De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Euroleague Heren - Round Robin - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Basketbal - Euroleague Heren - Round Robin - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 
  • Anadolu Efes Istanbul
  • Bayern München
  • BC Khimki Moscow
  • Buducnost Podgorica
  • CSKA Moscow
  • Darussafaka Istanbul
  • EA7 Emporio Armani Milano
  • FC Barcelona
  • Fenerbahçe Istanbul
  • Gran Canaria Las Palmas
  • Maccabi Tel-Aviv
  • Olympiakos Piraeus
  • Panathinaïkos Athens
  • Real Madrid
  • Saski Baskonia
  • Zalgiris Kaunas

Home

Gedetailleerde uitslagen

Round Robin

11 Oktober 2018 - 5 April 2019

Speeldag :

Uitslagen

21 Maart 2019
18h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow70 - 68Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
20h00Bayern München (GER)Bayern München - FC BarcelonaFC Barcelona (ESP)
20h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica - Anadolu Efes IstanbulAnadolu Efes Istanbul (TUR)
21h30Gran Canaria Las Palmas (ESP)Gran Canaria Las Palmas - Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
22 Maart 2019
18h00BC Khimki Moscow (RUS)BC Khimki Moscow - Maccabi Tel-AvivMaccabi Tel-Aviv (ISR)
19h00Zalgiris Kaunas (LTU)Zalgiris Kaunas - Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR)
20h30Saski Baskonia (ESP)Saski Baskonia - Real MadridReal Madrid (ESP)
20h45EA7 Emporio Armani Milano (ITA)EA7 Emporio Armani Milano - Panathinaïkos AthensPanathinaïkos Athens (GRE)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1Fenerbahçe Istanbul (TUR)512823523482108+240
2CSKA Moscow (RUS)502822624422257+185
3Real Madrid (ESP)482721623422090+252
4Anadolu Efes Istanbul (TUR)4427171022682132+136
5Saski Baskonia (ESP)4127141321962127+69
6FC Barcelona (ESP)4127151121092052+57
7EA7 Emporio Armani Milano (ITA)4127141323502315+35
8Olympiakos Piraeus (GRE)4127141321032072+31
9Panathinaïkos Athens (GRE)4127141321342132+2
10Maccabi Tel-Aviv (ISR)3927121521352142-7
11Bayern München (GER)3927121521262180-54
12Zalgiris Kaunas (LTU)3827121421202122-2
13BC Khimki Moscow (RUS)362791821282216-88
14Gran Canaria Las Palmas (ESP)342772021102392-282
15Buducnost Podgorica (MNE)332762119962277-281
16Darussafaka Istanbul (TUR)312742320042297-293

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden