De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Eurocup - 2019/2020 - Home

Basketbal - Eurocup - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Aquila Basket Trento
  • AS Monaco
  • Asseco Prokom Gdynia
  • Basket Brescia Leonessa
  • BC Andorra
  • Buducnost Podgorica
  • Darussafaka Istanbul
  • EWE Oldenburg
  • Galatasaray Istanbul
  • Joventut Badalona
  • Lietuvos Rytas Vilnius
  • Limoges CSP
  • Lokomotiv Kuban Krasnodar
  • Maccabi Rishon LeZion
  • Nanterre 92
  • Olimpija Ljubljana
  • Partizan Beograd
  • Promitheas Patras BC
  • Ratiopharm Ulm
  • Reyer Venezia Mestre
  • Tofas Bursa
  • Unicaja Malaga
  • Unics Kazan
  • Virtus Bologna

Home

Eurocup - Home

Groep A (01/10/2019 - 18/12/2019)

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
AS MonacoAS MonacoFrankrijkMonacoStade Louis II
BC AndorraBC AndorraAndorraAndorra la VellaPoliesportiu d'Andorra
Maccabi Rishon LeZionMaccabi Rishon LeZionIsraëlRishon LezionBet Maccabi
Promitheas Patras BCPromitheas Patras BCGriekenlandPatrasDimitris Tofalos Arena
Ratiopharm UlmRatiopharm UlmDuitslandUlmKuhberghalle
Virtus BolognaVirtus BolognaItaliëBolognaUnipol Arena

1 Oktober 2019
19h00AS Monaco (FRA)AS Monaco - BC AndorraBC Andorra (AND)
2 Oktober 2019
18h30Maccabi Rishon LeZion (ISR)Maccabi Rishon LeZion - Promitheas Patras BCPromitheas Patras BC (GRE)
20h30Ratiopharm Ulm (GER)Ratiopharm Ulm - Virtus BolognaVirtus Bologna (ITA)
9 Oktober 2019
18h30Promitheas Patras BC (GRE)Promitheas Patras BC - AS MonacoAS Monaco (FRA)
20h15BC Andorra (AND)BC Andorra - Ratiopharm UlmRatiopharm Ulm (GER)
21h15Virtus Bologna (ITA)Virtus Bologna - Maccabi Rishon LeZionMaccabi Rishon LeZion (ISR)
15 Oktober 2019
20h30Virtus Bologna (ITA)Virtus Bologna - BC AndorraBC Andorra (AND)
16 Oktober 2019
18h30Maccabi Rishon LeZion (ISR)Maccabi Rishon LeZion - AS MonacoAS Monaco (FRA)
19h00Ratiopharm Ulm (GER)Ratiopharm Ulm - Promitheas Patras BCPromitheas Patras BC (GRE)
22 Oktober 2019
18h30Promitheas Patras BC (GRE)Promitheas Patras BC - Virtus BolognaVirtus Bologna (ITA)
23 Oktober 2019
18h30Maccabi Rishon LeZion (ISR)Maccabi Rishon LeZion - BC AndorraBC Andorra (AND)
18h45AS Monaco (FRA)AS Monaco - Ratiopharm UlmRatiopharm Ulm (GER)
29 Oktober 2019
20h30Ratiopharm Ulm (GER)Ratiopharm Ulm - Maccabi Rishon LeZionMaccabi Rishon LeZion (ISR)
30 Oktober 2019
21h00BC Andorra (AND)BC Andorra - Promitheas Patras BCPromitheas Patras BC (GRE)
21h30Virtus Bologna (ITA)Virtus Bologna - AS MonacoAS Monaco (FRA)
5 November 2019
20h00BC Andorra (AND)BC Andorra - AS MonacoAS Monaco (FRA)
6 November 2019
18h30Promitheas Patras BC (GRE)Promitheas Patras BC - Maccabi Rishon LeZionMaccabi Rishon LeZion (ISR)
20h30Virtus Bologna (ITA)Virtus Bologna - Ratiopharm UlmRatiopharm Ulm (GER)
12 November 2019
19h30Ratiopharm Ulm (GER)Ratiopharm Ulm - BC AndorraBC Andorra (AND)
13 November 2019
18h30Maccabi Rishon LeZion (ISR)Maccabi Rishon LeZion - Virtus BolognaVirtus Bologna (ITA)
19h00AS Monaco (FRA)AS Monaco - Promitheas Patras BCPromitheas Patras BC (GRE)
20 November 2019
18h30Promitheas Patras BC (GRE)Promitheas Patras BC - Ratiopharm UlmRatiopharm Ulm (GER)
19h00AS Monaco (FRA)AS Monaco - Maccabi Rishon LeZionMaccabi Rishon LeZion (ISR)
20h00BC Andorra (AND)BC Andorra - Virtus BolognaVirtus Bologna (ITA)
11 December 2019
19h30Ratiopharm Ulm (GER)Ratiopharm Ulm - AS MonacoAS Monaco (FRA)
20h00BC Andorra (AND)BC Andorra - Maccabi Rishon LeZionMaccabi Rishon LeZion (ISR)
20h30Virtus Bologna (ITA)Virtus Bologna - Promitheas Patras BCPromitheas Patras BC (GRE)
17 December 2019
19h00AS Monaco (FRA)AS Monaco - Virtus BolognaVirtus Bologna (ITA)
18 December 2019
18h30Maccabi Rishon LeZion (ISR)Maccabi Rishon LeZion - Ratiopharm UlmRatiopharm Ulm (GER)
18h30Promitheas Patras BC (GRE)Promitheas Patras BC - BC AndorraBC Andorra (AND)

Detail van de uitslagen


Groep B (01/10/2019 - 18/12/2019)

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas VilniusLitouwenVilniusLietuvos Rytas Arena
Limoges CSPLimoges CSPFrankrijkLimogesPalais Des Sports De Beaublanc
Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban KrasnodarRuslandRostov-on-DonCSC Express
Partizan BeogradPartizan BeogradServiëBelgradePionir Hall
Reyer Venezia MestreReyer Venezia MestreItaliëVenicePalasport Taliercio
Tofas BursaTofas BursaTurkijeBursaBursa Atatürk Spor Salonu

1 Oktober 2019
18h00Lietuvos Rytas Vilnius (LTU)Lietuvos Rytas Vilnius - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)
20h00Reyer Venezia Mestre (ITA)Reyer Venezia Mestre - Partizan BeogradPartizan Beograd (SRB)
2 Oktober 2019
19h00Tofas Bursa (TUR)Tofas Bursa - Limoges CSPLimoges CSP (FRA)
8 Oktober 2019
19h00Lokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)Lokomotiv Kuban Krasnodar - Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (ITA)
20h00Partizan Beograd (SRB)Partizan Beograd - Tofas BursaTofas Bursa (TUR)
9 Oktober 2019
20h00Limoges CSP (FRA)Limoges CSP - Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (LTU)
15 Oktober 2019
18h00Lietuvos Rytas Vilnius (LTU)Lietuvos Rytas Vilnius - Partizan BeogradPartizan Beograd (SRB)
20h00Reyer Venezia Mestre (ITA)Reyer Venezia Mestre - Tofas BursaTofas Bursa (TUR)
16 Oktober 2019
18h30Lokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)Lokomotiv Kuban Krasnodar - Limoges CSPLimoges CSP (FRA)
22 Oktober 2019
20h00Partizan Beograd (SRB)Partizan Beograd - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)
23 Oktober 2019
19h00Tofas Bursa (TUR)Tofas Bursa - Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (LTU)
20h30Reyer Venezia Mestre (ITA)Reyer Venezia Mestre - Limoges CSPLimoges CSP (FRA)
29 Oktober 2019
19h00Lietuvos Rytas Vilnius (LTU)Lietuvos Rytas Vilnius - Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (ITA)
30 Oktober 2019
19h00Lokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)Lokomotiv Kuban Krasnodar - Tofas BursaTofas Bursa (TUR)
21h00Limoges CSP (FRA)Limoges CSP - Partizan BeogradPartizan Beograd (SRB)
5 November 2019
18h00Lokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)Lokomotiv Kuban Krasnodar - Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (LTU)
20h00Partizan Beograd (SRB)Partizan Beograd - Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (ITA)
6 November 2019
20h00Limoges CSP (FRA)Limoges CSP - Tofas BursaTofas Bursa (TUR)
13 November 2019
18h00Lietuvos Rytas Vilnius (LTU)Lietuvos Rytas Vilnius - Limoges CSPLimoges CSP (FRA)
18h00Tofas Bursa (TUR)Tofas Bursa - Partizan BeogradPartizan Beograd (SRB)
20h00Reyer Venezia Mestre (ITA)Reyer Venezia Mestre - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)
20 November 2019
18h00Tofas Bursa (TUR)Tofas Bursa - Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (ITA)
20h00Partizan Beograd (SRB)Partizan Beograd - Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (LTU)
20h00Limoges CSP (FRA)Limoges CSP - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)
10 December 2019
18h00Lietuvos Rytas Vilnius (LTU)Lietuvos Rytas Vilnius - Tofas BursaTofas Bursa (TUR)
20h00Limoges CSP (FRA)Limoges CSP - Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (ITA)
11 December 2019
18h00Lokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)Lokomotiv Kuban Krasnodar - Partizan BeogradPartizan Beograd (SRB)
17 December 2019
18h00Tofas Bursa (TUR)Tofas Bursa - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)
20h00Partizan Beograd (SRB)Partizan Beograd - Limoges CSPLimoges CSP (FRA)
18 December 2019
20h00Reyer Venezia Mestre (ITA)Reyer Venezia Mestre - Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (LTU)

Detail van de uitslagen


Groep C (02/10/2019 - 18/12/2019)

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
Basket Brescia LeonessaBasket Brescia LeonessaItaliëBresciaPalaGeorge
Darussafaka IstanbulDarussafaka IstanbulTurkijeIstanbulAyhan Sahenk Sport Hall
Joventut BadalonaJoventut BadalonaSpanjeBadalonaPavelló Olímpic de Badalona
Nanterre 92Nanterre 92FrankrijkNanterrePalais des Sports
Olimpija LjubljanaOlimpija LjubljanaSloveniëLjubljanaGround Stozice
Unics KazanUnics KazanRuslandKazanBasket Hall Arena

2 Oktober 2019
19h30Olimpija Ljubljana (SLO)Olimpija Ljubljana - Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR)
20h00Nanterre 92 (FRA)Nanterre 92 - Joventut BadalonaJoventut Badalona (ESP)
20h30Basket Brescia Leonessa (ITA)Basket Brescia Leonessa - Unics KazanUnics Kazan (RUS)
8 Oktober 2019
19h15Darussafaka Istanbul (TUR)Darussafaka Istanbul - Nanterre 92Nanterre 92 (FRA)
20h45Joventut Badalona (ESP)Joventut Badalona - Basket Brescia LeonessaBasket Brescia Leonessa (ITA)
9 Oktober 2019
18h00Unics Kazan (RUS)Unics Kazan - Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana (SLO)
16 Oktober 2019
20h15Nanterre 92 (FRA)Nanterre 92 - Unics KazanUnics Kazan (RUS)
20h45Joventut Badalona (ESP)Joventut Badalona - Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR)
20h45Basket Brescia Leonessa (ITA)Basket Brescia Leonessa - Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana (SLO)
22 Oktober 2019
20h30Basket Brescia Leonessa (ITA)Basket Brescia Leonessa - Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR)
23 Oktober 2019
18h30Unics Kazan (RUS)Unics Kazan - Joventut BadalonaJoventut Badalona (ESP)
19h30Olimpija Ljubljana (SLO)Olimpija Ljubljana - Nanterre 92Nanterre 92 (FRA)
29 Oktober 2019
19h15Darussafaka Istanbul (TUR)Darussafaka Istanbul - Unics KazanUnics Kazan (RUS)
21h45Joventut Badalona (ESP)Joventut Badalona - Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana (SLO)
30 Oktober 2019
21h00Nanterre 92 (FRA)Nanterre 92 - Basket Brescia LeonessaBasket Brescia Leonessa (ITA)
6 November 2019
17h30Unics Kazan (RUS)Unics Kazan - Basket Brescia LeonessaBasket Brescia Leonessa (ITA)
18h15Darussafaka Istanbul (TUR)Darussafaka Istanbul - Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana (SLO)
20h45Joventut Badalona (ESP)Joventut Badalona - Nanterre 92Nanterre 92 (FRA)
12 November 2019
20h00Nanterre 92 (FRA)Nanterre 92 - Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR)
20h30Basket Brescia Leonessa (ITA)Basket Brescia Leonessa - Joventut BadalonaJoventut Badalona (ESP)
13 November 2019
20h00Olimpija Ljubljana (SLO)Olimpija Ljubljana - Unics KazanUnics Kazan (RUS)
19 November 2019
19h30Olimpija Ljubljana (SLO)Olimpija Ljubljana - Basket Brescia LeonessaBasket Brescia Leonessa (ITA)
20 November 2019
17h30Unics Kazan (RUS)Unics Kazan - Nanterre 92Nanterre 92 (FRA)
18h15Darussafaka Istanbul (TUR)Darussafaka Istanbul - Joventut BadalonaJoventut Badalona (ESP)
10 December 2019
18h15Darussafaka Istanbul (TUR)Darussafaka Istanbul - Basket Brescia LeonessaBasket Brescia Leonessa (ITA)
11 December 2019
20h00Nanterre 92 (FRA)Nanterre 92 - Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana (SLO)
20h45Joventut Badalona (ESP)Joventut Badalona - Unics KazanUnics Kazan (RUS)
18 December 2019
17h30Unics Kazan (RUS)Unics Kazan - Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR)
19h30Olimpija Ljubljana (SLO)Olimpija Ljubljana - Joventut BadalonaJoventut Badalona (ESP)
20h30Basket Brescia Leonessa (ITA)Basket Brescia Leonessa - Nanterre 92Nanterre 92 (FRA)

Detail van de uitslagen


Groep D (01/10/2019 - 18/12/2019)

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
Aquila Basket TrentoAquila Basket TrentoItaliëTrentoPalatrento
Asseco Prokom GdyniaAsseco Prokom GdyniaPolenGdyniaHala Olivia
Buducnost PodgoricaBuducnost PodgoricaMontenegroPodgoricaMoraca Sports Center
EWE OldenburgEWE OldenburgDuitslandOldenburgLarge EWE Arena
Galatasaray IstanbulGalatasaray IstanbulTurkijeIstanbulAyhan Sahenk Spor Salonu
Unicaja MalagaUnicaja MalagaSpanjeMálagaMartin Carpena

1 Oktober 2019
19h30Aquila Basket Trento (ITA)Aquila Basket Trento - Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR)
20h00EWE Oldenburg (GER)EWE Oldenburg - Asseco Prokom GdyniaAsseco Prokom Gdynia (POL)
2 Oktober 2019
20h45Unicaja Malaga (ESP)Unicaja Malaga - Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
9 Oktober 2019
18h30Galatasaray Istanbul (TUR)Galatasaray Istanbul - EWE OldenburgEWE Oldenburg (GER)
19h30Asseco Prokom Gdynia (POL)Asseco Prokom Gdynia - Unicaja MalagaUnicaja Malaga (ESP)
19h45Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica - Aquila Basket TrentoAquila Basket Trento (ITA)
15 Oktober 2019
20h45Unicaja Malaga (ESP)Unicaja Malaga - Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR)
16 Oktober 2019
18h45Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica - Asseco Prokom GdyniaAsseco Prokom Gdynia (POL)
19h30Aquila Basket Trento (ITA)Aquila Basket Trento - EWE OldenburgEWE Oldenburg (GER)
22 Oktober 2019
19h00Galatasaray Istanbul (TUR)Galatasaray Istanbul - Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
23 Oktober 2019
19h30Aquila Basket Trento (ITA)Aquila Basket Trento - Asseco Prokom GdyniaAsseco Prokom Gdynia (POL)
20h30EWE Oldenburg (GER)EWE Oldenburg - Unicaja MalagaUnicaja Malaga (ESP)
30 Oktober 2019
20h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica - EWE OldenburgEWE Oldenburg (GER)
21h00Asseco Prokom Gdynia (POL)Asseco Prokom Gdynia - Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR)
21h45Unicaja Malaga (ESP)Unicaja Malaga - Aquila Basket TrentoAquila Basket Trento (ITA)
5 November 2019
18h00Galatasaray Istanbul (TUR)Galatasaray Istanbul - Aquila Basket TrentoAquila Basket Trento (ITA)
20h00Asseco Prokom Gdynia (POL)Asseco Prokom Gdynia - EWE OldenburgEWE Oldenburg (GER)
6 November 2019
19h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica - Unicaja MalagaUnicaja Malaga (ESP)
12 November 2019
19h30Aquila Basket Trento (ITA)Aquila Basket Trento - Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
13 November 2019
20h00EWE Oldenburg (GER)EWE Oldenburg - Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR)
20h45Unicaja Malaga (ESP)Unicaja Malaga - Asseco Prokom GdyniaAsseco Prokom Gdynia (POL)
19 November 2019
18h00Galatasaray Istanbul (TUR)Galatasaray Istanbul - Unicaja MalagaUnicaja Malaga (ESP)
20 November 2019
20h00EWE Oldenburg (GER)EWE Oldenburg - Aquila Basket TrentoAquila Basket Trento (ITA)
20h00Asseco Prokom Gdynia (POL)Asseco Prokom Gdynia - Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
10 December 2019
20h45Unicaja Malaga (ESP)Unicaja Malaga - EWE OldenburgEWE Oldenburg (GER)
11 December 2019
19h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica - Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR)
20h00Asseco Prokom Gdynia (POL)Asseco Prokom Gdynia - Aquila Basket TrentoAquila Basket Trento (ITA)
17 December 2019
20h45Aquila Basket Trento (ITA)Aquila Basket Trento - Unicaja MalagaUnicaja Malaga (ESP)
18 December 2019
18h00Galatasaray Istanbul (TUR)Galatasaray Istanbul - Asseco Prokom GdyniaAsseco Prokom Gdynia (POL)
20h45EWE Oldenburg (GER)EWE Oldenburg - Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)

Detail van de uitslagen


Top 16 - Groep E (02/01/2020 - 06/02/2020)



Top 16 - Groep F (02/01/2020 - 06/02/2020)



Top 16 - Groep G (02/01/2020 - 06/02/2020)



Top 16 - Groep H (02/01/2020 - 06/02/2020)



Finaleronde (05/03/2020 - 15/04/2020)



Kwartfinales (05/03/2020)

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden