De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
20 September 2017 | |||
20h00 | Saint-Amand Hainaut (FRA) | 84 - 48 (33-15, 13-9, 21-7, 17-17) | Amsterdam Angels (NED) |
26 September 2017 | |||
18h30 | VBW Arka Gdynia (POL) | 95 - 55 (30-9, 27-7, 16-17, 22-22) | Spartak Noginsk (RUS) |
27 September 2017 | |||
20h00 | Amsterdam Angels (NED) | 53 - 55 (10-19, 11-17, 22-12, 10-7) | Saint-Amand Hainaut (FRA) |
29 September 2017 | |||
18h00 | Spartak Noginsk (RUS) | 79 - 75 (27-12, 17-21, 16-24, 19-18) | VBW Arka Gdynia (POL) |
11 Oktober 2017 | |||
17h00 | Olympiacos SFP Piraeus (GRE) | 69 - 50 (19-8, 15-12, 23-19, 12-11) | Enea Gorzow (POL) |
12 Oktober 2017 | |||
18h30 | TTT Riga (LAT) | 78 - 52 (22-6, 18-16, 19-18, 19-12) | Besiktas Istanbul (TUR) |
19 Oktober 2017 | |||
18h00 | Enea Gorzow (POL) | 73 - 79 (22-14, 9-23, 19-24, 23-18) | TTT Riga (LAT) |
19h30 | Besiktas Istanbul (TUR) | 53 - 70 (18-21, 11-15, 11-17, 13-17) | Olympiacos SFP Piraeus (GRE) |
25 Oktober 2017 | |||
17h00 | Olympiacos SFP Piraeus (GRE) | 72 - 78 (18-17, 21-21, 18-23, 15-17) | TTT Riga (LAT) |
26 Oktober 2017 | |||
18h30 | Besiktas Istanbul (TUR) | 66 - 60 (13-17, 13-11, 15-14, 25-18) | Enea Gorzow (POL) |
2 November 2017 | |||
17h30 | Besiktas Istanbul (TUR) | 65 - 66 (27-20, 12-15, 5-9, 21-22) | TTT Riga (LAT) |
18h00 | Enea Gorzow (POL) | 56 - 85 (23-21, 11-19, 10-20, 12-25) | Olympiacos SFP Piraeus (GRE) |
22 November 2017 | |||
17h00 | Olympiacos SFP Piraeus (GRE) | 68 - 45 (22-7, 9-14, 16-8, 21-16) | Besiktas Istanbul (TUR) |
23 November 2017 | |||
18h30 | TTT Riga (LAT) | 86 - 85 (28-26, 17-24, 19-18, 22-17) | Enea Gorzow (POL) |
30 November 2017 | |||
18h00 | Enea Gorzow (POL) | 71 - 65 (18-19, 22-14, 19-12, 12-20) | Besiktas Istanbul (TUR) |
18h30 | TTT Riga (LAT) | 74 - 70 (15-22, 20-15, 20-7, 19-26) | Olympiacos SFP Piraeus (GRE) |
11 Oktober 2017 | |||
17h00 | MBK Ruzomberok (SVK) | 64 - 87 (26-24, 12-20, 8-24, 18-19) | Enisey Krasnoyarsk (RUS) |
17h30 | CBK Mersin Yenisehir Bld (TUR) | 76 - 70 (18-15, 21-18, 22-11, 15-26) | Good Angels Kosice (SVK) |
18 Oktober 2017 | |||
17h00 | MBK Ruzomberok (SVK) | 59 - 86 (16-20, 9-24, 17-22, 17-20) | CBK Mersin Yenisehir Bld (TUR) |
19 Oktober 2017 | |||
14h30 | Enisey Krasnoyarsk (RUS) | 65 - 81 (21-16, 13-21, 15-17, 16-27) | Good Angels Kosice (SVK) |
25 Oktober 2017 | |||
17h30 | CBK Mersin Yenisehir Bld (TUR) | 69 - 62 (10-14, 26-18, 9-16, 24-14) | Enisey Krasnoyarsk (RUS) |
18h00 | Good Angels Kosice (SVK) | 63 - 48 (18-6, 12-17, 21-10, 12-15) | MBK Ruzomberok (SVK) |
1 November 2017 | |||
13h30 | Enisey Krasnoyarsk (RUS) | 55 - 52 (23-18, 14-7, 6-19, 12-8) | MBK Ruzomberok (SVK) |
18h00 | Good Angels Kosice (SVK) | 89 - 87 verlengingen (15-15, 21-17, 21-16, 14-23) | CBK Mersin Yenisehir Bld (TUR) |
22 November 2017 | |||
16h30 | CBK Mersin Yenisehir Bld (TUR) | 54 - 42 (10-14, 9-6, 13-13, 22-9) | MBK Ruzomberok (SVK) |
18h00 | Good Angels Kosice (SVK) | 77 - 61 (28-14, 12-21, 21-8, 16-18) | Enisey Krasnoyarsk (RUS) |
29 November 2017 | |||
17h00 | MBK Ruzomberok (SVK) | 56 - 59 verlengingen (21-12, 9-15, 11-15, 13-12) | Good Angels Kosice (SVK) |
30 November 2017 | |||
13h30 | Enisey Krasnoyarsk (RUS) | 75 - 70 (19-23, 17-14, 13-18, 26-15) | CBK Mersin Yenisehir Bld (TUR) |
11 Oktober 2017 | |||
19h00 | A3 Basket Umeå (SWE) | 86 - 57 (19-6, 13-19, 28-11, 26-21) | Spartak Moscow Region Vidnoje (RUS) |
12 Oktober 2017 | |||
18h00 | MBA Moscow (RUS) | 70 - 87 (20-29, 16-21, 17-18, 17-19) | Basket 25 Bydgoszcz W (POL) |
19 Oktober 2017 | |||
18h00 | Basket 25 Bydgoszcz W (POL) | 70 - 74 (17-15, 18-20, 12-29, 23-10) | A3 Basket Umeå (SWE) |
18h00 | MBA Moscow (RUS) | 70 - 60 (16-14, 19-7, 18-15, 17-24) | Spartak Moscow Region Vidnoje (RUS) |
25 Oktober 2017 | |||
17h00 | Spartak Moscow Region Vidnoje (RUS) | 81 - 88 (28-19, 27-23, 12-22, 14-24) | Basket 25 Bydgoszcz W (POL) |
26 Oktober 2017 | |||
18h00 | MBA Moscow (RUS) | 76 - 56 (18-15, 21-10, 18-11, 19-20) | A3 Basket Umeå (SWE) |
2 November 2017 | |||
16h00 | Spartak Moscow Region Vidnoje (RUS) | 79 - 65 (23-6, 23-12, 17-26, 16-21) | A3 Basket Umeå (SWE) |
18h00 | Basket 25 Bydgoszcz W (POL) | 78 - 65 (21-9, 16-26, 19-14, 22-16) | MBA Moscow (RUS) |
23 November 2017 | |||
16h00 | Spartak Moscow Region Vidnoje (RUS) | 88 - 59 (24-21, 25-19, 18-10, 21-9) | MBA Moscow (RUS) |
19h00 | A3 Basket Umeå (SWE) | 86 - 72 (14-21, 19-21, 23-16, 30-14) | Basket 25 Bydgoszcz W (POL) |
29 November 2017 | |||
18h00 | Basket 25 Bydgoszcz W (POL) | 69 - 58 (15-10, 16-20, 18-9, 20-19) | Spartak Moscow Region Vidnoje (RUS) |
30 November 2017 | |||
19h00 | A3 Basket Umeå (SWE) | 68 - 71 (9-32, 19-10, 21-12, 19-17) | MBA Moscow (RUS) |
12 Oktober 2017 | |||
17h00 | Hatay Belediye (TUR) | 82 - 58 (18-12, 29-13, 17-13, 18-20) | Piestanské Cajky (SVK) |
18h00 | Energa Torun (POL) | 84 - 69 (22-18, 25-21, 20-13, 17-17) | ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU) |
18 Oktober 2017 | |||
18h00 | ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU) | 63 - 80 (13-21, 15-22, 26-21, 9-16) | Hatay Belediye (TUR) |
18h00 | Piestanské Cajky (SVK) | 77 - 73 (15-17, 25-15, 12-16, 25-25) | Energa Torun (POL) |
25 Oktober 2017 | |||
18h00 | Piestanské Cajky (SVK) | 54 - 52 (15-14, 12-9, 14-10, 13-19) | ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU) |
26 Oktober 2017 | |||
18h00 | Energa Torun (POL) | 53 - 71 (14-18, 15-16, 16-26, 8-11) | Hatay Belediye (TUR) |
1 November 2017 | |||
18h00 | Piestanské Cajky (SVK) | 57 - 63 (22-17, 15-13, 8-18, 12-15) | Hatay Belediye (TUR) |
18h00 | ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU) | 71 - 49 (13-12, 27-14, 16-15, 15-8) | Energa Torun (POL) |
22 November 2017 | |||
19h00 | Energa Torun (POL) | 66 - 48 (24-10, 8-18, 15-14, 19-6) | Piestanské Cajky (SVK) |
23 November 2017 | |||
16h00 | Hatay Belediye (TUR) | 73 - 67 (19-20, 24-13, 14-12, 16-22) | ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU) |
30 November 2017 | |||
17h00 | ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe (ROU) | 64 - 57 (15-10, 20-13, 9-14, 20-20) | Piestanské Cajky (SVK) |
17h00 | Hatay Belediye (TUR) | 66 - 58 (22-11, 10-13, 20-15, 14-19) | Energa Torun (POL) |
12 Oktober 2017 | |||
17h00 | Istanbul Üniversitesi SK (TUR) | 76 - 74 (28-23, 14-16, 18-23, 16-12) | AGÜ SK Kayzeri (TUR) |
19h00 | 1KS Sleza Wroclaw (POL) | 72 - 61 (18-12, 12-20, 19-11, 23-18) | VBW Arka Gdynia (POL) |
18 Oktober 2017 | |||
17h00 | AGÜ SK Kayzeri (TUR) | 70 - 72 (11-13, 14-18, 17-17, 28-24) | 1KS Sleza Wroclaw (POL) |
18h00 | VBW Arka Gdynia (POL) | 84 - 52 (27-14, 20-22, 19-4, 18-12) | Istanbul Üniversitesi SK (TUR) |
25 Oktober 2017 | |||
17h00 | AGÜ SK Kayzeri (TUR) | 67 - 62 (23-7, 15-28, 13-14, 16-13) | VBW Arka Gdynia (POL) |
26 Oktober 2017 | |||
19h00 | 1KS Sleza Wroclaw (POL) | 67 - 58 (16-18, 10-21, 19-4, 22-15) | Istanbul Üniversitesi SK (TUR) |
1 November 2017 | |||
16h00 | AGÜ SK Kayzeri (TUR) | 99 - 64 (24-21, 23-9, 25-21, 27-13) | Istanbul Üniversitesi SK (TUR) |
2 November 2017 | |||
18h00 | VBW Arka Gdynia (POL) | 59 - 66 (14-20, 20-23, 10-11, 15-12) | 1KS Sleza Wroclaw (POL) |
22 November 2017 | |||
19h00 | 1KS Sleza Wroclaw (POL) | 73 - 68 (22-16, 20-14, 14-28, 17-10) | AGÜ SK Kayzeri (TUR) |
23 November 2017 | |||
16h00 | Istanbul Üniversitesi SK (TUR) | 72 - 104 (13-28, 19-26, 21-29, 19-21) | VBW Arka Gdynia (POL) |
30 November 2017 | |||
16h00 | Istanbul Üniversitesi SK (TUR) | 55 - 95 (14-23, 14-20, 10-29, 17-23) | 1KS Sleza Wroclaw (POL) |
18h00 | VBW Arka Gdynia (POL) | 58 - 57 (14-15, 13-19, 16-10, 15-13) | AGÜ SK Kayzeri (TUR) |
11 Oktober 2017 | |||
20h00 | Gernika Bizkaia (ESP) | 57 - 81 (13-18, 18-21, 6-23, 20-19) | Spar Girona Gijon (ESP) |
20h00 | Basket Landes (FRA) | 70 - 69 (18-14, 18-20, 12-18, 22-17) | Cegledi EKK (HUN) |
19 Oktober 2017 | |||
18h30 | Cegledi EKK (HUN) | 80 - 68 (17-17, 27-11, 17-16, 19-24) | Gernika Bizkaia (ESP) |
19h15 | Spar Girona Gijon (ESP) | 78 - 47 (18-13, 23-14, 19-12, 18-8) | Basket Landes (FRA) |
25 Oktober 2017 | |||
20h00 | Basket Landes (FRA) | 72 - 64 | Gernika Bizkaia (ESP) |
26 Oktober 2017 | |||
19h15 | Spar Girona Gijon (ESP) | 86 - 55 (22-11, 21-19, 26-10, 17-15) | Cegledi EKK (HUN) |
2 November 2017 | |||
18h30 | Cegledi EKK (HUN) | 59 - 76 (22-16, 13-15, 13-20, 11-25) | Basket Landes (FRA) |
19h15 | Spar Girona Gijon (ESP) | 81 - 68 (16-22, 30-12, 20-16, 15-18) | Gernika Bizkaia (ESP) |
22 November 2017 | |||
20h00 | Gernika Bizkaia (ESP) | 81 - 67 (18-15, 25-18, 16-13, 22-21) | Cegledi EKK (HUN) |
20h00 | Basket Landes (FRA) | 88 - 75 (30-25, 14-16, 22-18, 22-16) | Spar Girona Gijon (ESP) |
29 November 2017 | |||
20h00 | Gernika Bizkaia (ESP) | 62 - 84 (13-16, 18-30, 12-20, 19-18) | Basket Landes (FRA) |
30 November 2017 | |||
18h30 | Cegledi EKK (HUN) | 54 - 83 (6-26, 19-25, 12-17, 17-15) | Spar Girona Gijon (ESP) |
11 Oktober 2017 | |||
18h00 | KSC Szekszard (HUN) | 56 - 74 (10-25, 15-9, 11-20, 20-20) | Virtus Eirene Ragusa (ITA) |
12 Oktober 2017 | |||
21h30 | GDESSA-Barreiro (POR) | 70 - 62 (20-21, 16-18, 18-12, 16-11) | Nymburk (CZE) |
19 Oktober 2017 | |||
19h00 | Nymburk (CZE) | 69 - 86 (15-21, 17-25, 17-17, 20-23) | KSC Szekszard (HUN) |
20h30 | Virtus Eirene Ragusa (ITA) | 76 - 45 (22-14, 15-14, 26-4, 13-13) | GDESSA-Barreiro (POR) |
25 Oktober 2017 | |||
18h00 | KSC Szekszard (HUN) | 91 - 65 (29-6, 23-25, 20-17, 19-17) | GDESSA-Barreiro (POR) |
19h00 | Nymburk (CZE) | 58 - 74 (12-20, 18-16, 14-16, 14-22) | Virtus Eirene Ragusa (ITA) |
1 November 2017 | |||
20h30 | Virtus Eirene Ragusa (ITA) | 72 - 59 (12-15, 18-18, 24-17, 18-9) | KSC Szekszard (HUN) |
2 November 2017 | |||
19h00 | Nymburk (CZE) | 80 - 69 (22-23, 17-18, 24-13, 17-15) | GDESSA-Barreiro (POR) |
22 November 2017 | |||
18h00 | KSC Szekszard (HUN) | 73 - 66 (17-24, 21-17, 18-16, 17-9) | Nymburk (CZE) |
23 November 2017 | |||
21h30 | GDESSA-Barreiro (POR) | 57 - 80 (17-25, 14-17, 13-23, 13-15) | Virtus Eirene Ragusa (ITA) |
29 November 2017 | |||
21h30 | GDESSA-Barreiro (POR) | 56 - 70 (14-14, 10-14, 18-16, 14-26) | KSC Szekszard (HUN) |
30 November 2017 | |||
20h30 | Virtus Eirene Ragusa (ITA) | 79 - 69 (22-13, 19-23, 22-14, 16-19) | Nymburk (CZE) |
11 Oktober 2017 | |||
18h00 | KP Brno (CZE) | 51 - 73 (12-14, 4-26, 13-18, 22-15) | TSV 1880 Wasserburg (GER) |
20h00 | Umana Reyer Venice (ITA) | 77 - 37 (29-7, 15-12, 10-8, 23-10) | BCF Elfic Fribourg (SUI) |
18 Oktober 2017 | |||
19h30 | BCF Elfic Fribourg (SUI) | 72 - 52 (16-12, 8-13, 22-12, 26-15) | KP Brno (CZE) |
19 Oktober 2017 | |||
19h30 | TSV 1880 Wasserburg (GER) | 58 - 68 (14-16, 14-22, 16-15, 14-15) | Umana Reyer Venice (ITA) |
25 Oktober 2017 | |||
19h30 | BCF Elfic Fribourg (SUI) | 59 - 56 (18-18, 13-18, 14-15, 4-2) | TSV 1880 Wasserburg (GER) |
20h00 | Umana Reyer Venice (ITA) | 83 - 52 | KP Brno (CZE) |
2 November 2017 | |||
19h30 | BCF Elfic Fribourg (SUI) | 55 - 66 (18-23, 14-19, 6-4, 17-20) | Umana Reyer Venice (ITA) |
19h30 | TSV 1880 Wasserburg (GER) | 81 - 62 (14-22, 19-11, 18-11, 30-18) | KP Brno (CZE) |
22 November 2017 | |||
18h00 | KP Brno (CZE) | 86 - 79 (18-29, 27-22, 23-11, 18-17) | BCF Elfic Fribourg (SUI) |
20h00 | Umana Reyer Venice (ITA) | 67 - 51 (21-10, 14-6, 13-20, 19-15) | TSV 1880 Wasserburg (GER) |
28 November 2017 | |||
18h00 | KP Brno (CZE) | 51 - 76 (13-17, 6-22, 15-19, 17-18) | Umana Reyer Venice (ITA) |
29 November 2017 | |||
19h30 | TSV 1880 Wasserburg (GER) | 75 - 58 (25-18, 13-13, 20-10, 17-17) | BCF Elfic Fribourg (SUI) |
11 Oktober 2017 | |||
20h00 | CSP Nantes Rezé Atlantique (FRA) | 59 - 83 (17-28, 15-18, 11-14, 16-23) | Basket Namur Capitale (BEL) |
20h00 | Saint-Amand Hainaut (FRA) | 77 - 70 (11-18, 19-13, 30-15, 17-24) | Uni Györ (HUN) |
19 Oktober 2017 | |||
18h00 | Uni Györ (HUN) | 76 - 70 (20-20, 24-13, 14-11, 18-26) | CSP Nantes Rezé Atlantique (FRA) |
20h30 | Basket Namur Capitale (BEL) | 75 - 73 (22-22, 10-17, 21-19, 22-15) | Saint-Amand Hainaut (FRA) |
25 Oktober 2017 | |||
20h00 | CSP Nantes Rezé Atlantique (FRA) | 69 - 66 | Saint-Amand Hainaut (FRA) |
26 Oktober 2017 | |||
18h00 | Uni Györ (HUN) | 72 - 82 (18-26, 15-19, 18-20, 21-17) | Basket Namur Capitale (BEL) |
2 November 2017 | |||
17h00 | Uni Györ (HUN) | 62 - 74 (16-23, 13-21, 16-6, 17-24) | Saint-Amand Hainaut (FRA) |
20h30 | Basket Namur Capitale (BEL) | 77 - 60 (23-15, 23-17, 14-16, 17-12) | CSP Nantes Rezé Atlantique (FRA) |
22 November 2017 | |||
20h00 | CSP Nantes Rezé Atlantique (FRA) | 60 - 64 (7-21, 24-15, 18-15, 15-9) | Uni Györ (HUN) |
20h00 | Saint-Amand Hainaut (FRA) | 80 - 60 (25-18, 20-10, 16-15, 19-17) | Basket Namur Capitale (BEL) |
29 November 2017 | |||
20h00 | Saint-Amand Hainaut (FRA) | 50 - 63 (12-22, 14-12, 9-13, 15-16) | CSP Nantes Rezé Atlantique (FRA) |
30 November 2017 | |||
20h30 | Basket Namur Capitale (BEL) | 62 - 63 (11-17, 13-12, 19-15, 19-19) | Uni Györ (HUN) |
24 Januari 2018 | |||
18h00 | KSC Szekszard (HUN) | 74 - 76 (18-23, 20-12, 17-17, 19-24) | Hatay Belediye (TUR) |
20h45 | Spar Girona Gijon (ESP) | 85 - 61 (11-15, 29-19, 23-6, 22-21) | Virtus Eirene Ragusa (ITA) |
25 Januari 2018 | |||
16h30 | CBK Mersin Yenisehir Bld (TUR) | 80 - 71 (19-17, 7-18, 25-18, 29-18) | FCBA Charleville-Mézières (FRA) |
18h00 | Good Angels Kosice (SVK) | 68 - 89 (17-32, 13-17, 25-22, 13-18) | Umana Reyer Venice (ITA) |
31 Januari 2018 | |||
16h00 | Hatay Belediye (TUR) | 98 - 65 (32-17, 30-17, 27-15, 9-16) | KSC Szekszard (HUN) |
20h00 | Umana Reyer Venice (ITA) | 63 - 73 (15-21, 15-17, 15-18, 18-17) | Good Angels Kosice (SVK) |
20h30 | Virtus Eirene Ragusa (ITA) | 72 - 78 (15-21, 23-14, 11-21, 23-22) | Spar Girona Gijon (ESP) |
1 Februari 2018 | |||
20h00 | FCBA Charleville-Mézières (FRA) | 84 - 86 (22-22, 14-20, 24-29, 24-15) | CBK Mersin Yenisehir Bld (TUR) |
28 Februari 2018 | |||
17h30 | Galatasaray SK Istanbul (TUR) | 62 - 65 (20-12, 14-23, 15-15, 13-15) | Spar Girona Gijon (ESP) |
1 Maart 2018 | |||
15h00 | Nadezhda Orenburg (RUS) | 68 - 85 (13-33, 35-21, 12-21, 8-10) | Avenida Salamanca (ESP) |
16h30 | CBK Mersin Yenisehir Bld (TUR) | 73 - 79 (22-25, 19-18, 24-22, 8-14) | Umana Reyer Venice (ITA) |
20h00 | Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) | 74 - 72 (16-16, 22-17, 17-18, 19-21) | Hatay Belediye (TUR) |
7 Maart 2018 | |||
20h30 | Spar Girona Gijon (ESP) | 67 - 72 (18-18, 17-14, 16-20, 16-20) | Galatasaray SK Istanbul (TUR) |
8 Maart 2018 | |||
16h00 | Hatay Belediye (TUR) | 84 - 71 (30-12, 12-23, 27-18, 15-18) | Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) |
19h00 | Umana Reyer Venice (ITA) | 60 - 65 (13-12, 16-19, 13-12, 18-22) | CBK Mersin Yenisehir Bld (TUR) |
20h50 | Avenida Salamanca (ESP) | 91 - 72 (24-26, 13-20, 23-11, 31-15) | Nadezhda Orenburg (RUS) |
22 Maart 2018 | |||
16h00 | Hatay Belediye (TUR) | 74 - 54 (17-12, 20-9, 19-22, 18-11) | Umana Reyer Venice (ITA) |
17h30 | Galatasaray SK Istanbul (TUR) | 69 - 62 (18-18, 18-12, 17-18, 16-14) | Avenida Salamanca (ESP) |
28 Maart 2018 | |||
20h30 | Avenida Salamanca (ESP) | 57 - 55 (17-9, 14-17, 14-18, 12-11) | Galatasaray SK Istanbul (TUR) |
29 Maart 2018 | |||
19h00 | Umana Reyer Venice (ITA) | 80 - 57 (14-10, 26-13, 28-18, 12-16) | Hatay Belediye (TUR) |
11 April 2018 | |||
19h00 | Galatasaray SK Istanbul (TUR) | 90 - 68 (25-19, 18-16, 25-12, 22-21) | Umana Reyer Venice (ITA) |
18 April 2018 | |||
20h00 | Umana Reyer Venice (ITA) | 72 - 65 (16-20, 22-14, 20-18, 14-13) | Galatasaray SK Istanbul (TUR) |
1 | Umana Reyer Venice (ITA) | 12 |
2 | CBK Mersin Yenisehir Bld (. | 11 |
3 | Hatay Belediye (TUR) | 11 |
4 | Spar Girona Gijon (ESP) | 9 |
5 | Basket Landes (FRA) | 8 |
6 | FCBA Charleville-Mé. | 8 |
1 | VBW Arka Gdynia (POL) | 7 |
2 | BCF Elfic Fribourg (SUI) | 6 |
3 | MBK Ruzomberok (SVK) | 6 |
4 | ACS Sepsi SIC Sfântu. | 5 |
5 | Aluinvent DVTK Miskolc (HU. | 5 |
6 | Besiktas Istanbul (TUR) | 5 |