De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Euroleague Heren - 2018/2019 - Home

Basketbal - Euroleague Heren - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Anadolu Efes Istanbul
  • Bayern München
  • BC Khimki Moscow
  • Buducnost Podgorica
  • CSKA Moscow
  • Darussafaka Istanbul
  • EA7 Emporio Armani Milano
  • FC Barcelona
  • Fenerbahçe Istanbul
  • Gran Canaria Las Palmas
  • Maccabi Tel-Aviv
  • Olympiakos Piraeus
  • Panathinaïkos Athens
  • Real Madrid
  • Saski Baskonia
  • Zalgiris Kaunas

Home

Euroleague Heren - Home

WinnaarCSKA Moscow : CSKA Moscow

 
 

Round Robin (11/10/2018 - 05/04/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Fenerbahçe Istanbul (TUR)553025525302273+257
2CSKA Moscow (RUS)543024626042407+197
3Real Madrid (ESP)523022825782342+236
4Anadolu Efes Istanbul (TUR)5030201025622403+159
5FC Barcelona (ESP)4630171223582282+76
6Panathinaïkos Athens (GRE)4630161423892356+33
7Saski Baskonia (ESP)4530151524522387+65
8Olympiakos Piraeus (GRE)4530151523372308+29
9Zalgiris Kaunas (LTU)4430151423792343+36
10Maccabi Tel-Aviv (ISR)4430141623762346+30
11EA7 Emporio Armani Milano (ITA)4430141626182615+3
12Bayern München (GER)4430141623702420-50
13BC Khimki Moscow (RUS)393092123452455-110
14Gran Canaria Las Palmas (ESP)383082223322633-301
15Buducnost Podgorica (MNE)363062422302550-320
16Darussafaka Istanbul (TUR)353052522372577-340
4 April 2019
19h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow82 - 78Saski BaskoniaSaski Baskonia (ESP)
19h30Anadolu Efes Istanbul (TUR)Anadolu Efes Istanbul101 - 95EA7 Emporio Armani MilanoEA7 Emporio Armani Milano (ITA)
20h00Panathinaïkos Athens (GRE)Panathinaïkos Athens87 - 67Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
21h00Real Madrid (ESP)Real Madrid86 - 93Zalgiris KaunasZalgiris Kaunas (LTU)
5 April 2019
19h45Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul78 - 75Maccabi Tel-AvivMaccabi Tel-Aviv (ISR)
20h00Bayern München (GER)Bayern München84 - 77Gran Canaria Las PalmasGran Canaria Las Palmas (ESP)
20h30Olympiakos Piraeus (GRE)Olympiakos Piraeus99 - 74Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR)
21h00FC Barcelona (ESP)FC Barcelona83 - 74BC Khimki MoscowBC Khimki Moscow (RUS)

Detail van de uitslagen


Final four (16/04/2019 - 19/05/2019)


Kwartfinales (01/05/2019)
16 April 2019
19h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow94 - 68Saski BaskoniaSaski Baskonia (ESP)
19h45Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul76 - 43Zalgiris KaunasZalgiris Kaunas (LTU)
17 April 2019
19h00Anadolu Efes Istanbul (TUR)Anadolu Efes Istanbul75 - 68FC BarcelonaFC Barcelona (ESP)
21h15Real Madrid (ESP)Real Madrid75 - 72Panathinaïkos AthensPanathinaïkos Athens (GRE)
18 April 2019
19h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow68 - 78Saski BaskoniaSaski Baskonia (ESP)
19h45Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul80 - 82Zalgiris KaunasZalgiris Kaunas (LTU)
19 April 2019
19h15Anadolu Efes Istanbul (TUR)Anadolu Efes Istanbul72 - 74FC BarcelonaFC Barcelona (ESP)
21h15Real Madrid (ESP)Real Madrid78 - 63Panathinaïkos AthensPanathinaïkos Athens (GRE)
23 April 2019
19h00Zalgiris Kaunas (LTU)Zalgiris Kaunas57 - 66Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
20h00Panathinaïkos Athens (GRE)Panathinaïkos Athens82 - 89Real MadridReal Madrid (ESP)
24 April 2019
20h30Saski Baskonia (ESP)Saski Baskonia77 - 84CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
21h00FC Barcelona (ESP)FC Barcelona68 - 102Anadolu Efes IstanbulAnadolu Efes Istanbul (TUR)
25 April 2019
19h00Zalgiris Kaunas (LTU)Zalgiris Kaunas82 - 99Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
26 April 2019
20h30Saski Baskonia (ESP)Saski Baskonia83 - 92CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
21h00FC Barcelona (ESP)FC Barcelona82 - 72Anadolu Efes IstanbulAnadolu Efes Istanbul (TUR)
1 Mei 2019
19h00Anadolu Efes Istanbul (TUR)Anadolu Efes Istanbul80 - 71FC BarcelonaFC Barcelona (ESP)

Halve Finale (17/05/2019)
17 Mei 2019
18h00 in Vitoria-GasteizAnadolu Efes Istanbul (TUR)Anadolu Efes Istanbul92 - 73Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
21h00 in Vitoria-GasteizCSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow95 - 90Real MadridReal Madrid (ESP)

Om 3e/4e plaats (19/05/2019)
19 Mei 2019
17h30 in Vitoria-GasteizReal Madrid (ESP)Real Madrid94 - 75Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)

Finale (19/05/2019)
19 Mei 2019
20h30 in Vitoria-GasteizCSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow91 - 83Anadolu Efes IstanbulAnadolu Efes Istanbul (TUR)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden