De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Euroleague Heren - 2019/2020 - Home

Basketbal - Euroleague Heren - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Alba Berlin
  • Anadolu Efes Istanbul
  • ASVEL Lyon-Villeurbanne
  • Bayern München
  • BC Khimki Moscow
  • CSKA Moscow
  • EA7 Emporio Armani Milano
  • FC Barcelona
  • Fenerbahçe Istanbul
  • KK Crvena Zvezda Beograd
  • Maccabi Tel-Aviv
  • Olympiakos Piraeus
  • Panathinaïkos Athens
  • Real Madrid
  • Saski Baskonia
  • Valencia BC
  • Zalgiris Kaunas
  • Zenith Saint-Petersburg

Home

Euroleague Heren - Home

Round Robin (03/10/2019 - 10/04/2020)

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
Alba BerlinAlba BerlinDuitslandBerlijnMercedes-Benz Arena
Anadolu Efes IstanbulAnadolu Efes IstanbulTurkijeIstanbulSinan Erdem Dome
ASVEL Lyon-VilleurbanneASVEL Lyon-VilleurbanneFrankrijkVilleurbanneL'Astroballe
Bayern MünchenBayern MünchenDuitslandMünchenAudi Dome
BC Khimki MoscowBC Khimki MoscowRuslandKhimkiBasketball Center
CSKA MoscowCSKA MoscowRuslandMoscowCSKA Universal Sports Hall
EA7 Emporio Armani MilanoEA7 Emporio Armani MilanoItaliëMilanoForum di Assago
FC BarcelonaFC BarcelonaSpanjeBarcelonaPalau Blaugrana
Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe IstanbulTurkijeIstanbulAbdi Ipekçi Arena
KK Crvena Zvezda BeogradKK Crvena Zvezda BeogradServiëBelgradePionir Hall
Maccabi Tel-AvivMaccabi Tel-AvivIsraëlTel AvivNokia Arena
Olympiakos PiraeusOlympiakos PiraeusGriekenlandPiraeusPeace and Friendship Stadium
Panathinaïkos AthensPanathinaïkos AthensGriekenlandAtheneAthens Olympic Indoor Hall
Real MadridReal MadridSpanjeMadridPalacio Vistalegre
Saski BaskoniaSaski BaskoniaSpanjeVitoria-GasteizFernando Buesa Arena
Valencia BCValencia BCSpanjeValenciaFuente San Luis
Zalgiris KaunasZalgiris KaunasLitouwenKaunasKaunas Sports Hall
Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-PetersburgRuslandSaint PetersburgYubileyni Arena

3 Oktober 2019
19h00BC Khimki Moscow (RUS)BC Khimki Moscow - Maccabi Tel-AvivMaccabi Tel-Aviv (ISR)
20h30Bayern München (GER)Bayern München - EA7 Emporio Armani MilanoEA7 Emporio Armani Milano (ITA)
20h45ASVEL Lyon-Villeurbanne (FRA)ASVEL Lyon-Villeurbanne - Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
21h00Real Madrid (ESP)Real Madrid - Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
4 Oktober 2019
19h00Zalgiris Kaunas (LTU)Zalgiris Kaunas - Saski BaskoniaSaski Baskonia (ESP)
19h30Anadolu Efes Istanbul (TUR)Anadolu Efes Istanbul - FC BarcelonaFC Barcelona (ESP)
20h00Alba Berlin (GER)Alba Berlin - Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS)
20h30Panathinaïkos Athens (GRE)Panathinaïkos Athens - KK Crvena Zvezda BeogradKK Crvena Zvezda Beograd (SRB)
21h00Valencia BC (ESP)Valencia BC - CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)

Detail van de uitslagen


Final four (16/04/2020 - 19/05/2020)



Kwartfinales (16/04/2020)

Halve Finale

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden