De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Euroleague Heren - 2018/2019 - Home

Basketbal - Euroleague Heren - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Anadolu Efes Istanbul
  • Bayern München
  • BC Khimki Moscow
  • Buducnost Podgorica
  • CSKA Moscow
  • Darussafaka Istanbul
  • EA7 Emporio Armani Milano
  • FC Barcelona
  • Fenerbahçe Istanbul
  • Gran Canaria Las Palmas
  • Maccabi Tel-Aviv
  • Olympiakos Piraeus
  • Panathinaïkos Athens
  • Real Madrid
  • Saski Baskonia
  • Zalgiris Kaunas

Home

Euroleague Heren - Home

Round Robin (11/10/2018 - 05/04/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Fenerbahçe Istanbul (TUR)482622422041971+233
2Real Madrid (ESP)462620622502001+249
3CSKA Moscow (RUS)462620622922111+181
4Anadolu Efes Istanbul (TUR)432617921902052+138
5Saski Baskonia (ESP)4026141221262055+71
6EA7 Emporio Armani Milano (ITA)4026141222612223+38
7FC Barcelona (ESP)3926141120161988+28
8Olympiakos Piraeus (GRE)3926131320142003+11
9Panathinaïkos Athens (GRE)39261313206220620
10Maccabi Tel-Aviv (ISR)3826121420522057-5
11Bayern München (GER)3826121420572091-34
12Zalgiris Kaunas (LTU)3626111420352039-4
13BC Khimki Moscow (RUS)352691720432125-82
14Gran Canaria Las Palmas (ESP)332671920462299-253
15Buducnost Podgorica (MNE)322662019292201-272
16Darussafaka Istanbul (TUR)292632319132212-299
14 Maart 2019
18h00BC Khimki Moscow (RUS)BC Khimki Moscow75 - 100Real MadridReal Madrid (ESP)
19h00Zalgiris Kaunas (LTU)Zalgiris Kaunas85 - 79Bayern MünchenBayern München (GER)
20h05Maccabi Tel-Aviv (ISR)Maccabi Tel-Aviv71 - 79Anadolu Efes IstanbulAnadolu Efes Istanbul (TUR)
20h45EA7 Emporio Armani Milano (ITA)EA7 Emporio Armani Milano66 - 57Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
21h30Gran Canaria Las Palmas (ESP)Gran Canaria Las Palmas84 - 64Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR)
15 Maart 2019
18h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow77 - 78Panathinaïkos AthensPanathinaïkos Athens (GRE)
18h45Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul88 - 82FC BarcelonaFC Barcelona (ESP)
20h30Saski Baskonia (ESP)Saski Baskonia82 - 62Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)

Detail van de uitslagen


Final four (17/04/2019 - 20/05/2019)



Kwartfinales (17/04/2019)

Halve Finale

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden