 2020 - 18h00
April 2020
SiauliaiSiauliai - Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius
23 April 2020 - 18h00
April 2020
Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius - Juventus UtenaJuventus Utena
26 April 2020 - 18h00
April 2020
Klaipedos NeptunasKlaipedos Neptunas - Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius
29 April 2020 - 18h00
April 2020
Pieno Zvaigzdes PasvalysPieno Zvaigzdes Pasvalys - Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius
3 Mei 2020 - 18h00
Mei 2020
Nevezis KedainiaiNevezis Kedainiai - Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius
7 Mei 2020 - 18h00
Mei 2020
Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius - Lietkabelis PanevezysLietkabelis Panevezys

Eurocup - Top 16 - Groep G - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
3de7523385407-22
8 Januari 2020 - 18h00
Top 16 - Groep G
Lietuvos Rytas Vilnius (3)Lietuvos Rytas Vilnius86 - 91Unics KazanUnics Kazan (RUS) (2)
15 Januari 2020 - 18h00
Top 16 - Groep G
Galatasaray Istanbul (TUR) (4)Galatasaray Istanbul73 - 89Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (3)
22 Januari 2020 - 18h00
Top 16 - Groep G
Lietuvos Rytas Vilnius (3)Lietuvos Rytas Vilnius80 - 75AS MonacoAS Monaco (FRA) (1)
29 Januari 2020 - 19h30
Top 16 - Groep G
AS Monaco (FRA) (1)AS Monaco86 - 61Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (3)
5 Februari 2020 - 17h30
Top 16 - Groep G
Unics Kazan (RUS) (2)Unics Kazan82 - 69Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (3)
3 Maart 2020 - 18h00
Top 16 - Groep G
Lietuvos Rytas Vilnius (3)Lietuvos Rytas Vilnius - Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR) (4)

Eurocup - Groep B - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
5de141046800811-11
1 Oktober 2019 - 18h00
Groep B
Lietuvos Rytas Vilnius (5)Lietuvos Rytas Vilnius92 - 86Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (RUS) (4)
9 Oktober 2019 - 20h45
Groep B
Limoges CSP (FRA) (6)Limoges CSP82 - 61Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (5)
15 Oktober 2019 - 18h00
Groep B
Lietuvos Rytas Vilnius (5)Lietuvos Rytas Vilnius61 - 66Partizan BeogradPartizan Beograd (SRB) (2)
23 Oktober 2019 - 19h00
Groep B
Tofas Bursa (TUR) (3)Tofas Bursa91 - 81Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (5)
29 Oktober 2019 - 18h00
Groep B
Lietuvos Rytas Vilnius (5)Lietuvos Rytas Vilnius72 - 81Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (ITA) (1)
5 November 2019 - 17h00
Groep B
Lokomotiv Kuban Krasnodar (RUS) (4)Lokomotiv Kuban Krasnodar82 - 87Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (5)
13 November 2019 - 18h00
Groep B
Lietuvos Rytas Vilnius (5)Lietuvos Rytas Vilnius92 - 78Limoges CSPLimoges CSP (FRA) (6)
20 November 2019 - 20h00
Groep B
Partizan Beograd (SRB) (2)Partizan Beograd86 - 81Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (5)
10 December 2019 - 18h00
Groep B
Lietuvos Rytas Vilnius (5)Lietuvos Rytas Vilnius99 - 83Tofas BursaTofas Bursa (TUR) (3)
18 December 2019 - 20h00
Groep B
Reyer Venezia Mestre (ITA) (1)Reyer Venezia Mestre76 - 74Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (5)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden