De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
8 Oktober 2018 | |||
20h00 | Gernika Bizkaia (ESP) | 92 - 50 (18-6, 18-12, 28-9, 28-23) | Basket Namur Capitale (BEL) |
9 Oktober 2018 | |||
15h00 | Ormanspor Ankara (TUR) | 67 - 52 (23-8, 14-17, 14-19, 16-8) | VBW Arka Gdynia (POL) |
17h00 | Niki Lefkadas WBC (GRE) | 66 - 59 (24-15, 18-20, 16-7, 8-17) | Spartak Noginsk (RUS) |
10 Oktober 2018 | |||
20h30 | Liège Panthers (BEL) | 56 - 75 (25-20, 6-22, 16-18, 9-15) | CSP Nantes Rezé Atlantique (FRA) |
11 Oktober 2018 | |||
20h30 | Basket Namur Capitale (BEL) | 53 - 74 (12-21, 11-22, 16-15, 14-16) | Gernika Bizkaia (ESP) |
12 Oktober 2018 | |||
16h00 | Spartak Noginsk (RUS) | 66 - 62 (17-16, 11-14, 21-14, 17-18) | Niki Lefkadas WBC (GRE) |
18h00 | VBW Arka Gdynia (POL) | 82 - 74 (20-17, 22-20, 27-22, 13-15) | Ormanspor Ankara (TUR) |
17 Oktober 2018 | |||
20h00 | CSP Nantes Rezé Atlantique (FRA) | 81 - 60 (22-16, 20-13, 13-22, 26-9) | Liège Panthers (BEL) |
24 Oktober 2018 | |||
17h00 | Spartak Moscow Region Vidnoje (RUS) | 73 - 56 (16-17, 18-8, 16-13, 23-18) | Telge Södertällje (SWE) |
25 Oktober 2018 | |||
18h00 | Basket 25 Bydgoszcz W (POL) | 92 - 74 (19-20, 28-12, 21-23, 24-19) | Enea Gorzow (POL) |
1 November 2018 | |||
18h00 | Enea Gorzow (POL) | 88 - 76 (21-22, 17-19, 23-19, 27-16) | Spartak Moscow Region Vidnoje (RUS) |
19h00 | Telge Södertällje (SWE) | 63 - 85 (4-21, 20-24, 19-24, 20-16) | Basket 25 Bydgoszcz W (POL) |
8 November 2018 | |||
18h00 | Basket 25 Bydgoszcz W (POL) | 65 - 66 (15-14, 15-21, 15-19, 20-12) | Spartak Moscow Region Vidnoje (RUS) |
19h00 | Telge Södertällje (SWE) | 57 - 84 (19-13, 7-25, 13-29, 18-17) | Enea Gorzow (POL) |
29 November 2018 | |||
18h00 | Enea Gorzow (POL) | 81 - 78 verlengingen (22-17, 16-20, 17-17, 15-16) | Basket 25 Bydgoszcz W (POL) |
19h00 | Telge Södertällje (SWE) | 70 - 91 (27-22, 13-25, 14-22, 16-22) | Spartak Moscow Region Vidnoje (RUS) |
6 December 2018 | |||
16h00 | Spartak Moscow Region Vidnoje (RUS) | 68 - 83 (15-28, 20-21, 19-22, 14-12) | Enea Gorzow (POL) |
18h00 | Basket 25 Bydgoszcz W (POL) | 79 - 43 (28-14, 17-6, 21-13, 13-10) | Telge Södertällje (SWE) |
12 December 2018 | |||
16h00 | Spartak Moscow Region Vidnoje (RUS) | 44 - 55 (13-12, 7-12, 16-13, 8-18) | Basket 25 Bydgoszcz W (POL) |
13 December 2018 | |||
18h00 | Enea Gorzow (POL) | 113 - 57 (30-20, 33-16, 23-13, 27-8) | Telge Södertällje (SWE) |
24 Oktober 2018 | |||
16h00 | Galatasaray SK Istanbul (TUR) | 81 - 61 | Niki Lefkadas WBC (GRE) |
25 Oktober 2018 | |||
18h00 | MBA Moscow (RUS) | 86 - 82 | Energa Torun (POL) |
31 Oktober 2018 | |||
17h00 | Niki Lefkadas WBC (GRE) | 56 - 82 | MBA Moscow (RUS) |
19h00 | Energa Torun (POL) | 77 - 55 (16-14, 17-12, 20-8, 24-21) | Galatasaray SK Istanbul (TUR) |
7 November 2018 | |||
17h00 | Niki Lefkadas WBC (GRE) | 44 - 74 (9-10, 11-22, 14-22, 10-20) | Energa Torun (POL) |
8 November 2018 | |||
17h00 | MBA Moscow (RUS) | 67 - 89 (22-20, 20-26, 11-21, 14-22) | Galatasaray SK Istanbul (TUR) |
28 November 2018 | |||
17h00 | Niki Lefkadas WBC (GRE) | 64 - 69 (20-18, 20-13, 14-24, 10-14) | Galatasaray SK Istanbul (TUR) |
29 November 2018 | |||
18h00 | Energa Torun (POL) | 95 - 86 (23-24, 25-13, 25-21, 22-28) | MBA Moscow (RUS) |
5 December 2018 | |||
17h30 | Galatasaray SK Istanbul (TUR) | 56 - 50 (16-12, 10-13, 17-16, 13-9) | Energa Torun (POL) |
6 December 2018 | |||
17h00 | MBA Moscow (RUS) | 93 - 59 (29-14, 25-15, 15-13, 24-17) | Niki Lefkadas WBC (GRE) |
12 December 2018 | |||
18h00 | Galatasaray SK Istanbul (TUR) | 59 - 45 (16-12, 18-14, 11-10, 14-9) | MBA Moscow (RUS) |
18h00 | Energa Torun (POL) | 95 - 48 (28-7, 23-13, 20-18, 24-10) | Niki Lefkadas WBC (GRE) |
24 Oktober 2018 | |||
18h30 | TS Wisla Krakow (POL) | 76 - 58 (20-10, 23-13, 15-16, 18-19) | Inventa Kursk (RUS) |
25 Oktober 2018 | |||
18h00 | Besiktas Istanbul (TUR) | 63 - 68 (19-17, 16-18, 16-11, 12-22) | Tsmoki Minsk (BLR) |
1 November 2018 | |||
17h00 | Tsmoki Minsk (BLR) | 56 - 61 (20-17, 6-12, 11-16, 19-16) | TS Wisla Krakow (POL) |
17h00 | Inventa Kursk (RUS) | 68 - 67 (19-19, 17-13, 17-26, 15-9) | Besiktas Istanbul (TUR) |
8 November 2018 | |||
17h00 | Inventa Kursk (RUS) | 63 - 46 (10-10, 17-5, 18-18, 18-13) | Tsmoki Minsk (BLR) |
17h00 | Besiktas Istanbul (TUR) | 100 - 71 (25-11, 29-24, 28-17, 18-19) | TS Wisla Krakow (POL) |
29 November 2018 | |||
17h00 | Inventa Kursk (RUS) | 55 - 76 (14-28, 15-19, 21-15, 5-14) | TS Wisla Krakow (POL) |
17h00 | Tsmoki Minsk (BLR) | 66 - 74 (13-18, 23-22, 10-14, 20-20) | Besiktas Istanbul (TUR) |
5 December 2018 | |||
18h30 | TS Wisla Krakow (POL) | 77 - 69 (18-19, 21-16, 19-17, 19-17) | Tsmoki Minsk (BLR) |
6 December 2018 | |||
17h00 | Besiktas Istanbul (TUR) | 94 - 64 (26-15, 23-22, 20-11, 25-16) | Inventa Kursk (RUS) |
12 December 2018 | |||
18h30 | TS Wisla Krakow (POL) | 78 - 49 (21-7, 23-19, 8-12, 26-11) | Besiktas Istanbul (TUR) |
13 December 2018 | |||
17h00 | Tsmoki Minsk (BLR) | 72 - 55 (21-22, 18-19, 25-7, 8-7) | Inventa Kursk (RUS) |
24 Oktober 2018 | |||
19h00 | A3 Basket Umeå (SWE) | 65 - 82 (21-18, 22-18, 15-25, 7-21) | Botas SK Adana (TUR) |
25 Oktober 2018 | |||
17h00 | Çukurova BK (TUR) | 89 - 68 (27-20, 25-18, 19-18, 18-12) | Beroe Stara Zagora (BUL) |
1 November 2018 | |||
17h00 | Botas SK Adana (TUR) | 63 - 85 (20-31, 12-22, 19-16, 12-16) | Çukurova BK (TUR) |
17h00 | Beroe Stara Zagora (BUL) | 68 - 67 | A3 Basket Umeå (SWE) |
7 November 2018 | |||
19h00 | A3 Basket Umeå (SWE) | 54 - 91 (11-29, 13-19, 22-22, 8-21) | Çukurova BK (TUR) |
8 November 2018 | |||
17h00 | Beroe Stara Zagora (BUL) | 51 - 98 (17-36, 16-20, 10-29, 8-13) | Botas SK Adana (TUR) |
29 November 2018 | |||
17h00 | Beroe Stara Zagora (BUL) | 82 - 97 (23-36, 16-18, 22-24, 21-19) | Çukurova BK (TUR) |
17h00 | Botas SK Adana (TUR) | 89 - 67 (16-20, 20-16, 20-14, 33-17) | A3 Basket Umeå (SWE) |
6 December 2018 | |||
16h00 | Çukurova BK (TUR) | 84 - 63 (16-22, 20-16, 25-11, 23-14) | Botas SK Adana (TUR) |
19h00 | A3 Basket Umeå (SWE) | 72 - 77 (20-32, 13-13, 24-16, 15-16) | Beroe Stara Zagora (BUL) |
13 December 2018 | |||
16h00 | Çukurova BK (TUR) | 84 - 58 (16-18, 19-9, 20-16, 29-15) | A3 Basket Umeå (SWE) |
17h00 | Botas SK Adana (TUR) | 90 - 79 (26-25, 18-16, 27-19, 19-19) | Beroe Stara Zagora (BUL) |
24 Oktober 2018 | |||
18h00 | Uni Györ (HUN) | 78 - 67 (26-21, 13-12, 23-19, 16-15) | Sportiva Azores Ponta-Delgada (POR) |
19h00 | Spar Girona Gijon (ESP) | 80 - 57 (18-12, 19-16, 21-14, 22-15) | Gernika Bizkaia (ESP) |
31 Oktober 2018 | |||
20h00 | Gernika Bizkaia (ESP) | 79 - 67 (29-17, 19-21, 16-6, 15-23) | Uni Györ (HUN) |
22h30 | Sportiva Azores Ponta-Delgada (POR) | 71 - 80 (12-12, 21-24, 17-29, 21-15) | Spar Girona Gijon (ESP) |
7 November 2018 | |||
20h00 | Spar Girona Gijon (ESP) | 78 - 58 (23-17, 20-12, 14-11, 21-18) | Uni Györ (HUN) |
22h30 | Sportiva Azores Ponta-Delgada (POR) | 54 - 65 (16-23, 14-14, 17-16, 7-12) | Gernika Bizkaia (ESP) |
28 November 2018 | |||
20h00 | Gernika Bizkaia (ESP) | 47 - 78 (11-21, 20-22, 9-18, 7-17) | Spar Girona Gijon (ESP) |
22h30 | Sportiva Azores Ponta-Delgada (POR) | 66 - 61 (21-19, 17-18, 13-12, 15-12) | Uni Györ (HUN) |
5 December 2018 | |||
18h00 | Uni Györ (HUN) | 79 - 61 (20-16, 23-11, 20-19, 16-15) | Gernika Bizkaia (ESP) |
19h30 | Spar Girona Gijon (ESP) | 65 - 51 (17-18, 6-10, 19-8, 23-15) | Sportiva Azores Ponta-Delgada (POR) |
12 December 2018 | |||
19h00 | Uni Györ (HUN) | 56 - 78 (16-18, 18-16, 4-27, 18-17) | Spar Girona Gijon (ESP) |
19h00 | Gernika Bizkaia (ESP) | 84 - 66 (18-18, 17-16, 22-20, 27-12) | Sportiva Azores Ponta-Delgada (POR) |
24 Oktober 2018 | |||
18h30 | Aluinvent DVTK Miskolc (HUN) | 77 - 59 (18-12, 26-11, 14-14, 19-22) | KP Brno (CZE) |
19h30 | Umana Reyer Venice (ITA) | 88 - 60 (26-13, 22-9, 26-19, 14-19) | CSP Nantes Rezé Atlantique (FRA) |
31 Oktober 2018 | |||
18h00 | KP Brno (CZE) | 66 - 64 (17-10, 19-19, 14-18, 16-17) | Umana Reyer Venice (ITA) |
20h00 | CSP Nantes Rezé Atlantique (FRA) | 87 - 97 (16-23, 27-22, 23-31, 21-21) | Aluinvent DVTK Miskolc (HUN) |
7 November 2018 | |||
18h00 | KP Brno (CZE) | 58 - 84 (22-28, 13-23, 8-15, 15-18) | CSP Nantes Rezé Atlantique (FRA) |
19h30 | Umana Reyer Venice (ITA) | 92 - 75 (20-20, 19-18, 27-16, 26-21) | Aluinvent DVTK Miskolc (HUN) |
28 November 2018 | |||
18h00 | KP Brno (CZE) | 70 - 83 (23-22, 15-20, 15-24, 17-17) | Aluinvent DVTK Miskolc (HUN) |
20h00 | CSP Nantes Rezé Atlantique (FRA) | 63 - 57 (18-17, 15-20, 12-6, 18-14) | Umana Reyer Venice (ITA) |
5 December 2018 | |||
18h30 | Aluinvent DVTK Miskolc (HUN) | 79 - 56 (27-14, 8-13, 28-16, 16-13) | CSP Nantes Rezé Atlantique (FRA) |
19h30 | Umana Reyer Venice (ITA) | 76 - 53 (27-17, 15-11, 13-12, 21-13) | KP Brno (CZE) |
12 December 2018 | |||
18h30 | Aluinvent DVTK Miskolc (HUN) | 63 - 61 (12-10, 15-15, 12-14, 24-22) | Umana Reyer Venice (ITA) |
20h00 | CSP Nantes Rezé Atlantique (FRA) | 93 - 84 verlengingen (14-15, 22-13, 16-26, 18-16) | KP Brno (CZE) |
24 Oktober 2018 | |||
18h30 | KSC Szekszard (HUN) | 90 - 56 (20-8, 28-15, 19-14, 23-19) | ZKK Cinkarna Celje (SLO) |
25 Oktober 2018 | |||
19h00 | Nymburk (CZE) | 71 - 70 (19-21, 24-21, 18-9, 10-19) | MBK Ruzomberok (SVK) |
30 Oktober 2018 | |||
18h00 | ZKK Cinkarna Celje (SLO) | 68 - 83 (27-12, 16-25, 9-31, 16-15) | Nymburk (CZE) |
1 November 2018 | |||
17h00 | MBK Ruzomberok (SVK) | 65 - 58 (17-15, 14-11, 18-17, 16-15) | KSC Szekszard (HUN) |
7 November 2018 | |||
17h00 | MBK Ruzomberok (SVK) | 77 - 68 (28-14, 10-18, 20-20, 19-16) | ZKK Cinkarna Celje (SLO) |
18h30 | KSC Szekszard (HUN) | 72 - 65 (17-21, 14-10, 18-16, 23-18) | Nymburk (CZE) |
28 November 2018 | |||
17h00 | MBK Ruzomberok (SVK) | 84 - 76 (21-21, 17-13, 22-21, 24-21) | Nymburk (CZE) |
29 November 2018 | |||
18h00 | ZKK Cinkarna Celje (SLO) | 68 - 75 (11-18, 20-24, 24-13, 13-20) | KSC Szekszard (HUN) |
5 December 2018 | |||
18h00 | KSC Szekszard (HUN) | 87 - 72 (20-22, 27-17, 21-20, 19-13) | MBK Ruzomberok (SVK) |
19h00 | Nymburk (CZE) | 65 - 61 (21-12, 8-12, 18-22, 18-15) | ZKK Cinkarna Celje (SLO) |
13 December 2018 | |||
18h30 | Nymburk (CZE) | 49 - 72 (8-26, 14-19, 11-10, 16-17) | KSC Szekszard (HUN) |
18h30 | ZKK Cinkarna Celje (SLO) | 70 - 67 (23-18, 27-12, 14-18, 6-19) | MBK Ruzomberok (SVK) |
24 Oktober 2018 | |||
20h00 | Lattes Montpellier (FRA) | 79 - 63 (15-12, 21-16, 21-14, 22-21) | Lyon ASVEL féminin (FRA) |
25 Oktober 2018 | |||
18h00 | Cegledi EKK (HUN) | 80 - 81 (28-29, 20-18, 13-18, 19-16) | Rutronik Stars Keltern (GER) |
1 November 2018 | |||
16h00 | Rutronik Stars Keltern (GER) | 46 - 94 (8-19, 9-30, 11-21, 18-24) | Lattes Montpellier (FRA) |
16h00 | Lyon ASVEL féminin (FRA) | 76 - 62 (18-13, 20-20, 22-11, 16-18) | Cegledi EKK (HUN) |
7 November 2018 | |||
20h00 | Lattes Montpellier (FRA) | 92 - 50 (33-14, 22-13, 19-16, 18-7) | Cegledi EKK (HUN) |
8 November 2018 | |||
18h30 | Rutronik Stars Keltern (GER) | 68 - 79 (19-18, 16-24, 20-11, 13-26) | Lyon ASVEL féminin (FRA) |
29 November 2018 | |||
18h30 | Rutronik Stars Keltern (GER) | 83 - 79 (22-24, 22-16, 13-16, 26-24) | Cegledi EKK (HUN) |
20h00 | Lyon ASVEL féminin (FRA) | 62 - 68 (19-19, 13-29, 13-11, 17-9) | Lattes Montpellier (FRA) |
5 December 2018 | |||
20h00 | Lattes Montpellier (FRA) | 83 - 58 (23-12, 21-20, 17-15, 22-11) | Rutronik Stars Keltern (GER) |
6 December 2018 | |||
18h30 | Cegledi EKK (HUN) | 73 - 95 (20-28, 18-23, 15-25, 20-19) | Lyon ASVEL féminin (FRA) |
13 December 2018 | |||
18h30 | Cegledi EKK (HUN) | 66 - 96 (19-32, 15-28, 12-15, 20-21) | Lattes Montpellier (FRA) |
20h00 | Lyon ASVEL féminin (FRA) | 109 - 63 (35-21, 28-10, 28-11, 18-21) | Rutronik Stars Keltern (GER) |
24 Oktober 2018 | |||
19h30 | BCF Elfic Fribourg (SUI) | 66 - 70 (20-19, 20-19, 13-18, 13-14) | Tarbes Gespe Bigorre (FRA) |
20h00 | Basket Landes (FRA) | 80 - 48 (27-11, 25-13, 13-11, 15-13) | Sint-Katelijne-Waver (BEL) |
31 Oktober 2018 | |||
20h00 | Tarbes Gespe Bigorre (FRA) | 71 - 69 (18-22, 17-18, 18-15, 18-14) | Basket Landes (FRA) |
1 November 2018 | |||
20h30 | Sint-Katelijne-Waver (BEL) | 74 - 68 verlengingen (17-17, 4-17, 22-11, 21-19) | BCF Elfic Fribourg (SUI) |
7 November 2018 | |||
20h00 | Basket Landes (FRA) | 73 - 59 (14-18, 19-10, 22-17, 18-14) | BCF Elfic Fribourg (SUI) |
20h00 | Tarbes Gespe Bigorre (FRA) | 75 - 58 (16-23, 20-13, 19-12, 20-10) | Sint-Katelijne-Waver (BEL) |
28 November 2018 | |||
20h00 | Tarbes Gespe Bigorre (FRA) | 68 - 55 (14-14, 23-7, 12-17, 19-17) | BCF Elfic Fribourg (SUI) |
29 November 2018 | |||
20h30 | Sint-Katelijne-Waver (BEL) | 76 - 73 verlengingen (18-24, 19-14, 16-17, 12-10) | Basket Landes (FRA) |
5 December 2018 | |||
19h30 | BCF Elfic Fribourg (SUI) | 68 - 75 (16-13, 18-15, 19-24, 15-23) | Sint-Katelijne-Waver (BEL) |
20h00 | Basket Landes (FRA) | 73 - 84 (21-22, 17-25, 20-16, 15-21) | Tarbes Gespe Bigorre (FRA) |
12 December 2018 | |||
17h30 | BCF Elfic Fribourg (SUI) | 70 - 85 (16-24, 17-21, 19-21, 18-19) | Basket Landes (FRA) |
13 December 2018 | |||
20h30 | Sint-Katelijne-Waver (BEL) | 51 - 61 (11-17, 13-12, 7-18, 20-14) | Tarbes Gespe Bigorre (FRA) |
13 Februari 2019 | |||
18h00 | Galatasaray SK Istanbul (TUR) | 50 - 64 (7-19, 9-16, 23-14, 11-15) | Lattes Montpellier (FRA) |
18h00 | KSC Szekszard (HUN) | 79 - 73 (23-21, 16-18, 18-19, 22-15) | Spar Girona Gijon (ESP) |
20h00 | Lyon ASVEL féminin (FRA) | 95 - 68 (29-14, 28-17, 17-20, 21-17) | Tarbes Gespe Bigorre (FRA) |
14 Februari 2019 | |||
18h30 | TS Wisla Krakow (POL) | 73 - 93 (21-20, 21-21, 15-25, 16-27) | Çukurova BK (TUR) |
20 Februari 2019 | |||
20h15 | Spar Girona Gijon (ESP) | 82 - 73 verlengingen (12-23, 21-8, 20-19, 20-17) | KSC Szekszard (HUN) |
21 Februari 2019 | |||
16h00 | Çukurova BK (TUR) | 86 - 78 (26-15, 22-24, 21-19, 17-20) | TS Wisla Krakow (POL) |
20h00 | Tarbes Gespe Bigorre (FRA) | 44 - 65 (10-15, 11-16, 6-16, 17-18) | Lyon ASVEL féminin (FRA) |
20h00 | Lattes Montpellier (FRA) | 70 - 57 (18-15, 18-17, 13-13, 21-12) | Galatasaray SK Istanbul (TUR) |
6 Maart 2019 | |||
19h00 | FCBA Charleville-Mézières (FRA) | 75 - 91 (15-21, 14-20, 21-23, 25-27) | Lattes Montpellier (FRA) |
7 Maart 2019 | |||
15h00 | Nadezhda Orenburg (RUS) | 58 - 50 (17-9, 11-10, 16-18, 14-13) | Avenida Salamanca (ESP) |
20h00 | Lyon ASVEL féminin (FRA) | 57 - 80 | Spar Girona Gijon (ESP) |
20h30 | Beretta Famila Schio (ITA) | 75 - 79 (22-17, 19-19, 18-18, 16-25) | Çukurova BK (TUR) |
13 Maart 2019 | |||
20h00 | Lattes Montpellier (FRA) | 67 - 58 (22-12, 13-14, 12-21, 20-11) | FCBA Charleville-Mézières (FRA) |
14 Maart 2019 | |||
16h00 | Çukurova BK (TUR) | 73 - 81 (24-25, 11-21, 17-16, 21-19) | Beretta Famila Schio (ITA) |
20h00 | Spar Girona Gijon (ESP) | 61 - 54 (14-18, 12-14, 23-10, 12-12) | Lyon ASVEL féminin (FRA) |
20h30 | Avenida Salamanca (ESP) | 65 - 70 (23-23, 14-7, 19-10, 9-30) | Nadezhda Orenburg (RUS) |
21 Maart 2019 | |||
20h00 | Spar Girona Gijon (ESP) | 66 - 69 (19-17, 9-19, 11-21, 27-12) | Lattes Montpellier (FRA) |
20h30 | Beretta Famila Schio (ITA) | 61 - 67 (10-19, 26-20, 11-14, 14-14) | Nadezhda Orenburg (RUS) |
28 Maart 2019 | |||
15h00 | Nadezhda Orenburg (RUS) | 67 - 62 (23-20, 14-15, 15-13, 15-14) | Beretta Famila Schio (ITA) |
20h00 | Lattes Montpellier (FRA) | 98 - 69 (25-17, 30-13, 24-16, 19-23) | Spar Girona Gijon (ESP) |
3 April 2019 | |||
16h00 | Nadezhda Orenburg (RUS) | 71 - 75 (22-28, 16-14, 18-17, 15-16) | Lattes Montpellier (FRA) |
10 April 2019 | |||
20h45 | Lattes Montpellier (FRA) | 57 - 75 | Nadezhda Orenburg (RUS) |
1 | Lattes Montpellier (FRA) | 14 |
2 | Çukurova BK (TUR) | 11 |
3 | Lyon ASVEL féminin . | 10 |
4 | Spar Girona Gijon (ESP) | 10 |
5 | Galatasaray SK Istanbul (T. | 8 |
6 | Basket 25 Bydgoszcz W (POL. | 7 |
1 | Niki Lefkadas WBC (GRE) | 7 |
2 | A3 Basket Umeå (SWE) | 6 |
3 | BCF Elfic Fribourg (SUI) | 6 |
4 | Besiktas Istanbul (TUR) | 6 |
5 | CSP Nantes Rezé Atl. | 6 |
6 | Cegledi EKK (HUN) | 6 |